Όλα εκείνα που μας ενοχλούν στα cafe και στα διάφορα κέντρα διασκέδασης

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από songless_bird:
:P Το Σανη δεν ειναι μαγαζι! Ειναι περιοχη στην χαλκιδικη με ξενοδοχειο ,μαρινα(μια απο τις 5 με μπλε σημαια στην ελλαδα) ,μεζονετες και Beach bar :P
Δεν ειναι επωνυμια. Ανοιξτε και κανενα χαρτη, ελατε και στα μερη μας να σας πιασουν τον κω...Ε, να σας φιλοξενησουμε :D

χαρτης

χμ.... :hmm:μόλις τώρα κατάλαβα γιατί η χοντρούλα μου είχε 9 πρώτο τρίμηνο Γεωγραφίας στο σχολείο :redface:

ΕΛΑΑΑΑΑΑ ΜΩΛΕΕΕΕΕΕΕΕ ΣΥΓΝΩΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ :redface:
όσοι δεν γνωρίζουμε την περιοχή (και από που να τη γνωρίζουμε εμείς :redface:) το μεταφράσαμε ως Sunny..... ωραίο όνομα και για μαγαζί (σκέψου το κι όλας μήπως το καπαρώσεις στην περιοχή του Σάνη ;))


Ρε ρεμάλια οι υπόλοι Mods, πάρτε θέση ρε, μαζί το αποφασίσαμε να του το σβήσω :P



Αρχική Δημοσίευση από songless_bird:
Εγω νευριασα στο Σάνη.
Το ξαναέβαλα στη θέση του... νι? εντασει τώρα? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Δεκτη η συγνωμη :)

ΥΓ πραγματι ωραιο το Sunny για beach bar :hmm: Αλλα δεν θα γινεται μπερδεμα οταν λενε " Που θα παμε? στο Σανη?" και οι μισοι απο δω και οι αλλοι μισοι στο Sunny :D Θελει πολλαααα λεφτα για να ανοιξεις κοντα στο Σανη μαγαζι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina:
Τσαντιζομαι απιστευτα στις παραλιες της Αθηνας, που εμ ειναι ελεεινες, εμ θελουν και λεφτα για εισοδο!

Αν εννοείς ότι έλεος που σε όλες τις παραλίες πρέπει να υπάρχει μαγαζί και φασαρία και να πληρώσεις αντί μια παραλία για να χαλαρώσεις και να κάνεις μπάνιο αντί να πας για καφέ τότε
ΠΕΣ ΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΗ. και επιτέλους και κάποιος που συμφωνεί αν συμφωνεί δλδ.
Μιλάμε όλοι οι γνωστοί μου δεν θέλουν να πάνε για μπάνιο αλλά για καφέ βασικά στην παραλία και άντε τυχαία να φοράνε και ένα μαγιο και να το βρέξουν.

Ένσταση όμως Δεν είναι όλες οι παραλίες χάλια. Απλά είναι μακρυα! Εμένα πχ στην Αττική μέσα μαρέσει πολύ η Ψάθα και σαν τοπίο αλλά και γιατί έχει μέρη χωρίς ταρατατζουμ.

Αλλά σαν την Καλόγρια , Γιαννισκάρι και Λακόπετρα Αχαΐας δεν υπάρχουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina:
Τσαντιζομαι απιστευτα στις παραλιες της Αθηνας, που εμ ειναι ελεεινες, εμ θελουν και λεφτα για εισοδο!

Σοβαρά μιλάς;:wacko: Ζητάνε είσοδο στις παραλίες της Αθήνας; Αυτό δεν το ήξερα. Πόσο δηλαδή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
Σοβαρά μιλάς;:wacko: Ζητάνε είσοδο στις παραλίες της Αθήνας; Αυτό δεν το ήξερα. Πόσο δηλαδή;
Μα τι λές πρακτικά δεν υπάρχει μέρος να πας για μπάνιο στην Αθήνα χωρίς να πληρώσεις με το πρόσχημα του καφέ ποτού ξαπλώστρας. Και κοντεύω να βγω έξω από το μαγίο μου. Στο περίφημο σχοινιά να δεις τι γίνεται!
Μας λέει ο τύπος δωρεάν το πάρκινγκ αν στο φεύγα του δώσουμε μια απόδειξη με 5€ από το μαγαζί! Και είναι και μέσα στην μπίχλα η περιοχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Στην Αθήνα δεν υπάρχει περίπτωση να πάω για μπάνιο ΠΟΤΕ! Προτιμώ να πάρω το καραβάκι για ενα νησί του Σαρωνικού... Πιο φτηνά θα έρθει και καλύτερα θα περάσω χωρίς κίνηση και ταλαιπωρία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Μιας και λέτε για εισόδους σε αθηναικές παραλίες.....φίλος που εργάζεται σε πολύ μεγάλο και γνωστό ξενοδοχείο στην Βουλιαγμένη(δεν μπορώ να γράψω όνομα αλλά ελπίζω να καταλάβατε) μου είπε ότι η είσοδος στις παραλίες του (εκμεταλλεύονται ολόκληρο τον κόλπο γύρω απο το ξενοδοχείο δλδ αρκετά χλμ) είναι 17 ευρώ χώρια η ξαπλώστρα και ο καφές :confused:
Και υπάρχουν θύματα που την πληρώνουν προκειμένου να κολυμπήσουν δίπλα σε κάποιον διάσημο:whatever: :whatever: :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Και υπάρχουν και θύματα που πληρώνουν για να κάνουν μπάνιο στην περισσευούμενη παραλία των 3ων μέτρων με θάλασσα μέσα στην μπίχλα για να δουν και καλά και κανά γκομενάκι επειδή ένα τσούρμο θύματα πάει ακριβως με την ίδια φιλοσοφία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
όπως είπες... :whatever:

ας πρόσεχαν τα νούμερα... απο την άλλη όμως, όπως την βρήσκει ο καθένας ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:
Με ενοχλούν .....
-Το στριμοξίδι
-Οι ουρές και το face control
-OI "δήθεν" μούρες του club
-H αισχροκέρδια των επιχ/τιών

Υ.Γ. Τις "μπόμπες" τις συνήθισα...

Κι εμενα. γιαυτο και πλεον εχω αλλαξει τροπο διασκεδασης.
δε μπορω να καταλαβω, αφου ξενερωνετε και σας χαλαει, τι πατε εκει? επειδη ειναι μουρατο κλαμπ? ελεος.
δεν αναφερομαι σε σενα σκουλικαντερακι, ουτε σε κανεναν προσωπικα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Εμένα μου την δίνει όταν δεν ενδιαφέρονται σε τι κατάσταση είναι τα ποτήρια όταν βγαίνουν από το πλυντήριο και σε σερβίρουν σε μισοπλυμένα ποτύρια... Γρρρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
Εμένα μου την δίνει όταν δεν ενδιαφέρονται σε τι κατάσταση είναι τα ποτήρια όταν βγαίνουν από το πλυντήριο και σε σερβίρουν σε μισοπλυμένα ποτύρια... Γρρρ

Πλάκα πλάκα μιας και το ανέφερες!
Σε πρόσφατη έρευνα που έγινε βρέθηκε ότι ο αριθμός των μικροβιών στα παγάκια, εξαιτείας το που παράγονται,πως μεταφέρονται και πως μεταφέρονται στο ποτήρι (γυμνά χέρια) είναι αν θυμάμαι καλά κάτι σε διπλάσιος από αυτά σε μια λεκάνη! Ακριβώς δεν τα θυμάμαι αλλά η έρευνα σίγουρα υπάρχει! Και τον πληρώνεις και τον φραπέ 3-4€
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Γενικά,μ'ενοχλεί η πολυκοσμία,οπότε προτιμώ να κάνω τις εξορμήσεις μου σε ήσυχα μπαράκια και μέρη,με πολύ καλή παρέα..τώρα,το να πάω να στριμωχτώ σε κλαμπάκια και καφετέριες σαν το κοτόπουλο,όπου ο διπλανός σου μόνο στα γόνατά σου δεν κάθεται,δεν το θεωρώ διασκέδαση.. :mad: :beating: 1000 φορές να την βγάλω σπίτι,βλέποντας ένα ωραίο ντιβιντάκι με φίλους,κουβάδες ποπ-κορν και βαρέλια κόκα-κόλα..!! :P:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Επισης με εκνευριζουν τα μαγαζια που λειτουργουν με πορτα, κι αν δεν τους αρεσει η φατσα σου δεν σε βαζουν που να χτυπας τον κ_λο σου κατω. :mad:

Μια φορα ειχα παει σε ενα απο τα γνωστα, δηθεν χλιδατα μαγαζια στην Βουλιαγμενης (κι αυτο για να κανω το χατηρι ενος φιλου που δεν μενει μονιμα αθηνα και ειχε ακουσει "καλα λογια" γι αυτο) και φαγαμε πορτα μονο και μονο επειδη δεν ηθελα να αφησω τα κλειδια απο το αμαξι μου στον τυπα του παρκινγκ -ο οποιος ηθελε να το παρκαρει σε πεζοδρομιο :mad:- και σπαστικα απιστευτα.. :mad:

Αλλη κακια συνηθεια κι αυτη με το παρκινγκ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρε ΣΔΟΕ που θελουν!:mad:
Μια φορα πηγαν να μου το πουν αυτο για το αμαξι και του ειπα απλως "ξεχνα το" και κατευθειαν πηγα να μπω χωρις πολλα πολλα.
Πηγε να αρχισει τα "μα-μου" και του λεω, "μην κουραζεσαι, κλειδια δεν παιρνεις, και δεν μπορεις να κανεις τιποτα!"
Με το ζορι να μου το παρκαρουν και να πληρωσω.:mad:
Οσο για την πορτα, περαν απο την ηλικια και σε ορισμενα μαγαζια που εχουν ενδυματολογικο κωδικα (και ειναι ελαχιστα Ελλαδα) απαγορευεται η πορτα για οποιονδηποτε αλλο λογο.Ειναι ΠΑ ΡΑ ΝΟ ΜΟ!
Για να μην πω για το υφακι τον πορτιερηδων...Ουστ ρε!Που η δουλεια σου ειναι να ανοιγεις την πορτα και θα μου το παιξεις καποιος!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μιας και η κουβέντα για τους πορτιέρηδες διαβάστε απίστευτο σκηνικό που συνέβη μπροστά μου από έναν ανεκδιήγητο πορτιέρη που δούλεψε για ένα φεγγάρι σε μαγαζί που δούλευα κι εγώ...
Έρχεται ένα ζευγάρι (γνωστοί και σχετικά καλοί πελάτες), Πέμπτη βράδυ για ποτάκι και αυτός ο «παραλίας» τους λεει ότι δεν μπαίνουν μέσα... με τα πολλά τους λεει

Ρε παιδιά Παρασκευή και Σαββάτο δουλεύουμε μόνο με κρατήσεις !!!
Μα καλά (του απαντάει η κοπέλα) σήμερα είναι Πέμπτη...
(Και απαντάει το κορυφαίο!!!) ΝΑΙ!!! Το ξέεερω... για αύριο και μεθαύριο σας λεω... σήμερα την φάγατε!


Τρελάθηκα εκείνη την ώρα... από την μία αισθάνθηκα μεγάλη ντροπή που είμαι μέρος αυτού του μαγαζιού και από την άλλη ήταν τόσο γελοίο το όλο σκηνικό που ήθελα να ξεραθώ στο γέλιο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Tελειως ξεφτιλα και αυτο που ειπε, αλλα και ο ιδιος...:down: :down:
Τετοιοι "πλωτοι κουβαδες" χαλανε τα ονοματα των μαγαζιων και κανονικα πρεπει να παιρνουν ποδι με την μια!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εγώ δεν κατάλαβα τι ακριβώς τους είπε!! Από πλευρά νοήματος Δηλαδή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Οτι: ακου σημερα (Πεμπτη) την εφαγες που την εφαγες την πορτα αν δεν θες να στην χωσω και αυριο (Παρασκευη) και μεθαυριο να κανεις ρεζερβε.
Σημερα στην εχωσα γιατι γουσταρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ειναι απιστευτοι μερικοι! γκρρρρρρ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top