Ποιο Instant Messenger χρησιμοποιείτε;

Ποιο Instant Messenger χρησιμοποιείτε;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 73)

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ χρησιμοποιώ Msn Messenger 7.5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Messenger Live ή όπως λέγεται αυτή η καινούρια βέρζιον, και ICQ γιατί η πλειοψηφία των Γερμανών με τους οποίους συνηθίζω να επικοινωνώ προτιμούν αυτό. Είχα κάποτε και το Trillian για το ΑΙΜ (ως τρίτη εναλλακτική, για να επικοινωνώ με Αμερικάνους λολ) αλλά το παράτησα γιατί όλο spyware που σχετιζόταν με την AOL έβρισκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
MSN 7.5.Θα εβαζα live αλλα βαριεμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Windows Live Messenger 8.0

Once upon a time I used to have ICQ... (δευτέρα γυμνασίου, λολ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
MSN 7.5.Θα εβαζα live αλλα βαριεμε

Έλα ρε δεν πρέπει να σκάψεις κιόλας για να τον βάλεις... Αλλά μεταξύ μας δε διαφέρει και πολύ από τον 7.5... Κάτι βλακείες από την κοσμοτέ βλέπω πάντως στο Live... Και γω θέλω μέσεντζερ στο κινητό μου, αλλά αν δεν είμαι με κοσμοτέ ?

Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Once upon a time I used to have ICQ... (δευτέρα γυμνασίου, λολ)

Το ICQ το πάω για δύο λόγους. Πρώτον, δεν κολλάει όπως ο μέσεντζερ (άρα πιάνει λιγότερη μνήμη, κάτι από το οποίο δε διαθέτω σε αφθονία λολ) και εκτός αυτού δεν έχει αυτό το σπαστικό ντιζάην του ΜΣΝ που με προκαλεί υπερένταση εξ'αιτίας μυστηριωδών αιτιών. Αλλά το ΜΣΝ είναι πιο... προσωπικό, με τα πέρσοναλ κόμμεντς και όλα αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
αυτο με την κοσμοτε το εχει και στον 7.5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Παράξενο, εμένα στο 7.5 δεν είχε καθόλου διαφημίσεις/άλλα ταμπς (εκτός απ'αυτό των επαφών)... Ο_ο
Παράξενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Διαφημισεις σου πεταει; Σορυ τοτε, λαθος μου! Tab εχω και εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,792 μηνύματα.
MSN Messenger 7.5


Πριν το Format [που έκανα χθες], είχα τον Live 8, αλλά προτειμώ τον 7.5 :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Διαφημισεις σου πεταει; Σορυ τοτε, λαθος μου! Tab εχω και εγω

Όχι ρε απλώς στο Live έχει στο κάτω μπαρ (πώς το λέμε εμείς οι Έλληνες?) ένα κουτί που γράφει Messenger Live και κάτι τέτοια, ενώ στο 7.5 δεν είχε κανένα διαφημιστικόκουτο στο μπαρ... Εχμ... ούτε και ταμπ είχα βέβαια στο 7.5, ούτε λόγος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
windows live messenger 8.0 plus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiria

Νεοφερμένος

Η Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Κ γς windows live messenger 8.0 plus χρησιμοποιώ!
Όσο για την Cosmote, εμένα μου εμφάνισε ένα "C" λίγο πιο κάτω από εκεί που βρίσκεται η εικόνα μου!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Κι εγώ το windows live messenger 8.0 plus έχω... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

slem

Νεοφερμένος

Ο slem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλώς ή κακώς πλέον το MSN είναι το πιο διαδεδομένο, οπότε 8.0 + A-Patch + Plus κι απο μένα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoDeViL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MoDeViL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Kι εγώ πλέον μόνο WLM 8.Είναι το μόνο που με βολεύει.Παλιότερα που υπήρχε το Yahoo! Chat χρησιμοποιύσα και Y!Μsgr.Τώρα που το έκλεισαν,μόνο MSN(δεν μπορώ να συνηθίσω το WLM-μπλιαχ!)

@slem:Σε βρίσκω ενημερωμένο και πολύ σωστό!Κάτι που αναφέρθηκε πριν για διαφημίσεις και λοιπά,μπορούν όλα να γίνουν παρελθόν με το A-patch.Και φυσικά το Plus είναι από τα καλύτερα προσθετικά για το WLM.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Το Plus είναι όντως πολύ καλό.:)

Όσο για το άλλο πατς, θα το γοογλίσω για να δω, γιατί μου τη σπάνε οι διαφημίσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
To plus είναι σίγουρα must αλλά για μένα καλύτερο patch από όλα είναι το mess. For more infos check: www.mess.be
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
msn 7.5 for me...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Windows live Messenger, ICQ ,AIM
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Delphine

Νεοφερμένος

Η Delphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Windows Live Messenger 8.0 που τον θεωρώ περισσότερο εύχρηστο από την προηγούμενη version και φυσικά Skype, το οποίο με έχει γλυτώσει από χιλιάδες ευρώ στον λογαριασμό του Ο.Τ.Ε..
Ξέρετε τι είναι να κάνει κανείς κλήσεις στην Αγγλία και να μιλάει 2 και 3 ώρες συνεχόμενες καθημερινά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top