Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Σήμερα είμαι πολύ χαρούμενος... μίλησα με ενα φίλο και ψάχνεται να πάμε τον Γενάρη, Μεξικό!!! Περισσότερες πληροφορίες εν καιρό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά. Εγώ ξεκινάω αύριο τις διακοπές μου. Θα πάω Χαλκιδική και συγκεκριμένα στο φοιτιτικό camping στο Ποσείδι!!! Απλά "άλλη φάση". Τις πρώτες μέρες περί τις 5-8000 φοιτητές... Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όποιον μπορεί να έρθει. Θα κάτσω μέχρι την Τρίτη, αν κ μπορεί να μείνω κ παραπάνω! Καλά να περάσετε ό,τι κι αν κάνετε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Κοιτα να δεις..
Μερικοι δεν ξερουμε ακομα καν αν θα παμε καλοκαιρινες διακοπες (=σε 1 μηνα) και η kleftra σχεδιαζει διακοπες για τον Μαρτη του 2007. :mad: (:P)
Θελω κι εγω.. :(


Αφού το καλοκαίρι δεν θα πάρω άδεια:( άσε με να κάνω τουλάχιστον μεγαλόπνοα σχέδια μην μου το χαλάς.

Για τον φούρνο μικροκυμάτων που μάλλον θα παει Μεξικό επίσης το 2007 δεν λέτε τίποτα όμως:( :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ δεν θα πάω πουθενά
εδώ έχω την θάλασσα στα πόδια μου και δεν πάω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από maik85:
Γεια σας παιδιά. Εγώ ξεκινάω αύριο τις διακοπές μου. Θα πάω Χαλκιδική και συγκεκριμένα στο φοιτιτικό camping στο Ποσείδι!!! Απλά "άλλη φάση". Τις πρώτες μέρες περί τις 5-8000 φοιτητές... Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όποιον μπορεί να έρθει. Θα κάτσω μέχρι την Τρίτη, αν κ μπορεί να μείνω κ παραπάνω! Καλά να περάσετε ό,τι κι αν κάνετε!!

πες 11000 για να είσαι μέσα!!! (τόσους είχε τα τελευταία δύο χρόνια το πρώτο ΣΚ)
Μέχρι πέρυσι πήγαινα κάθε χρόνο, αλλά φέτος δεν προβλέπεται... :(
Είναι όντως άλλη φάση, αρκεί να αντέχεις τις ουρές, τη φασαρία και το χυμαριό!:clapup:
(και φυσικά την άθλια μουσική που παίζει το μπαράκι! Κάθε χρόνο και χειρότερη! Αλλά αν έχεις καλή παρεά, δε σε νοιάζουν αυτά!!!)
Καλά να περάσεις maik! Χτύπα καμιά μπύρα και για μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Την καλησπέρα μου απο Σύρο!!! Ήρθα σήμερα το πρωί και επιστρέφω Αθήνα Κυριακή βράδυ... για δουλειά έχω έρθει αλλά δεν έχει να κάνει όλο και κάποιες ώρες θα ξεκλέψω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Γεια σας παιδάκια!! Αύριο Κυριακή φεύγω και θα λείψω 15 μέρες ! Καλά να περάσετε ό,τι κι αν κάνετε!:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Πρέπει να σταματήσω να μπαίνω εδώ μεσα για τους καλοκαιρινους μήνες γιατί εκνευρίζομαι:P :D :D ....και ζηλεύω καλά να περνάτε όλοι σας βρε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σε λίγες ώρες φεύγω και γω για Χανιά :clapup:
Μέτά θα πάμε κάμπινκγ :clapup:
Μάλλον θα σας δω σε 15 μέρες :(:):(:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
χεχε εγω μολις γυρισα απο Βουδαπεστη - ταξιδι αστραπη - ειδα και τα νεα μας γραφεια που εχουν μια ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ θεα προς το Δουναβη......

Φωτογραφιες απο Σεπτεμβρη που θα παω για δυο εβδομαδες για εγκατασταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
κουφάλες both :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Εμεις μετα απο συζητησεις επι συζητησεων αποφασισαμε να παμε τον Αυγουστο Ρεθυμνο:clapup: :clapup: :clapup: Για να δουμε, εχω να παω απο την πενατημερη Κρητη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Την καλησπέρα μου απο Σύρο!!! Ήρθα σήμερα το πρωί και επιστρέφω Αθήνα Κυριακή βράδυ... για δουλειά έχω έρθει αλλά δεν έχει να κάνει όλο και κάποιες ώρες θα ξεκλέψω ;)

Πώς σου φαίνεται η Σύρος Founes..?Αχ,πες μου σε παρακαλώ εντυπώσεις,γιατί είμαι ανάμεσα σε Σαντορίνη και Σύρο για φέτος και, ειλικρινά,έχω πελαγώσει..Αν ξέρει και κάποιος άλλος και μπορεί να μου δώσει τα "φώτα" του σχετικά με τα 2 αυτά νησιά,ειλικρινά θα το εκτιμούσα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
Πώς σου φαίνεται η Σύρος Founes..?Αχ,πες μου σε παρακαλώ εντυπώσεις,γιατί είμαι ανάμεσα σε Σαντορίνη και Σύρο για φέτος και, ειλικρινά,έχω πελαγώσει..Αν ξέρει και κάποιος άλλος και μπορεί να μου δώσει τα "φώτα" του σχετικά με τα 2 αυτά νησιά,ειλικρινά θα το εκτιμούσα.. :)

Σύρο δεν έχω πάει, αλλά έχω πάει Σαντορίνη. Αν είναι να πας με το αγόρι σου, την προτείνω ανεπιφύλακτα! Αλλά αν θέλεις πες τι σου αρέσει σε ένα νησί, για να σε βοηθήσουμε περισσότερο. Πχ θέλεις τέλειες παραλίες, πολλά κλαμπάκια...;

Ρέθυμνο ποιος έχει πάει; Έχει καλές παραλίες; Θα βρούμε εύκολα δωμάτιο αν πάμε εκεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Λοιπόν... η Σύρος ως νησί και μόνο είναι μια χαρά... τπτ το ιδιαίτερο όμως... Αν πας με το αγόρι σου διακοπές, αποφάσισες ήδη να πάς στην Σαντορίνη, στην ΟΙΑ!!! Βέβαια θα πρέπει να ξέρεις ότι γενικότερα η ζωή εκεί είναι πιο ακριβή από τη Σύρο αλλά πραγματικά αξίζει!!!

Ρέθυμνο RuLeZ!!! Ίσως το καλύτερο μέρος της Κρήτης! Έχω πολλούς φίλους εκεί, αν θες μπορώ να σε βοηθήσω σχετικά;)


ps.
Τα τελευταία νέα για μένα λένε παρέα με το φιλαράκι μου το Νίκο να πηγαίνουμε 5 μέρες Νάξο και στα καπάκια 5 μέρες Σαντορίνη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Ναι,με τον φίλο μου θα πάω διακοπές,γι'αυτό κι εγώ έλεγα για Σαντορίνη,απλά έχω ακούσει ότι και στη Σύρο είναι πολύ όμορφα..:) Γενικά,μας αρέσει τα μέρη που πάμε,να συνδυάζουν και πολυκοσμία,αλλά και ηρεμία...πάντως,σας ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Ρέθυμνο RuLeZ!!! Ίσως το καλύτερο μέρος της Κρήτης! Έχω πολλούς φίλους εκεί, αν θες μπορώ να σε βοηθήσω σχετικά;)


Δεν συμφωνω! Τα Χανια πιστευω ειναι το ομορφοτερο μερος της Κρητης. Νταξ, ολη η Κρητη ειναι φοβερη (αν δεν παινεψεις το σπιτι σου..) αλλα τα Χανια πιστευω οτι ειναι το μερος που ξεχωριζει. :)
(Οκ, γουστα ειναι αυτα.. :worry: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Για αυτό ακριβώς έγραψα στην απάντησή μου «ίσως το καλύτερο μέρος της Κρήτης» διότι και τα Χανιά τα θεωρώ ισάξια, απλά πιστεύω ότι στο Ρέθυμνο είναι πιο γραφικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Θα πάω μάλλον για 2 εβδομάδες σε ένα ξενοδοχείο στην Ερέτρια.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
τυχερε που θα πας βαρκελωνη. απο μαλ**** μου αρνηθηκα να παω 7 μερεσ βαρκελωνη με αεροπορικα εισ. ξενοδοχ. ***** , επειδη ηθελα να διαβασω για την εξεταστικη.:(:(:knife: καταταλλα την δευτερα παω 7 μερες κρητη (ηρακλειο), 4 μερες ανδρο, 7 μερες σκιαθο με φιλους ολα αυτα.:D:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top