E, αυτό πάει πολύ!

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ο/Η πρώην σύντροφος σας σας ξεπέρασε κι έχει κάνει μια καινούργια σχέση.
Οκ. αυτό το αντέχει ο εγωισμός σας, τι θα μπορούσε να είναι εκείνο που μαθαίνεται πως κάνει με το νέο του/της ταίρι (εκτός απο τα ευκολονόητα:P ) το οποίο δεν συνήθιζε ή δεν ήθελε να κάνει μαζί σας και θα σας εξόργιζε;
Η Βικούλα ας πούμε δήλωσε πως δεν θα ανεχόταν να μάθει πως για χάρη κάποιας άλλης θα απαρνιόταν το μουντιάλ.
Η Τζένιφερ Άνιστον (κοίτα με ποια σε συγκρίνω βρε:D ) δήλωσε πως την ενοχλεί που ο Μπραντ μετατράπηκε σε σπιτόγατο για χάρη της Τζολί.
Εσάς τι θα σας έκανε να πείτε "Ε!αυτό πάει πολύ":mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Δε θα έλεγα για τπτ ε αυτο πάει πολύ ,είμαι πολυ υπερανω για να ασχολουμαι με το τι κανει ο πρωην κι να συγκρίνω συμπεριφορές.Το θεωρω μαλλον κατινίστικο στην τελική ας κάνει ο καθένας οτι θέλει.Δε θα μου άρεσε σε παρόμοια περίπτωση να με ρίνουν.Μαλλον δε θα αντιδρούσα καθόλου ωραία σε αυτό.:P :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Να είναι εξ αποστάσεως και με αυτή και να μάθω οτι δεν βγαίνει τα βράδια για να μιλάνε στο τηλέφωνο.
Να μάθω οτι η μάνα του εκείνη τη συμπάθησε και συνέχεια τη θέλει σπίτι τους.
Να μάθω οτι για εκείνη δεν έχει πρόβλημα να παραδεχτεί στους γονείς του οτι δεν είναι απλώς φίλοι.
Να καταλάβω οτι είναι περισσότερο ερωτευμένος μαζί της απ'ότι ήταν με μένα, αυτό βασικά τα περικλείει όλα.

Ρεεε μη με νταουνιάζετε βραδιάτικα με τέτοια σενάρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από xristinaki:
Δε θα έλεγα για τπτ ε αυτο πάει πολύ ,είμαι πολυ υπερανω για να ασχολουμαι με το τι κανει ο πρωην κι να συγκρίνω συμπεριφορές.Το θεωρω μαλλον κατινίστικο στην τελική ας κάνει ο καθένας οτι θέλει.Δε θα μου άρεσε σε παρόμοια περίπτωση να με ρίνουν.Μαλλον δε θα αντιδρούσα καθόλου ωραία σε αυτό.:P :mad:

+1:clapup: Από τη στιγμή που χωρίσαμε, δεν ασχολούμαι καν μαζί του! Συνεχίζω την ζωή μου και κοιτάζω μπροστά!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εαν αφησουμε το γεγονος οτι δεν ασχολουμαστε με τους πρωην (κι εγω μαυρη πετρα ριχνω), π[ροσωπικα θα με ενοχλουσε ενα απλο πραγματακι...
Εαν με εμενα μου ελεγε οτι δεν μπορει να με παρει αγκαλια δημοσια ή να μου κραταει το χερι στον δρομο μην μας δουν γνωστοι της-συγγενεις της και με τον επομενο το εκανε...:|
Απλο, το ξερω αλλα προσωπικα θα με νευριαζε/πληγωνε/εξοργιζε/απογοητευε...(οτι θελετε πειτε) αφανταστα.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Σωστός ο Μάριος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σωστότατος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Παιδια χωρις να θελω να διαφωνησω αλλα για να καταλαβω την λογικη.Εφοσον χωρισα γιατι να καθομαι να σεφτομαι κι να ασχολουμε με κατι που δεν με αφορά?Μονο τον εαυτόμου θα πληγώσω κι θα βγαλω πικρια για την σχεση που τελείωσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Προσωπικά δεν θα ασχολιόμουν αλλά αν τύχαινε να το μάθω θα σπαζόμουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.


Το να απαρνηθεί την παρέα του..., θα ήταν κάτι, που δεν υπήρχε περίπτωση να το ακούσω...
και να μην σκεφθώ, πως το παράκανε... :angry:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αυτο που ειπε ο μαριος αλλα θα ελεγα Ε! αυτο παει πολυ ... αν εβλεπα οτι αλλαξε χαρακτηρα και συνηθιες ... για χαρη του ... Βασικά θα απογοητευμουν παρα πολυ ... και θα εκανα τα παντα να ξεχασω την περιοδο αυτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Εαν αφησουμε το γεγονος οτι δεν ασχολουμαστε με τους πρωην (κι εγω μαυρη πετρα ριχνω), π[ροσωπικα θα με ενοχλουσε ενα απλο πραγματακι...
Εαν με εμενα μου ελεγε οτι δεν μπορει να με παρει αγκαλια δημοσια ή να μου κραταει το χερι στον δρομο μην μας δουν γνωστοι της-συγγενεις της και με τον επομενο το εκανε...
Απλο, το ξερω αλλα προσωπικα θα με νευριαζε/πληγωνε/εξοργιζε/απογοητευε...(οτι θελετε πειτε) αφανταστα.


Συμφωνω απολυτα!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Εαν αφησουμε το γεγονος οτι δεν ασχολουμαστε με τους πρωην (κι εγω μαυρη πετρα ριχνω), π[ροσωπικα θα με ενοχλουσε ενα απλο πραγματακι...
Εαν με εμενα μου ελεγε οτι δεν μπορει να με παρει αγκαλια δημοσια ή να μου κραταει το χερι στον δρομο μην μας δουν γνωστοι της-συγγενεις της και με τον επομενο το εκανε...:|
Απλο, το ξερω αλλα προσωπικα θα με νευριαζε/πληγωνε/εξοργιζε/απογοητευε...(οτι θελετε πειτε) αφανταστα.:whistle:

+1;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Stalitsa:
+1:clapup: Από τη στιγμή που χωρίσαμε, δεν ασχολούμαι καν μαζί του! Συνεχίζω την ζωή μου και κοιτάζω μπροστά!!!;)

:clapup: :clapup:

Εμένα πάντως αυτό που με ενοχλεί περισσότερο απ' όλα είναι η σκέψη ότι δε θα επαναλάβει τα σφάλματα που έκανε μαζί μου και με πλήγωσαν πάρα πολύ και θα τον βρει μια άλλη σε νέα βελτιωμένη έκδοση πληρώνοντας αυτήν την βελτίωση εγώ με μεγάλο ψυχικό κόστος..
Μπορεί να ακούγεται άκρως εγωιστικό και δε λέω σε καμία περίπτωση ότι ο άνθρωπος δεν πρέπει να μαθαίνει από τα λάθη του..
Είναι όμως και το νιώθω πολύ άδικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Βασικά νομίζω ότι όλοι συνοψίζουμε σε ένα πράγμα: να έκανε "ελαφρά τη καρδία" ότι με εμάς δεν έκανε/ μας παίδεψε για να το κάνει... Λογικό δεν είναι? Θέμα κατα κάποιο τρόπο, εγωισμού...

Ένα πράγμα που προσωπικά με είχε πειράξει σε έναν πρώην (που εξακολουθεί να το λέει από ότι μαθαίνω αλλά πλέον δεν με απασχολεί καθόλου) είναι ότι έλεγε παντού [και εξακολουθεί] ότι ήμουν λέει απόλυτα ξενέρωτη σε...χμμμ...συγκεκριμένα ζητήματα και ότι με την επόμενη [με την οποία είναι ακόμα μαζί] βρήκε την υγειά του... Πέρα από το γεγονός ότι σπάστηκα γιατί βγάζει τα...προσωπικά μου στη φόρα (!) ο καθένας έχει δικαίωμα να γίνεται ρόμπα (γιατί πόσο καραγκιόζης μπορείς να είσαι να κάθεσαι να συγκρίνεις πρώην κ νυν σε τέτοια θέματα δημοσίως και να είσαι κα 30 χρονών άνθρωπος!) εμένα με ρώτησες ρε φίλε αν έχω διάθεση να γίνομαι ρόμπα????
Η δικιά μου αντίδραση όταν το έμαθα ήταν "α, χαίρομαι πολύ γιατί κ εγώ το ίδιο" αλλά είχα θεωρήσει (κ θεωρώ) ότι η εν λόγω κατινιά "Ε!πάει πολύ!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από xristinaki:
Δε θα έλεγα για τπτ ε αυτο πάει πολύ ,είμαι πολυ υπερανω για να ασχολουμαι με το τι κανει ο πρωην κι να συγκρίνω συμπεριφορές.Το θεωρω μαλλον κατινίστικο στην τελική ας κάνει ο καθένας οτι θέλει.Δε θα μου άρεσε σε παρόμοια περίπτωση να με ρίνουν.Μαλλον δε θα αντιδρούσα καθόλου ωραία σε αυτό.:P :mad:

Βρε Χριστινάκι η ερωτήση είναι υποθετική.:)
Μπορεί για αυτον/η που θα απαντήσουμε να είναι ο/η νυν μας ακόμη και απλά να πούμε τι μπορεί να μας ενοχλούσε ακριβώς γιατί δεν το έκανε και μαζί μας.
Δεν νομίζω ότι κανείς απο όλους όσους απάντησαν να έχουν θίξει δημοσίως και τις συμπεριφορές που τους ενόχλησαν.:D
Μεταξύ μας τα λέμε καλέ, δεν θα βγουν παραέξω, εδώ στο νετ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ε, καλά τώρα.. τα είπαμε κι εμείς, τα ακούσαμε κι εμείς... μετά από χωρισμό μένουν συναισθήματα... Διαχώρισε τη θέση σου, καλό μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:
Ε, καλά τώρα.. τα είπαμε κι εμείς, τα ακούσαμε κι εμείς... μετά από χωρισμό μένουν συναισθήματα... Διαχώρισε τη θέση σου, καλό μου!!!

Αυτό απευθύνεται σε μένα;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ κάποια βλακεία έκανα με τα tabs και άλλα έγραψα...! Σόρι βρε Κλέφτρα μου!! Και για να απαντήσω, εγώ είπα "ε αυτό πάει πολύ", όταν μετά το χωρισμό μου έταζε φιλίες και τρίχες κατσαρές...
Και "να πάμε μαζί διακοπές" και "θα έρθω να σε δω εκεί που θα κάνεις μεταπτυχιακό" και "είσαι η μόνη πρώην με την οποία δε θέλω να χαθώ" κλπ.
Εγώ κιουρία, δεν απάντησα, δεν ανταπέδωσα και απλά γλυκάθηκα λίγο, γιατί θα τον έλβεπα κάθε μέρα, λόγω κοινών δραστηριοτήτων.
Τελικά όχι μόνο δεν τα έκανε, αλλά και έκανε σα να μην υπήρχα, κάθε μέρα και χειρότερα.
Κάποια στιγμή είδα κι αποείδα και του είπα, ξέρεις, φεύγω και διακόπτω, έτσι ... που τα έχουμε κάνει.
Μετά την αντίδρασή του "α, οκ, αν έχεις πρόβλημα να με βλέπεις, φύγε"... είπα
ε, παραέγινε...
Πλέον βέβαια περασμένα ξεχασμένα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από XRZ:
Ένα πράγμα που προσωπικά με είχε πειράξει σε έναν πρώην (που εξακολουθεί να το λέει από ότι μαθαίνω αλλά πλέον δεν με απασχολεί καθόλου) είναι ότι έλεγε παντού [και εξακολουθεί] ότι ήμουν λέει απόλυτα ξενέρωτη σε...χμμμ...συγκεκριμένα ζητήματα και ότι με την επόμενη [με την οποία είναι ακόμα μαζί] βρήκε την υγειά του... Πέρα από το γεγονός ότι σπάστηκα γιατί βγάζει τα...προσωπικά μου στη φόρα (!) ο καθένας έχει δικαίωμα να γίνεται ρόμπα (γιατί πόσο καραγκιόζης μπορείς να είσαι να κάθεσαι να συγκρίνεις πρώην κ νυν σε τέτοια θέματα δημοσίως και να είσαι κα 30 χρονών άνθρωπος!) εμένα με ρώτησες ρε φίλε αν έχω διάθεση να γίνομαι ρόμπα????
Η δικιά μου αντίδραση όταν το έμαθα ήταν "α, χαίρομαι πολύ γιατί κ εγώ το ίδιο" αλλά είχα θεωρήσει (κ θεωρώ) ότι η εν λόγω κατινιά "Ε!πάει πολύ!"

Σε αυτό που λες... πρώτος και καλύτερος ΑΥΤΟΣ είναι ρόμπας και ΟΧΙ εσύ. Γιατί αν το παίζει ότι... "η πρώην μου ήταν ξενέρωτη", sorry, αλλά εσύ κύριέ μου είσαι μαμούχαλος που έκατσες μαζί της... (και για να μην παρεξηγηθώ, δε συμμερίζομαι τα σχόλιά του για σένα... ότι ίσχυαν δηλαδή, απλώς λέω τι θα σκεφτόμουν αν ήμουν στην παρέα του και άκουγα να λέει τέτοιες τρίχες)...

Μιλάμε για πολύ καραγκιόζης το άτομο... Και για να τα λέει και δημόσια... το'πιασα το υπονοούμενο... πολύ μάπας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top