Εναλλακτικές εταιρίες τηλεφωνίας και ποιότητα ήχου

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Θα ηθελα να ρωτησω αν οι εναλλακτικες τηλεφωνιας εταιριες επιρρέαζουν την ποιότητα ήχου της κλήσης.
Προσωπικα βλεπω συχνα διαφορες (χρησιμοποιω 3 εταιριες μαζι με τον οτε) και βλεπω εντονη διαφορα ... και θελω να δω αν ειναι τυχαιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω μεχρι τωρα εχω αλλαξει 2 εταιριες και δεν εχω αντιμετωπισει τετοιο προβλημα.
Δεν υπηρξε διαφορα απο θεμα ηχου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Mόνο τυχαίο δεν είναι. Έχουν μάθει και κάνουν κλήσεις μέσω νετ, για χαμηλό κόστος... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
αουτς... ρεμπεσκε ξερουμε ποιες εταιριες ειναι αυτες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χρησιμοποιουσα αλλη εταιρια για υπεραστικα και κινητα, αλλα τον τελευταιο καιρο η ποιοτητα ηταν απαραδεκτη, συν οτι τις μισες φορες απ'αυτες που καλουσα δεν εδινε σημα (εχμ, δεν ακουγοταν τουτ τουτ δηλαδη :p) η ακουγοταν σαν να ναι κατειλλημενο και δεν εκανε την κληση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drteddy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο drteddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
H Telepassport νομίζω ότι μερικές φορές -μάλλον ώρες αιχμής- έχει μεγάλο πρόβλημα στη Θεσσαλονίκη ιδίως στο πατρικό μου σπίτι. Στο δικό μου σπίτι, στην περιοχή της Έδεσσας, δεν έχω προβλήματα ήχου ή σύνδεσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top