Θα αφήνατε το αγόρι/κοπέλα σας να πάει σε στριπτητζάδικο;

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θα αφήνατε το αγόρι ή την κοπέλα σας να πάει σε στριπτητζάδικο με φίλους/φίλες;
Αν σας έλεγε οτι πήγε πως θα αντιδρούσατε;
Το θεωρείτε ...απιστία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
βασικά μου προκαλεί αηδία η σκέψη και μόνο :sick:. εδώ τα καλά κρεατάαα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
οχι φυσικα γιατι να με πειραζε?Αλλωστε οταν πηγαινει στα μπουζουκια ειναι σχεδον το ιδιο πραγμα:D εδω που φτασαμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από maxnikos:
Αλλωστε οταν πηγαινει στα μπουζουκια ειναι σχεδον το ιδιο πραγμα:D εδω που φτασαμε....
:D:D:D:D:D

Κοίτα....στη θεωρία δεν θα έπρεπε να με πειράζει (κρίνοντας από περιγραφές φίλων μου που έχουν πάει για να κάνεις κάτι πιο "σοβαρό" από οφθαλμόλουτρο-έστω και από μικρή απόσταση!- πρέπει να τα σκάσεις χοντρά, άσε που αν έκανε τέτοια δεν υπήρχε περίπτωση να ήταν...αγόρι μου :P)

ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ (!) στην πράξη δεν νομίζω ότι θα ήμουν τόσο open-minded! Αν μάθαινα ότι έχει πάει πχ στο παρελθόν θα το ξεπέρναγα (καλά όχι να είναι κ η διασκεδασή του, να έτυχε πχ με φίλους κάποια στιγμή) αλλά αν γινόταν ενώ τα είχαμε μάλλον DEN θα το έπαιρνα και πολύ καλά!!! :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μπα....κανένα πρόβλημα....Θα πάει να κάνει το οφθαλμόλουτρό του (ελπίζω μόνο αυτό :P ) και τέλος!Όπως δεν θα είχα πρόβλημα να πάμε μαζί....Μάλλον είμαι πολύ open minded :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από maxnikos:
οχι φυσικα γιατι να με πειραζε?Αλλωστε οταν πηγαινει στα μπουζουκια ειναι σχεδον το ιδιο πραγμα:D εδω που φτασαμε....

Χα,χα,χα, πολύ καλή παρατήρηση.:D
Ούτε εμένα με πειράζει, πολλές φορές έχουμε πάει και μεγάλη παρέα αγοριά- κορίτσια σε στριπτ σόου και κανείς δεν έδειξε να πειράζεται ή να νοιώθει αμήχανα.
Στα πιο πρόσφατα γενέθλια φίλου είχαμε καλέσει στριπτιζέζ σπίτι και μας κόστισε το διπλάσιο απο ότι ένα άλλο δώρο κι όχι δεν πετάχτηκε απο τούρτα αν αυτό νομίζετε με το τζινάκι της ήρθε και μέτα πήγε κι άλλαξε.Εννοείται πως περιμένουμε να μας το ανταποδώσει στα δικά μας γενέθλια.
Η αλήθεια είναι πως δεν είναι το σόου που σε κάνει να νοιώθεις αμήχανα αλλά οι αντιδράσεις των γύρω σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Γιατι ειμαι κακος θα κανω πιο ενδιαφερον την ερωτηση :devil:

Θα σας πειραζε ο συντροφο σας οχι μονο να παει σε στριπτητζαδικο αλλα να παει και στα πιο prive δωματια για εναν πιο prive χωρο;

Προσωπικα δεν θα πειραζε τπτ απο τα δυο, αρκει μην πηγενε καθε τοσο ... μια φορα πιστευω οτι εχει καποιο ενδιαφερον ... στις πολλες φορες αρχιζουν τα περιεργα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αχ βρε κλέφτρα...Και νόμιζα ότι είμαι η μόνη που έχω πάει σε στριπτιτζαδικο!Κι εμείς αγόρια - κορίτσια :D

Edit: Μπα...ούτε πριβέ χωρό....Σιγά να μην τον καταπιέσω....ελπίζω μετά όμως τις ορέξεις του να τις βγάλει σε εμένα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγω παντως τωρα που το σκεφτομαι αν η συντροφος μου πηγαινε σε στριπτητζαδικο δεν θα ηθελα αμεσως να κανουμε σεξ επειδη φοβαμαι μηπως κατα την διαρκεια σκεφτονταν κανεναν αλλο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Εγω παντως τωρα που το σκεφτομαι αν η συντροφος μου πηγαινε σε στριπτητζαδικο δεν θα ηθελα αμεσως να κανουμε σεξ επειδη φοβαμαι μηπως κατα την διαρκεια σκεφτονταν κανεναν αλλο :)

Συμφωνώ Exposed_Bone.Κι εγώ το ίδιο θα σκεφτόμουνα.

Για να απαντήσω τώρα.Δε θα είχα και τα καλύτερα συναισθήματα αν το μισό μου πήγαινε σε στριπτιζαδικο, αν και είναι σίγουρα διαφορετικό να πάει μια φορά για διασκέδαση ή από περιέργεια κι άλλο να πηγαίνει συχνά.

Αν θα της επέτρεπα; Ίσως έκφραζα τη διαφωνία μου, αλλά να απαγορεύσω όχι. Δε νομίζω ότι μπορώ να απαγορεύσω εγώ κάτι, απλά να εκφράσω τα συναισθήματά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Θα αφήνατε το αγόρι ή την κοπέλα σας να πάει σε στριπτητζάδικο με φίλους/φίλες;
Αν σας έλεγε οτι πήγε πως θα αντιδρούσατε;
Το θεωρείτε ...απιστία;

Αδιαφορα ή μαλλον θα ηθελα να παω και εγω! :D (Αν και μαλλον δεν θα ηθελε η κοπελα μου)
Γενικα, οπως ειπε και καποιος παραπανω, πιο πολλα βλεπουμε καθε μερα στους δρομους και στις παραλιες, ενω δεν μου ειναι και πολυ ενδιαφερον το ολο σκηνικο του μαγαζιου.Οποτε...
(Καλα για το απιστια δεν το συζηταω! :warn: Αν φτασουμε στο σημειο και το οφθαλμολουτρο να ειναι απιστια...;) :) )

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Γιατι ειμαι κακος θα κανω πιο ενδιαφερον την ερωτηση :devil:

Θα σας πειραζε ο συντροφο σας οχι μονο να παει σε στριπτητζαδικο αλλα να παει και στα πιο prive δωματια για εναν πιο prive χωρο;

Προσωπικα δεν θα πειραζε τπτ απο τα δυο, αρκει μην πηγενε καθε τοσο ... μια φορα πιστευω οτι εχει καποιο ενδιαφερον ... στις πολλες φορες αρχιζουν τα περιεργα!

Αν μιλας οντως για prive χορο, δεν θα ειχα προβλημα. Αν μιλας για..."prive χορο" τοτε, ενταξει μην το χεσ0υμε κιολας! :blink: :vava:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από BReaTHeR:
Συμφωνώ Exposed_Bone.Κι εγώ το ίδιο θα σκεφτόμουνα.

Ναι αλλά και χωρίς να πάει κάποιος/α σε στριπτιτάδικο μπορεί την ώρα της συνουσίας (πως τα λέω έτσι η γυναίκα :P) να σκέφτεται τον Brad Pitt ή την Angelina Jolie :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
ναι αμε τον αφηνω αλλα πολλες φορες εχω παει κ εγω μαζι του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
χμμμ..:hmm: όσο κι αν θέλω να είμαι άνετη και open-minded (αν και δεν θεωρώ ότι αυτό είναι θέμα στενομυαλιάς..),δεν μου κάθεται και πολύ καλά..ε,δεν τρελαίνομαι και στην ιδέα ότι ο φίλος μου γουστάρει να πάει να χαζεύει άλλες γυναίκες.. (:boxing:) γιατί θα έπρεπε να μ'αρέσει κάτι τέτοιο? :confused: εξάλλου,ούτε εκείνου,νομίζω,θα του άρεσε να πάω εγώ σε αντίστοιχο μαγαζί να χαζεύω άλλους άντρες...
όσο για το αν θα είχα πρόβλημα να πάει σε
πριβέ χώρο..μετά απ'αυτό,θα'μενε μόνος του,οπότε από'κει και πέρα,ας έκανε ό,τι ήθελε... :beating: :vava: :kill::knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
χμμμ..:hmm: όσο κι αν θέλω να είμαι άνετη και open-minded (αν και δεν θεωρώ ότι αυτό είναι θέμα στενομυαλιάς..),δεν μου κάθεται και πολύ καλά..ε,δεν τρελαίνομαι και στην ιδέα ότι ο φίλος μου γουστάρει να πάει να χαζεύει άλλες γυναίκες.. (:boxing:) γιατί θα έπρεπε να μ'αρέσει κάτι τέτοιο? :confused:


Μα δεν ειπε κανενας να σου αρεσει ;) :D Να μην σε ενοχλει εννοουμε! :)
Επισης, υποθετω οτι γνωριζεις οτι ανεξαρτητως του αν πηγαινει το αγορι σου σε τετοια μαγαζια ή οχι, χαζευει αλλες γυναικες ετσι; :worry: ;)

Υ.Γ: Oh, it's hard to quote you! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
Μα δεν ειπε κανενας να σου αρεσει ;) :D Να μην σε ενοχλει εννοουμε! :)
Επισης, υποθετω οτι γνωριζεις οτι ανεξαρτητως του αν πηγαινει το αγορι σου σε τετοια μαγαζια ή οχι, χαζευει αλλες γυναικες ετσι; :worry: ;)

Το ότι δεν μ'αρέσει,σημαίνει κι ότι μ'ενοχλεί..κι εννοείται ότι γνωρίζω πολύ καλά ότι σαν φυσιολογικός άνθρωπος θα χαζέψει κι άλλες γυναίκες (δεν είμαι τόσο υστερική..:P),αλλά τουλάχιστον αυτές δεν πάνε μες στη μούρη του με μικροσκοπικά έως ανύπαρκτα εσωρουχάκια να του κουνιούνται... :redface: :beating:

Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
Υ.Γ: Oh, it's hard to quote you! :P
χαχαχαααα...:P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Φανταζομαι οτι θα με ενοχλουσε.. Αυτο βεβαια, δεν σημαινει οτι θα εκανα σκηνη απλα θα το συζητουσα. Ειναι προτιμοτερο να μου το πει και να παμε μαζι, απο το να παει μονος και μετα να μου το πει.. Μου καθεται καπως περιεργα αυτο. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Ναι αλλά και χωρίς να πάει κάποιος/α σε στριπτιτάδικο μπορεί την ώρα της συνουσίας (πως τα λέω έτσι η γυναίκα :P) να σκέφτεται τον Brad Pitt ή την Angelina Jolie :P

που με μπερδευει με τον Brad Pitt ... ενταξει ... δεν πειραζει να μπερδευεται και στο σεξ ... :P :P :P :P :P :P


(ΕΙΜΑΙ ΨΩΝΑΡΑ ... ΤΟ ΞΕΡΩ ... ΣΟΥΤ ΤΩΡΑ) :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
χμμμ..:hmm: όσο κι αν θέλω να είμαι άνετη και open-minded (αν και δεν θεωρώ ότι αυτό είναι θέμα στενομυαλιάς..),δεν μου κάθεται και πολύ καλά..ε,δεν τρελαίνομαι και στην ιδέα ότι ο φίλος μου γουστάρεινα πάει να χαζεύει άλλες γυναίκες.. (:boxing:) γιατί θα έπρεπε να μ'αρέσει κάτι τέτοιο? :confused: εξάλλου,ούτε εκείνου,νομίζω,θα του άρεσε να πάω εγώ σε αντίστοιχο μαγαζί να χαζεύω άλλους άντρες...
όσο για το αν θα είχα πρόβλημα να πάει σε
πριβέ χώρο..μετά απ'αυτό,θα'μενε μόνος του,οπότε από'κει και πέρα,ας έκανε ό,τι ήθελε... :beating: :vava: :kill::knife:

συμφωνώ σε όλα 1000%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitsilegas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
Το ότι δεν μ'αρέσει,σημαίνει κι ότι μ'ενοχλεί..κι εννοείται ότι γνωρίζω πολύ καλά ότι σαν φυσιολογικός άνθρωπος θα χαζέψει κι άλλες γυναίκες (δεν είμαι τόσο υστερική..:P),αλλά τουλάχιστον αυτές δεν πάνε μες στη μούρη του με μικροσκοπικά έως ανύπαρκτα εσωρουχάκια να του κουνιούνται...

Φαντάζομαι ότι δεν τον αφήνεις να πηγαίνει μόνος του στην παραλία...

Κι όταν πηγαίνετε μαζί του κλείνεις τα μάτια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top