Θα αφήνατε το αγόρι/κοπέλα σας να πάει σε στριπτητζάδικο;

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
να μας πεις σε ποια παραλία πηγαίνεις και σου κουνιούνται με τον κουραδοκόφτη (ή και χωρίς) δίμετρες ξανθιές ρωσσίδες μες τη μάπα, να την έχουμε στα υπόψιν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Προφανώς και θα με πείραζε. Άμα είναι να βλέπει όποιες θέλει και να κάνει και ο,τι θέλει με αυτές τότε ποιός ο λόγος να έχουμε σχέση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitsilegas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
να μας πεις σε ποια παραλία πηγαίνεις και σου κουνιούνται με τον κουραδοκόφτη (ή και χωρίς) δίμετρες ξανθιές ρωσσίδες μες τη μάπα, να την έχουμε στα υπόψιν.

Σιγά μην σας πω... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Νομίζω καταρχήν ότι αν ο άλλος θέλει να πάει δεν θα πάρει άδεια από μένα..
κατά δεύτερον δε θα με πείραζε καθόλου..
και τέλος αν θέλει να στην κάνει την κουτσουκέλα θα την κάνει... δε χρειάζεται να πάει σε στριπτιζάδικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitsilegas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Πλάκα-πλάκα, το σχόλιο για την παραλία του weak and powerless δεν είναι και τόοοσο άσχετο. Το στριπτιζάδικο, κατ'εμέ, είναι απλώς μία παραλία με καλύτερο marketing.

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω αυτή την περίεργη ανασφάλεια "να μην δει άλλη γυναίκα γυμνή ή ημίγυμνη"...
Εκτός αν οι κυρίες φοβάστε ότι η σχέση σας θα κλονιστεί ανεπανόρθωτα εάν δούμε ένα στήθος ή έναν πισινό παραπάνω...

Αρχική Δημοσίευση από prime:
Νομίζω καταρχήν ότι αν ο άλλος θέλει να πάει δεν θα πάρει άδεια από μένα..
κατά δεύτερον δε θα με πείραζε καθόλου..
και τέλος αν θέλει να στην κάνει την κουτσουκέλα θα την κάνει... δε χρειάζεται να πάει σε στριπτιζάδικο..

Έτσι ακριβώς! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Αν είχα κοπέλα, θα την άφηνα, όπως άφηνα και τις πρώην μου. Είναι το λιγότερο εξωφρενικό να καταπιέζουμε το έτερον ήμισυ για δικές μας ανασφάλειες. Να μου πεις, μετά το στριπτιτζάδικο θα κοιμηθεί στον πρώην της, έστω σε χωριστά δωμάτια, εκεί να το ρίξω το σουτάρισμα να πάει στο καλό η κοπέλα να μη δουλεύει κι εμένα. Αλλά σκέτο στριπτιτζάδικο, τι κακό να σου κάνει στη σχέση; Πας με την παρέα, παίρνεις δυό ποτά, παίρνετε μάτι τους νεαρούς/τις νεαρές και συνήθως χαχανίζετε με την παρέα και περνάτε καλά! Μια Σλοβάκα κουνάει τα οπίσθια της μπροστά στο φίλο σας, ωραία, η δουλειά της είναι αυτή! Η δουλειά του φίλου σας ποιά είναι; Να πάει και να διασκεδάσει ή να πάει και να κάνει σεξ; Σε κάποια απ τις δύο επιλογές υπάρχει πρόβλημα...;)

Θα ερωτευθεί το αγόρι σας για παράδειγμα την Σλοβάκα που κουνιέται στο σωλήνα; Πέστε την ερωτεύεται. Πιθανόν το αφεντικό να μην επιτρέπει να βγαίνουν αυτές με πελάτες αλλά ακόμα κι αν επιτρέπει, για να την βλέπει το αγόρι σας και να ερωτοτροπεί μαζί της σε ξενοδοχείο, θέλει τρελά χρήματα. Τη στιγμή λοιπόν που έχεις κοπέλα, είτε σκάσεις 3 ευρώ στο δρόμο, είτε 300 με τη Σλοβάκα, είσαι το λιγότερο "άτομο περιορισμένης ευθύνης". Η κοπέλα σου, σου κοστολογεί το κορμί της και την αγάπη της; Όχι! Στα δίνει επειδή το θέλει! Εσυ λοιπόν τι πας και τα σκάς για "φαϊ απ' έξω";

Άμα είναι να στην κάνει ο/η σύντροφος, θα στην κάνει. Το είπε και η prime ολόσωστα πιο πάνω. Εγω εχω να συμπληρώσω οτι αρκεί εσείς να είστε σωστοί/ες στις σχέσεις σας και να μην έχετε ανασφάλειες (χωρίς αυτό να σημαίνει οτι θα σας πιάνει ο άλλος/άλλη και κορόιδα ένεκα της εμπιστοσύνης σας.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Εεεετσι ακριβώς valder…! Όσο για την παραλία που ψάχνουμε, νομίζω πως σε όλες τις παραλίες υπάρχουν δίμετρες κουκλάρες με στριγκάκια που κουνιούνται μπροστά σου, είτε κάνοντας περίπατο στην παραλία για να δείξουν το μικροσκοπικό τους τατου είτε παίζοντας ρακέτες...
Όσο για τις κοπέλες που ζηλεύουν, μάλλον θα πρέπει να κάνουν μαθήματα χορού :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Παιδια ελεος με αυτην την νοοτροπια καποιων να ειρωνευονται κι να κάνουν συγκρισεις ασχετες προκειμενου να αποστομώσουν. Τι σχεσή έχει η παραλία με το στριπτιζάδικο? Στην παραλία πλυν της καλίγραμμης κοπέλας θα πάει κι η γιαγιά μου που είναι 100 κιλα ενώ οι κοπέλες στο στριπτιτζάδικο εξυπηρετούν ένα συγκεκριμένο ρόλο κι η συμπεριφορά τους είναι ανάλογη.
Προσωπικ΄΄α θεωρώ κακεντρέχια να θεωρεί κάποιος οτι δεν μου αρέσει να πηγαίνω σε στριπτιτζάδικα επειδή αισθάνομαι κακοτερώτητα προς τις ημίγυμνες κοπέλες απλά το θεωρώ κατωτερη διασκέδαση ο τρόπος που πλασάρεται το σώμα εκεί κι δε το βρίσκω καθόλου καλαίσθητο ενώ μια καλίγραμμη γυναίκα στην παραλία είναι ένα ωραλιο θέαμα.ΔΕν μπορεί καποιός να εχει μια άποψη για κάτι αμέσως να τον βγάλουν κομπλεξικό η ζηλιάρη.
Καταλαβαίνω τις κοπέλες που θα έλεγαν οτι δε θα αφηναν το αγόρι τους να πάει σε τέτοιο μέρος ,εγώ προσωπικα αφήνω την δυνατότητα να κάνει οτι θέλει κι αν είναι με την παρέα του στο χαβαλέ ας πάει.Πάντως δεν μου θα μου άρεσε ενας άντρας που θα σύχναζε σε τέτοια μέρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitsilegas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από xristinaki:
Παιδια ελεος με αυτην την νοοτροπια καποιων να ειρωνευονται κι να κάνουν συγκρισεις ασχετες προκειμενου να αποστομώσουν. Τι σχεσή έχει η παραλία με το στριπτιζάδικο?
Επειδή σε δικό μου μήνυμα έγινε η εξίσωση παραλίας και στριπτιζάδικου, θεωρώ ότι η παραπάνω περικοπή αναφέρεται σε εμένα.
Να σε πληροφορήσω λοιπόν ότι δεν ήταν πρόθεσή μου να ειρωνευτώ ή να αποστομώσω κανέναν. Εξέφρασα την άποψή μου και θέλω να ελπίζω ότι δεν προσέβαλα κανέναν.
Αν σε ενοχλεί η άποψή μου ή διαφωνείς με αυτήν, είναι πρόβλημά σου, όχι δικό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Παιδιά, δεν μιλάω να συχνάζει εκεί. Αν ήταν έτσι, δεν θα ετίθετο θέμα (υπάρχει άνθρωπος που δεν τον ενοχλεί να πηγαίνει το έτερον ήμισυ σε στριπτητζάδικα 2 φορές την εβδομάδα; ). Εννοώ πως θα βλέπατε το να πάει μια φορά για την εμπειρία.
Και κάτι άλλο, για να το τραβήξω περισσότερο το ερώτημα :P
Αν σας έλεγε οτι δεν του/της άρεσε (για οποιονδήποτε λόγο) πως θα αντιδρούσατε; Θα τον/την πιστευατε ή θα νομίζετε ότι σας δουλεύει;
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Απο οτι ξέρω περικοπές δεν έχω αρχίσει ακόμη να γράφω προσπαθήσε να μην χρησιμοποιείς τόσο μπομπώδες κι ευρύ λεξιλόγιο την στιγμή που δε το κατέχεις.Αν θυμάμαι καλά σε ένα άλλο ποστ είχες γράψει οτι κάποιες κοπέλες κάνουν σχεσεις προκειμενου να απολαυσουν οικονομικές (αντιπαροχές) μαλλον θα μιλουσες για γυναίκες εργολάβους αλλα σε εκείνο το πόστ δεν απάντησα.Συγκρατησα τα νεύρα μου κι δεν απάντησα.Τωρα το τι σχεση έχει η παραλία με το στριπτιζαδικο δεν μου απαντησες περιοριστηκες στο να κανεις μια αγενεστατη συσταση του τυπου δε είναι αυτό δικό μου πρόβληα αλλα δικό σου.Τις παρατηρησεις μου τισ κανω για να γίνει διάλογος οχι για να προσβαλλω καποιον κι θα θέλα να μου ζητήσεις συγνωμη για τον τρόπο που μου μιλήσες γιατι δε μου αρμόζει.Δεν θελω να μπω σε μια στειρα διαδικασια αντιπαραθεσεις ετσι σε παρακαλω πολυ μην απαντησεις με ειρωνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σας παρακαλώ, αν θέλετε να τσακωθείτε make it private. :mad: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από xristinaki:
. Τι σχεσή έχει η παραλία με το στριπτιζάδικο?
Μεγαλη
Π.Χ. 1)πρεπει να κλεισεις ξαπλωστρα(τραπεζι)απο την προηγουμενη μερα :D 2)οι παρουσιες πολλων γυναικων στην παραλια τα τελευταια χρονια πλησιαζουν τα στριπτιτζαδικα:whistle:
Δεν ειναι τυχαιο που αυτα τα μαγαζια περνανε κριση τα τελευταια χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ετυχε το σαββατο το βραδυ να παω σε ενα τετοιο μαγαζι ( και οχι δεν ειναι πρωτη φορα ) ειχε ερθει ενας πολυ κλαλος μου φιλος απο Λειβαδεια και ελεγε για κατι μαγαζια εκει ( κοινως κ*λ*μπαρα) και του ειπα εγω θα σε παω εγω σε μαγαζι να ξεστραβωθεις. τιποτα περιεργο θα μου πειτε ελα που ειχε ομως και την γυναικα του μαζι,

πηγαμε λοιπον σε ενα μαγαζι ( απο τα καλυτερα της Αθηνας ) για να δουμε το show, γιατι κακα τα ψεμματα σε τετοιου ειδους μαγαζια το show κυριαρχει ( στα αλλα κ*λ*μπαρα κυριαρχει η βιζιτα ) και η εν λογο γυναικα ( 29 ετων ) το απολαυσε στο μεγιστο, μεχρι και για πριβε χωρο την στειλαμε.

δεν ηταν οι μονη γυναικα μεσα στο μαγαζι ( περα απο τα κοριτσια που εκαναν τα μαγικα τους με τον σωληνα ) και ολες μα ολες απολαμβαναν το θεαμα.

τωρα εαν ειχα εγω συντροφο και ηθελε σαφως θα την επαιρνα μαζι μου, δεν εχω να ντραπω σε τιποτα και ουτε αυτη θα επρεπε να ντρεπεται, δεν εχω τιποτα να κρυψω απο αυτην.

τελος ο κοσμος νομιζω εχει παρεξηγησει τα μαγαζια αυτα και πιο πολυ της κοπελες ( και αντρες ) που δουλευουν σε αυτα. ναι υπαρχουν μαγαζια που θα σε γδαρουν στην κυριολεξια αλλα υπαρχουν και αυτα που ΘΕΛΟΥΝ να διασκεδασεις.

πιστευω συντομα θα δειτε τι ακριβως λεω με κατι που ετοιμαζω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Για μένα δεν είναι διασκέδαση να βλέπεις γυμνούς ανθρώπους πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Ο καθένας κινείται όπως θέλει και δεν πρόκειται σε καμία περίπτωση να πείσω ή να αποτρέψω τον σύντροφό μου να μην πάει. Απλά θα έπεφτε στα μάτια μου και θα ξενέρωνα στη στιγμή. Για ποιο λόγο? Γιατί θεωρώ ότι όσοι πηγαίνουν εκεί πέρα από το χαβαλέ (που οι περισσότεροι θα πάνε) οι υπόλοιποι είναι λιγούρια που η ζωή τους στηρίζεται σε δύο β...ά και ένα αι..ίο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hunter:
πιστευω συντομα θα δειτε τι ακριβως λεω με κατι που ετοιμαζω ;)

ΧΑ! Θα διοργανώσεις παρτάκι ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τι παρτάκι....κανένα μαγαζί τον βλέπω να ανοίγει:D
να προσλάβει και κανέναν/καμία από το στέκι:P

εδώ κολλάει το ανέκδοτο "μη τρέχετε κορίτσια, φορτώνει κι αύριο" :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΧΑ!
dooo σε βλέπω είσαι έτοιμη να αναλάβεις πόστο! Ρε λετε να το κάνουμε «οικογενειακή» επιχείρηση ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
τι παρτάκι....κανένα μαγαζί τον βλέπω να ανοίγει:D

:whistle: :whistle: :whistle:

ηθελα να ηξερα ποιος/ποια σου σφυριξε κατι τετοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top