Τι σας "φτιάχνει" στο άλλο σας μισό;

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Να ευχηθω κι εγω στην ΚΕ βιον ανθοσπαρτον, να ζησετε, καλους απογονους και γενικα να ειστε πολυ πολυ ευτυχισμενοι, ερωτευμενοι και να ειστε μαζι για παντα. Το γραφω εδώ γιατί έχω πυρετο και βαριεμαι να πηγαινω στο αλλο θεμα, σορυ...:redface:

Ετερον ημισυ με την ουσιαστικη εννοια, δεν εχω προς το παρον, αλλα με αυτόν που ειμαι αυτο το διαστημα, βρισκω επανω του τα εξης θετικα:

1. Ειναι ωραιος άντρας
2. Είναι αρκετα καλλιεργημενος, εργατικος και εξυπνος
3. Είναι ωραιος αντρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από briki:
Ετερον ημισυ με την ουσιαστικη εννοια, δεν εχω προς το παρον, αλλα με αυτόν που ειμαι αυτο το διαστημα, βρισκω επανω του τα εξης θετικα:

1. Ειναι ωραιος άντρας
2. Είναι αρκετα καλλιεργημενος, εργατικος και εξυπνος
3. Είναι ωραιος αντρας

Δεν ξερω αν φταιει ο πυρετος σου η εγω δεν εχω καταλαβει.. :/:
Δηλαδη? Τον εχεις απλα για να λες οτι τον εχεις? :confused:


Περαστικουλια κιολας :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Λοιπόν.....
- Είναι αντικειμενικά πολύ όμορφος άντρας
- Έχει τα πιο υπέροχα γαλάζια μάτια που έχω ποτέ δει
- Είναι δίκαιος
- Παρόλα αυτά, με υπερασπίζεται ΠΑΝΤΑ σε τρίτους ακόμα και αν έχω άδικο, αλλά μετά μου τα χώνει!!!
- Είναι πάντα δίπλα μου κ μου φτιάχνει το κέφι όταν όλα μου πάνε στραβά
- Με κάνει να νιώθω ασφάλεια
- Έχει παραδεχτεί ότι είμαι η πρώτη γυναίκα που τον έκανε να σκεφτεί τον γάμο και την οικογένεια
- Έχει απίστευτο χιούμορ
- Είναι "εκνευριστικά" ετοιμόλογος
κ.α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
misslittledevil ευχαριστω πολύ, είμαι καλύτερα σήμερα:)

Η απάντηση στην ερώτησή σου: πάνω κάτω... ναι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
αχχχ..τι θρέντ κι αυτό...:inlove: λοιπόν,επειδή είμαι πολύ ερωτευμένη και με "φτιάχνουν" τα πάντα επάνω του,θα προσπαθήσω να κάνω μερικές περικοπές και να επικεντρωθώ στα πιο ουσιώδη..:hmm:(άντε,καλή μου τύχη..!:/:)λοιπόν,έχουμε και λέμε:
1)το μυαλό του :worship::inlove:
2)το υπέροχο πανέξυπνο και παιδικό βλέμμα του,το οποίο όμως, τις κατάλληλες στιγμές,μπορεί και μεταμορφώνεται σε άκρως..ακατάλληλο..! :redface:
3)το γλυκό καρτουνίστικο χαμογελάκι του :inlove: (ε,3D animator είμαι..αν δεν εκτιμούσα κι αυτό...:P)
4)το σώμα του..(ακούγεται λίγο κλισέ,αλλά τέτοιο που είναι,δεν θα μπορούσα να κάνω αλλιώς..! :redface:) :happy::baby:

χμμ...βασικά,λέω να αρκεστώ σ'αυτά,γιατί αν συνεχίσω,θα περιγράψω μέχρι και το πόσο τέλειες βρίσκω τις τρίχες των φρυδιών του...
:worry: :redface: :clapup::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
  • Το βλέμμα του, που ήταν το πρώτο που πρόσεξα μόλις τον πρωτοείδα.
  • Μ' αρέσει όμως πάρα πολύ και γενικότερα ως άντρας.
  • Αν και τον έκοβα για συντηρητικό, μου βγήκε πολύ κίνκυ στο σεξ και γουστάρω τρελά! :redface:
  • Είναι πάντα εκεί όταν τον έχω ανάγκη. ΠΑΝΤΑ.
  • Είναι πάντα τρυφερός και γλυκός, παρόλο που εγώ είμαι Δρ Τζέκυλ και Μr Χάϊντ ανάλογα με το τι έχει ή δεν έχει συμβεί (ή και χωρίς λόγο ενίοτε!) :worry:
  • Μπορούμε να συζητήσουμε τα πάντα.
  • Σπάνια μου χαλάει χατήρι (κι εγώ δεν το εκμεταλλεύομαι βέβαια).
  • Τον εμπιστεύομαι απόλυτα και δεν φοβάμαι μήπως με πληγώσει.
  • Τον αγαπάω τρελά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Εμφανισιακα:
1)Μια μερα πηγα σπιτι της και με υποδεχτηκε με ενα κοντο σορτσακι ενα φανελακι και τα μαλλια κοτσιδα.Δεν ξερω τιι λετε εσεις αλλα κατι τετοιο με τρελαινει.
2)Αμα φορα φουστα ειναι ολα τα λεφτα.
3)Το χαμογελο

Ψυχικα:
1)Να ειναι ερωτικη και συναισθηματικη.
2)Να νοιαζεται για μενα και να με υπολογιζει.
3)Να θελει αχαλινοτο σεξ :P .
4)Να μην βαριεται που ζει και να εκπεμπει ζωντανια
5)Να ειναι ''παιχνιδιαρα'' (κομμενο το δουλεμα ]ifrit[ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τα υπέροχα μάτια του....που όπως λέω στην κολλητή μου και με δουλεύει είναι ότι λάμπουν...Πετάνε αστεράκια....Και ο τρόπος που κοιτάει...αχ....είναι τόσο μα τόσο πονήρος που θέλω να τον βάλω κάτωωωωωωωωωωωω! Σώμα...εμφάνιση κλπ

Όσο για ψυχικά...Είναι πανέξυπνος, με φιλοδοξίες, ρομαντικός σε δώσεις και μερικές φορές είναι τόσο μα τόσο παιδάκι που μου σπάει τα νεύρα και με κάνει να τον θέλω περισσότερο και να τον στρώσω....Γαμώτο έχω πολύ δουλειά ακόμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Ψυχικα:
1)Να ειναι ερωτικη και συναισθηματικη.
2)Να νοιαζεται για μενα και να με υπολογιζει.
3)Να θελει αχαλινοτο σεξ :P .
4)Να μην βαριεται που ζει και να εκπεμπει ζωντανια
5)Να ειναι ''παιχνιδιαρα'' (κομμενο το δουλεμα ]ifrit[ )
6)Να της αρέσει ο κίνδυνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
αχ με σκανδαλίζετε πρωινιάτικα και είναι στη δουλειά...
  • Η προφορά του. Και στα ευρωπαικά και στα "ελληνικά"!
  • Οι φλέβες του στους βραχίονες...
  • Το καινούριο του κούρεμα -ναι, εγώ τον έκανα με την ψιλή!!!
  • Το βλέμμα του. Πάνω απ' όλα, πάντα! Και μάλιστα σε 3 εκδοχές: με γυαλί, χωρίς μυωπικό, χωρίς αλλά με φακούς και έντονο...!
  • Τεράαααστιο χαμόγελο και απίιιστευτη θετική ενέργεια...
  • Η γλυκύτητά του, σε όλα: αν είμαι sad, αν απλά έχει ξυπνήσει και θέλει να μου πιάσει το χέρι κ να με δει να χαμογελάω πριν πάει για ντους...
  • Είναι ξανθομπάμπουρααας!!!
  • Το πώς γέρνει το κεφάλι, σαν εξωγήινος κάπως...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Τα πάντα, ότι είναι δικό του..., ότι τον χαρακτηρίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lilith:
Τα πάντα, ότι είναι δικό του..., ότι τον χαρακτηρίζει...

έψαχνα μέρες να βρω τι να πρωτογράψω εδώ πέρα.. αλλά να, το βρήκε η lilith για μένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Όλα του! Αλλά το μεγαλύτερο κόλλημα μου μαζί του....είναι η μυρωδιά του :redface: και το βλέμμα του!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Όλα του! Αλλά το μεγαλύτερο κόλλημα μου μαζί του....είναι η μυρωδιά του :redface: και το βλέμμα του!:)


πωωωωω.... τωρα παει με σκοτωσες!
χαλασα πολυ ομορφη, σχεδον ιδανικη σχεση... γιαυτο ακριβως! τη μυρωδια!:(
οχι οτι βρωμαγε ο ανθρωπος...αλλα να, μερικα δερματα μαλλον δε πολυταιριαζουν μεταξυ τους.
άαατιμες φερομονες..!

χαιρομαι πολυ που διαβάζω πόσο ΑΓΑΠΑΤΕ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Ρε παιδιά, όλοι ζευγαρωμένοι είστε?
Εγώ που είμαι λέφτερη τι να γράψω σε αυτό το θέμα? :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το οτι με κανει να γελαω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τι λε ρε Giovanna, ναι; ΠΟιόοοοος;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
Ρε παιδιά, όλοι ζευγαρωμένοι είστε?
Εγώ που είμαι λέφτερη τι να γράψω σε αυτό το θέμα? :P :P


+1 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:
Τι λε ρε Giovanna, ναι; ΠΟιόοοοος;;;;;

Η μακροχρόνια που χάλασε τελευταία ;)
ναι ναι.... ειχαμε και τετοιο πρόμπλεμ γιδακι.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
Η μακροχρόνια που χάλασε τελευταία ;)
ναι ναι.... ειχαμε και τετοιο πρόμπλεμ γιδακι.:/:

Αχ ναι, αυτό είναι πρόβλημα...
Μυρωδιές και γεύσεις ( :redface:) παίζουν τεράαααστιο ρόλο...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top