Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από zanin:
τυχερε που θα πας βαρκελωνη. απο μαλ**** μου αρνηθηκα να παω 7 μερεσ βαρκελωνη με αεροπορικα εισ. ξενοδοχ. ***** , επειδη ηθελα να διαβασω για την εξεταστικη.:(:(:knife: καταταλλα την δευτερα παω 7 μερες κρητη (ηρακλειο), 4 μερες ανδρο, 7 μερες σκιαθο με φιλους ολα αυτα.:D:):D

Σε λυπάμαι βρε κοπελιά.....θα κακοπεράσεις εδω άμοιρο πλασματάκι!!!!:teasing: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Εγώ πάλι θα άφηνα και ενα και δυο μαθήματα για την επόμενη εξεταστική, με πληρωμένα τα έξοδα για 7 μερες Βαρκελώνη ??? μην το σκέφτομαι γιατί συγχύζομε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kassie:
Εμεις μετα απο συζητησεις επι συζητησεων αποφασισαμε να παμε τον Αυγουστο Ρεθυμνο:clapup: :clapup: :clapup: Για να δουμε, εχω να παω απο την πενατημερη Κρητη:D
Μιας που είμαι ΗΔΗ κρήτη... σου λέω να το ξανασκεφτείς... ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΑΝΙΑ!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ρέ-θυ-μνο, Ρέ-θυ-μνο!!!! Είμαι από εκεί και είμαι ψώνιο και μ'αρέσει!! Αλλά κακά τα ψέματα, και στα δύο τέλεια θα περάσεις!! ϊσως είναι αλλιώς, δηλαδή Χανιά πιο μπιχλιμπίδι και τουριστικό, Ρέθυμνο πιο αφημένο αλλά γραφικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Domani επιστρεφω Ελλαδα...:clapup: :D
Αρκετα μου εσπασαν τα νευρα εδω πανω...καιρος τωρα να μου τα σπασουν..."πατριωτικα" style!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Domani επιστρεφω Ελλαδα...:clapup: :D
Αρκετα μου εσπασαν τα νευρα εδω πανω...καιρος τωρα να μου τα σπασουν..."πατριωτικα" style!!!!:P

καλή επιστροφη!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Μιας που είμαι ΗΔΗ κρήτη... σου λέω να το ξανασκεφτείς... ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΑΝΙΑ!!! ;)
Βασικα, Ρεθυμνο δεν εχω παει ποτε ενω Χανια και Ηρακλειο πολυ συχνα! Ετσι ειπαμε να κινηθουμε σε νεα μερη!:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Μιας που είμαι ΗΔΗ κρήτη... σου λέω να το ξανασκεφτείς... ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΑΝΙΑ!!! ;)


γνωρισα που λες μια απο το Ρεθυμνο περσι το καλοκαιρι - μου εφυγε το σαγονι........ασε που δεν με αφηνε να μπω στο καραβι της επιστροφης :P

και στα Χανια ειναι τελεια!! - ελπιζω να περνατε ομορφα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Domani επιστρεφω Ελλαδα...:clapup: :D
Αρκετα μου εσπασαν τα νευρα εδω πανω...καιρος τωρα να μου τα σπασουν..."πατριωτικα" style!!!!:P

Αθηνα θα ερθεις καθολου βρε; να παμε για κανενα ξυδι, να μιλησουμε και για την C.T :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
πες 11000 για να είσαι μέσα!!! (τόσους είχε τα τελευταία δύο χρόνια το πρώτο ΣΚ)
Μέχρι πέρυσι πήγαινα κάθε χρόνο, αλλά φέτος δεν προβλέπεται... :(
Είναι όντως άλλη φάση, αρκεί να αντέχεις τις ουρές, τη φασαρία και το χυμαριό!:clapup:
(και φυσικά την άθλια μουσική που παίζει το μπαράκι! Κάθε χρόνο και χειρότερη! Αλλά αν έχεις καλή παρεά, δε σε νοιάζουν αυτά!!!)
Καλά να περάσεις maik! Χτύπα καμιά μπύρα και για μας!

Giostau ήταν φοβερά και πάλι.. Είχε γύρω στις 10000 φοιτητές!!:D:D:D Μας τα χάλασε λίγο ο καιρός, αλλά μπορώ να πω πως την χειρότερη μέρα (είχε συνέχεια συννεφιά), μπορεί να περάσαμε καλύτερα από όλες τις υπόλοιπες!! Την Κυριακή παίξαν και οι Ονιράμα ήταν πολύ ωραία.:clapup:
Μόνο το θέμα της υγιεινής με πείραξε λίγο, όλα τα άλλα λύνονται :D.

Προειδοποίηση: Πηγαίνετε όσο είναι καιρός. Το πανηγύρι κρατάει και αυτό το Σ/Κ!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitsilegas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Ψιτ.....Παιδούλια μ'......Σκέφτομαι φέτος για Αμοργό. Ποιός γνωρίζει να μου πει?
Αξίζει? Να πάω? Να μην πάω? Και αν πάω πού να μείνω? Ποιές παραλίες να επισκεφτώ? Ποιά μέρη πρέπει οπωσδήποτε να δω? Στις πόσες μέρες θα αρχίσω να βαριέμαι?

Βασικές ερωτήσεις για να σου απαντήσω για την Αμοργό [έχω πάει έξι φορές και ξαναπάω φέτος]:
  • Θες πολυκοσμία και φασαρία ή πιο χαλαρά πράγματα (όχι όμως απομόνωση);
  • Θα πας ζευγάρι ή με μεγαλύτερη παρέα;
  • Έχεις ξαναπάει σε μη κεντρικό νησί; Ανάφη, Φολέγανδρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ πάλι Ελλαδίτσα θα ξαναπάω Σεπτέμβριο, μην πω κι Οκτώβριο... Ενδιάμεσα Σιέννα (Ιταλία), κι ίσως Κίνα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:
Ρέ-θυ-μνο, Ρέ-θυ-μνο!!!! Είμαι από εκεί και είμαι ψώνιο και μ'αρέσει!! Αλλά κακά τα ψέματα, και στα δύο τέλεια θα περάσεις!! ϊσως είναι αλλιώς, δηλαδή Χανιά πιο μπιχλιμπίδι και τουριστικό, Ρέθυμνο πιο αφημένο αλλά γραφικό!
Και αφού είμαι και εγώ από εκεί δεν είναι κρίμα να μην περάσεις για 1-2 μερούλες?? Αν και το λιμάνι στα Χανιά και οι ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ που έχω δεν συγκρίνονται ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

Επί του Θέματος! Πάω Μύκονο και Ελαφόνησο!!! Και μετά όπου με βγάλει:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΠΣΚ θα είμαι στην Χίο και τέλος του μήνα φεύγω για Νάξο και μετά Σαντορίνη!

ps. Είναι καλά στην Σιένα ?
ps2. Κίνα ??????????????? θέλω κι εγώ!!! Από πρακτορείο θα κλείσεις ή μόνη σου ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ Χαμστεράκι μου, τι δέσιμο είναι αυτό που έχουμε...! Εδώ κάποιες φορές λέω ότι στο Ρέθυμνο θέλω να ζήσω... Ή από τώρα, ή έστω να γεράσω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
ΠΣΚ θα είμαι στην Χίο και τέλος του μήνα φεύγω για Νάξο και μετά Σαντορίνη!

ps. Είναι καλά στην Σιένα ?
ps2. Κίνα ??????????????? θέλω κι εγώ!!! Από πρακτορείο θα κλείσεις ή μόνη σου ?

Κοίτα, Sienna θα πάω για την αδερφή μου, πάει για σεμινάριο (summer school) ιταλικών...!
Κίνα θα πάω γιατί κάνει πρακτική ο αδερφός του αμόρε μου και.. κρίμα το παιδί να είναι μόνο!! Έχω ξαναπάει, Πεκίνο.. Αυτή τη φορά Σανγκάη!
Θα κλείσουμε μέσω ίντερνετ πάντως...! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
...θέλω feedback ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!! Εεεε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ναι, καλό μου...! :) Μετά το ταξίδι, ε; Ή και για την κράτηση..;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Για τα πάντα... αλλά μην τρελαθείς κιόλας... μετά το ταξίδι! Νομίζω το έχω πει και παραπάνω, ένας κολλητός Ρεθυμιώτης με έχει ψήσει να πάμε Μεξικό τον Γενάρη... θα κάνουμε ανταλλαγή πληροφοριών! ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Προς το παρόν Νάξο με γονείς. Για μετά μάλλον Σκόπελο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top