Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Για τα πάντα... αλλά μην τρελαθείς κιόλας... μετά το ταξίδι! Νομίζω το έχω πει και παραπάνω, ένας κολλητός Ρεθυμιώτης με έχει ψήσει να πάμε Μεξικό τον Γενάρη... θα κάνουμε ανταλλαγή πληροφοριών! ;) :P

Χεχε, μόλισ γυρίσει η συγκάτοικος από διακοπές, θα μπορώ να τη ρωτήσω για Μεξικό, αν θες κάτι...! Ήταν 2 μήνες φέτος...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Να σου πω... ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΤΩΡΑ!!! Μου έχεις κάνει τα νεύρα σμπαράλια! ΔΕΝ με λυπάσαι ? :tongue: :angry: :redface:
Θα σηκωθώ να φύγω από το γραφείο και θα πάρω τους δρόμους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Να σου πω... ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΤΩΡΑ!!! Μου έχεις κάνει τα νεύρα σμπαράλια! ΔΕΝ με λυπάσαι ? :tongue: :angry: :redface:
Θα σηκωθώ να φύγω από το γραφείο και θα πάρω τους δρόμους!!!

μη μου ταράζεσαι...... :console: είναι και επικινδυνες εποχες... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χεχε...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Το Φουρνάκι φρίκαρε! Όχι άδικα πάντως! Τι σουπερ μέρη είναι αυτά???? Αισθάνομαι πολύ μειονεκτικά που θα πάω απλά στη Σκιάθο.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Αισθάνομαι πολύ μειονεκτικά που θα πάω απλά στη Σκιάθο.......
Κακως! Εχω παει διακοπες 10 μερουλες, ειναι υπεροχα και εχω περασει καταπληκτικα!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μια χαρά και σούπερ κατάσταση είναι η Σκιάθος!

Πάω Χίο το ΣΚ με τη δουλειά (:angry::angry::angry: )...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Το Φουρνάκι φρίκαρε! Όχι άδικα πάντως! Τι σουπερ μέρη είναι αυτά???? Αισθάνομαι πολύ μειονεκτικά που θα πάω απλά στη Σκιάθο.......

Τι μειονεκτικά, βρε καλό μου;; Έλα τώρα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Το Φουρνάκι φρίκαρε! Όχι άδικα πάντως! Τι σουπερ μέρη είναι αυτά???? Αισθάνομαι πολύ μειονεκτικά που θα πάω απλά στη Σκιάθο.......

Σκιαθο θα πας? εγώ παραδίπλα... :) αλόνησο... :D πότε θα πας; αν παμε μαζί να κοιτάς προς τα εκει, θα σου κουνήσω το μαντήλι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από evouli:
Σκιαθο θα πας? εγώ παραδίπλα... :) αλόνησο... :D πότε θα πας; αν παμε μαζί να κοιτάς προς τα εκει, θα σου κουνήσω το μαντήλι... :)

Θα φύγω στις 8/8
Όταν θα μου κουνάς το μαντήλι, εγώ θα σου στέλνω σήματα καπνού!!!
Μια χαρά θα συννενοηθούμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
ΟΚ! Δεν λέω.....Κούκλα η Σκιάθος. Έχω ξαναπάει και είχα περάσει υπέροχα.... Όμως όταν ακούω για Μεξικό κ.λ.π. εεεε.....ντάξει.....μου'ρχεται κάπως.....
Πάντως, ας μην είμαι αχάριστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Πωωωω Μεξικό... με βλέπω να μην θέλω να επιστρέψω... Πάντα ήθελα να νιώσω όπως οι μεξικάνοι που είναι κουλουριασμένοι μπροστά από ένα τοίχο με το τεράστιο σομπρέρο, και κάτω από την κουβέρτα ένα μπουκάλι τεκίλα!!! Ούτε μέρες, ούτε χρόνος, ώρες και λεπτά... Η απόλυτη ρέκλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Θα φύγω στις 8/8
Όταν θα μου κουνάς το μαντήλι, εγώ θα σου στέλνω σήματα καπνού!!!
Μια χαρά θα συννενοηθούμε :P

α! μια χαρά! κι εγω τοτε θα ειμαι... :P αντε, τα λεμε εκει!!! :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά... ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!! Ζητώ τη βοήθειά σας!!!

Θέλω ένα νησί, με ωραίες παραλίες, Κυκλάδες ή Επτάνησα, που να μην είναι νέκρα, αλλά και να μη γίνεται και χαμός (π.χ. Πάρος). Δε με νοιάζει αν έχει ή όχι clubάκια. Αν παίζει κανένα barάκι καλά είναι. Δε με νοιάζει να είναι in, δλδ να είναι σα να πηγαίνω στη Γλυφάδα για καφέ. Κάποιο με τα καλά της Λευκάδας;;;;

Please βοήθεια!!!!!

Πείτε μου προτάσεις... όσο πιο πολλές τόσο το καλύτερο...

Ευχαριστώ!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αχ.....Τα ελληνικά νησιά είναι ΟΛΑ υπέροχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nana:
Λοιπόν παιδιά... ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!! Ζητώ τη βοήθειά σας!!!

Θέλω ένα νησί, με ωραίες παραλίες, Κυκλάδες ή Επτάνησα, που να μην είναι νέκρα, αλλά και να μη γίνεται και χαμός (π.χ. Πάρος). Δε με νοιάζει αν έχει ή όχι clubάκια. Αν παίζει κανένα barάκι καλά είναι. Δε με νοιάζει να είναι in, δλδ να είναι σα να πηγαίνω στη Γλυφάδα για καφέ. Κάποιο με τα καλά της Λευκάδας;;;;

Please βοήθεια!!!!!

Πείτε μου προτάσεις... όσο πιο πολλές τόσο το καλύτερο...

Ευχαριστώ!!!!! :D

Ωραίες παραλίες έχουν όλα τα επτάνησα, οπότε όποιο και αν επιλέξεις από άποψη παραλιών θα βγεις κερδισμένη. Όσον αφορά τον κόσμο, εξαρτάται από το πότε θα πας. Αν πας μες στον Αύγουστο, ακόμα και την Γαύδο αν επιλέξεις, πάλι κόσμο θα βρεις.
Η Ιθάκη είναι πολύ καλή επιλογή, από τα Επτάνησα, και από Κυκλάδες επιλέγω Μύλο με κλειστά μάτια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Ωραίες παραλίες έχουν όλα τα επτάνησα, οπότε όποιο και αν επιλέξεις από άποψη παραλιών θα βγεις κερδισμένη. Όσον αφορά τον κόσμο, εξαρτάται από το πότε θα πας. Αν πας μες στον Αύγουστο, ακόμα και την Γαύδο αν επιλέξεις, πάλι κόσμο θα βρεις.
Η Ιθάκη είναι πολύ καλή επιλογή, από τα Επτάνησα, και από Κυκλάδες επιλέγω Μύλο με κλειστά μάτια.

Κι εγώ έλεγα για Ζακυνθο και Μηλο. Για Ζάκυνθο δεν εχει πλοιο στις 6/8 και στην Μηλο τώρα που παίρνω τηλ. δεν υπάρχει ΤΙΠΟΤΑ!!!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nana:
Κι εγώ έλεγα για Ζακυνθο και Μηλο. Για Ζάκυνθο δεν εχει πλοιο στις 6/8 και στην Μηλο τώρα που παίρνω τηλ. δεν υπάρχει ΤΙΠΟΤΑ!!!! :(

Εμμμμ..... Δεν τα αφήνουν για τελευταία στιγμή αυτά τα πράγματα!
Keep looking....Όλο και καμιά ακύρωση γίνεται την τελευταία στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Εμμμμ..... Δεν τα αφήνουν για τελευταία στιγμή αυτά τα πράγματα!
Keep looking....Όλο και καμιά ακύρωση γίνεται την τελευταία στιγμή.

Τι να κάνουμε;;; Αφού μέχρι σήμερα έκαναν να μου εγκρίνουν την άδεια!!!!

Άλλη μία ερώτηση προς ΟΛΟΥΣ:

Έχετε πάει ποτέ σε νησί χωρίς να έχετε κλείσει προηγουμένως δωμάτιο; Πετυχαίνει αυτό το σύστημα; Μετά από πόση ώρα περίπου βρίσκετε; Αφού ΟΛΟΙ μου λένε τώρα ότι δεν έχουν, πώς είναι δυνατόν να έχουν όταν πάω εκεί;;; Παίζει κάποια απατεωνίτσα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Στις 23 8α φύγω για Ερέτρια για 2 εβδομάδες και μέτα θα πάω για 1 εβδομάδα σε ένα άλλο μέρος.Το που το σκεφτόμαστε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top