Προτάσεις για αγορά νέου υπολογιστή!

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
τι εννοεις βαρυ ? θα κανει το pc να δουλευει πιο αργο ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Melini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Συνηθως ειναι κατα πολυ πιο φθηνα, μερικες φορες τα βρισκεις στην μιση τιμη ή εκει γυρω. Την nikon d90 μαζι με 18-105mm vr lens kit την εχει $1300 (800 ευρω). Μ'αρεσει και η sony α300 η οποια ειναι πιο φθηνη αλλα δεν τραβαει βιντεο. Βασικα πρεπει να παρω και καινουριο laptop, ipod και κινητο, οποτε με βλεπω να χρεοκοπω πολυ συντομα :lol: Χμμ μολις εντοπισα μια πολυ φθηνη olympus Ε-410 (14-42mm & 40-150mm lens) $400 (250 ευρω). Για αρχαριους σαν εμενα καλη φαινεται :hmm:

Για κριτικές και γνώμες σχετικά με φωτογραφικές μηχανές και φωτογραφία γενικότερα, θα σε παραπέμψω στους ειδικούς: www.dpgr.gr
ελληνικό φόρουμ με πολλές πολλές πληροφορίες. Οι τιμές που αναφέρεις είναι πράγματι καλές, πρόσεξε μην μείνει ο Naruto χωρίς φαγητό :lol: ενώ εσύ θα αγοράζεις τεχνολογία :)
Εγώ έχω μαζέψει χρήματα και θέλω να πάρω τώρα ένα Mini Notebook πιο συγκεκριμένα της ΗΡ το 2133 ή το 1000. Αχ, μεγάλος έρωτας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
θα κατεβασω το avast, αλλα εχω ακουσει για ενα αλλο αντιικο, ρωσικο, πολυ καλο. ξερει κανεις ποιο ειναι ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellak

Νεοφερμένος

Η stellak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Μάλλον λες για το Kaspersky, Ιβάνα:hmm:Εγώ στο σπίτι έχω το avast, οπότε δεν ξέρω να σου πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Μάλλον λες για το Kaspersky, Ιβάνα:hmm:Εγώ στο σπίτι έχω το avast, οπότε δεν ξέρω να σου πω...

danke stella :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Melini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Το Kaspersky είναι πράγματι πολύ καλό. Το μειονέκτημα που του βρίσκω είναι ότι κάνει συνέχεια αναβαθμίσεις και σκανάρει αρχεία, και κάνει πολύ αργό τον υπολογιστή μου.... αλλά τι να κάνεις... έτσι τον προστατευει καλύτερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
υπαρχει δωρεαν edition του kaspersky που μπορω να κατεβασω μελινι? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Το Κασπερσκι καλο ειναι,αλλα πολυ πολυ βαρυ και σου σπαει τα νευρα με το παραθυρακι να πεταγεται καθε τρεις και λιγο.Εγω το εβγαλα γιατι δεν εβρισκα πια κλειδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Το Κασπερσκι καλο ειναι,αλλα πολυ πολυ βαρυ και σου σπαει τα νευρα με το παραθυρακι να πεταγεται καθε τρεις και λιγο.Εγω το εβγαλα γιατι δεν εβρισκα πια κλειδι...

οποτε να κατεβασω κατευθειαν το avast δηλ... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Melini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν ξέρω, εγώ το έχω στη δουλειά και μου το εγκαθιστούν από εταιρεία. Πάντως σίγουρα αν ψάξεις λίγο θα το βρεις... πήγαινε στο Google και γράψε Download Kaspersky free ή Free Kaspersky Download και όλο και κάτι θα σου βγάλει... άμα το κατεβάσεις, μετά μπορείς να βρεις και το crack και να το σπάσεις ;)
Πάντως και το avast σου το συνιστώ, δωρεάν και ασφαλές...

Μιας και ρώτησες το κοίταξα λίγο...
Στο δίνει ο Kaspersky για ένα μήνα στο https://www.kaspersky.com/internet_security_trial
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν ξέρω, εγώ το έχω στη δουλειά και μου το εγκαθιστούν από εταιρεία. Πάντως σίγουρα αν ψάξεις λίγο θα το βρεις... πήγαινε στο Google και γράψε Download Kaspersky free ή Free Kaspersky Download και όλο και κάτι θα σου βγάλει... άμα το κατεβάσεις, μετά μπορείς να βρεις και το crack και να το σπάσεις ;)
Πάντως και το avast σου το συνιστώ, δωρεάν και ασφαλές...

οκ, με πεισατε..θα κατεβασω το avast..:P

ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια ! τωρα που χαρη στη βαρβαρα ανακαλυψα αυτο το νημα, θα σας πρηξω γιατι εχω αποριες ! χε χε χε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Μιας και ρώτησες το κοίταξα λίγο...
Στο δίνει ο Kaspersky για ένα μήνα στο https://www.kaspersky.com/internet_security_trial

ευχαριστω κοριτσαρα μου, αλλα θα κατεβασω το αβαστ..δεν μπορω τα δοκιμαστικα προγραμματα..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Η φωτογραφική μου είναι η SONY Cyber-shot 7,2 mega pixels.:)
Και έχω το NOD32, μου το εγκατέστησαν εγώ δεν έχω ιδέα απ 'αυτά.:redface::( Πάντος θα κοιτάξω το avast που προτίνεται.:)
Να κάνω ένα ακόμη τεχνολογικό ερώτημα, τι μέσο εγραφής προτίνετε για βιντεοκάμερα? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roulsydney

Νεοφερμένος

Η roulsydney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
οκ, με πεισατε..θα κατεβασω το avast..:P

ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια ! τωρα που χαρη στη βαρβαρα ανακαλυψα αυτο το νημα, θα σας πρηξω γιατι εχω αποριες ! χε χε χε

Τι στο καλό "σύγχρονες και χειραφετημένες" γυναίκες είμαστε αν δεν κατέχουμε ΚΑΙ τέτοια θέματα?

Μελίνι ξέρεις αλήθεια πώς κάνουμε crack σε πρόγραμμα?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Σιγά μην κάτσω... να ζαλιστώ.. εγώ τα βρίσκω σπασμένα....
είναι δύσκολο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roulsydney

Νεοφερμένος

Η roulsydney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Σιγά μην κάτσω... να ζαλιστώ.. εγώ τα βρίσκω σπασμένα....
είναι δύσκολο?

Το κακό είναι ότι πολλά προγράμματα δεν μπορείς να τα βρείς "σπασμένα..":(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Σαν ποιό θες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roulsydney

Νεοφερμένος

Η roulsydney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
έχεις πμ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roulsydney

Νεοφερμένος

Η roulsydney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top