O άσχετος!

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Με ποιό θέμα είσαστε τελείως άσχετοι?
Υπάρχει κάτι για το οποίο δεν έχεται ιδεά για το τι είναι?
Σε τι βαθμό φτάνει η ασχετοσύνη σας και για πιο λόγο στο ακουσμα του το στόμα σας ξεκινάει ένα χωρό απο χασμουριτά?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
η πολιτική πιανεται? οσες φορες και αν προσπαθησα να ενημερωθω επι του θεματος παντως....παντα τα παρατουσα στο πρωτο δίλεπτο.. απίστευτη βαρεμάρα... :yawn:
επίσης κουραζομαι αφάνταστα οταν οι αντρες (στην πλειοψηφια τους) μιλανε ωωωωωωωωωωρες και ωωωωωωωωωωωωωρες ατελειωτες για ποδοσφαιρο και στρατό!!!!! ενταξει ρε πιδίμ' μιλα, πες 2-3 πραγματακια δε λεω...αλλα οχι 2 ωρες καφέ και να ακουω μονο ιστοριες στρατού! (τις οποιες σημειωτέον εχω ακουσει τοσες φορες που τις εχω μαθει απ'εξω)... (αυτό δεν παει στους "ασχετους" αλλα στο "χορό χασμουρητών" :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Με τις γλώσσες προγραμματισμού είμαι τελείος άσχετος!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αυτον τον καιρο βαριεμαι ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ φανταρικες συζητησεις...
Γενικα πληττω οταν οι τριγυρω μου συζητανε για πολιτικη, ειδικα με συγκεκριμενες δηλωσεις, ιστορικα γεγονοτα κτλ κτλ, αθλητικα αν δεν προκειται για καμια μεγαλη διοργανωση(μεγαλη διοργανωση για μενα=ολυμπιακοι. αντε κανα μουντιαλ που ναι προσφατο.), και για βαθια διανοηση και κουλτουρα, δηλαδη προφορικα wannabe δοκιμια για ταινιες και βιβλια που δεν ξερω αλλα επιβαλλεται να χουν διαβασει ολοι οι ιντελεκτουελ τυποι που περιφερουν τις γνωσεις τους σε καθε κουβεντα. Ουφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina:
Αυτον τον καιρο βαριεμαι ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ φανταρικες συζητησεις...
Γενικα πληττω οταν οι τριγυρω μου συζητανε για πολιτικη, ειδικα με συγκεκριμενες δηλωσεις, ιστορικα γεγονοτα κτλ κτλ, αθλητικα αν δεν προκειται για καμια μεγαλη διοργανωση(μεγαλη διοργανωση για μενα=ολυμπιακοι. αντε κανα μουντιαλ που ναι προσφατο.), και για βαθια διανοηση και κουλτουρα, δηλαδη προφορικα wannabe δοκιμια για ταινιες και βιβλια που δεν ξερω αλλα επιβαλλεται να χουν διαβασει ολοι οι ιντελεκτουελ τυποι που περιφερουν τις γνωσεις τους σε καθε κουβεντα. Ουφ.

χμμμ, Λες τα βιβλίο που σου πήρα "Στρατιωτικές τακτικής προβολής τεθωρακισμένων του Ρόμελ κατα τον πόλεμο του ΒΠΠ "και το "Aνάλυση προέλαση του άφρικα κόρπ" λες να μην σου αρέσουν ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
:giveup:

(Στα δωρα βαζουμε παντα καρτουλα αλλαγης. ΝΟΜΟΣ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina:
:giveup:

(Στα δωρα βαζουμε παντα καρτουλα αλλαγης. ΝΟΜΟΣ!)

Νόμιζα δεν τα πάς καλά με την πολιτική! (περί νόμου :P:P:P)
χεχεχε

λοιπόν.... ΚΑΙ εγώ είμαι ΠΑΝΤΕΛΩΣ άσχετη με τον προγραμματισμό.... και σε μεγάλο βαθμό για τους υπλογιστές!! :redface: (ότι αφορά τα άντερα των υπολογιστών, ότι υπάρχει μέσα στο κουτοί... γιατί τα προγράμματα που δουλεύω τα ξέρω πάρα πολύ καλά )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
πολιτική και ιστορία! τα μισώ και τα δυο.
α, και μηχανολογικα αυτοκινητων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitsilegas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Ποδόσφαιρο και γενικότερα αθλητικά.
Όχι απλώς άσχετος, μου γυρνάνε τ'άντερα οι ατέρμωνες συζητήσεις περί καλύτερης ομάδας, καλύτερου παίκτη, τρομερού γκολ κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Τα μαθηματικά!!!! (Φαντάσου ότι η γυναίκα μου είναι μαθηματικός!):P Τα συχένομαι όλα αυτά τα κατεβατά με φόρμουλες, εξισώσεις κτλ, αν θέλω να κοιμηθώ ξέρω με τι να ασχοληθώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
πολιτική και υπολογιστές..από πολιτική,κάτι πάει κι έρχεται,απλά σιχαίνομαι οτιδήποτε έχει σχέση με το θέμα...από υπολογιστές όμως,δεν έχω ιδέα πέρα των πολύ βασικών..και αν και η γνώση τους μου είναι απαραίτητη για το αντικείμενο που σπουδάζω,οποιαδήποτε υπερανάλυση και ειδικευμένη γλώσσα υπολογιστών,με κάνει να χασμουριέμαι με συχνότητα 100 χασμουρητά ανά δευτερόλεπτο... :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγω ειμαι με τα αρχαια ... δεν μπορω με τπτ να μαθω τπτ απολυτως ...

Και με την χημεια καπως ετσι ειναι αλλα τουλαχιστον μπορω να κατσω να διαβασω χημεια και και οταν διαβασω καταλαβαινω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχαία, οποιοδήποτε άθλημα, αυτοκίνητα, πολιτική :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν υπάρχει κάτι. Οκ, δεν τρελαίνομαι να μιλάνε με τις ώωωωωρες για πολιτική και αθλητικά, ίσως και πληροφορική, αλλά γενικά πάντα τεντώνω τα αυτιά μου να καταλάβω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
λοιπόν γλώσσες προγραμματισμού δεν γνωρ΄ζιω τίποτα:redface:
βαριέμαι αφάνταστα οταν αρχίζουν πολιτικές συζητήσεις και συζητήσεις ιστορίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αρχαια?????????????????????????? :blink:
οχι βρε παιδια μου γιατι έτσι????? :(
το καλύτερό μου στο σχολείο ήταν το άγνωστο!!!! :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Πολιτικη, θρησκευτικα θεματα & ιστοριες απο τον στρατο, τα χειροτερα μου.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αυτοκίνητα... Σε όλα τα άλλα κάτι θα σκαμπάσω, μισή λεξούλα θα την αρθρώσω... Όταν η κουβέντα είναι τα αμαξια... καλά που δεν καταλαβαίνω τπτ δεν έχω και καμία διάθεση να μάθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από tsitsilegas:
Ποδόσφαιρο και γενικότερα αθλητικά.
Όχι απλώς άσχετος, μου γυρνάνε τ'άντερα οι ατέρμωνες συζητήσεις περί καλύτερης ομάδας, καλύτερου παίκτη, τρομερού γκολ κλπ.
Στρατό έχει πάει? ΕΛΕΟΣ κάθε δευτέρα!

Και εγώ με αθλητικά ευρείας αποδοχής καρφί δεν μου καίγεται! Φόρμουλα όμως!! YEah!
Ενοχος για την ασχετοσύνη μου για τις γλώσσες και έκθεση βλακείας που κάναμε στο σχολείο! Ζήτω η περιεκτικότητα και η ακρίβεια των Μαθηματικών και Προγραμματισμού!
Άσχετος δηλώνω από χορό. Μαρέσει πολύ να βλέπω κόσμο να χωρεύει αλλά όπως και η ζωγραφική μαρέσει σαν τέχνη και εικόνα αλλά δεν ζωγραφίζω έτσι δεν χορεύω κιόλας εκτός και αν το headbunging πιάνει για χωρός (για μένα πιάνει)! (θα το κάνω θέμα!!!):whistle: :whistle:
'Ασχετος και από την showbiz και την ελληνική μουσική εκτός και αν βάλετε μέσα τα ελληνικά συγκροτήματα της μέταλ με ξένους στοίχους και ηλεκτρονικής.

και τέλος ΑΣΧΕΤΩΣ δηλώνω με το πρωινό ξύπνημα!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ πάλι έχω γνώμη για τα πάντα, και φυτρώνω εκεί που δε με σπέρνουν:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top