Φιλιούνται αγκαλιάζονται και φτιάχνουν διαθέσεις!

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Σήμερα το evouli (για λόγους που δεν εξετάζουμε) νιώθει αρκετά χάλια. Επειδή είναι άσχημο ένας συν-φορουμίστης μας να νιώθει έτσι άνοιξα αυτό το τοπικ έτσι ώστε ο καθένας να βάλει κάτι εδω μέσα που ίσως να μπορεί να της φτιάξει την διάθεση. Ορμήστε!

Εγω απλά θα σου δείξω την αντίδραση του Πέτρου (Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θέλω να πειράζω τόσο πολύ αυτό το παιδί) όταν θα δει ότι τον κάναμε ban

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
:D :D :D :D :D

καλα το πας, καλά το πας..... :P

αλλα δυστυχως δεν μπορεσα να ανοιξω το λινκ που εβαλες, μου δειχνει σημα οτι απαγορευεται να ανοιξει τετοια σελιδα το δικτυο της εταιριας... :mad: δεν πειραζει, η κινηση εχει σημασια.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Νομίζω πως είναι θλιμμένη επειδή έχει ένα πρόβλημα στην σχεση της.

Εγώ θα της πω,να μην χαραμίζει την ζωή της σε ανόητες λύπες.Να έχει την υγεία της και το άλλο της μισό θα το ξαναβρεί και θα είναι πολύ καλύτερα μαζί του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Κοίτα να δεις evouli και κάθε άλλος με κακή διάθεση.Υπάρχουν και χειρότερα, όπως να σε έχει πιάσει μια φυλή από άγριους μπόμπιρες και να σε έχει βάλει σε ένα καζάνι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
αχαχαχαχαχαχαχαχαχα!
Ωραια φωτογραφια. :P


Evouli σε καποιο ποστ διαβασα οτι το προβλημα ειναι στην σχεση σου.
Εγω θα σου πω μονο να μην στεναχωριεσαι. Το τι μπορει να εχει συμβει μπορει να μην το γνωριζουμε, αλλα ολα τα ζευγαρια παιρνουν δυσκολες στιγμες. Δεν σημαινει κατι ομως αυτο.. Περαστικο θα ειναι ετσι κι αλλιως! :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:

ολα τα λεφτα η φάτσα του "φαγητού".... :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Κάθε εμπόδιο για καλό λέει η γιαγιά μου!
Είναι καλοκαιράκι, κοίτα να διασκεδάσεις, να ξεκουραστείς, να ξεφύγεις από τα προβλήματα και να γεμίσεις τις μπαταρίες σου, και άσε τις στεναχώριες για τον Σεπτέμβριο. Αν και εφόσον δεν πρόκειται για θέμα υγείας, όλα τα υπόλοιπα καλό μου evouli διορθώνονται! Και μην ξεχνάς :

Μην στεναχωριέσαι για προβλήματα που λύνονται
(γιατί θα λυθούν στο τέλος)
και για προβλήματα που δεν λύνονται
(γιατί όσο και να σκας δεν αλλάζει η κατάσταση)​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Εγω απλά θα σου δείξω την αντίδραση του Πέτρου (Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θέλω να πειράζω τόσο πολύ αυτό το παιδί) όταν θα δει ότι τον κάναμε ban

οουστ ρε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros:

μηηηηηηηηη βρε το καλο το ζαν με το ωραιο ονομα...... :P δεν το εννόαγε..... :P ενα καλο πηγε να κανει ο ανθρωπος και εφαγε φασκελο .... :P


(τουλαχιστον δεν το εφαγα εγω....... :P ωχ...λες να μου το δωσει ο γιαννης τωρα????? :worry: μήπως να την κανω με ελαφρα πηδηματακια???? :hmm: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ απλά θα πω ότι κοπέλα μου έχεις το mail μου...αν θες στείλε να το συζητήσουμε και μην μου στεναχωριέσαι πάνω απ' όλα! :hug::console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Εγώ απλά θα πω ότι κοπέλα μου έχεις το mail μου...αν θες στείλε να το συζητήσουμε και μην μου στεναχωριέσαι πάνω απ' όλα! :hug::console:


:bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
evouli :group: :kissing: κουράγιο!
Σου προτείνω να ανατρέξεις σε όλα τα ποστ της dooo, θα λυθείς εγγυημένα στα γέλια.
Αν έχεις δει την ταινία "Frankenstein junior" έχω να σου πω: "It could be worse. It could be raining" αλλά αν δεν την έχεις δει δεν θα καταλάβεις:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Η χαρά των spammer:hehe: Τέσπα περαστικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer:
Η χαρά των spammer:hehe: quote]


:confused: δεν σε πιανω.. γουατεβερ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ααχ Ευούλι μου, επειδή κι εγώ είμαι τσίτα σήμερα και επίσης για τη σχέση μου εν μέρει, απλά να πω...
Υγεία να έχουμε και όλα καλά!!!

Οι σχέσεις έχουν πάντα τα πάνω και τα κάτω τους, όλα στο τέλος πάνε καλά...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Με τον Πετράν πιάσαμε το ζωικό βασίλειο σήμερα!:P
Είδες βρε τι καλούς συν-φορουμίστες έχεις τα καλύτερα έγραψαν όλοι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Με τον Πετράν πιάσαμε το ζωικό βασίλειο σήμερα!:P
Είδες βρε τι καλούς συν-φορουμίστες έχεις τα καλύτερα έγραψαν όλοι!:)

νι, νι τα καλύτερα παιζακια!!!!!! :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
όλα θα πάνε καλά! να έχεις εμπιστοσύνη και πίστη ότι όλα θα πάνε καλά! (ότι κι αν σημαίνει αυτό.....)
εμείς είμαστε εδώ ΚΑΙ για σένα!!!!:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εμένα μου λέγατε ότι είστε εδώ μόνο για μένα....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
εμένα μου λέγατε ότι είστε εδώ μόνο για μένα....:'(

Αχ βρε ντουζάκι μου, δεν σου έχουμε πει να μην πιστεύεις ότι μ@λ@κια σου λέμε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top