Φιλιούνται αγκαλιάζονται και φτιάχνουν διαθέσεις!

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ωχ! Χειροτερα τα καναμε. Τωρα πρεπει να ανοιξουμε και αλλο ποστ για την ντουυυυ! :P:) Παντως evouli αν και δεν ξερω τι ακριβως παιζει, μην στενοχωριεσαι, ολα θα φτιαξουν! Αισιοδοξια πανω απο ολα, βοηθαει παντα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
εμένα μου λέγατε ότι είστε εδώ μόνο για μένα....:'(

Ε, κι εσυ.. Μην πιστευεις οτι σου λενε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
θενξ βρε παιδια με συγκινήσατε.... :redface:
παντως μεχρι στιγμης τιποτα δεν εχει παει καλυτερα, για την ακριβεια απ'το κακο στο χειροτερο πανε τα πραγματα..
τεσπα.. θα δειξει... :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
:D :D Γεια σου Evouli:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
:angel::bigarmhug:inlove::hug::console::) Ευούλι χαμογέλαααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:
:angel::bigarmhug:inlove::hug::console::) Ευούλι χαμογέλαααα!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
evouli σαγαπααααααωωωω :bigarmhug

(νιωθεις καλυτερα χρυσο μου?)

:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μετα απο τοσες μερες και τοσα ζουζουνιαρικα μυνηματα, εχει φτιαξει η διαθεση της αραγε?! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ναιαιαιαιαιαι!!!!! :clapup: :clapup: :clapup:

η διάθεσή μου είναι σχεδόν στα ύψη!!! (το "σχεδόν" πάει στο ότι είμαι με πυρετό, συνάχι και βήχα τις τελευταίες 3 ημέρες...:( )

Gio μου: :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
νι ευούλι, νι, το χρειαζομαι. δωσε οοοοοσες αγκαλιες μπορεις, σημερα ειναι η συνεντευξη του μαστερ και εχω ξυπνησει χειροτερα απο οποιαδηποτε αλλη μερα του χρονου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
νι ευούλι, νι, το χρειαζομαι. δωσε οοοοοσες αγκαλιες μπορεις, σημερα ειναι η συνεντευξη του μαστερ και εχω ξυπνησει χειροτερα απο οποιαδηποτε αλλη μερα του χρονου.

:bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug

είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καποιος να μετονομασει το ποστ:)

ευχαριστω νινι μου. θα στειλω sms οταν τελειωσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
καποιος να μετονομασει το ποστ:)

ευχαριστω νινι μου. θα στειλω sms οταν τελειωσω!

χαχα αυτό σκεφτόμουν κι εγώ... :P

νι νι να στείλεις αν και εγώ ξέρω από τώρα το αποτέλεσμα!!!! :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Μπορώ να κάνω παρέα στο club των στεναχωρημένων σήμερα?? Evouli, Gidi, Giovanna και να σας στείλω τεράστιες αγκαλιές και φιλάκια???

Θετική ενέργεια και θα πάνε ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!:kissing: :kissing: :kissing: :kissing: :kissing: :kissing: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :group: :group: :group: :group: :group: :group: :group:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από hamsteraki:
Μπορώ να κάνω παρέα στο club των στεναχωρημένων σήμερα?? Evouli, Gidi, Giovanna και να σας στείλω τεράστιες αγκαλιές και φιλάκια???

Θετική ενέργεια και θα πάνε ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!



χαμστεράκι μου τεραστιες αγκαλιες και απο εμενα!!!!!
:bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χαμστεράκι μαααας!!!!!!!!!!:angelnot::loveangel:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ λέω να το ονομάσουμε...Οι αγκαλίτσες!

Πάρτε όλες πολλές πολλές λιλίτσες!

:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug:console::hug::hug::group::bigarmhug:bigarmhug:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:

έτσι τις λέμε με το μωρό μου... :redface: :redface: :redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Καλά δεν θα σας κάνω μήνυση για copy right ...είμαι μεγαλόψυχη! :P

Όλα καλά με το μωρό σου τώρα ε;;;;;;;;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Όλα καλά με το μωρό σου τώρα ε;;;;;;;;; :D

νι... :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :redface: :redface: :redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top