Ιδέες και προτάσεις για δώρα

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι το καλύτερο θα είναι να τους δώσεις τα χρήματα απευθείας (τουλάχιστον εμένα θα μου άρεσε, είναι σίγουρο έτσι ότι θα πιάσουν τόπο). Βάλτα σε ένα φακελάκι με το όνομά σου και δώστο στο γάμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
το βρηκα ενα πινακα για το σαλονι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Κοίταξες αν έχουν κάνει σε κανένα μαγαζί λίστα γάμου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αν δεν εχουν κανει λιστα γαμου σε καποιο καταστημα - οπως συνιθιζεται- το Νο2 και Νο9 της "ΚΕ" νομιζω ειναι απο τις καλυτερες επιλογες! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσε πολυ ο πινακας σαν ιδεα! Γενικα δεν πολυπαω δωρα απροσωπα του στυλ φουρνο μικροκυματων κλπ, δλδ να μην εχουν το προσωπικο γουστο σου, ποσο μαλλον το να τους δωσεις τα λεφτα στο χερι! Δεν νομιζω οτι ο σκοπος των δωρων πρεπει να ειναι να φτιαξουν την κουζινα του ζευγαριου, οσο βολικο και αν ειναι για πολλους...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
Εγώ πιστεύω ότι το καλύτερο θα είναι να τους δώσεις τα χρήματα απευθείας (τουλάχιστον εμένα θα μου άρεσε, είναι σίγουρο έτσι ότι θα πιάσουν τόπο). Βάλτα σε ένα φακελάκι με το όνομά σου και δώστο στο γάμο!

Και εγώ μαζί σου. Τα λεφτά είναι ότι καλύτερο για ένα ζευγάρι, τα διαθέτουν όπου θέλουν και όπως θέλουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
νομιζω οτι θα συμφωνησω και εγω με την προταση του πινακα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν διαφωνώ με την ιδέα του πίνακα... άλλωστε εγώ το έγραψα :P
απλά ο πινακας είναι ένα ΠΟΛΥ ιδιαίτερο δώρο....
πρεπει να ξέρει κάποιος πάρα πολύ καλά το ζευγάρι και να ειναι σιγουρος ότι το θέμα θα τους αρέσει καθως η τεχνοτροπια τα χρωματα κλπ κλπ κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Δεν διαφωνώ με την ιδέα του πίνακα... άλλωστε εγώ το έγραψα :P
απλά ο πινακας είναι ένα ΠΟΛΥ ιδιαίτερο δώρο....
πρεπει να ξέρει κάποιος πάρα πολύ καλά το ζευγάρι και να ειναι σιγουρος ότι το θέμα θα τους αρέσει καθως η τεχνοτροπια τα χρωματα κλπ κλπ κλπ

υπαρχουν στην αγορα πολλοι ωραιοι μοντερνοι σε μινιμαλ γραμμες πινακες..απιστευτοι θα ελεγα..
εαν λιγο γνωριζει πως ειναι το σπιτι τους δε θα δυσκολευτει να κανει μια καλη αγορα
θεωρω πως ειναι πολυ καλη ιδεα και πρωτοτυπη..

θελω και εγω εναν πινακα δωρο!!γμτ...γιατι να μην παντρευομαι?!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Πινακα, πινακα!! Ε, αφου μενουν μαζι τοσα χρονια και ειναι και οι δυο φιλοι σου θα ξερεις τι περιπου θα αρεσε και στους 2 και τι εχουν στο σπιτι τους! Να προτεινωωωωω? Miro! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!

καλή ιδέα ο πίνακας αλλά τα παιδιά έχουν ήδη φτιάξει το "σπιτικό" τους και η Κατερινούλα δεν νομίζω να δεχόταν μια τέτοια εικαστική παρέμβαση απο κανέναν για το σαλόνι της!

Θα δω τι θα κάνω... θα σας ενημερώσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Τι θα ελεγες για μια θηκη για τα στεφανα?? Σιγουρα δεν θα τους παει κανενας αλλος και θα τους αρεσει πολυ!:) (Εννοω τη γυαλινη θηκη μεσα στην οποια κρεμιουνται τα στεφανα;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Χμμμμ....εγώ πάντως αυτό που θα έκανα αν ήταν πολύ καλοί μου φίλοι είναι τα εξής, ή θα τους έδινα χρήματα να τα αξιοποιήσουν αυτοί όπως θέλουν, ή θα περίμενα να τελειώσουν με όλη την ιστορία του γάμου και αφού ηρεμούσαν θα συζητούσα μαζί τους να μου πουν τί είναι αυτό που τους ΄"λείπει" και κανένας δεν σκέφτηκε να τους το αγοράσει....σε φιλικο μου ζευγάρι που το έιχα κάνει θελήσανε μια ψηφιακή φωτ. μηχανη (αφού τους είχαμε πει πως "τόσα" μπορούμε να διαθέσουμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
χμ... δεν ειναι κακή ιδέα αυτη και η μια και η άλλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Σκέφτηκα να κάνω αυτό το θεματάκι όπου όλοι μας θα μπορούμε να γράφουμε τι θα μας άρεσε να μας δωρίζανε ή κάποια δώρα που έχουμε κάνει και είχαν μεγάλη επιτυχία. Έτσι, όταν κάποιος βρεθεί στη θέση του να πρέπει να κάνει κάποιο δώρο αλλά να μην ξέρει τι θα είναι αυτό, θα μπορεί να έρχεται εδώ πέρα και να παίρνει ιδέες..

(αν υπάρχει κάτι παρόμοιο σόρι, αλλά από οσο μπορεσα να δω δεν το πήρε κάπου το μάτι μου..:redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάνω στην ώρα με σώζεις! Ιδέα για δώρο για επέτειο σχέσης 4 χρόνων έχει κανείς; Σκέφτηκα να πάρω μια ωραία κορνίζα και να βάλω μια φωτογραφία μας μέσα, αλλά μου φαίνεται λίγο ..ψωνισμένο δώρο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Πιστεύω ότι πάνω από όλα μετράει ο τρόπος, αλλά και ο χρόνος που κάνεις ένα δώρο.

Το τελευταίο δώρο που έκανα και είχε τεράστια επιτυχία ήταν μια σοκολάτα lacta lovit που είχα γράψει κάτι όμορφο πάνω, μαζί με ένα κόκκινο τραιντάφυλλο :) .
Μπορεί να μην ήταν κάτι το ακριβό ή κάτι το σπουδαίο, όμως η χρονική στιγμή και ο τρόπος που το έκανα, το έκανε να είναι πολύ σπουδαίο για την κοπέλα που το χάρησα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ ενα cd μουσικής ή ένα βιβλίο.
Η και τα δύο, για ταυτόχρονη χρήση από τον παραλήπτη :D :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kajira:
Πάνω στην ώρα με σώζεις! Ιδέα για δώρο για επέτειο σχέσης 4 χρόνων έχει κανείς; Σκέφτηκα να πάρω μια ωραία κορνίζα και να βάλω μια φωτογραφία μας μέσα, αλλά μου φαίνεται λίγο ..ψωνισμένο δώρο! :P

μην το λες..εγώ το έχω κανει αυτο..:redface: σε άσχετη στιγμή βέβαια οχι σε επετειο αλλα αυτο δεν νομιζω οτι εχει σημασια..

παρεμπιπτόντως και εγώ γι'αυτο το έβαλα για να παρω καμια ιδεα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kajira:
Πάνω στην ώρα με σώζεις! Ιδέα για δώρο για επέτειο σχέσης 4 χρόνων έχει κανείς; Σκέφτηκα να πάρω μια ωραία κορνίζα και να βάλω μια φωτογραφία μας μέσα, αλλά μου φαίνεται λίγο ..ψωνισμένο δώρο! :P

Καλή η ιδεά σου αλλα για άντρα είναι κάπως! Καλό είναι να βάζετε και το διαθέσιμο μπάτζετ οπότε να ξερουμε σε τι κοινούμαστε!
Κάτι σε βραδιά έκπληξη εμένα θα μου ακουγόταν καλή, check in σε ξενοδοχείο, γευμα σε ωραίο εστιατόριο κτλ Μετα θα σου κάνει καμια δωράρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top