Γκρίνια!!

roz

Νεοφερμένος

Η roz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αφήστε που μπορεί να έχουν 3.385 πουκάμισα αλλά αν δεν είναι πλυμμένο και σιδερωμένο το 3.386ο που αποφασίζουν τελευταία στιγμή ότι θέλουν να βάλουν περνούν στο στάδιο της απόλυτης μιζέριας !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από roz:
Αφήστε που μπορεί να έχουν 3.385 πουκάμισα αλλά αν δεν είναι πλυμμένο και σιδερωμένο το 3.386ο που αποφασίζουν τελευταία στιγμή ότι θέλουν να βάλουν περνούν στο στάδιο της απόλυτης μιζέριας !!!!
Το πιστεύω αυτό άνετα!!!
Ειδικά αν πιστεύουν ότι η γυναίκα τους είναι η νέα μαμά τους! Γενικά οι άνδρες έχουν τρομερά συνηθίσει την φροντίδα της μαμάς τους! Εγώ από την άλλη η σύγκριση με την μάνα μου είναι βρισιά! Και μάλιστα κωδικοποιημένη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Δεν είμαι γλκρινιάρα, όταν κάτι με ενοχλήσει θα του το πω, αυτός είναι ψιλογκρινιάρης αλλά όχι σε βαθμό εκνευριστικό.Θα γκρινιάξει μόνο αν δεν θα γίνεται να βρεθούμε πολύ
Πιστεύω πως η έλλειψη γκρίνιας στην σχέση μας και η επικοινωνία μας έχει κάνει να έχουμε μια σχέση 2 χρόνων χωρίς να έχουμε μαλώσει ποτέ:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Παρεπιπτόντως δεν θεωρώ οτι γκρίνια σημαίνει κακή επικοινωνία... Ίσα ίσα που αν δεν είχαμε τόσο καλή επικοινωνία δεν θα του έκανα νάζια και δεν θα γκρίνιαζα αλλά θα τα κρατούσα μέσα μου... Χωρίς φυσικά να υπονοώ οτι καλή επικοινωνία=>γκρίνια! Απλά όπως του λέω αυθόρμητα τα περισσότερα πράγματα που σκέφτομαι, έτσι όταν κάτι με πειράξει έστω λίγο αμέσως του γκρινιάζω (το "τίποτα" δεν κρατάει πάνω απο λεπτό, τη δεύτερη φορά που θα με ρωτήσει του λέω, μια φορά μάλιστα που δεν με ειχε ρωτήσει τι είναι το τίποτα του λέω "καλά δεν θα με ρωτήσεις περισσότερο να σου πω;;;;":confused: :P :P) Άσε που μόλις μου πει κανένα γλυκόλογο τα ξεχνάω αμέσως (μάλιστα πιστευω οτι καταβάθος γι'αυτό γκρινιάζω :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
και βέβαια η γκρίνια δεν σημαίνει έλλειψη επικοινωνίας
καμία σχέση;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ή μήπως το κάνουν και άντρες και δεν το παραδέχονται; :P

Φυσικα και το κανουν.. Ποιος το παραδεχεται ομως?! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
και εγω τα ιδια ακριβως με τη μισελ κανω...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Φυσικα και το κανουν.. Ποιος το παραδεχεται ομως?! :whistle:

2 άντρες απαντήσαν μέτα από το σχετικό ποστ και οι 2 το παραδεχτήκαμε! ;) Αρά μιλάμε για ένα τουλάχιστον αξίολογο ποσοστό! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
2 άντρες απαντήσαν μέτα από το σχετικό ποστ και οι 2 το παραδεχτήκαμε! ;) Αρά μιλάμε για ένα τουλάχιστον αξίολογο ποσοστό! ;)
Που το παραδέχτηκες εσύ; Αφού δεν βλέπεις ποδόσφαιρό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
2 άντρες απαντήσαν μέτα από το σχετικό ποστ και οι 2 το παραδεχτήκαμε! ;) Αρά μιλάμε για ένα τουλάχιστον αξίολογο ποσοστό! ;)


Αξιολογο ποσοστο τα 2 αρσενικα απο τα Χ (ποσα αρσενικα μελη ειπαμε οτι εχει το στεκι? :hmm:)?
Ε, δεν νομιζω.. :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Αξιολογο ποσοστο τα 2 αρσενικα απο τα Χ (ποσα αρσενικα μελη ειπαμε οτι εχει το στεκι? :hmm:)?
Ε, δεν νομιζω.. :rolleyes:
Αμα περειμενεις ομως και απο τα περισοτερα αρσενικα του στεκι που ειναι απο 11 μεχρι 17 ειναι λιγο δυσκολα τα πραγματα.... μην βλεπεις τον exp...
Αλλωστε ειναι ενα θεμα που δεν ενδιαφερε και τοσο τους αντρες (η μαλλον δεν ενδιαφερονται να μπουν εδω να δουνε για τους αλλους) και συγουρα η αντρες ειναι πιο "φλου" σε μια σχεση απο οτι οι γυναικες που ειναι συνιθος παρα πολυ γκρινιαρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Φυσικά και γκρινιάζουν και οι άνδρες.
Αλλά πολύ λιγότερο ποσοστό για να ικανοποιήσουν την εσωτερική τους ανασφάλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Αμα περειμενεις ομως και απο τα περισοτερα αρσενικα του στεκι που ειναι απο 11 μεχρι 17 ειναι λιγο δυσκολα τα πραγματα....

:confused: Εγώ γιατί νόμιζα οτι τα περισσότερα αρσενικά του στέκι είναι 18-28? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Μην πω όταν αρρωσταίνουν και κάνουν δέκατα παρακαλώ! Πωπω γκρίνιααααααααααα!Δεν αντεχεται! :mad:

Εδώ είμαστεεεε:D .

Γενικά δεν γκρινιάζω, σχεδόν για τίποτα. Όταν όμως είμαι άρρωστος γίνομαι πολύ γκρινιάρης:) . Απλά πιστεύω ότι θέλω να με προσέξει λίγο περισσότερο η κοπέλα που έχω δίπλα μου. Όσο για τη γκρίνια στις γυναίκες, αν γίνεται αόκνως και ακαταπαύστως (σωστά το έγραψα;), τότε με ενοχλεί αφάνταστα. Ειδικά όταν γκρινιάζουν για κάτι στο οποίο βλέπουν ότι προσπαθώ να δώσω λύση. Προτιμώ τα νάζια, παρά τη γκρίνια.Για την ακρίβεια τα λατρεύω τα νάζια :redface: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Εγώ πάλι γιατί έχω την αίσθηση ότι η γκρίνια είναι προνόμιο των ανδρών??? Δεν γκρινιάζω ποτέ..ίσως σπάνια θα έλεγα.. όταν ενοχλούμαι απλά το συζητάω, ούτε καν τσακώνομαι πλέον γιατί παλαιότερα έχανα τον έλεγχο και το δίκιο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από BReaTHeR:
Εδώ είμαστεεεε:D .

Γενικά δεν γκρινιάζω, σχεδόν για τίποτα. Όταν όμως είμαι άρρωστος γίνομαι πολύ γκρινιάρης:) . Απλά πιστεύω ότι θέλω να με προσέξει λίγο περισσότερο η κοπέλα που έχω δίπλα μου. Όσο για τη γκρίνια στις γυναίκες, αν γίνεται αόκνως και ακαταπαύστως (σωστά το έγραψα;), τότε με ενοχλεί αφάνταστα. Ειδικά όταν γκρινιάζουν για κάτι στο οποίο βλέπουν ότι προσπαθώ να δώσω λύση. Προτιμώ τα νάζια, παρά τη γκρίνια.Για την ακρίβεια τα λατρεύω τα νάζια :redface: .

[νάζια οn] έλα καρδούλα μου....αρκουδουλίνι μου...λίγο πυρετάκι έχεις...έλα εγώ να το φιλήσω στο μετωπάκι....έλα να τον πάρω αγκαλίτσα να κοιμηθεί και όταν ξυπνήσει θα έχω ετοιμάσει το αγαπημένο φαγητούλη στο ζουζουνάκι μου [/νάζια off]

Και όμως συνεχίζεται και μετά από αυτό να γκρινιάζεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πιστεύω ότι οι γυναίκες είναι μαέστροι στη "συναισθηματική" γκρίνια... Οι άντρες είναι να μην τους πιάσει. Εμείς πάλι είμαστε του μουρμουρπίτσιπίτσι!

Εγώ ήμουν πολύυυ καλή στη γκρίνια.. Μέχρι που ο πρώην μου αποδδείχτηκε τοίχος στον οποίο έτρωγα τα μούτρα μου.
Και καλά, μα γιατί κατεβάζεις μούτρα τώρα; δεν είναι λογικό.

Κι εκεί κατάλαβα ότι η λογική είναι το μόνο που μας σώζει!
Και καλά, τι κάνεις ρε καραμήτρο, είσαι ρομαντικά, πάτε για ποτό, όλα καλά στη σχέση και στις σπουδές... κι εσύ είσαι "κάπως" γιατί δε σου έκανε κοπλιμέντο;
Ή γιατί σε στενεύει το τζην κι αυτός λέει να πάτε για πίτσα;;

Κάπως έτσι έμαθα να το βουλώνω και να μην κάνω τον άλλον να την πληρώνει...
Παλιά, πχ, είχα αρχίσει να βγάζω πιο πολλά σπυράκια απ' ό,τι είχα στην εφηβεία και μέχρι να με δω στον καθρέφτη και να βεβαιωθώ ότι το κονσήλερ είχε κάνει τη δουλειά του, μουρμουρμουρ στον άλλον...!

Οπότε ΗΡΕΜΗΣΤΕ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Παλιότερα γκρίνιαζα λόγω ποδοσφαίρου.
"Πάλι μπάλα θα δεις? Εμένα ξέρεις από πότε έχεις να με δεις? Δεν μ'αγαπάς καθόλου. Εγώ η χαζή φταίω που δεν έκατσα μέσα τις προάλλες να δω το τάδε έργο, αλλά προτίμησα να βγω μαζί σου. Γιατί εγώ σ'αγαπώ πραγματικά....μπλα μπλα μπλα"
Πλέον ή βλέπω μαζί του μπάλα ή βγαίνω με τις φίλες μου! Much better!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Έγραψε Γίδι!
Crazyhelen καλά έκανες και του γκρίνιαζες για ποδόσφαιρο!!:D Σοβαρά thumbs up και στις δυό σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Βαριεμαι ατελειωτα γκρινιες και ναζια, ειναι πολυ της υπομονης αυτα τα πραγματα για μενα. Συνηθως αν με πειραξει κατι το δηλωνω (πολυ) φωναχτα την ωρα που γινεται, και γλιτωνω χρονο και ενεργεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top