Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)
  • Microsoft Edge

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Mozilla Firefox

    Ψήφοι: 16 40.0%
  • Opera

    Ψήφοι: 5 12.5%
  • Google Chrome

    Ψήφοι: 16 40.0%
  • Safari

    Ψήφοι: 2 5.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 2.5%

kostassakel13

Νεοφερμένος

Ο kostassakel13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Mozilla Firefox!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
κι εγώ την αλεπού έχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Mozilla firefox και γω και πάντα αγγλική έκδοση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
ενα εχω να πω....


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Mozilla Firefox και από εμένα, ο ie είναι για τα μπάζα, η opera σε qt, ο μοζίλας είναι μπούλης και το netscape κλειστού κώδικα μπούλης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Maxthon...μάλλον είμαι ο μοναδικός που τον χρησιμοποιεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από DrJ7000:
Maxthon...μάλλον είμαι ο μοναδικός που τον χρησιμοποιεί.
Χμ ισως φταιει οτι εχει σαν μηχανη τον IE. Μερικοι οταν ακουν IE τρεχουν μακρια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Η μηχανή του IE7 θα είναι σαν ένα ψεύτικο μπάλωμα αυτής του ie6 ή θα είναι όπως λένε από τους ασφαλέστερους browsers;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Χμ ισως φταιει οτι εχει σαν μηχανη τον IE. Μερικοι οταν ακουν IE τρεχουν μακρια :)

Μάλλον έτσι είναι.Και δεν έχουν και άδικο όσοι "τρέχουν μακρυά" από ΙΕ. Νομίζω πάντως πως ένας χρήστης που τηρεί τα βασικά σε θέμα ασφάλειας δε θα χει ιδιαίτερο πρόβλημα.Και θα οφέληθει και μερικά πλεονεκτήματα του ΙΕ ( πχ συμβατότητα).

Στην τελική, όπως βολεύεται ο καθένας.Εγώ δοκίμασα πολλούς και κόλλησα στον Maxthon. Βίτσια είναι αυτά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από DrJ7000:
Μάλλον έτσι είναι.Και δεν έχουν και άδικο όσοι "τρέχουν μακρυά" από ΙΕ. Νομίζω πάντως πως ένας χρήστης που τηρεί τα βασικά σε θέμα ασφάλειας δε θα χει ιδιαίτερο πρόβλημα.Και θα οφέληθει και μερικά πλεονεκτήματα του ΙΕ ( πχ συμβατότητα).

Στην τελική, όπως βολεύεται ο καθένας.Εγώ δοκίμασα πολλούς και κόλλησα στον Maxthon. Βίτσια είναι αυτά. :)

Εγω πιστευω οτι ο IE ειναι μια χαρα για το μεσο χρηστη αν ειχε tab. Το μονο αρνητικο σε θεματα ασφαλειας ειναι τα activex ... αν δεν προσεχεις ισως τις πατησεις πολυ ασχημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Εγω πιστευω οτι ο IE ειναι μια χαρα για το μεσο χρηστη αν ειχε tab. Το μονο αρνητικο σε θεματα ασφαλειας ειναι τα activex ... αν δεν προσεχεις ισως τις πατησεις πολυ ασχημα!

Ε, αυτά προσφέρει ο Maxthon (μαζί με κάτι άλλες ευκολίες).
Για τα activex έχεις απόλυτο δίκιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από DrJ7000:
Ε, αυτά προσφέρει ο Maxthon (μαζί με κάτι άλλες ευκολίες).
Για αυτο δεν μου φάνηκε περιέργο που έχεις maxthon. ;)

Αρχική Δημοσίευση από DrJ7000:
activex έχεις απόλυτο δίκιο.
Ο Maxthon υποστήριζει activex; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Ο Maxthon υποστήριζει activex; :worry:

Όλοι πλέον υποστηρίζουν activex (νομίζω).Ο Maxthon εννοείται οτι υποστηρίζει :) . Το θέμα είναι αν θες.
Χωρίς activex δε παίζουν flash, streaming video κτλ
Με activex παίζουν όλα, αλλά παίζουν και trojans κτλ.
Ο Maxthon έχει επίλογη "Allow -Do not allow activex".΄Έχεις όμως και τη δυνατότητα να επιτρέψεις activex σε ορισμένες σελίδες που θες.

Όλα είναι θέμα επιλογών. Προσωπικά πιστεύω πως είναι ανούσιο χωρίς activex. Ένα καλό antivirus κάνει μια χαρά τη δουλειά του.

ΥΓ:Έχεις δοκιμάσει Maxthon; Άν όχι κάνε μια δοκιμή, μπορεί να σ αρέσει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
εγω το οπερα το 9 χρησημοποιω παντα οπερα κ ας μην ειναι τσαμπα το λατρευω τον ΙΕ ουτε να τον φτυσω αφου σκεφτομαι να τον βγαλω κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Εγω πιστευω οτι ο IE ειναι μια χαρα για το μεσο χρηστη αν ειχε tab......

ασχετο..
δε ξερω μπορει και να κανω λαθος αλλα ο νεος IE εχει tabs..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Cancerman:
ασχετο..
δε ξερω μπορει και να κανω λαθος αλλα ο νεος IE εχει tabs..

Δεν κάνεις λάθος. Έχει. Καιρός ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ladycat:
εγω το οπερα το 9 χρησημοποιω παντα οπερα κ ας μην ειναι τσαμπα το λατρευω τον ΙΕ ουτε να τον φτυσω αφου σκεφτομαι να τον βγαλω κιολας
Ο opera πλεον ειναι τσαμπα εδω και αρκετο καιρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Ο opera πλεον ειναι τσαμπα εδω και αρκετο καιρο
παλια δεν ηταν τωρα πλεον το ξερω οτι ειναι δεν εχει πια ηλιθια μπανερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ακομη και τοτε ομως με τα banner, σου προσφερε καλλιτερο support αν το αγοραζεσες, τωρα σε ολους τους χρηστες το ιδιο προσφερει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drteddy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο drteddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Safari και Opera για Mac OS X, τίποτε άλλο.... και όποτε τύχει να χρησιμοποιήσω υπολογιστή με Windows μόνο Firefox και τώρα τελευταία τον καταπληκτικό Opera...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top