Χρόνια Πολλά σε όλους!

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Καλέ το κορίτσι μας, Χρόνια πολλά Νεράιδα μου ότι επιθυμείς!!! Να είσαι πάντα όπως είσαι να έχεις υγεία κ δίπλα σου ανθρώπους που σε αγαπούν.!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Perfect Birthday
On your birthday I wish you much pleasure and joy,
I hope all of your wishes come true.
May each hour and minute be filled with delight,
And your birthday be perfect for you!



Χρονια πολλα
Neraida...:)
και...

I do believe in fairies! I do! I do!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Νεράιδα, σου εύχομαι χρόνια πολλά και παραμυθένια! :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά, συνάδελφε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Νεράιδαααα!!!!!!! Να τα εκατοστήσεις, πάντα με υγεία και ό,τι επιθυμείς να το αποκτήσεις και να το έχεις πάντα δικό σου!!! Πολλές ευχές και πολλά φιλιά :D

:birthday:

Και τώρα κλείσε τα μάτια και κάνε μια ευχή :cake:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Χρόνια σας πολλά παιδιά.Βέβαια τι χρόνια πολλά.Λες και ξέρουμε πότε θα πεθάνει ο καθένας.Δηλαδή πες ότι κάποιος 17 Σεπτέμβρη μου λέει χρόνια πολλά και την άλλη μέρα σε μία γωνιά με συναντάει μια συμμορία από μυρμήγκια και τσουκ με σκοτώνει,ε τι να του πεις του άλλου μετά για την ευχή του.Γι'αυτό να μην λέμε χρόνια πολλά.Να λέμε χρόνια καλά.Γιατί και πολλά χρόνια να ζήσεις άμα δεν είναι καλά τι να τα κάνεις.Πχ πες είσαι παππούς 90 χρονών και είσαι καθηλωμένος στο κρεβάτι με ένα σωρό φάρμακα και οξυγόνα.Ζωή είναι αυτή.Πάντως μια γιαγιάς μιας φίλης μου πέθανε 89 και λέω κι εγώ έτσι όπως κατάντησε η ζωή μας ας ζήσουμε μέχρι τα 89 και βλέπουμε.Εδώ εμένα με έπιασε το κεφάλι με την ατμόσφαιρα των 3 τελευταίων ημερών με αυτή τη σκόνη και το κοκκινόχωμα.Ντάξει άμα θέλετε ντε και καλά να σας πω χρόνια πολλά εγώ το λέω ''χρόνια πολλά'' αλλά να ξέρετε ότι αυτό που ζούμε δεν είναι αληθινό.
-----------------------------------------
Ηλία μου!

Χρόνια πολλά ΛΙΑΚΟ, ό,τι επιθυμείς μικρέ. Και μακριά από Λαρισαίες. :P

Χρόνια πολλά και όσους έχουν γεννέθλια και δεν τους ξέρω (είναι και πολλοί σήμερα).

χρονια πολλα βροντοσαυρουλη μου:D
οτι επιθυμεις!!!!!!:D

:lol::lol::lol:
χρόνια πολλά και από εμένα Ηλία!

Ηλία, να τα χιλιάσεις! Να πραγματοποιηθούν όλα σου τα όνειρα!!!

Χρόνια πολλά και στους άλλους-ες φίλες, που έχουν τα γενέθλιά τους σήμερα!!

Χρόνια σου πολλά και δημόσια ρε χαζό.XD
Σου εύχομαι να μας τα πρήζεις για πολλά, πολλά, πολλάαα χρόνια ακόμα.XD:p

Χρόνια πολλά ρε μπαγλαμά να ζεις να μας τα πρήζεις. :D

Ηλια, Χρονια πολλα και απο εμενα :)

Χρόνια Πολλά Ηλία! Να τα εκατοστήσεις κι ό,τι επιθυμείς!!!:P

Ηλία,χρόνια πολλά και ό,τι επιθυμείς.:)

Φίλε μου Ηλία...Όσες ευχές απλόχερα οι άλλοι θα σου πούνε,εγώ απλά σου εύχομαι αληθινές να βγούνε!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!Άντε,και καλή αρχή!!!!Ξέρεις εσύ:no1:

Χρόνια Πολλά, συνάδελφε!:D



σας ευχαριστώ όλους μέσα από την καρδιά μου εσάς και τα παιδιά που μου στείλαν μήνυμα αλλού(stargirl,kotsis,cretan κτλ..):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Ηλία !!:D

-Μπάμπης :P-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Νεραιδουλα σου ευχομαι χρονια πολλα, και ευτυχισμενη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.

:D Νεράιδα χρόνια γλυκά τρυφερά και ερωτικά σου εύχομαι
σπέσιαλ αφιέρωση από μένα .... γιατί κι εγώ πιστεύω στις ..
νεράιδες .... I do
:D






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Xρόνια πολλά και χρόνια καλά Νέρ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Νεράιδα!!! Πολύχρονη και ευτυχισμένη!!! :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Νεράιδα χρόνια πολλά και καλά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πιτάκι (Pitg21) να σε χαιρόμαστε κι εσένα καλέ :D

να είσαι πολύχρονος κι ευτυχισμένος! να είσαι πάντα υγιής εσύ κι όλοι όσοι αγαπάς!
να δεις τους στόχους και τις προσδοκίες σου να υλοποιούνται! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά pit21g!!! :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά που με θυμηθήκατε αν και δεν το περίμενα καθ' ότι δε συμμετέχω και πολύ τακτικά στο forum! Οπότε η χαρά μου είναι διπλή! Να μην ξεχάσω βέβαια να πω και χρόνια πολλά στη Νεράιδα του forum την οποία αδίκησα λίγο στο Παλέρμο...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Καθυστερημένος πάντα, φτου αδιόρθωτος :beating:

Neraida χρόνια πολλά και καλά κι από μένα :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Επίσης χρόνια πολλά και σε σένα pitg21
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά pitg...23; :P

Ό,τι επιθυμείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
giogios, seriously_addict (20), christidim (14), geodark (14), panakas (14)
Χρόνια σας πολλά !!

-Μπαμπης:P-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καυτερά για Νεράϊδα, pit kai borat (οψίμως). :redface::redface:

Για (black) pit_23:




Για μποράτ:




Για νεραϊδούμπασι:



Πιστεύω να συγκινήθηκες Νεράϊδα.

Γιατί είμαι στριφνός και δεν εύχομαι ποτέ.
Σου'φτιαξα και τούρτα καταπληκτικιά.

Δική μου συνταγή που εκφράζει και το συναισθηματικό μου κόσμο.


Άντε πάω τώρα.
(τζους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top