Ιδέες και προτάσεις για δώρα

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
How about.....
να πάρεις ένα εξαιρετικά μικρό στριγκάκι που θα κοστίζει και πολύ λίγο γιατί θα είναι σκέτο κορδόνι και να πάρεις και το στίκ....
Το κόνσεπτ είναι.... φοράς το στρίνκ και παίζεις με το στίκ στο χέρι σαν μπεγλέρι μπροστά του...

Νομίζω ότι θα είναι το καλύτερο δώρο που θα μπορούσες να του κάνεις!!!
(το στίκ εννοώ......... :P:P:P:P:P:P:P)


:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
How about.....
να πάρεις ένα εξαιρετικά μικρό στριγκάκι που θα κοστίζει και πολύ λίγο γιατί θα είναι σκέτο κορδόνι και να πάρεις και το στίκ....
Το κόνσεπτ είναι.... φοράς το στρίνκ και παίζεις με το στίκ στο χέρι σαν μπεγλέρι μπροστά του...

Νομίζω ότι θα είναι το καλύτερο δώρο που θα μπορούσες να του κάνεις!!!
(το στίκ εννοώ......... :P:P:P:P:P:P:P)


:D:D
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:LOOOOOOL!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
υπαρχει usb stick 1gb μονο με 32 ευρω? ή θα συμπληρωσεις?
Ναι εχει βγαλει η Kingston μια φτηνη σειρα και το 1 GB κοστιζει γυρω στα 30-35 :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
How about.....
να πάρεις ένα εξαιρετικά μικρό στριγκάκι που θα κοστίζει και πολύ λίγο γιατί θα είναι σκέτο κορδόνι και να πάρεις και το στίκ....
Το κόνσεπτ είναι.... φοράς το στρίνκ και παίζεις με το στίκ στο χέρι σαν μπεγλέρι μπροστά του...

Νομίζω ότι θα είναι το καλύτερο δώρο που θα μπορούσες να του κάνεις!!!
(το στίκ εννοώ......... :P:P:P:P:P:P:P)


:D:D

πω πω τι σου εχει κανει ο εγγαμος βιος........:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τι να πάρω με 32 ευρώ;

32 σοκολάτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Θες να την παχύνεις καλέ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πω πω τι σου εχει κανει ο εγγαμος βιος........:P


δεν σε εννόησα... μου έκανε καλό ή κακό? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εκτός θέματος έτσι
Φτάνουν καλέ 32? γυναικεία εσώρουχα? Sorry αλλά είχα τελειώς διαφορετική αίσθηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εκτός θέματος έτσι
Φτάνουν καλέ 32? γυναικεία εσώρουχα? Sorry αλλά είχα τελειώς διαφορετική αίσθηση!
υπάρχει στριγκάκι με 5 ευρά και άλλο με 105.... είναι ανάλογα τον πισινό....
είναι επιδέξιος ώστε να φοράει μεταξωτά? :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Μπα, μάλλον ο "επιδέξιος" δε χρειάζεται μεταξωτά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
τελικά τί πήρες?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Καλημέρα!
Για πειτε ιδεες για δυο δωρακια που πρεπει να παρω σε 2 φιλες μου....
Εσεις το θα περνατε?:hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Να σου πούμε βρε καλό μου αλλά πες μας και την περίσταση... έχει σημασία....
Επέτειος? Γιορτή? Γεννέθλια?

και επίσης... το σημαντικότερον... ΠΟΣΟ περίπου να κοστίζει το ΚΑΘΕ δωράκι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Εμένα προσωπικά μ' αρέσουν πολύ οι μεγάλες και χρωματιστές με σχεδιάκια κούπες!!!! Το καλύτερο δώρο ..ειδικά αν θες να σε θυμούνται όταν θα΄πίνουν τον καφέ τους ή την ζεστή σοκολάτα τους :) Υπάρχουν και κούπες με μηνυματάκια πάνω γραμμένα... του τύπου: "πόσο θα θελα να πιω καφέ με τους φίλους μου" και τέτοια :D Είναι πολύ γλυκό δώρο...και αν θες μπορείς να το συνοδέψεις και με κάτι άλλο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Δεν ειναι κατι συγκεκριμενο,γιορτη κλπ....Αυτες μου εστειλαν η μια μια μπλουζιτσα κ η αλλη μια κουπα με το ονομα μου.....Θελω κ εγω να τους στειλω κατι αντιστοιχο...Αμα παρω τα ιδια δε λεει:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν ειναι κατι συγκεκριμενο,γιορτη κλπ....Αυτες μου εστειλαν η μια μια μπλουζιτσα κ η αλλη μια κουπα με το ονομα μου.....Θελω κ εγω να τους στειλω κατι αντιστοιχο...Αμα παρω τα ιδια δε λεει:confused:

θα τους πάρεις λοιπόν από ένα ωραιότατο αρκουδάκι και θα το συνοδεύεις και με μία καρτούλα που θα λέει....
"επειδή είσαστε ξεχωριστές για μένα, αποφάσισα να αποχωριστώ μέρος της προσωπικής μου φρουράς και να σας στείλω από ένα σωματοφύλακα για τις νύχτες που δεν είμαστε όλοι μαζί"

:P

αυτο αν γνωρίζονται μεταξύ τους (υποψην τα αρκουδάκια ΠΡΕΠΕΙ να είναι ολόιδια)

Αν δεν γνωρίζονται μεταξύ τους, μπορείς επίσης να δωσεις από ένα αρκούδι στην κάθε μία με την ίδια καρτουλα μονο που θα μετατρέψεις τον καρτελάκι αντίστοιχα από πληθυντικό σε ενικό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Νομίζω ότι καμία κοπέλα δεν λέει "όχι" στα καλλυντικά. Πήγαινε σε κάποιο αντίστοιχο κατάστημα και ζήτα τη βοήθεια κάποιας πωλήτριας λέγοντάς της το ποσό που διαθέτεις και τα χρώματα των κοριτσιών (ξανθιές, μελαχροινές κ.λ.π.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Πήγενε στα καταστήμανα svarofski έχει κολιε, σκουλαρικια, βραχιόλια και παρότι είναι κυριλέ μπορεί να βρείς κάτι σχετικά οικονομικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Λοιπον,για τα σκουλαρικια κλπ δεν υπαρχει περιπτωση, γιατι της εχουν παρει πολλα αλλοι απο την παρεα........Οσο για τα καλλυντικα ειναι λιγο ρισκο!
Αυτο με τα αρκουδακια ενδιαφερον ακουγεται, αλλα μονο για τη μια....Αυτη που μου πηρε μπλουζα ομως δε λεει να της παρω αρκουδακι...τι λετε:hmm:?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top