Μανούλα....

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
εγώ σε θέλω... αλλά ποιός θα μας σώσει μετά απ τα χέρια του κουμπάρου μου που μας πάντρεψε που έχει αρχίσει από τώρα και λέει για το βαφτισιμιό του από εδώ κι από εκεί :P :P
Θα ειμαστε και οι δυο;) Ειδικα αμα το βγαλετε και Αναστασιο δεν γινετε να μην ειμαι νουνος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
γερό να είναι!
δε ξέρω τι εύχονται σε τέτοιες περιπτώσεις..

μόνο ένα πράγμα :P

2 κακές επιρροές δε χωράνε στο κόσμο :P ελπίζω το παιδάκι να αποτελεί την καλή επιρροή :P για να φέρνει το balance.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
2 κακές επιρροές δε χωράνε στο κόσμο :P ελπίζω το παιδάκι να αποτελεί την καλή επιρροή :P για να φέρνει το balance.
:lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Συγχαρητηριααα! :clapup::clapup:
Αντε, συνεχιζε να ανεβαζεις χαρουμενα topics μ'αυτους τους ρυθμους! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αν και είμαι Ιρλανδία [οπότε Ελληνικά δεν διαθέτει το κατάστημα! - κάντε με edit plz!] διαβάζω το forum όλη τη βδομάδα και δεν μπορούσα να κρατηθώ να περιμένω να πάει Τρίτη για να δώσω τα συγχαρητήρια!!!!


ΜΠΡΑΒΟ!!!!! αχ χάρηκα τώρα!!!! γερό και δυνατό και τα καλύτερα!!!! :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ορίστε... παιδί μου να τα δεις αυτά στο μέλλον....
μέχρι απ την Ιρλανδία ευχές! εκεί έφτασε η χάρη μας :lol:


ευχαριστώ πάρα πολύ....
σας ευχαριστώ όλους :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
ορίστε... παιδί μου να τα δεις αυτά στο μέλλον....
μέχρι απ την Ιρλανδία ευχές! εκεί έφτασε η χάρη μας :lol:


ευχαριστώ πάρα πολύ....
σας ευχαριστώ όλους :redface:

Τελικα δεν μου ειπες, θα τον βαφτισω τον Τασο μας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θα πρέπει να ρωτήσω τον άντρα μου και τον κουμπαρο μας που δικαιωματικά έχει τον πρώτο λόγο .... αν και πιστεύω ότι θα αρνηθεί ο δεύτερος γιατί είναι μαμησε τα σου λέω... τρελλαμένος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
θα πρέπει να ρωτήσω τον άντρα μου και τον κουμπαρο μας που δικαιωματικά έχει τον πρώτο λόγο .... αν και πιστεύω ότι θα αρνηθεί ο δεύτερος γιατί είναι μαμησε τα σου λέω... τρελλαμένος :P

Μα δεν γινετε, νταξει αμα βγει κοριτσακι του παραχωρω την βαφτισει αλλα αμα βγει αγορι θα το βαφτισουμε μαζι, αυτος Απολωνα και εγω Αναστασιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Συγχαρητήρια και να το χαιρόμαστε το παιδάκι σου ΚΕ!:)
Εύχομαι (και είμαι σίγουρος) ότι θα βγεί γερό!
Παρεπιμπτόντως, πολύ ωραία ονόματα, και ειδικά για το κορίτσι!!:)
Χάρηκα τώρα!:):kissing::clapping::console::baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Συγχαρητήρια ΚΕ.Να σου ζήσει:clapping::hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν και στα έχω πει ήδη συγχαρητήρια κι απο εδώ! Είμαι σίγουρη οτι θα είσαι καταπληκτική μητέρα, απο όσο σε έχω δει εδώ όταν μιλάς με τους "μικρούς" του φόρουμ. Να σου ζήσει και σου εύχομαι παρά το προαίσθημα σου να είναι κοριτσάκι ώστε να μην σου βγάλει το λάδι καθώς μεγαλώνει. :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Πωπω, ΚΕ μου!!!! Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά;;!!;!:clapup: :clapup::clapup::clapup::clapup:
Θα γίνεις μανούλα! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! Σου εύχομαι μια πολύ-πολύ καλή εγκυμοσύνη και καλή λευτεριά!!
Να ζήσεις...με πάθος αυτούς τους μήνες με το μωράκι μέσα σου. Είναι μια απίστευτη εμπειρία....!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!! :D
Να σου ζήσει ΚΕ μου :baby: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Έτσι έτσι! Ονόματα των θεών και της Αρχαίας Ελλάδας (Το Αναστάσιος δε μου αρέσει, αν και ελληνικό, είναι χριστιανικό). Εγω το χω πει οτι όποτε γίνω μπαμπάς, αν είναι αγοράκι θα το ονομάσω είτε Αλέξανδρο είτε Απόλλωνα (αν και το δικό μου όνομα είναι μια άλλη προσφώνηση του Απόλλωνας) κι αν είναι κοριτσάκι, δε ξέρω, το Αφροδίτη είναι πολύ καλό!:clapup: Τώρα που αναφέρθηκε το Άρτεμις θα το έχω κι αυτό στα υπ' όψιν μου. Για το Ήρα διστάζω λίγο και το Αθηνά δεν μου αρέσει τόσο.

Όσο για το:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
σου εύχομαι παρά το προαίσθημα σου να είναι κοριτσάκι ώστε να μην σου βγάλει το λάδι καθώς μεγαλώνει.

Ρε αγύριστη κεφάλα, άσε να γεννήσει ήσυχη η γυναίκα το παιδί της, μη της αρχίζεις τα φεμινιστικά! :P :clapup: Κάθε παιδί, ότι φύλο και να έχει, είναι ευλογημένο από τους θεούς.:clapup: :clapup: :clapup:

Αρχαίο όνομα είπαμε θα δώσετε!!! Σύμφωνοι; (φέρνει τη λάμπα και τα μαστίγια) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
(Το Αναστάσιος δε μου αρέσει, αν και ελληνικό, είναι χριστιανικό)

Α, εδω θα τα χαλασουμε κουμπαρε... Χριστινικο μπορει να ειναι αλλα δεν παυει να ειναι το ονομα μου...


Οσο για τα υπολιπα συμφωνουμε!:D Και εγω αρχαια ονοματα θα δωσω στα παιδια μου! (πια ακριβος δεν εχω αποφασισει ακομα)


Δεν το ηξερα οτι το ονομα σου ειναι μια αλλη προσφωνιση του Απολωνα... Μπορεις να μου εξιγισεις (με πμ αν δεν θες να μαθουν ολοι το ονομα σου, ειχες πει σε μια εκπομπη σου παλια οτι δεν ηθελες) πια ακριβος η συνδεση γιατι δεν βρησκω κατι σχετικο με τον απολωνα στο ονομα σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
nickname για το φορουμ του βρήκες?:D :devil:
Άντε με το καλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ρε αγύριστη κεφάλα, άσε να γεννήσει ήσυχη η γυναίκα το παιδί της, μη της αρχίζεις τα φεμινιστικά! :P :clapup: Κάθε παιδί, ότι φύλο και να έχει, είναι ευλογημένο από τους θεούς.:clapup: :clapup: :clapup:

Αρχαίο όνομα είπαμε θα δώσετε!!! Σύμφωνοι; (φέρνει τη λάμπα και τα μαστίγια) :P

Δεν είναι θέμα φεμινισμού! Είναι γνωστό οτι τα αγοράκια στις ηλικίες 4-10 είναι και πολύ κ*λόπαιδά και σκανταλιάρικα σε σχέση με τα κορίτσάκια! Κοίτα γύρω σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν είναι θέμα φεμινισμού! Είναι γνωστό οτι τα αγοράκια στις ηλικίες 4-10 είναι και πολύ κ*λόπαιδά και σκανταλιάρικα σε σχέση με τα κορίτσάκια! Κοίτα γύρω σου!

Μην εισαι τοσο συγουρι... αυτο ειναι αναλογα το παιδι;) Ξερω πολλα παιδια που στα 4-10 ητανε κατι παραπανω απο κ*λ*παιδα αλλα επισης και πολλα που ητανε πολυ πιο υσιχα απο της αδερφες τους στην ιδια τη ηλικια.
κατα τον ιδιο τροπο που βλεπεις εσυ τα αγορια για κ*λ*παιδα εγω βλεπω τα κοριτσακια για π*υτ@νιτσες, επειδη εχουμε διαφορετικο φυλο και εγω προσεχω κατι σε ενα κοριτσακι 3-10 χρονων που εσυ μπορει να μην το δεις καν γιατι δεν θα στο δειξει ;)

Αλλα και να ειναι πιο ατακτο και κ*λ*φιρακι τι εγινε; Παιδι ειναι... Και πσιτεψε με, ο αντρας μπορει να θελει κορη αλλα οταν το αγορακι του αρχιζει να παιζει με αυτοκινιτακια, να θελει αυτοκινιτακι αμε τηελχειρισμο μετα απο αυτα με την μπαταρια που να μπορει να μπαινει μεσα και να το οδηγαει και τα χιλια δυο αλλα που θελουν τα αγορακια θα ειναι πολυ πιο δεμενος και θα περναει πολυ πιο ωραια με τον γιο παρα αμα ειχε κορη
Και φυσικα αμα ειναι κορη θα δεθει πιο πολυ η μανα μαζι της κλπ
Οποτε οτι και αν ειναι το ιδιο κανει! Γερο να ειναι και ολα τα αλλα θα ερθουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Simpsons έχεις δει ποτέ; Εσύ θα προτιμούσες να είναι παιδί σου ο Bart ή η Lisa? ;) :P

Όσον αφορά αυτό που λες Κρόνε, σαφώς και δεν είναι απόλυτο, αλλά συνήθως έτσι είναι σε όσα παιδάκια έχω δει. Και μπορει ο πατέρας να περνάει καλύτερα με το γιό, αλλά αυτό επιχείρημα είναι; Οκ σου λέω κι εγώ οτι η μητέρα θα περνάει καλύτερα με κόρη. Που καταλήγουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top