Instant Messengers

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εκανα χτες uninstall και το ξανανεγκατεστησα αλλα τα ιδια... Μηπως εχει σχεση το οτι πολλες φορες το default gateway μου λεει οτι ειναι offline και πρεπει να το κανω repair για να με βαλει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Γίνεται να προσθέσω στο MSN μια επαφή που έχει e-mail στο yahoo?Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
https://get.live.com/messenger/overview

Οπότε νομίζω πως ναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγώ γιατί δνε μπορώ να προσθέσω?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
περιεργο; Εχεις το Live messenger;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
εγώ γιατί δνε μπορώ να προσθέσω?:hmm:

Μηπος δεν εχεις τον mesenger live αλλα καπιο παλιοτερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
έχω το 7.5:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εντάξει εγκατέστησα το καινούργιο
πολύ ωραίο είναι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Εγω δεν εχω καταφερει να επικοινωνησω με hotmail account μεσω yahoo messenger. Και δεν ειναι δικο μου προβλημα:hmm: Αλλα η microsoft δεν εχει μεριμνησει σωστα...Οι yahoo χρηστες γραφονται σε ενα beta προγραμμα. Για τον msn δεν ειδα πουθενα κατι τετοιο...

Θα ηθελα καποιος που το εχει καταφερει να μου πει πως. Ή ας κανει add την yahoo adress μου στον live του, να δω αν γινεται, μηπως εχω εγω καποιο προβλημα τελικα...

Edit Να με κανει καποιος add στον live του γινεται.. Απο Yahoo να κανω add εναν live εχω προβλημα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
κατέβασες το μσν το καινούργιο και δεν μπορείς να προσθέσεις διευθυνση γιαχου?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Κουνελάκι γιατί δεν είσαι στο msn?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
κατέβασες το μσν το καινούργιο και δεν μπορείς να προσθέσεις διευθυνση γιαχου?:hmm:
Τη βρηκαμε τη λυση με τον nikolas17. Και μια πολυ μικρη διαφορα στην εκδοση 8 του live εκανε το προβλημα...

Ολα ΟΚ τωρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ρε παιδιά έχω πρόβλημα με το μσν απο χτές...
Δειχνει να συνδέεται αλλά κάνει μόνο αυτό, επι ώρες ολόκληρες! Δηλαδή δείχνει αυτά τα ανθρωπάκια που "χορεύουν" χωρίς να βγάζει ούτε σφάλμα ούτε όμως και να συνδέεται!
Με windows messenger μπαίνει κανονικά.
Επίσης έχω δοκιμάσει και restart, και το firewall τσέκαρα και τίποτα :(
Επίσης όταν είμαι μέσα με το windows messnger και πατήσω το msn να μπει, με πετάει απο το windows messnger, λες και με το άλλο μπαίνω!!
Καμία ιδέα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μου ειπε και η αδερφη μου οτι δεν μπαινει το msn (εχει msn7.5) αλλα δεν μου ειπε λεπτομεριες. Μηπος παιζει τπτ με καπιον server της microsoft;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oiwnos

Νεοφερμένος

Ο Oiwnos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Μήπως να απεγκαταστήσεις τα προγράμματα; Αν δεν το εχεις κανει ηδη.
το Default messenger βγαινει απο το (Προσθαφαιρεση στοιχειων windows).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
κ εμενα μου το κανει τελευταια...
αλλα μετα απο κατι ωρες ειναι οκ


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμ προσπαθώ να το αφήσω σαν τελευταία λύση το να το απεγκαταστήσω μιας και ενέχει μεγαλύτερη ταλαιπωρία απο άλλες λύσεις.
Οιωνέ ο windows messenger (φαντάζομαι αυτό εννοείς λέγοντας "default messenger") τι σχέση έχει; Αυτός μπαίνει κανονικά!
(και σύμφωνα με το παραπάνω, δεν παίζει να υπάρχει πρόβλημα στους servers της microsoft αλλιώς δεν θα έμπαινε ούτε απο windows messenger...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Michelle μου δεν νομίζω να βοηθήσει σε κάτι το να το απεγκαταστήσεις! Εμένα πάντως δεν μου είχε κάνει διαφορά....Το είχα δοκιμάσει!
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Και ένας φίλος μου αντιμετωπίζει προβλήματα κατά καιρούς... Νομίζω πως είναι η Microsoft που φταίει... Δεν ξέρω αν είναι οι servers ή κάποιο bug στο πρόγραμμα, αλλά νομίζω και να το απεγκαταστήσεις και να το εγκαταστήσεις πάλι πρόβλημα θα σου βγάλει :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top