Βάζετε "νερό στο κρασί σας";

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Όσον αφορά τις σχέσεις σας με τους άλλους, είστε ελαστικοί μαζί τους; Συγχωρείτε εύκολα κάποιο "παράπτωμα" του φίλου/συντρόφου σας; Ή είστε αυστηροί με τους άλλους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Ανάλογα το πόσο βαρύ είναι το παράπτωμα.
Για παράδειγμα μου έχει τύχει να είμαι σε κακή διάθεση και να μου κάνει πλάκα κάποιος και να τσατίζομαι πολύ άγρια μετά και να είμαι εχθρικός απέναντι του:P

Μου έχει τύχει και επίσης να είμαι σε πολύ καλή διάθεση και να ξεχνάω αμέσως το παράπτωμα του άλλου:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αμέτρητες φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Κάποιες φορές που είμαι πολύ ελαστική και ανεκτική με τους άλλους αργότερα το μετανιώνω και εκνευρίζομαι. Αλλά γενικά θεωρώ τον εαυτό μου αρκετά ανεκτικό με πολύ κοντινά μου άτομα ενώ με κάποια άλλα δεν είμαι και τόσο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τσατίζομαι και στεναχωριέμαι με το παραμικρό αλλά με τίποτα δεν κρατάω κακία μετά, μου περνάει πολύ γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina221

Νεοφερμένος

Η nina221 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Είμαι τόσο ζώον που συνήθως με ένα συγνώνη με έχεις τουμπάρει. Αν όμως το εκμεταλευτείς σε πήρε και σε σήκωσε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.



(Δηλαδή, βάζω τόσο νερό στο κρασί μου, που κουβαλάω πάντα σκούρο ποτήρι για να μη βλέπουν οι φίλοι μου οτι κοροϊδεύω την κοινωνία.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οταν δε με ενδιαφερουν τα ατομα η περα απ'ολο το θυμο μου καταλαβαινω οτι κατα βαθος δεν ειναι κατι τοσο τρομερο αυτο που εκανε ο αλλος, ναι.
Σε ασχημες περιπτωσεις ειμαι υπερ του delete χωρις πολλα πολλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εξαρτάται πάντα από το άτομο, την περίσταση και τους λόγους που τον οδήγησαν να κάνει κάτι που θα με πειράξει...Σε γενικές γραμμές ναι, γιατί πάντα προσπαθώ και μπαίνω στη θέση του άλλου για να δω το γιατί και το πως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
βασικα ειμαι σα τους χαμαιλεοντες... κοιταζω ποσο νερο στο κρασι του βαζει ο αλλος και αν βαζει πολυ, εγω βαζω λιγο-και αντιστροφα. ειμαι παντα υπερ της ισορροπιας αλλα εγω δεν ειμαι σταθερη στα νερα και στα κρασια...
δε ξερω αν ειναι καλο η κακο, αλλα ετσι λειτουργω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eίμαι αρκετά αυστηρή με τον φίλο μου και αρκετά ελαστική με τις φίλες μου.. πράγμα που μερικές φορές τον κάνει να γκρινιάζει με το δίκιο του! :D Πάντως κακίες δεν κρατάω και ξεχνάω πολύ εύκολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Κακια δυσκολα κραταω κι αυτο αν μου εχεις κανει κατι βαρυ.
Ευκολα θυμωνω αλλα ευκολα μου περναει κιολας, ευτυχως. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Υπάρχει ένας διαχωρισμός που ξεχωρίζει το σοβαρό από τον χαβαλέ!
Στο σοβαρό αν ο άλλος δεν το καταλάβει και επιμένει στην πλακίτσα μειόνοντας την σημασία των λέξεων μου αλλά και του τόνου, θα γίνει της κακομοίρας! Και θα είναι στο χέρι του αυστηρά αν θα ξαναμιλήσουμε! Δέχομαι πάντα το να μην καταλάβει κάποιος ότι για μένα δεν ήταν πλάκα,δέχομαι την ανθρώπινη αδυναμία στο λάθος αλλά πρέπει
1)να αναλάβει εκ των υστέρον ευθύνες
2)να μην προσπαθήσει να τα μπαλώσει με ψέματα
3)να μην προσπαθήσει να υποβαθμίσει την σοβαρότητα με αστειάκια και ειρωνευόμενος αυτά που λέω
4)οι πράξεις του μετά να δείξουν ότι κατάλαβε! Δλδ 2η φορά πολύ δύσκολα θα αφήσει να υπάρξει 3η!

Και στο μυαλό μου ήταν το θέμα καθώς το Σαββάτο κόντεψα να πετάξω άτομο από το αμάξι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σχεδον παντα ναι...βαζω λιγο νερο στο κρασι μου και δεν ειμαι απολυτος.(Σπανια το τελευταιο.)
Ειτε μιλαμε για σχεσεις, ειτε για φιλιες ειτε για συγγενεις, ειμαι αρκετα ελαστικος και ειναι ειναι λιγα αυτα τα πραγματα για τα οποια οχι απλως δεν βαζω κραζι, αλλα ο αλλος τρωει κοκκινη καρτα αμεσως.:redface:
Γενικα ειμαι προθυμος να δωσω και δευτερη ευκαιρια σε περιπτωση λαθους του/της.;) Αρκει να μην ερθει αυτος που μου εκανε την "στραβη" και μου κανει πραξη την παροιμια..."φωναζει ο κλεφτης"...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
βαζω κοκα κολα στο ουισκι οταν δεν ειναι καλο:D το κρασι δε μου αρεσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εξαρτάται απ το κρασί...
ήτοι, με κάποιους ανθρώπους ειμαι ελαστική με άλλους καθόλου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiria

Νεοφερμένος

Η Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Σχεδόν πάντα βάζω νερό στο κρασί μου, παρ'όλες τις κατατραπακιές που έχω φάει συνεχίζω με τα ίδια μυαλά...Βέβαια είναι αναλόγως, αν είναι κάτι που δύσκολα συγχωρείται, ή είναι αδικαιολόγητο, είτε σε σχέση είτε σε φίλο-η, τότε όπως έστρωσε θα κοιμηθεί...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Σχεδόν πάντα. Ειδικά με το έτερον ήμισυ. Χωρίς βέβαια να πιστεύω ότι αυτό είναι καλό! Όμως έτσι είμαι εγώ. Και αν μερικές φορές έχω προσπαθήσει να κρατήσω χαρακτήρα... δεν κράτησε πάνω από μερικές ώρες!

Σίγουρα θέλω να βλέπω κι από την άλλη πλευρά το ίδιο. Τις περισσότερες φορές και να μη συμβαίνει το καταφέρνω εγώ με τον τρόπο μου. :)

Το κακό μ΄εμένα είναι ότι κάποια στιγμή φτάνω στα όριά μου και τότε εκρύγνυμαι σαν βόμβα, με απρόβλεπτες συνέπειες. Ήδη συνέβη μία φορά και η μπόρα πήρε συγγενείς και σχέση.

...ελπίζω να μην υπάρξει δεύτερη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μπιτόνια ολόκληρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Αν και πολλές φορές είμαι αυστηρή με τους άλλους και τους τα λέω έξα απ'τα δόντια, μετά δεν μου μένει κακία!Ειναι το μπάμ της στιγμής και μετά τι έγινε κι άστραψε? Καλέ φωτό μας βγάζουν! Σε τέτοια φάση!
Για να κρατήσω μούτρα θα πρέπει να μου έχουν κάνει επαναλαμβανόμενα την ίδια μ@@@κια! Εκεί μέχρι να κάνει ο άλλος κίνηση είμαι ψυχρή όσο δεν παίρνει! Υστερα του τα χώνω και ούτε γάτα ούτε ζημιά.Τέλος! Ούτε που το αναφέρω ξανα!Πολύ σύσκολα διαγράφω ανθρώπους από τη ζωή μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top