Τι σας "φτιάχνει" στο άλλο σας μισό;

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Όλα όσα έχει :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Το μυαλό και η καλή καρδιά είναι το Α και το Ω για μένα..:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ξέχασα.. Με πεθαίνει το χιούμορ του! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:

+1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:
Αχ ναι, αυτό είναι πρόβλημα...
Μυρωδιές και γεύσεις ( :redface:) παίζουν τεράαααστιο ρόλο...!!!


Απο τι ξερω η "γευσεις" αλλαζουν οι μυρωδιες ομως οχι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
Ρε παιδιά, όλοι ζευγαρωμένοι είστε?
Εγώ που είμαι λέφτερη τι να γράψω σε αυτό το θέμα? :P :P

γράψε τι θα ηθελες να εχει ο πριγκηπας, η τι ειχε ο προηγουμενος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
μετά από 9.5 χρόνια σχέσης, πολλά είναι αυτά που με φτιάχνουν. μου διαθέτετε όλο το forum;
όλο μαζί συνοψίζεται σε μια μόνο φράση: με φτιάνχει που ακόμα και τώρα νίωθω σαν τις πρώτες παθιασμένες μέρες της σχέσης!
τέλειος μέσα στην ατέλειά του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
στα 10 παιδίμ τα φτιάξατε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
13 νταν! για παιχνίδι το πηγαίναμε, σοβαρο μας βγήκε (οεο! σε όλη μου τη ζωή το μόνο σοβαρό γεγονός ήταν η γέννησή μου)- σοβαροοοοο!!!:D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Εμενα προσωπικα μου αρεσουν ολα πανω του(και μεσα του επισης)! Διοτι στα ματια μου ειναι ο τελειος ανδρας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
η απλοτητα της.........all the euro που λεμε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
αχχχ..τι θρέντ κι αυτό...:inlove: λοιπόν,επειδή είμαι πολύ ερωτευμένη και με "φτιάχνουν" τα πάντα επάνω του,θα προσπαθήσω να κάνω μερικές περικοπές και να επικεντρωθώ στα πιο ουσιώδη..:hmm:(άντε,καλή μου τύχη..!:/:)λοιπόν,έχουμε και λέμε:
1)το μυαλό του :worship::inlove:
2)το υπέροχο πανέξυπνο και παιδικό βλέμμα του,το οποίο όμως, τις κατάλληλες στιγμές,μπορεί και μεταμορφώνεται σε άκρως..ακατάλληλο..! :redface:
3)το γλυκό καρτουνίστικο χαμογελάκι του :inlove: (ε,3D animator είμαι..αν δεν εκτιμούσα κι αυτό...:P)
4)το σώμα του..(ακούγεται λίγο κλισέ,αλλά τέτοιο που είναι,δεν θα μπορούσα να κάνω αλλιώς..! :redface:) :happy::baby:

χμμ...βασικά,λέω να αρκεστώ σ'αυτά,γιατί αν συνεχίσω,θα περιγράψω μέχρι και το πόσο τέλειες βρίσκω τις τρίχες των φρυδιών του... :worry: :redface: :clapup::inlove:

..παρέλειψα ν'αναφέρω το πόσο πολύ με τρελαίνει ο τρόπος που μυρίζει... :inlove: :inlove: :huglove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
..παρέλειψα ν'αναφέρω το πόσο πολύ με τρελαίνει ο τρόπος που μυρίζει... :inlove: :inlove: :huglove: :inlove:

Ο έρωτας και αυτό που ονομάζουμε "χημεία" είναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ οι μυρωδιές που εκρίνει ο κάθε άνθρωπος για να έλκει το ζευγάρι του ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω τι να πρωτοπω; Απο την κορυφη ως τα νυχια τα παντα με τρελενουν! Παντος κατι που μου αρεσει πολυ και δεν το βρησκεις πλεων σε κοριτσια ειναι οτι δεν βαφετε! Αυτο το πρωσοπω που βλεπω και τρελενομαι δεν ειναι πλαστο αλλα πραγματικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγω τι να πρωτοπω; Απο την κορυφη ως τα νυχια τα παντα με τρελενουν! Παντος κατι που μου αρεσει πολυ και δεν το βρησκεις πλεων σε κοριτσια ειναι οτι δεν βαφετε! Αυτο το πρωσοπω που βλεπω και τρελενομαι δεν ειναι πλαστο αλλα πραγματικο!
Ούτε κι εγώ βάφομαι (και είμαι και κοτζάμ γαϊδάρα!!! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ούτε κ γω βάφομαι!!! (κ αυτό είναι που το ξετρελαίνει πάνω μου):clapup: -όπως κ πολλά άλλα-!
ξέχασα στο προηγούμενο ποστ μου να παραθέσα κάτι σημαντικότατο:
με σκλαβώνει η ειλικρίνια του, όπως κ η άνεσή του να ζητάει συγγνώμη κ μετά άντε να του κρατήσω κακία...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ούτε γω βάφομαι!
Αν και πρέπει να αρχίσω, τουλάχιστον σε επαγγελματικά ραντεβού γιατί παραμικροδείχνω και φοβάμαι οτι δεν θα με παίρνουν στα σοβαρά. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Συμφωνώ για τις μυρωδιές!! Κι εγώ παίρνω κανονικά βαθιές τζούρες από τα μάγουλά του, ειδικά το βράδυ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Λοιπόν αρχίζω:
1) Το πονηρό του βλέμα(κολάζει!):redface:
2)Οι κινήσεις των χεριών του:bigarmhug
3)Η φατσούλα του 2 μέρες αξύριστος!μμμμ τρέλα!
4)Η γραμμή που κάνει η πλατη του (ειδικά όταν κοιμάτε είναι για πολλά ρουφιχτά φιλάκια):kissing:
5)Για την υπομονή του ειδικά όταν με πιάνουν τα διαολάκια μου:devil: ? Αγιος!!:angelnot:
6)Ο μοναδικός τρόπος που έχει να με κάνει μπουρλότο(από τα νεύρα):angry: και την αμέσως επόμενη στιγμή να με κάνει να τον λατρεύω ακόμα πιο πολύ!!!!:hug:
7)Το απίστευτο χιούμορ του και ο αυτοσαρκασμός του!:hehe:
8)Αν και ποτέ δεν φοράει άρωμα η μυρωδιά του με τρελένει!
9)Η σιγουριά του για τα πάντα!:hmm:
10)Τα χειλάκια του :galliko:
Λοιπόν αυτά ήταν τα πρώτα 10 για τα υπόλοιπα θα χρειαστώ πολύ από τον χρόνο σας, οπότε μάλλον θα σταματήσω στο 11)την αμετανόητη παιδικότητα του!:baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το πώς μου χαϊδεύεται και τρίβει το κεφάλι του πάνω μου, όταν απλά απολαμβάνει τη στιγμή και θέλει να παίζω με τα μαλλάκια...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top