Αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή: Ναι ή όχι;

Πως προτιμάτε την επίμαχη περιοχή;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 488)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 71 14.5%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 19 3.9%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι κάπως περιποιημένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 130 26.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 18 3.7%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 166 34.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 12 2.5%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να έχει κάποιο σχεδιάκι η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 48 9.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 20 4.1%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και έχω φετίχ! Θέλω να είναι θάμνος! Scary movie στυλ! :P

    Ψήφοι: 4 0.8%

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
ρε παιδιά,δεν ξέρω αν είναι σωστό,αλλα μου φαίνεται ότι εάν κάποιος κάνει αποτρίχωση η ξυρίσει τα γεννητικά του όργανα εκτος από θέμα αισθητικής είναι και θέμα υγείας..συμφωνείται??όταν έχεις τρίχες η μυρωδιά δεν είναι k ότι καλύτερο...

σε αυτό μπορούν να μας βοηθήσουν και οι γυναίκες,όσες βεβαια έχουν γνώσεις από εμπειρίες(κατά προτίμηση στοματικού ερωτα αλλα k γενικότερα αυτές που έχουν έρθει σε επαφή) αλλα k αυτές που δεν το έχουν κάνει ας μας πουν την γνώμη τους..περιμένω με ανυπομονησία απαντήσεις... :worry: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάντως το ξυρισμένο-αποτριχωμένο το θεωρώ τελειώς ξενέρωτο στους ανδρες. Νομίζω αρκει λίγη "αποψίλωση" ώστε να μην βγαινουν οι τρίχες και πάνε εκει που δεν πρέπει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
πωπω ρε συ, πολλές ανασφάλειες σε έχουν πιάσει :redface:. όσον αφορά το στοματικό, το πουλί σου φαντάζομαι πως δεν έχει τρίχες :hehe:, οπότε δεν παίζει πρόβλημα. εμένα πάντως στη θέα ξυρισμένου ανδρικού γεννητικού οργάνου ομολογώ πως με πιάνουν τα γέλια :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless :
πωπω ρε συ, πολλές ανασφάλειες σε έχουν πιάσει :redface:. όσον αφορά το στοματικό, το πουλί σου φαντάζομαι πως δεν έχει τρίχες :hehe:

Ρώτα και καμια γυναίκα γι'αυτο! :whistle:
Όταν τα γεννητικά όργανα του άνδρα έχουν τρίχες βγαίνουν, και στο στοματικο πηγαινουν σε μέρη που δεν πρέπει... :whistle:
Αυτό βέβαια λύνεται με την "αποψίλωση" που είπα και πιο πάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Ρώτα και καμια γυναίκα γι'αυτο! :whistle:
Όταν τα γεννητικά όργανα του άνδρα έχουν τρίχες βγαίνουν, και στο στοματικο πηγαινουν σε μέρη που δεν πρέπει... :whistle:
Αυτό βέβαια λύνεται με την "αποψίλωση" που είπα και πιο πάνω...


:clapping: :worship: :thumbup: :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
όσον αφορά την μυρωδιά??σε αυτό δεν αναφερθήκατε!!αποψίλωση μονο στο πουλί η και λίγο στο bikini?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kostakiss :
όσον αφορά την μυρωδιά??σε αυτό δεν αναφερθήκατε!!αποψίλωση μονο στο πουλί η και λίγο στο bikini?

E τα μαλλιά σου πως και δεν μυρίζουν? (Ελπίζω...) Καθαριζε καλα και αυτή την περιοχή.
ʼλλωστε αν τις κόψεις λίγο θα είναι πιο ευκολο αυτό.
Τώρα αν θα κάνεις αποψίλωση και στο bikini αυτό εξαρτάται απο σένα. Αν σου φαίνεται εσένα ωραίο κάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Τι έγινε ρε παιδιά;; Τα πουλιά έχουν και τρίχες; Εγω μόνο πάνω απ τον "Εργολάβο του Έρωτα" έχω ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΞΗΛΩΝΩ ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ Η ΑΝΑ ΓΙΟΝΣΟΝ! :rofl: :hehe: :rofl: :hehe: (οχι εκεί εντάξει θα το σκεφτώ :tongue:)

weak and powerless, εγω λύθηκα στα γέλια και μόνο που το έφερα σαν εικόνα στο μυαλό μου ρε :rofl: :hehe: :rofl: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Υπάρχει και η ενδιάμεση λύση απλά να έχεις τρίχες που είναι αρκετά κοντές, μην το κάνουμε και σαν το κεφάλι της γαλοπούλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Για κάτσε ρε Γιάννη, σε τσόντα παίζουμε για να ξυρίζουμε και τα καραμπαλίκια μας δηλαδή; Αίσχος! Εντάξει, κι εγω άκουγα καμια φορά τη γνωστή φράση "Ωπα, τριχούλα!" αλλά ας βάζει το χερι να τις καλύπτει. Δεν ξέρεις οτι αν τα ξυρίσεις έχεις ασταμάτητη φαγούρα; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Ãéá êÜôóå ñå ÃéÜííç, óå ôóüíôá ðáßæïõìå ãéá íá îõñßæïõìå êáé ôá êáñáìðáëßêéá ìáò äçëáäÞ; Áßó÷ïò! ÅíôÜîåé, êé åãù Üêïõãá êáìéá öïñÜ ôç ãíùóôÞ öñÜóç "Ùðá, ôñé÷ïýëá!" áëëÜ áò âÜæåé ôï ÷åñé íá ôéò êáëýðôåé. Äåí îÝñåéò ïôé áí ôá îõñßóåéò Ý÷åéò áóôáìÜôçôç öáãïýñá; :worry:

Σε καμία περίπτωση δεν λέω να ξυρίσεις τίποτα, απλά να είναι πολύ κοντές αυτό σου λέω να ΜΗΝ είναι και σαν κεφάλι γαλοπούλας. Μου αρέσει που λέμε το ίδιο πράγμα και διαφωνείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Οχι δε λέμε το ιδιο ρε συ, εγω τη θέλω ενα μέτρο.......την τρίχα 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εσύ ένα μέτρο εγώ αρκετά κοντά τουλάχιστον συμφωνούμε ότι δεν λέει το ξύρισμα καθόλου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Οχι δε λέμε το ιδιο ρε συ, εγω τη θέλω ενα μέτρο.......την τρίχα  8)

Απορρίπτεσαι  8)  :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
OK OK OK OK παω να τα ξυρίσω γουλί τώρα!!! :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Δεν ξέρεις οτι αν τα ξυρίσεις έχεις ασταμάτητη φαγούρα;

αυτό ξαναπέστο. με ξούρισαν μια φορά στο νοσοκομείο για να μου κάνουν μία επέμβαση (ναι ρε, είμαι μονάρχης πλέον :hehe:) και μετά είχα ακατάσχετη φαγούρα για δυο βδομάδες και βάλε. πολύ φαγούρα όμως ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
OK OK OK OK παω να τα ξυρίσω γουλί τώρα!!! :'( :'( :'( :'( :'( :'(

όχι γουλί....θα ξανα απορριφθείς 8) ψαλίδισμα είπαμε 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Νομίζω πως διάλεξα καλό θέμα για πρώτο post :thumbsup:
και τι έγινε δηλαδή αν ξεφύγει καμιά τριχούλα, ευκαιρία να ρίξουμε και κανά πονηρό γελάκι :bleh:
πάντως άντρες και ξυρισμένοι??? κάτι δεν μου δένει στην σούπα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Υπάρχει και η ενδιάμεση λύση απλά να έχεις τρίχες που είναι αρκετά κοντές, μην το κάνουμε και σαν το κεφάλι της γαλοπούλας
συμφωνω απολυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Εγώ πάντως το ξυρισμένο-αποτριχωμένο το θεωρώ τελειώς ξενέρωτο στους ανδρες. Νομίζω αρκει λίγη "αποψίλωση" ώστε να μην βγαινουν οι τρίχες και πάνε εκει που δεν πρέπει :P
συμφωνώ!!!!! :thumbsup: Αν είναι τελείως ξυρισμένο θυμίζει πρωταγωνιστή σε τσόντα (και όχι πάντα με τα ανάλογα προσόντα) και είναι ξενέρα!!!! Αν πάλι είναι ο άλλος πολύ τριχώτος, δεν είναι ότι καλύτερο... Οπότε ψαλίδισμα και πάλι ψαλίδισμα!!!!!
Όσο για το ότι αν το ξυρίζεις πιάνει φαγούρα ρωτήστε και εμάς τις κακόμοιρες τι περνάμε με τις αποτριχώσεις!!!!! Αλήθεια, οι άντρες (του φόρουμ) πως το προτιμάνε το γυναικείο???? για πείτε καμιά άποψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top