Τα αγαπημένα σας εσώρουχα για το φύλο που σας έλκει ερωτικά!

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
και για να δώσω τις απαραίτητες διευκρινήσεις....
δεν αναφέρομαι στις μακροχρόνιες σχέσεις στο αρχικό μου ερώτημα όπως το έθεσα στους άντρες της παρέας....
γιατί στις μακροχρόνιες σχέσεις το ζευγάρι έχει βρει τον ρυθμό του....
μιλάω για μια νέα σχέση... ολοκαίνουργια... όπου ο άντρας θελει την κοπελα "αμαγάριστη" από πολλούς αλλά να ξέρει ΟΛΑ τα κόλπα :P

Για να μιλήσω για μένα, δεν το αποζητάω αυτό σε μια νέα σχέση.Δηλαδή τη ΄΄δασκάλα΄΄ του σέξ που έχει πάει μόνο με 2-3 άντρες. Αυτό που θέλω είναι να διαθέσει χρόνο η σύντροφός μου σε μένα κι εγώ σ΄αυτή για να γνωρίσουμε ο ένας τον άλλο. Από κει και πέρα έχει κι αυτό τη μαγεία του. Το να ανακαλύψεις δηλαδή τί ξέρει ή τί την εξιτάρει και το ίδιο και από την πλευρά της.

Και τελικά άμα δεν ξέρει πολλά, που κι εγώ γι΄αυτή μπορεί να μην ξέρω πολλά, ας ανακαλύψουμε μαζί το ... Κάμα Σούτρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
K.E. πως σου ηρθε αυτο το ερωτημα καλη μου;(το πρωτο σου ποστ μετα το δικο μου)
Πλακα κανω.;) Καταλαβαινω, πως σου ηρθε αλλα δεν το περιμενα μιας και το εγραψα αυτο απλως για να μην ξεφυγει το θεμα με την παραπανω εκφραση.;)
Αnyway,αν και εχουμε ψιλοξεφυγει απο το θεμα, προσωπικα εχω γνωρισει και "π..." και αγγελουδια.Η πρωτες δεν χαρακτηριζονται ετσι λογο των προηγουμενων σχεσεων τους και τον αριθμο αυτον.
Δηλαδη δεν θα χαρακτηριζα καποια "ετσι" γιατι ας πουμε ειχε παει με πολλους.Αλλοι ειναι οι παραγοντες.Οχι καθαρα το αριθμητικο συνολο.
Προσωπικα ποιο ευκολα θα χαρακτηριζα ετσι αυτην που θα με απατουσε παρα μια που πριν απο μενα θα ειχε 10!
Τωρα αν μεσα σε 3χρονια σεξουαλικης ζωης (απο τοτε που πρωτοξεκινησε να κανει sex δηλαδη) ειχε αλλαξει 100, τοτε θα επρεπε να κοιταξουμε αλλα πραγματακια.
Τις αιτιες που την οδηγουν σε αυτο το αλλαγμα παρτενερ.
Ορμονες;
Ανασφαλειες;
Προσωπικα οφελη;
Ψυχολογικα;
Κτλ, κτλ.
Και στο φιναλε ισως και να μην ειναι σωστο να χρησιμοποιουμε των ορο πορνη ετσι, γιατι υπαρχουν και τεοτιες εκει εξω που το κανουν καθαρα απο αναγκη και ειναι τοσο καθαρες μεσα τους που αλλες "κυριες" δεν μπορουν να σταθουν διπλα τους.
Οι ψυχολογοι του απλου λαου αποκαλουνται αλλιως.
Τελος το αν η κοπελα μου θα ειναι καλη η οχι στο κρεβατι, δεν εξαρταται μονο αν εχει παει με 1,23 ή 10 ή αν εγω ειμαι ο πρωτος.Αν υπαρχει χημεια και θεληση και ερωτισμος δεν υπαρχει αλλο θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Το λοιπόν....
πως μπορεί να συνυπάρχει σαν γεγονός το ότι η δική σας κοπέλα δεν θα έχει και "παρελθόν" αλλά θα είναι δασκάλα του σεξ? :hmm:

Το 90% των ανδρών, ναι σωστά, την θέλουν "τσαχπίνα" στο κρεβάτι....
Το 90% επίσης, θέλουν η κοπέλα τους να μην έχει κάνει πάνω από μια δυο σοβαρές σχέσεις πριν από αυτούς... κοινώς να μην έχει πολλούς ερωτικούς συντρόφους πριν από αυτους γιατί αλλιώς είναι πουτ@ν@....
πως μπορούν να συνυπάρχουν αυτα? :P

Μα καλά δεν ξέρεις? Θα σου πω εγώ να μαθαίνεις γιατί είσαι και μικρό:P . Θα μοιραστώ την βαθιά μου γνώση στο αντικείμενο μαζί σας.
Με τον ίδιο τρόπο λοιπόν που όλοι οι πατεράδες θέλουν ο γιός του όταν μεγαλώσει να έχει επιτυχίες και σουξέ (δεν γράφω την φράση έτσι - καταλαβαίνετε) αλλά η κόρη του θα μείνει παρθένα μια ζωή, άντε στο γάμο ίσως συμβιβαστεί. Ειδικά παλαιότερα ήταν πολύ στάνταρ αυτό.
Να εξηγήσω κιάλλο? Δεν νομίζω έτσι. Ελπίζω λοιπόν να κατάλαβες

Cool ρε παιδια...Η εκφραση "πορνη στο κρεβατι" δεν σημαινει οτι θα την πληρωνουμε/ουν στο τελος!:|
Απλως ο καθε αντρας θελει η κοπελα του εξω μαζι του να ειναι "κυρια-σωστη-λαμπερη-ομορφη αλλα και μονο δικη του-βαλτε και οτι αλλο παραπλησιο θελετε, ενω στο κρεβατι την θελει πιο "σπιρτοζα",πιο τσαχπινα πιο,πιο,πιο.... πανω στον ερωτικο τομεα.Δεν θελει να ειναι "κουτσουρο".
Και η εκφραση "πορνη στο κρεββατι" ξεκινησε επειδη -υποτιθεται- οτι οι πορνες ειναι οι δασκαλες του sex.
Τιποτα περισσοτερο και τιποτα λιγοτερο.:)
Δεν αναφερεται με σκοπο να μειωσει τις κοπελες,και ουτε πιστευω οτι υπαρχει καποιος τοσο "γκαου" απο εδω που θα ελεγε την ιδια του την κοπελα "πο#$@!" με την ακριβη-εξευτελιστικη -οπως συνηθιζεται- εννοια της λεξης.

Δεν το αναφερω με σκοπο ουτε να δημιουργησω αντιπαραθεσεις,ουτε για το αν προσωπικα την χρησιμοποιω την εκφραση,ουτε για το αν ειναι πρεπουσα μια τετοια εκφραση.
Απλως για να εξηγησω πως και με ποιο σκοπο χρησιμοποιειται.
Παμε παρακατω τωρα.
Απορώ που χρειάστηκε να γράψεις το κατεβατό.Θέλει και διευκρίνηση η επίμαχη έκφραση? Μάριο καλά έκανες και το έγραψες απλά δεν περίμενα ποτέ να διαβάσω την αιτιολόγηση της επίμαχης έκφρασης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Για να μιλήσω για μένα, δεν το αποζητάω αυτό σε μια νέα σχέση.Δηλαδή τη ΄΄δασκάλα΄΄ του σέξ που έχει πάει μόνο με 2-3 άντρες. Αυτό που θέλω είναι να διαθέσει χρόνο η σύντροφός μου σε μένα κι εγώ σ΄αυτή για να γνωρίσουμε ο ένας τον άλλο. Από κει και πέρα έχει κι αυτό τη μαγεία του. Το να ανακαλύψεις δηλαδή τί ξέρει ή τί την εξιτάρει και το ίδιο και από την πλευρά της.

Και τελικά άμα δεν ξέρει πολλά, που κι εγώ γι΄αυτή μπορεί να μην ξέρω πολλά, ας ανακαλύψουμε μαζί το ... Κάμα Σούτρα :P

:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filakhs

Νεοφερμένος

Ο filakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εγω προτιμω ενα πολυ ,πολυ πολυ, πολυ, μικρο στρινγκακι
με ενα διαφανες πολυ , πολυ, πολυ ,κοντο νυχτικακι απο επανω.
μαυρο ασπρο κοκκινο .μπλε,κανενα προβλημα στο χρωμα,και βεβαια να εχει και το καταληλο σωμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katie

Νεοφερμένος

Η katie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
φαρδυ μποξερακι ο,τι χρωμα να'ναι!!!!:):D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ είμαι του αστείου γενικότερα, μου αρέσουν τα προτοτυπα και τα γελεία άλλα όταν πρόκειτε για κάτι καυτό θέλω σορτσάκια κολητά να γράφει καλά πάνω στο σώμα δεν μπορώ τα φαρδιά γενικότερα και τα βρακοηδή :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Οτιδήποτε εκτώς από βράκες του παππού και στρινγκ:blink: δεν υπάρχει τίποτα που να με ξενερώνει περισσότερο πάνω σε έναν αντρα απο το να τον δώ με στριγκάκι:sick:. Βέβαια είμαι υπερ του γυμνού (στον ύπνο, οχι γενικά!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι να τα κανεις τα εσωρουχα; Το θεμα ειναι τι υπαρχει μεσα απο αυτα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Οτιδήποτε εκτώς από βράκες του παππού και στρινγκ:blink: δεν υπάρχει τίποτα που να με ξενερώνει περισσότερο πάνω σε έναν αντρα απο το να τον δώ με στριγκάκι:sick:. Βέβαια είμαι υπερ του γυμνού (στον ύπνο, οχι γενικά!)


αντρας με στριγκ.... μπλιαααααααχχχχχχχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Τι να τα κανεις τα εσωρουχα; Το θεμα ειναι τι υπαρχει μεσα απο αυτα....:P
Φίλε τα εσώρουχα είναι μαγεία.
Δεν είναι και περίεργο που πολλοί άνδρες θεωρούν ποιο σέξυ μια γυναίκα με εσώρουχα παρά μια γυμνή. Ειδικά αν το εσώρουχο είναι και ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Φίλε τα εσώρουχα είναι μαγεία.
Δεν είναι και περίεργο που πολλοί άνδρες θεωρούν ποιο σέξυ μια γυναίκα με εσώρουχα παρά μια γυμνή. Ειδικά αν το εσώρουχο είναι και ....
κ????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Εγω προσωπικα προτιμω να φοραει μονο το αρωμα της...Αλλα και ζαρτιερες με ψιλοτακουνες γοβες δεν θα με χαλαγε!!!Σοβαρα τωρα τρελαινομαι αν φοραει βραζιλιανικα μποξερακια (ετσι δεν τα λενε?).Αυτα που αφηνουν τα μισα οπισθια (sic) ακαλυπτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κολλητα μποξερακια... τα συνιθισμενα του δλδ...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Saddy

Νεοφερμένος

Η Saddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
μου αρέσουν τα εφαρμοστά μποξεράκια στους αντρες, κατα προτίμηση μαύρο, κολλακεύει πολυ...
Οσο για γυναικεία, τα πάντα, έχω τρέλα με τα εσώρουχα κ' χαίρομαι γιατι κ' στο αγόρι μου αρέσουν εξίσου. Αυτό με το 3/4 δεν το ήξερα.Good to know λοιπόν. Εχουμε πήξει στα στρινγκακια, που να μαι ειλικρινής δεν με βολεύουν κ' τόσο γι'αυτο τα φοράω οταν θα βγώ με τον φίλο μου ή θα πάω σπίτι του, στην καθημερινοτητα μου βαμβακερα σλιπακια κ' στριγκακια, που ειναι κ' πιο υγιεινά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

Diavoleas

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Εμένα δεν με φτιάχνει κάτι συγκεκριμένο, μου αρέσουν οι εναλλαγές...τη μια να είναι στο "αθώο", την αλλη στο άγριο κ.ο.κ. Και δεν είναι ανάγκη να βγάινουν πάντα όλα πριν το σεξ. Μπορεί να μείνει το σουτιέν (αν είναι see through ας πούμε) ή οι γόβες, οι ζαρτιέρες της κλπ

Τι θέματα είναι αυτα που συζητάτε ρε παίδες μεσημεριάτικα και αναβω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diavoleas

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
επεξήγηση: οταν λέω αθώο και αγριο εννοώ το concept του ντυσίματος, το επακόλουθο είναι άλλη συζήτηση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

am_xmen

Νεοφερμένος

Η am_xmen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εφαρμοστά μαύρα μποξεράκια. Πιστεύω ότι κολακεύει πολύ τους άντρες το μαύρο χρώμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top