Which Southpark Character Are You?!

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Κάνεις alt + print screen και μετά ανοίγεις τη ζωγραφική και πηγαίνεις επεξεργασία/επικόλληση και μετά το σιάχνεις και το αποθηκεύεις (σαν jpg καλύτερα)
Αν κατάλαβες,παρακαλώ, αν όχι,συγγνώμη :redface:

σ'ευχαριστώ πολύ καλό μου..!!:hug:

να'μαι λοιπόν κι εγώώώ...;) :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • burbujita.jpg
    burbujita.jpg
    83.2 KB · Εμφανίσεις: 159

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,819 μηνύματα.








-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Έκανα και τον Πάνο μου! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • panos-southpark.gif
    panos-southpark.gif
    15.6 KB · Εμφανίσεις: 189

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ορίστε, να 'μαι!!!


SouthPark.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Here i am! :redface: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ScreenShot052.jpg
    ScreenShot052.jpg
    16 KB · Εμφανίσεις: 165
Τελευταία επεξεργασία:

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Να 'μαι κι εγώ. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ka-li.JPG
    ka-li.JPG
    13.3 KB · Εμφανίσεις: 151

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Έφτιαξα κι εγώ το αριστούργημά μου αλλά δεν μπορώ να το ανεβάσω. Λέει ότι το αρχείο είναι unvalid και κάτι τέτοιο. Άντε στο καλό σας με αυτά τα μηχανήματα του διαβόλου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Να 'μαι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σορυ κιολας βρε jason αλλα με αυτο το χρωμα και το μαχαιρι στο χερι το πρωτο που σου ερχετε στο μυαλο ειναι ενας γυφτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εγώ μάλλον έχω κλασσική εμφάνιση σύμφωνα με την εικόνα. Δεν μπορώ να την κάνω να μου μοιάσει περισσότερο. Σίγουρα πάντως δεν θα με αναγνωρίζατε και μόνο απο αυτήν.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Να 'μαι κι εγώ. Τα κατάφερα! Μου έχουν πει πάντως ότι μου μοιάζει πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Ok.jpg
    Ok.jpg
    17.9 KB · Εμφανίσεις: 143

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.


πετρο συγνωμη που χρησιμοποιω τη φωτογραφια σου αλλα ηθελα να πω οτι αν μοιαζεις οντως τοσο πολυ εισαι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ γλυκουλης... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πετρο συγνωμη που χρησιμοποιω τη φωτογραφια σου αλλα ηθελα να πω οτι αν μοιαζεις οντως τοσο πολυ εισαι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ γλυκουλης... :)

μπορώ να πω ότι μοιάζει αρκετά!
με εξαίρεση μόνο το μπουφάν :P είναι θερμός αυτός και κυκλοφορεί μόνο με κοντομάνικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Σορυ κιολας βρε jason αλλα με αυτο το χρωμα και το μαχαιρι στο χερι το πρωτο που σου ερχετε στο μυαλο ειναι ενας γυφτος
Πρώτον είμαι λίγο μάυρος και δεύτερον όλοι οι γύφτοι έχουν μαχαίρια:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ifrit.jpg
    ifrit.jpg
    21.1 KB · Εμφανίσεις: 139
Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,819 μηνύματα.
πετρο συγνωμη που χρησιμοποιω τη φωτογραφια σου αλλα ηθελα να πω οτι αν μοιαζεις οντως τοσο πολυ εισαι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ γλυκουλης... :)
σενκς :redface: :redface: :redface:


:D




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Κάπως έτσι είναι o bill_slayer:PΔεν είναι και πολύ πετυχημένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πρώτον είμαι λίγο μάυρος και δεύτερον όλοι οι γύφτοι έχουν μαχαίρια:whatever:


Πρωτον δεν ειπα οτι εισαι γυφτος, πολυς κοσμος εχει καπος πιο μαυρο δερμα.
Δευτερων εχουν δεν εχουν ο συνδιασμος μαυριδερο δερμα+μαχαιρι εκει θα παει το μυαλο σου
Δεν σου το ειπα για να σε προσβαλο η να σου την μπω η δεν ξερω και εγω τι αλλο, φιλικη παρατιριση ητανε. Αν βγαλεις το μαχαιρι μια χαρα θα ειναι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top