Περί μόδας

azaza09

Νεοφερμένος

Η azaza09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τι είπαν διάσημοι σχετικά με τη μόδα :

Τζένιφερ Άνιστον: "μόδα είναι να συνδυάζεις ρούχα."
Κοκό Σανέλ: "η απλότητα είναι το μυστικό για απόλυτη κομψότητα.", "για να είσαι στη μόδα, αρκεί να είσαι ντεμοντέ."
Κέητ Χάντσον: "το καλύτερο ρούχο μου είναι αυτό που με κάνει να αισθάνομαι άνετα."
Ντονατέλα Βερσάτσε: "τα λεπτά μοντέλα μπορεί να δείχνουν όμορφα στην πασαρέλα, αλλά οι γυναίκες με καμπύλες είναι αυτές που δείχνουν όμορφες στην αληθινή ζωή."
Μέριλιν Μονρόε: "δεν ξέρω ποιος σκέφτηκε τις ψηλοτάκουνες γόβες, αλλά ξέρω ότι οι άνδρες του χρωστάνε πολλά."
Υβ Σεν Λωράντ: "με πονά βαθύτατα να βλέπω τις γυναίκες να πέφτουν θύματα της μόδας."
Πάρις Χίλτον: "πάντα να είσαι πιο σημαντική από τα ρούχα σου."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πάρις Χίλτον: "πάντα να είσαι πιο σημαντική από τα ρούχα σου."


βρε την Παρις!
βρε την Πάρις!!!
τωρα δηλαδη αυτη νομιζει οτι ειναι σημαντικη???? εστω και συγκριτικα με τα ρουχα της!:confused: :/:
αχχχχ!!!! τι σταζει αυτο το κοριτσι!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κι ομως οσο και αν δεν την παω, δεν ειναι τοσο χαζη οσο το παιζει...
(μιας και την αναφεραμε.)
Υποψην πως εχει κανει το ξενυχτι επαγγελμα ετσι;
Απο 150.000 δολλαρια μεχρι 500.000 δολλαρια πληρωνεται για να παρεβρεθει σε νυχτερινα club.
Η ταριφα φυσικα παει με την ωρα που θα μεινει και το "ονομα του κλαμπ".;) :|

Τωρα το ποσο σημαντικη ειναι...ας το αφησουμε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
το οτι το ξενυχτι το εχει κανει επαγγελμα οπως ειπες δεν εχει να κανει με το μυαλο της....το οσο διαθετει τελος παντων αλλα αποκλειστικα και μονο με το επιθετο της!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δεν εχεις αδικο, αλλα το γεγονος οτι η ιδια ξεκινησε να παζαρευει τις τιμες μολιες ειδε οτι εκαναν "κρα" τα μαγαζια να την εχουν μεσω των προσκλησεων που δεχοταν, της δινει ενα credit βρε παιδι μου.:P
Παντως ξερεις εμενα τι με κανει να γελαω τρομερα...οι wannabe Paris Hilton κοπελες...μιλαμε το καλοκαιρι ειχα πηξει να βλεπω τετοιες κοπελες...ειδα στυλακι,ιδια χαζοσυμπριφορα και ιδιο βοιδισιο βλεμμα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν εχεις αδικο, αλλα το γεγονος οτι η ιδια ξεκινησε να παζαρευει τις τιμες μολιες ειδε οτι εκαναν "κρα" τα μαγαζια να την εχουν μεσω των προσκλησεων που δεχοταν, της δινει ενα credit βρε παιδι μου.:P

Αυτό βρε Μάριε δεν είναι ένδειξη εξυπναδας.Εκτός του ότι πίσω απο όλα αυτά θα βρίσκεται κάποιος μάνατζερ και ο πλέον ανόητος θέλει να επιτύχει κέρδος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Εγώ πάλι δε καταλαβαίνω πως βγάζετε το συμπέρασμα οτι η συγκεκριμένη Πάρις έχει χαμηλό iq. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κλεφτρα προσωπικα οσο και αν θεωρω χαζο το στυλακι της δεν ξερω αν πραγματικα ειναι η κοπελα με χαμηλο iq ή αν απλως το παιζει χαζογκομενακι...;)
Γιατι να το κανει αυτο;Απλουστατα γιατι ολο αυτο το στυλ της φαινεται οτι πουλαει.
Τωρα αν υπαρχει μανατζερ ή οχι δεν το ξερω.Στο γνωστο παντως καναλι των star Ε! ειπαν οτι ηταν δικο της κολπο αυτο με τα μαγαζια.
Τωρα τι να σας πω...ιδεα δεν εχω.:redface:Μια φορα τα λεφτα που κερδιζει η ιδια ειναι μια χαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Μισό ρε παιδια κανείς δεν σχολίασε το ότι είναι ή όχι χαζή.
Ο σχολιασμος ξεκίνησε απο το ότι κάποιοι(ανάμεσα τους κι εγώ) δεν την θεωρούμε σημαντική.
Ως προσωπικότητα, ως άνθρωπο, ως κάποιον που πέρασε κι άφησε το στίγμα του.
Τονίζω πως το ότι βγάζει λεφτά δεν είναι θέμα εξυπνάδας, είναι θέμα καλού μάρκετινγκ το οποίο της το οργανώνουν άλλοι.

Και μεταξύ μας η εικόνα που εκείνη πλασσάρει δεν μου δείχνει έναν άνθρωπο που θα μπορουσα να πω μαζί του δυο κουβέντες όσα κι αν βγάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Βρε δεν σχολιαστηκε εδω μεσα αν ειναι χαζη οντως...εμεις το παμε παρα περα το θεμα και το συζηταμε.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Με τα λεφτα της και την προβολη της απο μμε, νομιζω οτι αν μιλουσαμε για κανενα αξιολογο ατομο θα μπορουσε να εχει κανει "καριερα" για πολυ καλυτερους λογους απ'το οτι αποφασισε να κοψει το σεξ για εναν χρονο η για την εμφανιση της στο ταδε κλαμπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top