Νέα προϊόντα που ξεχωρίσαμε για την πρωτοτυπία τους!

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ανοίγω αυτό το θέμα για να γράφουμε νέα προιόντα, ιδίως καινοτομικά που αγοράσαμε και μας άρεσαν! Ας κάνω εγώ την αρχή:

1) mix for dips της knorr: Ανακατεύεις το φακελάκι με στραγγιστό γιαούρτι και έχεις αμέσως ένα εξαίρετο dip για τσιπς, λαχανικά, οτιδήποτε! Και αν κάνεις δίαιτα μπορείς να το ανακατέψεις με light γιαούρτι και να έχεις light dip!

2)Uncle Ben express: Προμαγειρεμένο ριζότο. Πήρα σήμερα ένα φακελάκι για να τα δοκιμάσω και πορώθηκα! Ανοίγεις το φακελάκι, το βάζεις 2 λεπτά στο microwave και έτοιμο! Και γευστικά, αυτό που πήρα τουλάχιστον (κινέζικο και καλά), είναι τέλειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
1) mix for dips της knorr: Ανακατεύεις το φακελάκι με στραγγιστό γιαούρτι και έχεις αμέσως ένα εξαίρετο dip για τσιπς, λαχανικά, οτιδήποτε! Και αν κάνεις δίαιτα μπορείς να το ανακατέψεις με light γιαούρτι και να έχεις light dip!

2)Uncle Ben express: Προμαγειρεμένο ριζότο. Πήρα σήμερα ένα φακελάκι για να τα δοκιμάσω και πορώθηκα! Ανοίγεις το φακελάκι, το βάζεις 2 λεπτά στο microwave και έτοιμο! Και γευστικά, αυτό που πήρα τουλάχιστον (κινέζικο και καλά), είναι τέλειο!

Και το μέσο προσδόκιμο ζωής σου πέφτει 5 χρόνια!!!
Σοβαρά τώρα, ξέρεις τι συντηρητικά πέφτουν εκεί μέσα;; Ειδικά σε αυτά της Knorr (κύβους κτλ). Τίγκα στα Ε είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ο,τι ημιέτοιμο και να πάρεις, θα έχει συντηρητικά. Απο το να μου παίρνει το μαγείρεμα 1 ώρα min, το προτιμώ. Έχω και σημαντικότερα πράγματα να κάνω. Επίσης, είσαι εκτός θέματος! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χτές βρήκα στο Super Market λουκάνικα φρανκφούρτης με γέμιση κέτσαπ ή μουστάρδα! Δυστυχώς δεν θυμάμαι μάρκα και έχω πετάξει τη συσκευασία, πάντως ήταν γνωστή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalia

Νεοφερμένος

Η Dalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Δεν πειράζει, τα 5 χρόνια από τη ζωή της που θα χάσει, θα τα έχει κερδίσει από το χρόνο που θα έχανε για να μαγειρέψει!!! Εξάλου δεν υπάρχει πλέον τίποτα υγιεινό να φας. Τα πάντα έχουν μέσα συντηρητικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν πειράζει, τα 5 χρόνια από τη ζωή της που θα χάσει, θα τα έχει κερδίσει από το χρόνο που θα έχανε για να μαγειρέψει!!! Εξάλου δεν υπάρχει πλέον τίποτα υγιεινό να φας. Τα πάντα έχουν μέσα συντηρητικά.
Ακόμα και ειρωνικά να το λες το πρώτο, αν το σκεφτείς, μαζεύονται 5 χρόνια :P
Όσο για το δεύτερο, συμφωνώ απόλυτα (πως το παθα; :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Tα λουκανικα με μουσταρδα και κετσαπ μεσα προσωπικα τα βρισκω ψιλοχαλια...δεν μου αρεσουν καθολου...δεν ξερω....
Απο την αλλαη αυτο που προσωπικα με βολευει απιστευτα (σε θεμα χρονου ειδικα) ειναι οι ετοιμες κομμενες κατεψυγμενες τηγανιτες πατατες.
Και δεν χανεις χρονο στο καθαρισμα/κοψιμο και πολυ ωραια γευση εχουν, και δεν γεςμιζεις φλυδες και παιρνεις "καθαρα κιλα" οταν της αγοραζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Θα μπορούσε να κολλάει και στο γυναικείο σαλόνι αλλα θα το βάλω εδώ μιας και δεν το είχα ξανακούσει.
Την περασμένη βδομάδα μετά την βαφή η κομμώτρια μου πρότεινε να μου περάσει "γυαλάδα" έτσι μου το είπε.
Το αφήνεις στα μαλλιά ένα τέταρτο και το ξεβγάζεις, δεν έχει ούτε οξυζενε ούτε τίποτα βλαβερό.
Διαρκεί περίπου ένα μήνα και δεν φεύγει με το λούσιμο.
Ταιριάζει στα σκουρόχρωμα μαλλιά και τα κάνει να γυαλίζουν όπως βλέπετε τα μαλλιά πολλών μελαχροινών ή καστανών στην τηλεόραση.
Θα ψάξω να βρω πως το λένε και να το αγοράσω αν υπάρχει στο εμπόριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σε αυτο το θεμα εμεις οι αντρες δεν εχουμε προβλημα...
Η "γυαλαδα" στο κεφαλι θα μας ερθει τσαμπα με τα χρονια...και το αποτελεσμα...ΦΥΣΙΚΟΤΑΤΟ!!!:P :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θα μπορούσε να κολλάει και στο γυναικείο σαλόνι αλλα θα το βάλω εδώ μιας και δεν το είχα ξανακούσει.
Την περασμένη βδομάδα μετά την βαφή η κομμώτρια μου πρότεινε να μου περάσει "γυαλάδα" έτσι μου το είπε.
Το αφήνεις στα μαλλιά ένα τέταρτο και το ξεβγάζεις, δεν έχει ούτε οξυζενε ούτε τίποτα βλαβερό.
Διαρκεί περίπου ένα μήνα και δεν φεύγει με το λούσιμο.
Ταιριάζει στα σκουρόχρωμα μαλλιά και τα κάνει να γυαλίζουν όπως βλέπετε τα μαλλιά πολλών μελαχροινών ή καστανών στην τηλεόραση.
Θα ψάξω να βρω πως το λένε και να το αγοράσω αν υπάρχει στο εμπόριο.
Όταν το βρεις πες μας κι εμάς!! Με ενδιαφέρει πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
μονο για φαγωσιμα λεμε εδω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Όπως βλέπεις όχι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
το δικο σου ποστ αναφεροταν μονο σε κατι αλλο και μπερδευτηκα λιγο:P....λοιπον για μενα εχω να πω το sharp v903.τι κινηταρα, τι φωτογραφιες! τι βιντεο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
το δικο σου ποστ αναφεροταν μονο σε κατι αλλο και μπερδευτηκα λιγο:P....λοιπον για μενα εχω να πω το sharp v903.τι κινηταρα, τι φωτογραφιες! τι βιντεο!
Αχ όχι δεν κατάλαβες, αναφερόμαστε σε προιόντα που ξεχωρίσαμε για την πρωτοτυπία τους, το innovation, το sharp όσο και καλό να είναι, δεν νομίζω οτι έχει κάποια ιδιαίτερη πρωτοτυπία...

ΥΓ: Άλλαξα και τον τίτλο για να είναι πιο σαφής :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
Αχ όχι δεν κατάλαβες, αναφερόμαστε σε προιόντα που ξεχωρίσαμε για την πρωτοτυπία τους, το innovation, το sharp όσο και καλό να είναι, δεν νομίζω οτι έχει κάποια ιδιαίτερη πρωτοτυπία...

Από τα πρώτα κινητά, αν όχι το πρώτο, με οπτικό ζούμ...εκτός κι αν κάνω λάθος, κάνω;;)


Trident δυόσμο συνιστώ... ξέρεις!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Από τα πρώτα κινητά, αν όχι το πρώτο, με οπτικό ζούμ...εκτός κι αν κάνω λάθος, κάνω;;)

E πείτε το ντε!! Τότε οκ, αλλά δεν το είχε αναφέρει αυτό ο Diavolakos! Τα νύχια μου να μυρίσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
καλα ρε λια αφου δεν ξερεις γιατι αμφισβητεις! εχει τρομερη τεχνολογια στον τομεα του imaging το συγκεκριμενο κινητο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
E πείτε το ντε!! Τότε οκ, αλλά δεν το είχε αναφέρει αυτό ο Diavolakos! Τα νύχια μου να μυρίσω;

διαβολάκος είναι, εξαπατά!:P

Πάρε ένα προϊόν κι από μένα, Αφρός ξυρίσματος με Gel "Series", απλά ευρηματικός, η λεπίδα κάνει σκί επάνω του.:clapup:

Κάτω δε τον έχω βάλει. Κάνει για κεί;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Trident δυόσμο συνιστώ... ξέρεις!:clapup:

δύσοσμο διάβαζα τόση ώρα και αναρωτιόμουν τι κακία πέταξες πάλι και δεν την κατάλαβα! :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top