Αλλαγή τρόπου υπολογισμού του κάρμα

Να μπει και μέτρο αντιφατικότητας στο κάρμα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 38)
  • Ναι, καλή ιδέα

    Ψήφοι: 20 52.6%
  • Όχι, διαφωνώ

    Ψήφοι: 2 5.3%
  • Ούτε κρύο, ούτε ζέστη

    Ψήφοι: 16 42.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Κουε αν καταλαβα καλά, δεν εννοεί τον αριθμό μηνυμάτων αλλά το κάρμα του :)
:) Ναι Λία για το Κάρμα μιλάω.:) Μου εξηγείς παρακαλώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σου έγραψα παραπάνω. Τι άλλο θα ήθελες να ρωτήσεις; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:) Εχω δώσει κι εγώ θετική ψήφο μια ηδύο φορές σε άτομο που μόλις είχε μπει στο φόρουμ.ετσι για καλοσόρισμα.Αλλά με μία ψήφο δεν θα έφτανε τα τρελλά νούμερα που είδα αλλου.Επειτα για να πώ την αλήθεια,η απορία μου είναι για το δικό μου κάρμα κυρίως & τις αρνητικές & απο που να έρχονται.:hmm: Με κάλυψες ,εκτός απ'το σημείο αυτο που πρίν γράψει το άτομο να έχει κατι 3,,,χ κάρμα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τι εννοείς 3,,,χ? Να έχει πολύ μεγάλο κάρμα; Μα αν τον ψηφίσει ένας με 5 για παράδειγμα, τότε θα έχει 5 μέχρι να τον ψηφίσει και άλλος (εκτός αν του δώσει και ο δεύτερος 5 οπότε θα συνεχίσει να έχει τόσο). Τι εννοείς τρελά νούμερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Τι εννοείς 3,,,χ? Να έχει πολύ μεγάλο κάρμα; Μα αν τον ψηφίσει ένας με 5 για παράδειγμα, τότε θα έχει 5 μέχρι να τον ψηφίσει και άλλος (εκτός αν του δώσει και ο δεύτερος 5 οπότε θα συνεχίσει να έχει τόσο). Τι εννοείς τρελά νούμερα;
:) Μα ...πρίν γράψει? Εν πάσει περιπτώσει,όλα καλά,ευχαριστώ που ασχοληθήκατε.:D Τα λέμε.:) Α , τέλος, πες μου για τον τρόπο υπολογισμού αν θέλεις,δώσ'μου την "θανατερή" εξίσωση :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ποιά εξίσωση; Ο μέσος όρος είναι, το έχω πει πολλάκις :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Ποιά εξίσωση; Ο μέσος όρος είναι, το έχω πει πολλάκις :|
:) Τώρα δείρε με κιόλας Λια !!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
:confused::worry::| E?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
wishful αυτος ακριβως ειναι ο λογος που απενεργοποιησα το καρμα μου την πρωτη φορα που μπηκα στο σιτε κι ενω δεν ειχα ουτε ενα μηνυμα καποιος με ειχε ψηφισει με - 5 .Μαλλον δεν του αρεσε το ονομα μου τι να πω?:DΕπισης υπηρχαν μερες που δεν εμπαινα στο σαιτ κι δεν ειχα γραψει τπτ κι παλι καποιοι με ψηφιζαν με - 5.Ετσι το κλεισα κι εγω κι ησυχασα :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βρε Whishful... μέσος όρος είναι... τι δε σου κάθεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Βρε Whishful... μέσος όρος είναι... τι δε σου κάθεται;
:) ...Τίποτε δε μου κάθεται γιδάκι μου .:D Απλά με το ύφος της Λίας :| τρόμαξα λίγο:P :P Πολλάκις κιόλας..σα να με μάλλωνε που δεν πρόσεχα το μάθημα:D ολα καλά ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
wishful αυτος ακριβως ειναι ο λογος που απενεργοποιησα το καρμα μου την πρωτη φορα που μπηκα στο σιτε κι ενω δεν ειχα ουτε ενα μηνυμα καποιος με ειχε ψηφισει με - 5 .Μαλλον δεν του αρεσε το ονομα μου τι να πω?:DΕπισης υπηρχαν μερες που δεν εμπαινα στο σαιτ κι δεν ειχα γραψει τπτ κι παλι καποιοι με ψηφιζαν με - 5.Ετσι το κλεισα κι εγω κι ησυχασα :D:D

Δυστυχώς, εξαιρετικά καλοπροαίρετα άτομα σαν κι εσένα, πέφτουν θύματα υποχόνδριων οχτάποδων, οπαδών του γκαιμπελισμού, που έχουν υποστεί ανεπανόρθωτη βλάβη στον εγκεφαλικό λοβό έπειτα από ψυχαναγκαστική σύσπαση και διαταραχή αυτού...

Έχεις τη δική μου συμπάθεια, μην ανησυχείς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:hmm: Είχα αρκετο καιρο που δεν έγραφα,ούτε συμφωνούσα,ούτε διαφωνούσα με κανένα.Παρατήρησα οτι το νούμερο μειώθηκε χωρίς να εχω παρουσία στα πόστς !

Αυτό δεν είναι τόσο περίεργο... Εσύ δεν μπαίνει αλλά τα ...γραπτά σου μένουν... Κάποιος λοιπόν που τα διαβάζει εκείνη την ώρα μπορεί να βγάλει θετική ή αρνητική κρίση για σένα και κατ'επέκταση να δεις μετά από καιρό (χωρίς παρουσία εδώ) το κάρμα να έχει διαφοροποιηθεί ;)

[σε μένα πάντως το έχω δει... Οι όποιες διαφοροποιήσεις στο κάρμα μου πχ γίναν την προηγούμενη βδομάδα που μπήκα ελάχιστα!]

Από εκεί και πέρα τα κριτήρια του καθενός για το κάρμα είναι διαφορετικά και ο τρόπος που ψηφίζει επίσης. Παράλογο σε σένα, λογικό για κάποιον άλλο ένα κριτήριο... Έτσι δεν είναι?

Για αυτό καλοί μου (σλουρπ, σλουρπ, σλουρπ] αντμίν είστε σίγουροι ότι [σλουρπ, σλουρπ,σλουρπ] δεν μπορεί να υπάρχει μια λίστα που να μπορώ να δω ποιους ψήφισα? [σλουρπ, σλουρπ,σλουρπ--> ναι μέχρι να φάω χυλόπιτα στα μούτρα εγώ θα ρωτάω σε κάθε ευκαιρία! :P:P:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Αυτό δεν είναι τόσο περίεργο... Εσύ δεν μπαίνει αλλά τα ...γραπτά σου μένουν... Κάποιος λοιπόν που τα διαβάζει εκείνη την ώρα μπορεί να βγάλει θετική ή αρνητική κρίση για σένα και κατ'επέκταση να δεις μετά από καιρό (χωρίς παρουσία εδώ) το κάρμα να έχει διαφοροποιηθεί ;)

[σε μένα πάντως το έχω δει... Οι όποιες διαφοροποιήσεις στο κάρμα μου πχ γίναν την προηγούμενη βδομάδα που μπήκα ελάχιστα!]

Από εκεί και πέρα τα κριτήρια του καθενός για το κάρμα είναι διαφορετικά και ο τρόπος που ψηφίζει επίσης. Παράλογο σε σένα, λογικό για κάποιον άλλο ένα κριτήριο... Έτσι δεν είναι?

Για αυτό καλοί μου (σλουρπ, σλουρπ, σλουρπ] αντμίν είστε σίγουροι ότι [σλουρπ, σλουρπ,σλουρπ] δεν μπορεί να υπάρχει μια λίστα που να μπορώ να δω ποιους ψήφισα? [σλουρπ, σλουρπ,σλουρπ--> ναι μέχρι να φάω χυλόπιτα στα μούτρα εγώ θα ρωτάω σε κάθε ευκαιρία! :P:P:P]
:) Οχι,τώρα που μου το εξήγησες ,είναι λογικό !! Απλά δεν το σκέφτηκα ! Ετσι που το περιέγραψες μάλιστα,μεχρι που κατάλαβα κι απο που μου ήρθαν !!!:P :D Ξέρω,εχω ενα περίεργο τρόπο να ...κουρδίζω κάτι αυθεντίες πιτσιρικάδες !!! Επίσης υποστηρίζω περίεργα την άποψή μου. Αλλά αναδρομικό...θάψιμο?? Νά'σαι καλά !!:) :D +1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Για αυτό καλοί μου (σλουρπ, σλουρπ, σλουρπ] αντμίν είστε σίγουροι ότι [σλουρπ, σλουρπ,σλουρπ] δεν μπορεί να υπάρχει μια λίστα που να μπορώ να δω ποιους ψήφισα? [σλουρπ, σλουρπ,σλουρπ--> ναι μέχρι να φάω χυλόπιτα στα μούτρα εγώ θα ρωτάω σε κάθε ευκαιρία! :P:P:P]

Σου έχω πει, είναι ΠΟΛΥ καλή ιδέα, και θα ήθελα να μπει, αλλά δεν υπάρχει χρόνος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Σου έχω πει, είναι ΠΟΛΥ καλή ιδέα, και θα ήθελα να μπει, αλλά δεν υπάρχει χρόνος :(
:) Λια,δε βλέπω πια το νούμερο δίπλα στο αβαταρ & δεν βλέπω το κάρμα της XRZ στο προφίλ της, να δώσω ..ενα. Κάνω κάτι λάθος ?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Έχεις απενεργοποιήσει το κάρμα. Ούτε εσένα μπορούν να σε ψηφίσουν, ούτε εσύ να δεις το κάρμα των άλλων και να τους ψηφίσεις. Μπορείς να το ενεργοποιήσεις πάλι απο τις επιλογές σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Έχεις απενεργοποιήσει το κάρμα. Ούτε εσένα μπορούν να σε ψηφίσουν, ούτε εσύ να δεις το κάρμα των άλλων και να τους ψηφίσεις. Μπορείς να το ενεργοποιήσεις πάλι απο τις επιλογές σου.
:) Οκ ευχαριστώ .Αν δεν είχα κι εσένανε...:D Κάνω κατι τέτοια χωρίς να παίρνω χαμπάρι...Πάω ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σου έχω πει, είναι ΠΟΛΥ καλή ιδέα, και θα ήθελα να μπει, αλλά δεν υπάρχει χρόνος :(


κααααααλααααααα!!!!!!! :(

Αλλά θέλω δέσμευση ότι αν βρεθεί χρόνος (στο μέλλον βρε παιδί μου όχι αύριο!) θα γίνει νι?? ότι είναι μέσα στη λίστα με τα "to do" σε πρώτη ευκαιρία ε??????εε?εεε, φανταστικέ μου αντμίν [ σλουρπ, σλουρπ, σλουρπ]??? :P:P:P:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν υποσχεθώ κάτι μειώνονται οι πιθανότητες να το κάνω γιατί μετά νιώθω οτι με καταπιέζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top