Microsoft Surface

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Συμφωνώ .Τόσο προηγμένη τεχνολογία δεν είναι τρομακτική ??Θέλω να πω ,πως . . .είναι λίγο υπερβολικό .Ίσως να είμαι οπισθοδρομική αλλά μου φαίνεται πολύ υπερβολικό και ανούσιο . . . .:emm:


Πες τα , βρε αντζέλικα! Λες και δεν έχουμε άλλα προβλήματα στη ζωή μας, παρά πώς θα κάνουμε πιο έξυπνο το πσ. Ήμαρτον!

Και τσιμπάνε όλοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Πες τα , βρε αντζέλικα! Λες και δεν έχουμε άλλα προβλήματα στη ζωή μας, παρά πώς θα κάνουμε πιο έξυπνο το πσ. Ήμαρτον!

Και τσιμπάνε όλοι!

Έτσι είναι...με το ραβδί και το καρότο. Μας ρίχνουν απο μπροστά όλα αυτά και εμείς αποχαυνωνόμαστε και ζητάμε συνέχεια μπάς και γίνουμε χαρούμενη. Αλλά μόνο χαρούμενοι δεν γινόμαστε ετσι. Και αυτοί απο πίσω μας γ***** ελεύθερα και τους λέμε και ευχαριστώ!
Σόρρυ κιολας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Πάντως οι Έλληνες δημοσιογράφοι για να παίξουν τάβλι και να ακουμπήσουν τα ούζα το χρησιμοποίησαν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
:lol: έγραψες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
όχι εγώ, αλλά αυτοί!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Δείτε και αυτό

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=yGF_N6jSNOo[/ame]

(το έβαλα στο δικό μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
φαίνεται πολύ καλό. μπορείς να δώσεις μερικές ακόμη πληροφορίες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
φαίνεται πολύ καλό. μπορείς να δώσεις μερικές ακόμη πληροφορίες?

Σαν τι;

Ρώτα εδώ ότι θες.

Ένα Linux Fedora είναι πετσοκομμένο. Bootάρει σε κάτω απο 10 δευτερόλεπτα απο τη στιγμή που θα φύγει απο το post με σκοπό να τα μειώσουν τελείως στην τελική έκδοση. Έχεις όλους τους messenger (προς το παρόν μόνο Google Talk και Jabber) φίλους σου στο desktop οπου μπορείς να δείς live ενημερώσεις, να τους μιλήσεις, να τους στείλεις email κλπ. Έχει social networking δυνατότητες (προς το παρόν μόνο twitter για να ακολουθείς live στο desktop τους φίλους σου). Έναν ΥΠΕΡγαμάτο media browser που χωρίς υπερβολή (δεν το χω ξαναπεί κάτι τέτοιο) αφήνει το itunes/iphoto αιώνες πίσω. Last.fm στο desktop, έναν πολύ όμορφο browser και ένα ΠΟΛΥ όμορφο interface (αν και αξίζει περισσότερο αν έχεις touchscreen) με πολύ ωραία, καλά δεμένα εφεδάκια και με μεγάλη χρηστικότητα. Έχεις ότι θελήσεις σε λιγότερο απο 3 clicks.

Δεν το λέω εύκολα αυτό, αλλα το interface του, για netbook, έχει αφήσει πίσω χρόνια τόσο το MacOSX όσο και τα Win7.

Είναι και ελεύθερο να το κατεβάσει και να το βάλει κανείς. Είναι beta ακόμα, και προβλέπονται πολλά περισσότερα πράγματα και πιο γρήγορο interface για την τελική έκδοση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
λιγο off topic αλλα μου γεννηθηκε μια απορια...σε laptop χωρις dvd drive ο μόνος τροπος να κανεις εγκατασταση λειτουργικού ειναι μεσω εξωτερικου drive?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Ή USB.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Όχι, πρέπει να φτιάξεις ένα φλασάκι που μπουτάρει απο μόνο του και έχει μέσα τα απαραίτητα.

Συνήθως έχουν οδηγίες για το λειτουργικό που θες να εγκαταστήσεις, αν θες να το βάλεις απο usb stick.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Θα κυκλοφορησει προς το ευρύ κοινο τον Νοεμβριο του 2009 και το κοστος περιπου 10.000$.Παιδια με το που βαζεις πανω την καμερα περναει ολες τις φωτο χωρις κανενα usb,αλλα καπως wireless

Αυτό συμβαίνει μόνο άμα η κάμερα έχει wifi :p

Εμένα πιο πολύ εφφετζίδικο μου κάνει παρά οτί έχει χρηστική αξία, σε καμιά καφετέρια θα είχε φάση πάντως, να πίνεις το ποτό σου σε αυτό το τραπέζι, βέβαια θα το πλήρωνες 100 ευρώ αλλά τέσπα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Άραγε αν έριχνε κάποιος το ποτό πάνω του, πόσο καιρό θα τον έβαζαν αν δουλέψει λαντζιέρης για να ξεχρεώσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vanillabear

Νεοφερμένος

Ο vanillabear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μεχρι που θα φτασει αυτη η τεχνολογια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top