Περαστικά....

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αφού έχουμε και το Χρόνια Πολλά και το πως ξύπνησες σήμερα ας ανοίξουμε και ένα τοπικ για ... περαστικά!

Κάνω την αρχή, μετά απο μια λάθος προσγείωση στις εξετάσεις για την ζώνη μου το tae kwo do απέκτησα 2 ωραιότατες κακώσεις σε γόνατο και τετρακέφαλο.:(
Πήγα στο νοσοκομείο μου το φασκιώσανε όσο δεν πάει και επανήλθα
Ευτηχώς δεν πονάει και πάρα πολύ αλλα είναι αρκετά σπαστικό, πάλι καλά που γλύτωσα στο σπάσιμο!
Ας πρόσεχα, :) Τι να κάνεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Περαστικά σου Γιάννη:console:
Τι το ήθελες όμως γέρος άνθρωπος το tae kwo do?:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Περαστικά σου Γιάννη:console:
Τι το ήθελες όμως γέρος άνθρωπος το tae kwo do?:P:whistle:

Φτού σου ρε!:P
Κάνουν και πιο μεγάλοι απο εμένα, απλά έτυχε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
περαστικά σου Γιάννο μου :bigarmhug και γρήγορη ανάρωση!!! (Δεν νομίζω να σε αντέξει το στέκι τόσες μέρες που θα κάθεσαι σπίτι σου και ούτε και η γυναίκα σου παλιογκρινιάρη :P)



Επισης..... μήπως το θέμα να λεγόταν "είμαι άρρωστος/η...." ώστε να γράφουν όσοι είναι άρρωστοι και να τους λέμε οι υπόλοιποι περαστικούλια?
Γιατί μου κάθεται κάπως το... "περαστικα..." είναι σαν να λές στον άλλον να σου πει σώνει και ντε περαστικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Χα,χα,μου αρέσει που άνοιξες το ποστ για να ακούσεις μια καλή κουβέντα:P
Περαστικούλια Γιάννη μου και γρήγορη ανάρρωση:console::console::console::console::console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KOULA

Νεοφερμένος

Η KOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
περαστικα σου και την επομενη φορα προσεχε !!!εισαι τυχερος που δεν εσπασες τιποτε γιατι θα ηταν πολυ χειροτερα τα πραγμτα εχω σπασει ποδι και εκατσα 7 μηνες στο κρεβατι τετοιες μερες επεσα απο σκαλα προσεχε λοιπον φιλαρακο και κουραγιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
περαστικάαααααα
σου έτυχε και μέρες εορτών:P
είσαι άτυχος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Περαστικα Γιάννη..!!:)
:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Περαστικα σου Γιαννη! Και την επομενη φορα προσεχε λιγο παραπανω μπας και την παρεις την ριμαδα την ζωνη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Περαστικά σου βρεε Τζόνι!:(
Καλά που δεν το έσπασες κιόλας!
Όσο για τις εξετάσεις, μη μασάς!
Εκεί θα είναι και θα σε περιμένουν!:)

Αθλητισμός = υγεία σου λέει μετά!!!
Καλά κάνω εγώ και το μόνο άθλημα με το οποίο ασχολούμαι είναι το beering!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Γιάννη περαστικά :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
περαστικά σου Γιάννο μου :bigarmhug και γρήγορη ανάρωση!!! (Δεν νομίζω να σε αντέξει το στέκι τόσες μέρες που θα κάθεσαι σπίτι σου και ούτε και η γυναίκα σου παλιογκρινιάρη :P)



Επισης..... μήπως το θέμα να λεγόταν "είμαι άρρωστος/η...." ώστε να γράφουν όσοι είναι άρρωστοι και να τους λέμε οι υπόλοιποι περαστικούλια?
Γιατί μου κάθεται κάπως το... "περαστικα..." είναι σαν να λές στον άλλον να σου πει σώνει και ντε περαστικά :P

Κουεδάκι μου σε αυτά είσαι γάτα, όνομασε το όπως θεωρείς καλύτερα.:)
Σας ευχαριστώ όλους πάντος είναι πολύ καλό να βλέπεις ότι σου γράφουν κάποια άτομα ένα καλό λόγο.
Μου φτιάξατε την διάθεση.:)
@gios πές το ψέματα τελικά σκέφτομαι αν αξίζει ο κόπος, όχι να γυμνάζομαι αλλα να κάνω πολεμικές τέχνες.
Μήπως να ξεκίναγα beering μαζί σου? :P
@koula με το που έπεσα άκουσα 2 πολύ δυνατά κράκ και το μόνο που σκεφτόμουν ήταν να έρθει ασθενοφόρο να με μαζέψει.
Ειλικρινά ανακουφήστηκα όταν κατάλαβα ότι μπορώ να το κουνάω. Το μόνο που με ανχώνει είναι ότι δεν μπορώ να το λυγίσω πάρα πολύ γιατί πονάει. Πιστεύω να μην έχει πειραχτεί ο χιαστός :(
@ kleftra δεν με έχεις μάθει ακόμα? :redface: Μου βγαινει το παράπονο.
Το μόνο κακό είναι ότι πονάει αν κάθομαι και πολύ ώρα οπότε θα τσεκάρω το στέκι τακτικά!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Pε Γιαννουκο περαστικα σου και μακαρι να γινεις γρηγορα καλα και να μην ξαναταλαιπωρηθεις απο τιποτα αλλο.:/: :)
Ειλικρινα σου ευχομαι περαστικα μεσα απ' την καρδια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Περαστικά Γιάννη!!!

Τι τις θές αυτές τις "εξευγενισμένες" πολεμικές τέχνες? Χρησιμοποίησε την φαντασία σου αν χρειαστεί και να έχεις παντα στο μυαλό σου οτι χρειάζεσε μια και καλή.
anyway...
Για τον τραυματισμό τώρα...
Αν άκουσες κρακ στο γόνατο κατά την διάρκεια τις πτώσης, τότε σίγουρα δεν είναι κάτι απλό... αρχίζουμε από μηνίσκο, πάμε σε συνδέσμους και καταλήγουμε σε χιαστούς... Στο νοσοκομείο που πήγες, ποια ήταν η διάγνωση?
Σου μιλάει παθόν με ένα χειρουργείο αποκατάστασης για "ρήξη πρόσθιου χιαστού, ρήξη έσω μηνίσκου, ρήξη έξω μηνίσκου και ρήξη έσω πλάγιου συνδέσμου". Και ολα αυτά απο μαλ@κΙα μου που δεν μπόρεσα να συγκρατήσω τα νεύρα μου. (Κανένας νομίζω δεν θα μπορούσε στην συγκεκριμένη φάση αλλά δεν εχει να κάνει...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
@ kleftra δεν με έχεις μάθει ακόμα? :redface: Μου βγαινει το παράπονο.

Δεν το εννοούσα έτσι.Απλά άνοιξες το ποστ για να σου δώσουμε λιγη συμπαράσταση και η ακριβώς απο πάνω απάντηση απο την δική μου σου γράφει(χιουμοριστικά) τι τα θες αυτά στην ηλικία σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Περαστικά Γιάννη!!!

Τι τις θές αυτές τις "εξευγενισμένες" πολεμικές τέχνες? Χρησιμοποίησε την φαντασία σου αν χρειαστεί και να έχεις παντα στο μυαλό σου οτι χρειάζεσε μια και καλή.
anyway...
Για τον τραυματισμό τώρα...
Αν άκουσες κρακ στο γόνατο κατά την διάρκεια τις πτώσης, τότε σίγουρα δεν είναι κάτι απλό... αρχίζουμε από μηνίσκο, πάμε σε συνδέσμους και καταλήγουμε σε χιαστούς... Στο νοσοκομείο που πήγες, ποια ήταν η διάγνωση?
Σου μιλάει παθόν με ένα χειρουργείο αποκατάστασης για "ρήξη πρόσθιου χιαστού, ρήξη έσω μηνίσκου, ρήξη έξω μηνίσκου και ρήξη έσω πλάγιου συνδέσμου". Και ολα αυτά απο μαλ@κΙα μου που δεν μπόρεσα να συγκρατήσω τα νεύρα μου. (Κανένας νομίζω δεν θα μπορούσε στην συγκεκριμένη φάση αλλά δεν εχει να κάνει...)

Μου έχουν βγάλει ακτινογραφία και έχει βγει καθαρή. Τα κρακ ήταν 2 και πέρα απο τα πρηξίματα δεν μπορώ να λυγίσω πολύ το πόδι γιατί με πονάει στην γάμπα και στο μπούτι.
Ο γιατρός είπε ότι είναι κάκωση μαλακού ιστού και ίσως κάκωση τετρακέφαλου.
Στην άδεια βέβαια έγραψε κάκωση γονάτου.
Τώρα αυτο με τις πολεμικές τέχνες δεν έχεις και άδικο, αλλα κάπου πρέπει να ξεσπαω και εγώ, μετά απο αυτό βέβαια μπορεί να σου πω ότι εχω ξενερώσει λίγο με το θέμα, καθώς δεν νομίζω ότι αξίζει ο πόνος και η ταλαιπωρία.
Δεν είναι θέμα ξύλου πάντως θέμα εκτόνοσης ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Περαστικά κι από μένα Ζανάκιιιιι :D
Άντε και με το καλό να έρθει η πολυπόθητη ζώνη


Αν πάντως δεν έρθει μπορώ να σου δανείσω καμιά δική μου... :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μου έχουν βγάλει ακτινογραφία και έχει βγει καθαρή. Τα κρακ ήταν 2 και πέρα απο τα πρηξίματα δεν μπορώ να λυγίσω πολύ το πόδι γιατί με πονάει στην γάμπα και στο μπούτι.
Ο γιατρός είπε ότι είναι κάκωση μαλακού ιστού και ίσως κάκωση τετρακέφαλου.
Στην άδεια βέβαια έγραψε κάκωση γονάτου.
Τώρα αυτο με τις πολεμικές τέχνες δεν έχεις και άδικο, αλλα κάπου πρέπει να ξεσπαω και εγώ, μετά απο αυτό βέβαια μπορεί να σου πω ότι εχω ξενερώσει λίγο με το θέμα, καθώς δεν νομίζω ότι αξίζει ο πόνος και η ταλαιπωρία.
Δεν είναι θέμα ξύλου πάντως θέμα εκτόνοσης ειναι

Χωρίς να θέλω να σε τρομάξω, αλλά απο τα λιγοστά που έμαθα σχετικά με αυτά μετά τον τραυματισμό μου, μια απλή ακτινογραφία δεν μπορεί να δείξει τις ζημιές που σου προανέφερα... Ειδικότερα αν το γόνατό σου "παίζει" όταν το πατάς και στηρίζεις το βάρος σου εκεί, τότε σίγουρα θέλεις περισσότερες εξετάσεις!!! (μαγνητική?) anyway ελπίζω να σου λέω μπαρούφες και να μην είναι τπτ πιο σοβαρό από μερικές μέρες ξεκούρασης...

Στα δικά μας τώρα...

Εκτόνωση θέλεις Γιαννάκη μου??? (επιτρέπετε ε?) χιχιχιιχιχ
πρέπει να αρχίσουμε να κάνουμε παρέα και απο κοντά... θα πάρουμε και Hunter μαζί μας και θα καθιερώσουμε meeting μια φορά στο τόσο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να σε τρομάξω, αλλά απο τα λιγοστά που έμαθα σχετικά με αυτά μετά τον τραυματισμό μου, μια απλή ακτινογραφία δεν μπορεί να δείξει τις ζημιές που σου προανέφερα... Ειδικότερα αν το γόνατό σου "παίζει" όταν το πατάς και στηρίζεις το βάρος σου εκεί, τότε σίγουρα θέλεις περισσότερες εξετάσεις!!! (μαγνητική?) anyway ελπίζω να σου λέω μπαρούφες και να μην είναι τπτ πιο σοβαρό από μερικές μέρες ξεκούρασης...

Στα δικά μας τώρα...

Εκτόνωση θέλεις Γιαννάκη μου??? (επιτρέπετε ε?) χιχιχιιχιχ
πρέπει να αρχίσουμε να κάνουμε παρέα και απο κοντά... θα πάρουμε και Hunter μαζί μας και θα καθιερώσουμε meeting μια φορά στο τόσο...

Σήμερα έχω ξυπνήσει πολύ καλά, το γόνατο πονάει απο την πρόσκρουση με το έδαφος και το βασικό είναι ότι μπορώ να περπατήσω χωρίς τις πατερίτσες!
Πονάει στο πλήρες τέντομα του και απο ότι μίλησα χθες με ένα φίλο που είχε μερική ρήξη χιαστού, το δικό μου πρέπει να είναι μια θλάσση χιαστού και τίποτα παραπάνω.
Σίγουρα ο τραυματισμός σου ήταν πολύ πιο σκληρός απο τον δικό μου.
Σήμερα πάντως που κοιμήθηκα και αρκετές ώρες νιώθω πολύ καλύτερα και ειδικά απο την στιγμή που μπορώ να περπατάω στηρίζοντας κατα 85% το βάρος μου στο γόνατο πιστεύω ότι δεν είναι κάτι σοβαρό.:)
όσο για το special meeting θα το άναλύσουμε να μου πείς τι έχεις στο μυαλό σου:P ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ειναι γνωστο οτι ο γερος παει ή απο πεσιμο ή απο χ3σ|μο, γι'αυτο να εισαι πιο προσεχτικος αλλη φορα! :P:P


Περαστικουλια σου! :bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top