Εξοικονόμηση Ενέργειας

PzH-2000GR

Νεοφερμένος

Ο PzH-2000GR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω όσους ξέρουν για το παρακάτω:

Έχω έναν υπολογιστή (σταθερό) με Windows 7 7100 τα οποία μου λέει από εχθές ότι δεν είναι ενεργοποιημένα (πάω να εισάγω τον κωδικό που πήρα από τη Microsoft αλλά λέει ότι δεν δέχονται επικυρώσεις και κάτι τέτοια. Από τότε που εμφάνισε αυτό, ο υπολογιστής ανάβει αλλά η οθόνη μου βγάζει το παραπάνω μήνυμα (το οποίο βγάζει όταν κλείνει) και δεν εμφανίζει τίποτα παρόλο που ο υπολογιστής λειτουργεί. Το πρωί κατάφερα να μπώ αλλά μετά απο 10' λειτουργίας είχα τα ίδια. Αρχικά είδα τις θερμοκρασίες της κάρτας γραφικών αλλά είναι φυσιολογικές. Μήπως ξέρει κανείς τι φταίει; Και αν σχετίζεται με τη λήξη των WINDOWS 7 (Επειδή κάτι έλεγαν για μαύρη οθόνη όταν λήξουν);

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
και τοτε πως μας μιλας?:hmm::P πλακα κανω, εγω παντως δεν εχω ιδεα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
δε γίνετε επικύρωση λόγω το οτι δε υπάρχει ακόμα Stable έκδοση ως Final,οπότε οι Server είναι κλειστοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
δε γίνετε επικύρωση λόγω το οτι δε υπάρχει ακόμα Stable έκδοση ως Final,οπότε οι Server είναι κλειστοί.
δεν ισχυει αυτο..οσοι εχουν γραφτει στη beta εχουν παρει s/n το οποιο γινεται register στην ms κανονικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick#18

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
προσπαθησε το μερικες φορες ακομα...και εμενα ετσι εκανε οταν τα εβαλα στο αλλο pc... Κλειδακι ενεργοποιησης πηρες οταν τα κατεβασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top