Virtual φίλοι-virtual δώρα

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Καλά μιλάμε…είσαι μέντιουμ? Ακριβώς αυτό σκεπτόμουν ότι έχω ανάγκη. Πολύ ευχαριστώ…κουμπαρούλα μου.(και ας είναι virtual):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δεν θα βάλω εικονίτσες γιατί βαριέμαι να ψάξω η αχαΐρευτη :P
  • Γιωργάκι...επειδή όλοι σου πρόσφεραν την adsl εγώ σου προσφέρω την συνδρομή ενός έτους ;)
  • Κουεδίνι (με το δώρο που μου έκανες θα μου βγει ο kinky εαυτός μου :P) ένα πορτ μπεμπέ γιατί είμαι 100% σίγουρη ότι θα σου χρειαστεί λιαν συντόμως :clapup:
  • travel-girl (υπέροχο το δώρο σου και κυρίως τα γλυκά σου λόγια :redface:) ένα βιβλίο που λέγεται 10 λεπτά... Θα σε βοηθήσει πάρα πολύ στο να ξεκαθαρίσεις τις σκέψεις σου...και έχει άμεση σχέση με την δουλειά σου :)
  • γιδάκι kinky εσώρουχα για να ταιριάζουν με το γερμανικό που κάνει :P
  • ifritako το επόμενο cd των tool μόλις κυκλοφορήσει (ακα θα το περιμένεις για πολύ καιρό δηλαδή :P)
  • Gio εισητήρια αεροπορικά- τραίνων για να συνεχίσει τα ταξίδια της
  • DrJ7000 την οθόνη φυσικά (το έχω υποσχεθεί άλλωστε :P)
  • underwater την δουλειά που θέλει :)
Η λίστα θα συμπληρωθεί κι άλλο λίαν συντόμως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Λοιπον! Αρχιζω και θα συμπληρωνω οταν μου ερχονται κι αλλα!

Γιδι: χρησιμοποιειται ως μπρελοκ ή κρεμαστο, ο,τι σε βολευει!:P



Giorgos: Ενα χαρτη της Ελλαδας για να μαθει γεωγραφια!:P

Vkey: Αφου οι αλλες σου εκαναν dirty δωρα, θα σου κανω και εγω κατι να βγαλεις την πιο girly πλευρα σου! ;)

Underwater: Αυτο!!

Maggie: Ενα Simpsons box set, για να παρεις μια γερη δοση της Maggie!!

zanin: Αλλο ενα κιλο σοκολατακια leonida! :P η gianduja σου αρεσει??

ifrit: Ενα μπουκαλι τεκιλα! Vive Cuervo!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ιο ιο σε ευχαριστώ.....ελπιζω να τα πουμε μετά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ωχ! δεν το είχα ακούσει αυτό. ευχαριστώ παρα πολύ βικάκι!!! θα σου πω εντυπώσεις μόλις το διαβασω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
...

Γιδι: χρησιμοποιειται ως μπρελοκ ή κρεμαστο, ο,τι σε βολευει!:P

Τέλειοοο!!! ΛΟΟΟΛ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
fairy- φτερά με...βενζίνη διαρκείας για ακόμα πιο ψηλές βουνοκορφές;)

Βρε, πως με σκέφτεστε :D Ευχαριστώ πολύ Τράβελ...ειδικά τα σημερινά (απλά) φτερά μου σε ευχαριστούν πολύ ...ειδικά γιατί τώρα τελευταία πήρα κάτι κιλά στα μαλλιά μου και κουράζονται πιο εύκολα :clapup::P:D.

Το δικό σου δωράκι είναι μια πλήρης κούρα ομορφιάς και χαλάρωσης στο πιο ακριβό Ελβετικό Spa (εκείνα που κοστίζουν κάτι χιλιάδες ευρά την ημέρα:whistle:), για να σου φεύγει το τζετ-λανγκ από τα τόσα (ερωτικά) ταξίδια σου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κι εγώ με την σειρά μου στην Βίκυ ένα συναδελφικό δώρο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • TCWACover.gif
    TCWACover.gif
    13 KB · Εμφανίσεις: 130

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
sniffff...
κουε μου, και η λοβοτομη μη σου πω, καλη ειναι! ενιγουεεεηηη,σευχαριστω που δεν με ξεχασεςςς! :clapping: :hug: :yahoo:
αλλα το διαμερισμα ειναι ο,τι ακριβως χρειαζομαι...!!:clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
isiliel...:)Ένα βιβλίο για το ανθρωπάκι που μεγαλώνεις…
(underwater, katerinaki...ακόμα ψάχνω κάτι να σας βρω…δεν ξεχνάω εγώ κανέναν…:no:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Goodnight Moon.jpg
    Goodnight Moon.jpg
    17.8 KB · Εμφανίσεις: 193

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Για ελέγχτε τακτικά τα δώρα μου για σας. Και η λίστα συνεχίζει να αυξάνεται.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Giorgo, ευχαριστω!! Χωρις πλακα, ομπρελα δεν εχω, μου χρειαζοταν μια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
io-io
...Παρε και απο μενα μια:P (θετικη σαφως)
Παρε και απο μενα ενα αυτοκινητο ...virtual σαφως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 2xxxfff.jpg
    2xxxfff.jpg
    95.5 KB · Εμφανίσεις: 183
Τελευταία επεξεργασία:

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Γιώργο ευχαριστώ για την καρέκλα! Θα μου χρειαστεί στην Σκωτία που στην τρύπα-δωμάτιο είμαι καρεκλοκομπιούτερ-κρεβάτι και τούμπαλιν!

Σε εσένα επειδή σε έχω κόψει του λαϊκού ένα μπουζούκι. Να κάνεις εξάσκηση. Και να ξεκολλάμε από το internet. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • instruments-bouzouki.jpg
    instruments-bouzouki.jpg
    3.2 KB · Εμφανίσεις: 214

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
underwater...σ'αρεσουν?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • V259776.jpg
    V259776.jpg
    48 KB · Εμφανίσεις: 180

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ρουμάνα ευχαριστώ!:P Και για σένα ένα sexy φουστάνι για μια σούπερ έξοδο με σύζυγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    959 bytes · Εμφανίσεις: 241

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
merci!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Στη Phoebe! :D


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ευχαριστώ Γιώργο!!! Μάλλον θα μου χρειαστεί του χρόνου!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top