Τι θέλουν οι γυναίκες;

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Τι θέλουν οι γυναίκες σήμερα....(και αύριο, και μεθαύριο και για πάντα)?

Να περνάνε καλά με το ελάχιστο δυνατό κόστος (και όταν λέω κόστος, σαφώς και δεν εννοώ τα χρήματα, αλλά τις υποχωρήσεις, τους συμβιβασμούς και τα προβλήματα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
ps. Μην ακούσω κανα σχόλιο οτι ειμαι φαλοκρατικό γουρούνι... :devil:

εισαι φαλοκρατικο γουρουνι

and you sould be proud of it.

προσωπικα απο τοτε που εγινα κατα τι πιο αξεστος αρχισα να εχω actuall δυνατοτητες να βρισκω γυναικες. Συνεπως τι θελουν οι γυναικες, ο θεος και η ψυχη σας, αναλογα την ημερομηνια αλλα (ορμονες γαρ)

τι θελουν οι αντρες?

1) να μας καθεστε
2) να μη μας πριζεται τα ουμπαλα

και τα δυο ειναι αντιθετα απο τη φυση σας ομως:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Άλλωστε τα "στάνταρ" δεν είναι σταθερά.

Ακριβως αυτο....Τα στανταρντ και τα κριτηρια που θετει ο καθενας για την καθε του επιλογη μεταβαλλονται αναλογα με την ηλικια και τις εμπειριες στο περασμα του χρονου...απλα μεγαλωνοντας γινονται πιο ειδικα και λιγοτερο ονειροπολα..συμβιβαζεσαι λιγοτερο απο οτι παλιοτερα και οι απαιτησεις σε ολους τους τομεις ειναι μεγαλυτερες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
τι θελουν οι αντρες?

1) να μας καθεστε
2) να μη μας πριζεται τα ουμπαλα

και τα δυο ειναι αντιθετα απο τη φυση σας ομως:p

μην το λες αυτο....εν ετη 2007 υπαρχουν παρα πολλες που σας καθονται και δε σας πρηζουν τα ουμπαλα και τπτ αλλο.....γιατι ακριβως αυτο θελουν και εκεινες απο εσας! Εξου και το οτι εσυ πλεον εχεις οπως ειπες actuall δυνατοτητες στο να βρισκεις γυναικες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ πάντως θέλω ένα πολυμίξερ :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
χχμμμμ... Σε ενδιαφέρει δηλαδή, μόνο το εργαλείο και όχι τόσο η εξωτερική εμφάνιση (για εσωτερική δεν γίνεται λόγος, δεν υπάρχει...). Να λειτουργεί ακατάπαυστα, να δονήτε να μπορείς να το χρησιμοποιείς όπως και όπωτε θέλεις και αν χαλάσει ή αν δεν μπορείς να το βλέπεις άλλο, σε λίγα λεπτά να έχεις ενα νεο!

ps. Καλή φαση...:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kousi

Νεοφερμένος

Η kousi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Το σωστό ερώτημα είναι τι θέλουν οι άνθρωποι από τις σχέσεις τους και όχι οι γυναίκες σήμερα.Τίποτα δεν είναι απόλυτο, γιατί κάθε άνθρωπος ανάλογα με τις εμπειρίες που αποκτάει στη ζωή του και στη φάση που βρίσκεται αλλάζουν και τα θέλω του. Θεωρώ σημαντικό ο καθ' ένας μας να τα έχει βρει πρώτα με τον εαυτό του και να είναι ο εαυτός του απέναντι στους άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το μόνο που μπορώ να σου πω είναι ότι άλλα θέλει μια γυναίκα στα 20... άλλα στα 30... άλλα στα 40 κ.ο.κ.

όσο μεγαλώνουμε οι άνθρωποι, αλλάζουν οι ανάγκες μας οι προτεραιότητες μας και οι εμπειρίες μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εγώ γιατι νομίζω οτι σε κάθε ηλικία το όνειρο κάθε άνδρα είναι να είχε γεννηθεί σεϊχης??? Ξέρετε... πολυγαμία... πετροδόλαρα...:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
εγώ γιατι νομίζω οτι σε κάθε ηλικία το όνειρο κάθε άνδρα είναι να είχε γεννηθεί σεϊχης??? Ξέρετε... πολυγαμία... πετροδόλαρα...:devil:
Ξέρεις τι είναι να μη πάει καλά το χρηματιστήριο, η τιμή του βαρελιού πάτο, να τρέχεις από το πρωί μέχρι το βράδι με δουλειές, για να συνεχίζεις να έχεις πολλά πετροδόλαρα, και μόλις επιστρέφεις σπίτι ψόφιος της κούρασης να σε περιμένουν 100 γυναίκες να τις ικανοποιήσεις?
Χαλάλι όνειρα…:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ξέρεις τι είναι να μη πάει καλά το χρηματιστήριο, η τιμή του βαρελιού πάτο, να τρέχεις από το πρωί μέχρι το βράδι με δουλειές, για να συνεχίζεις να έχεις πολλά πετροδόλαρα, και μόλις επιστρέφεις σπίτι ψόφιος της κούρασης να σε περιμένουν 100 γυναίκες να τις ικανοποιήσεις?
Χαλάλι όνειρα…:P

Χμ.... Ασε με να το φανταστώ...
Αραχτός σε ενα τεράστιο γραφείο με μια τουαλέτα 20τετραγωνικά φτιαγμένη απο χρυσό(πάντα ήθελα να τα κάνω πάνω σε χρισάφι... χοοχοχοχ)... 3-4 plasma 42 ιντσών να προβάλουν τα χρηματιστήρια που με ενδιαφέρουν... και στις χειρότερες των περιπτώσεων που το βαρελάκι θα πέφτει, αντι να έχω έσοδα πχ 50.000.000 (πενήντα εκκατομύρια δολάρια) ημερισίως, θα έχω 48.000.000 (σαραντα οκτώ εκκατομύρια δολάρια) Αν συνεχιστεί αυτό για 3-4 μέρες θα κλείσω 2 πετρελαιοπηγές με τη πρόφαση του ατυχίματος και μετά τσουπ! 53.000.000 (πενήντα τρία εκκατομύρια δολάρια) κάθε ημέρα, μέχρι να σταθεροποιηθεί!!!

Και το βράδυ να με περιμένουν και 100 γυναίκες που θα ζητούν ικανοποίηση απεγνωσμένα!

ps. AAAA ξέχασα... και κάθε καλοκαίρι προς τα τέλει Ιουλίου θα χαραμίζω τα κέρδη μιας ημέρας κάνοντας μια μεταγραφή δώρο στην Ολυμπιακάρα (50.000.000 για εναν παιχταρά φτάνουν ε? χοοχοχοχο φέρε Ρονάλντο, φέρε Καναβάρο)

χμ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟ...

ps2. Και μιας και έχουμε τέτοια κουβέντα δειτε τι βρήκα τυχαία σήμερα...

AIDS.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Να γιατί οι κακόμοιρες γυναίκες δεν ξέρουν τι θέλουν. Είναι πολύ απασχολημένες να ακούνε τι θέλετε εσείς…:P

(άκου εκεί…100... δεν φοβάσαι μήπως σε γδάρουν ζωντανός?…:hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μαρη doo, μικρυνε το τέρας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πρωτα μας λετε να μην σας δερνουμε, αμα ομως σας χωσουμε καμια σας αναβει, αμα σας χωσουμε μια παραπανω γινομαστε γουρουνια, αγριανθρωποι, δολοφονοι και δεν ξερω και εγω τι αλλο και πατε και μας καταγκελνετε....
Εχω αδικο μετα που λεω οτι δεν ξερετε και εσεις η ιδιες τι θελετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Πρωτα μας λετε να μην σας δερνουμε, αμα ομως σας χωσουμε καμια σας αναβει, αμα σας χωσουμε μια παραπανω γινομαστε γουρουνια, αγριανθρωποι, δολοφονοι και δεν ξερω και εγω τι αλλο και πατε και μας καταγκελνετε....
Εχω αδικο μετα που λεω οτι δεν ξερετε και εσεις η ιδιες τι θελετε;

μια χαρά ξέρουμε κ δεν θα υπήρχε πρόβλημα αν ξέρατε κ σεις το όριο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ λέω μετά από το ακόλουθο, το θέμα να κλειδωθεί:

women1.JPG
women2.JPG
women3.JPG
women4.JPG
women5.JPG
women6.JPG

tbc στο επόμενο ποστ.
(μανία με τα 6 αρχεία:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
part 2:

women7.JPG
women8.JPG

THE END.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ρε dooο που το θυμήθηκες! Είναι τέλειο είναι απίστευτο είναι η απάντηση στο ερώτημα.Πώπω το είχα ξεχάσει.Πώπω πόσο είχα γελάσει. Και ακόμα πιο θεός είναι ο άνδρας στην υπόθεση.

Αν και έλεγα να μην γράψω μιας και το έκανα για το κόμικ ας πω.
Όλες οι κοπέλες στην ζωή μου που έχω γνωρίσει με την στοιχειώδη διάθεση αυτοκριτικής παραδέχονται ότι οι γυναίκες γενικά δεν ξέρουν τι θέλουν. Η παραδοχή αυτή γίνεται με διάθεση αυτογνωσίας (παρόλο το παράδοξο που δημιουργείται) και διάθεση αυτοσαρκασμού. Και ο αυτοσαρκασμός και αυτογνωσία είναι στα ίδια πλαίσια με την παραδοχή του ανδρικού φύλλου "θέλουμε να μας κάθεστε". Και τα δυο δεν είναι σωστά αλλά και λίγο αυτοκριτική δεν έβλαξε κανένα.

Ότι και να λέτε δεν είναι τυχαία όλα αυτά τα ανέκδοτα,mail,εικόνες που ουσιαστικά αυτό λένε όταν οι αντίστοιχες γυναικίες προσπάθιες πρακτικά κατηγορούν ορθά στον ανδρικό φύλλο ότι μόνο το σεξ (να το πω ευγενικά άλλη λέξη ήθελα) σκέφτοναι. Δεν μπορεί όλος ο αντρικός πληθυσμός χρόνια τώρα να φαντάζεται αυτό το πράγμα και ο γυναικείος το αντίστοιχο παραπάνω και μάλιστα πολυπολιτισμικά! Κάποια αλήθεια πρέπει να υπάρχει από κάτω.

Τέλος ύστερα από κάτι καταστάσεις του 2006, συνειδητοποιήσα ότι ποια μέσα μου όταν ακούω γυναίκες να λένε μεγάλα λόγια εγώ σκέφτομαι ναι καλά,famous last words και μπλα μπλα και ότι τελικά αν δεν το δω στην πράξη , εγώ θα είμαι άπιστος θωμάς. Και αντιστοίχος για κάποια ζητήματα σχετικά με τους άνδρες.Κάποτε δεχόμουν ότι ισχύει μέχρι που πάντα σχεδόν διαπίστωνα το ανάποδο. Τελικά ο πρώτος στον οποίο λέμε ψέματα και προσπαθούμε να κρυφτούμε είναι ο ίδιος μας ο εαυτός, και για να τον πείσουμε πολλά λέμε αριστερά και δεξιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sagittarius

Νεοφερμένος

Ο Sagittarius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Θα ήταν ενδιαφέρων να ακούμε και την δική σου γνώμη πάνω στο θέμα που άνοιξες… είμαι περίεργη να δω πόσο συγκεκριμένος μπορείς να είσαι με το συγκεκριμένο θέμα…:)

Χαίρομαι που ο προβληματισμός μου βρήκε τόσο μεγάλη ανταπόκριση.

Σε ό,τι αφορά εμένα, θα ήθελα να εξηγήσω το ότι δεν προέρχομαι από κάποια γυναικεία απόρριψη ή χωρισμό. Κάθε άλλο μάλιστα. Συναναστρέφομαι αρκετές γυναίκες και έχω αρκετή "επιτυχία" σε αυτόν τον τομέα.

Απλά, τον τελευταίο καιρό έχω συναντήσει περίεργες συμπεριφορές, που με έχουν κάνει να αναρωτιέμαι "Τελικα, τι θέλουν οι γυναίκες?"

Είναι σαφές, ότι κάθε άνθρωπος είναι μια ξεχωριστή προσωπικότητα, ανάλογα με τις εμπειρίες και τα βιώματά του, τη μόρφωσή του, την καθημερινότητά του κοκ.

Όμως, όταν μια γυναίκα, ανταποκρίνεται στο ενδιαφέρον μου, διαδίδει ότι της αρέσω αλλά όταν κάνω το παραπάνω βήμα χάνεται (μέχρι που κλείνει το τηλέφωνο λες και με απεχθάνεται), τότε πάει να πει ότι κάτι δεν πάει καλά. (Η συγκεκριμένη περίπτωση είναι πολύ της... μόδας τελευταία. Την έχω ακούσει και από άλλα παιδιά)

Άλλη περίπτωση. Κοπέλα μεγαλύτερή μου, να με θέλει, να είναι πρόβλημα σε αυτήν η διαφορά ηλικίας (κατανοητό), να με αφήνει όμως να τη χαμουρεύω (σόρρυ για την έκφραση) πολύ άγρια σε δημόσιους πολυσύχναστους χώρους, να συμμετέχει κι αυτή λέγοντάς μου απίστευτα "βρώμικα" λόγια, αλλά όταν της λέω "Πάμε στο κρεβάτι" να λεει "Δεν είναι σωστό". :/:

Δε θέλω να σας κουράζω με τέτοια, διότι θα βαρεθείτε. Καταλαβαίνετε όμως, ότι ο προβληματισμός μου έγκειται στην ξαφνική, απότομη και αναίτια αλλαγή της συμπεριφοράς ορισμένων γυναικών.

Το να με κάνει μια γυναίκα να την κυνηγήσω και να προσπαθήσω να την κατακτήσω είναι ωραίο και υγείες. Μ' αρέσει! Αυτό το "παιχνίδι" όμως θέλει 2 για να παιχτεί. Έχω την εντύπωση ότι τελευταία οι κοπέλες δεν έχουν και μεγάλη διάθεση να συμμετάσχουν.

Άσε που πάνε και "κάθονται" σε κάτι τελειωμένους. Αλλά αυτό είναι ένα άλλο ΜΕΓΑΛΟ θέμα. Ας μην το πιάσουμε εδώ, γιατί θα χάθούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top