Τι θέλουν οι γυναίκες;

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Η περιέργεια σκότωσε την γάτα. Τι τοʼ θελα?:P
Με σεβασμό προς το κοινό εγώ αποσύρομαι από την συζήτηση. Είναι πέρα των δυνατοτήτων μου…φιλάκια…:)[FONT=&quot] [/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Θα προσεγγισεις την απαντηση αν καταλαβεις τι κανει μια γυναικα να νιωθει γυναικα, δλδ να νιωθει οτι ειναι σε ισορροπια με την φυση της. (και ποια ειναι ακριβως η φυση της ; )


Ναι, το ξερω, δεν απαντησα, αλλα οταν εκατομυρια γυναικες δεν εχουν βρει απαντηση....:P

Σιγουρα το καθε ατομο ειναι διαφορετικο...αλλα απο την αλλη παντα υπαρχουν και καποια πραματα στα οποια καμια γυναικα δε θα λεγε οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Προφανως οι συγκεκριμενες κοπελες θελαν απο σενα αυτο κι τπτ αλλο .Επιβεβαιωση ,φλερτ,χαμουρεμα οπως το λες.ΕΦοσον θες κατι αλλο ψαξε κι βρες το.
Δεν σημαινει πως ολες οι κοπελες θελουν τα ιδια απο σενα.Μην αποθαρρυνεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Πρωτα μας λετε να μην σας δερνουμε, αμα ομως σας χωσουμε καμια σας αναβει, αμα σας χωσουμε μια παραπανω γινομαστε γουρουνια, αγριανθρωποι, δολοφονοι και δεν ξερω και εγω τι αλλο και πατε και μας καταγκελνετε....
Εχω αδικο μετα που λεω οτι δεν ξερετε και εσεις η ιδιες τι θελετε;

Κρόνε, σημασία έχει το πότε, πού, και υπό ποιες συνθήκες μας χτυπάτε;) (δεν ξέρω αν με πιάνεις).

Και για να απαντήσω και στον Sagittarius, εγώ πιστεύω πως όλοι οι άνθρωποι θέλουν να βρούν έναν άλλο άνθρωπο με τον οποίο θα περνάνε καλά και που θα τους κάνει να νιώθουν επιθυμητοί. Απλά αυτό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εγω προσωπικα θελω μια γυναικα που θα με κανει να νιωθω καλα μεσα μου και οχι να νιωθω επιθυμητος, μερικοι ομως θελουν το αντιθετο, ειναι στην φυση του καθε ανθρωπου να θελει αυτο που θελει.

οσο για το ξυλο, συμφωνω οτι χρειαζεται σε αυτες της περιπτωσεις που περιγραφεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Κατά την γνώμη μου,λοιπόν για αυτό το ωραίο θεματάκι είναι η εξής :

Οι γυναίκες την σημερινή εποχή είναι υλίστριες και θέλουν να έχουν τα πάντα χωρίς προσπάθεια.
Θέλουν κάποιον που να παίρνει περισσότερα χρήματα από αυτούς,να είναι ανεξάρτητοι,να είναι καλοστεκούμενοι με ωραίο σώμα.
Κάτι το οποίο δεν υπάρχει περίπτωση να υπάρχει σε όλους τους άντρες και μαζί με τα λάθη πρότυπα που δημιουργούν τα ΜΜΕ κάνουν ακόμα χειρότερη την κατάσταση.
Η φύση όμως εκδικείται,ο Έλληνας βρίσκει ζεστασιά σε αλλοδαπές και οι Ελληνίδες μένουνε στο ράφι και αρχίζουν τις αναμνήσεις όταν φτάσουν την ηλικία των 30 χρονών και μετά και στο τέλος βρίσκουνε τον πρώτο τυχόντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πιο λογικό μου φαίνεται να ήταν οι γυναίκες υλίστριες την παλιά εποχή, που δεν δούλευαν και ο μόνος οικονομικός τους πόρος ήταν ο άντρας τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
και σήμερα λογικό είναι Michelle ....
κάποιος πρέπει να πληρώνει για τις φίρμες τα ρούχα, τα ινστιτούτα ομορφιας, τα κομωτήρια, τα μανικιούρ κι όλα όσα χρειάζονται για να θυμίζουν μοντέλα που ξεπήδησαν απο σελίδες περιοδικου γιατι έτσι τις θέλουν κάποιοι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Να κάνω μια επισήμανση στο
θέλουν να έχουν τα πάντα χωρίς προσπάθεια.
. Δεν αφορά μόνο τις γυναίκες έτσι. Είναι σήμα κατατεθέν του τόπου. Οι μισοί πιστεύουν ότι ο κόσμος τους χρωστάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnes2335

Νεοφερμένος

Η Agnes2335 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Για μενα μιλωντας θελω να ειμαι το επικεντρο στη ζωη του χωρις να παραβιαζω τισ προσωπικες του ελευθεριες και χωρις να προσπαθω να τον αλλαξω...θελω απλως να ειναι μια αγκαλια ενα πραγματικο ενδιαφερον...θελω να ειναι κατι ξεχωριστο αλλα για μενα ξεχωριστο οχι γενικα...να τον αγαπω και να τον θελω επειδι το θελω εγω και οχι επειδι αντικειμενικα ειναι τελειος...δεν μου λεει τιποτα...

Οι γυναικες γενικα θελουν ΒΜW και εναν κουκλο να την οδηγει αλλα η ευτυχια δεν ειναι εκει...Ειμαι φαν των καλων παιδιων και δεν αλλαζω...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Για μενα μιλωντας θελω να ειμαι το επικεντρο στη ζωη του χωρις να παραβιαζω τισ προσωπικες του ελευθεριες και χωρις να προσπαθω να τον αλλαξω...θελω απλως να ειναι μια αγκαλια ενα πραγματικο ενδιαφερον...θελω να ειναι κατι ξεχωριστο αλλα για μενα ξεχωριστο οχι γενικα...να τον αγαπω και να τον θελω επειδι το θελω εγω και οχι επειδι αντικειμενικα ειναι τελειος...δεν μου λεει τιποτα...

Οι γυναικες γενικα θελουν ΒΜW και εναν κουκλο να την οδηγει αλλα η ευτυχια δεν ειναι εκει...Ειμαι φαν των καλων παιδιων και δεν αλλαζω...:clapup:

Μπορουμε και μονες μας! :P

Περα απο την πλακα..
Αυτο το "οι γυναικες γενικα θελουν.." τσουβαλιαζει πολλες, και δεν νομιζω οτι κατι τετοιο ειναι κανονας.. μαλλον εξαιρεσεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αίμων

Νεοφερμένος

Ο Αίμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ισως,απο την αλλη,να υπαρχουν κ καποια απο αυτα τα μυστηρια κ συνηθως γοητευτικα πλασματα να ψαχνουν,ενσυνειδητα η ασυνειδητα κ κατι παραπανω απο αυτο που μας εχει συνηθισει η πεζη καθημερινοτητα...Ισως αναζητουν ενα μυθο,μια κατασταση μυστηριου,εξερευνησης κ περιπετειας.Ισως κ εντονων συναισθηματων,αλλοτε θετικων κ αλλοτε αρνητικων.Μπορει βεβαια κ οσο γερναω να γινομαι σαχλος κ αιθεροβατης...Ποιος ξερει;; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrapt

Νεοφερμένος

Ο akrapt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Συμφωνώ με τους περισσότερους στις απαντήσεις και όποιος μπαίνει στον κόπο να απαντήσει καταλήγει σε ένα και αυτό συμπέρασμα.Δεν υπάρχει συνταγή επιτυχίας.Ισως από κανα δυο κλισέ πράγματα.
Οταν ο φτερωτός θεός κανει τη χαρη σε δυο ανθρώπους η αρχή έχει γίνει.Η συνέχεια είναι η δυσκολη.
Μεγάλο λάθος να προσπαθήσεις να συμπλεύσεις με μια γυναίκα(και το αντίστροφο).Αλλη συνομοταξία εμβίων από μας.Μεγάλος εχθρός η ανία.Ζητούμενο:Σιγουριά αλλα με...μέτρο.το δεδομένο εφησυχάζει πράγμα που είναι επικίνδυνο.Κερδίζουμε την εμπιστοσύνη(πολύ δύσκολο αλλα εφικτό)Δεν αφήνουμε την προηγούμενη ζωή μας και δεν απαιτούμε το ίδιο.Ο άντρας είναι πάντα άντρας(σχετικά λιγόλογος,σκληρός όταν χρειάζεται,τρυφερός ώς επι το πλείστον και πάντα με μία λύση για ό,τι πρόβλημα που προκήπτει.Πρέπει να κοιτάξεις και για μια καλή δουλειά γιατί τη μιζέρια καμια δεν την αντέχει για πολύ)Ας την αφήσουμε να μας φροντίσει,να το απαιτήσουμε αν χρειαστει χωρίς όμως να παραλέιψουμε το αυτό.
Οι κεραίες συνεχώς όρθιες για συμπτώματα ανίας,υπερβολικής σιγουριάς και σημάδια δικιά μας υποτέλιας.Η κάθε γυναίκα θέλει τον αντρα της στιβαρό, μοναδικό,να τον θέλουν όλες αλλά να τον έχει αυτή κτλ.Ολα τα συγχωρούν αν ξέρουν οτι κάποια αγκαλιά είναι έτοιμη να τον παρηγορήσει αν αφήσει κενά η ίδια.Η σεξουαλική ζωή να ξέρεις οτι είναι ίσως το πρώτο στην ιεραρχία θέμα.Είναι η μισή σχέση.Και για μας και γι αυτές.Δύναμη τρυφερότητα εναλλαγές,φαντασία ποιότητα ποσότητα.
Ολα αυτά με την προϋπόθεση οτι είναι η μόνη γυναίκα που υπάρχει στη ζωή μας.Είναι δηλαδή κάτι που μας ενδιαφέρει άμεσα και όχι για κάτι της πλάκας.

Και για να καταλήξουμε κάπου τίποτα από τα παραπάνω δεν ισχύει.Οποιος καταφέρει να βρει αυτή τη μαγική συνταγή να ξέρει οτι η ανακάλυψη του είναι ίσης σημασίας με αυτή του τροχού.Ο κόσμος τον περιμένει με ανοικτές όλες τις πόρτες...
Το κεφάλι κάτω φίλε και καλή δυναμη...κι όπως λέει κι ο τραγούδης "δεν υπάρχουν αγγελοι σου λέω".
Αν είσαι τυχερός και πετύχεις το εταιρον ήμιση Μ Η Ν τολμήσεις να το αφήσεις να σου φύγει.Θα φταις εσυ.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Οι γυναίκες την σημερινή εποχή είναι υλίστριες και θέλουν να έχουν τα πάντα χωρίς προσπάθεια.
Θέλουν κάποιον που να παίρνει περισσότερα χρήματα από αυτούς,να είναι ανεξάρτητοι,να είναι καλοστεκούμενοι με ωραίο σώμα.
Κάτι το οποίο δεν υπάρχει περίπτωση να υπάρχει σε όλους τους άντρες και μαζί με τα λάθη πρότυπα που δημιουργούν τα ΜΜΕ κάνουν ακόμα χειρότερη την κατάσταση.
Η φύση όμως εκδικείται,ο Έλληνας βρίσκει ζεστασιά σε αλλοδαπές και οι Ελληνίδες μένουνε στο ράφι και αρχίζουν τις αναμνήσεις όταν φτάσουν την ηλικία των 30 χρονών και μετά και στο τέλος βρίσκουνε τον πρώτο τυχόντα.

Διαφωνώ...:/:
-Oι γυναίκες σήμερα δεν είναι περισότερο υλίστριες από ότι οι άνδρες

-Το αν θέλουν να τα έχουν όλα χωρίς προσπάθεια (εξάλου για όλους θα ήταν το ιδανικό αυτό...) να το πεις σε αυτές που είναι εργαζόμενες και μεγαλώνουν παιδιά, και φροντίζουν και τον σύζυγο.

- όσο για τα χρήματα που θα πέρνει ο σύντροφος τους, μάλλον οι άνδρες έχουν πρόβλημα με αυτό...το να παίρνουν δηλαδή λιγότερα από την γύναικα τους!

-Τα λάθος πρότυπα απο τα ΜΜΕ ισχύουν για ΟΛΟΥΣ

-Είμαι 34 χρονών και ήταν επιλογή μου "να μείνω στο ράφι" και δεν έχω καμία κάψα να βρώ τον πρώτο τυχόντα για να "αποκατασταθώ"
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Διαφωνώ...:/:
-Oι γυναίκες σήμερα δεν είναι περισότερο υλίστριες από ότι οι άνδρες
:)
Και εγώ διαφωνώ. Μια χαρά τα ίδια σκατά είμαστε, καθώς και οι άνδρες δίνουν μεγάλη σημασία στην εμφάνιση. Και εγώ αν και δεν με τιμά είμαι αρκετά επιφανιακός στο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
τι θέλουν αλήθεια; ξέρουν μήπως κ οι ίδιες;
γιατί οι άντρες ποιος είπε ότι ξέρουν;

όλοι τα ίδια θέλοθν. έρωτα, προσοχή, χάδια, γλυκόλογα κ τιμιότητα... τα υπόλοιπα είναι βερεσέ. αμάξι μπορώ να πάρω κ μόνη μου, σπίτι το ίδιο, να βγω να διασκεδάσω μπορώ κ με φίλους. ο καθένας όμως αναζητά την προσοχή, τον θαυμασμό κ τη σημαντικότητα στα μάτια του άλλου. να είσαι ξεχωριστός κ να κάνεις την διαφορά για έναν άνθρωπο.

κ αυτά είναι παγκόσμια θέλω, όχι γυναικεία!;)

διαψεύστε με!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
διαψεύστε με!!!:P
Εγώ! Να στο αποδείξω? Δεν γίνεται. Ή το καταλαβαίνεις ή όχι αλλά στην τελική κάτι σαν περι ορέξεως κολοκυθόπιτα. Σε κάθε περίπτωση το ότι εγώ και κάποιοι φίλοι θέλουν κάποια πράγματα δεν σημαίνει το ίδιο και για όλους τους άνδρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Οι γυναίκα είναι περίεργο πλάσμα π.χ
Θέλει καλό παιδί και το διώχνει επιδή δεν είναι εμφανισιακά όπως τον ήθελε
ειναι εμφανισιακά καλός και τον διώχνει γιατί την απάτησε
Κάνει δίαιτα για να αρέσει και όταν της πει το αγόρι οτι του αρέσει με πιασίματα την σταματάει και όταν την σταματάει παραπονιέτε ότι είναι χοντρή
Βάφετε για να νειώσει όμορφα αλλα κατηγορεί τους άντρες που την θελουν όμορφη
Κλέει για να την αγγαλιάσεις και όταν το κάνει σου λέει φύγε να μην σε βλέπω τώρα κλέω
Φωνάζει που το έτερον είναι σκληρός μαζί της αλλα όταν γίνει τριφερός του λέει εγώ σε θέλω ΑΝΤΡΑ
Τα σχόλια δικά σας αλλα άν απαντήσει κανείς τον σκότωσα
ΓΥΝΑΙΚΕΕΕΕΕΣ:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Εγώ! Να στο αποδείξω? Δεν γίνεται. Ή το καταλαβαίνεις ή όχι αλλά στην τελική κάτι σαν περι ορέξεως κολοκυθόπιτα. Σε κάθε περίπτωση το ότι εγώ και κάποιοι φίλοι θέλουν κάποια πράγματα δεν σημαίνει το ίδιο και για όλους τους άνδρες.

μόνο με αποδείξεις δέχομαι να με διαψευσείς!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χιουμορ παιδια γιατι χανόμαστε, το ίδιο θέμα πρέπει να μπεί και για τους άντρες, ποιος είπε οτι μόνο οι γυναίκες δεν ξέρουν τι θέλουν ή ξερουν και δεν το καταλαβένουν οι άντρες; γιατί δεν μας λένε τα αγόρια της παρέας τι πραγματικά ζητάνε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top