Περίεργα/αξιοσημείωτα ρεκόρ που έχετε κάνει

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
5 ημέρες άϋπνη στην 5ήμερη..βέβαια,όταν γύρισα σπίτι (Πέμπτη θυμάμαι ήταν..),έπεσα για ύπνο και ξαναξύπνησα το Σάββατο..δεν ξύπνησα ούτε για να φάω όυτε για να πιω νερό..:confused:έπεσα σε κόμμα...όταν ξύπνησα μετά,δεν ήξερα πού παν τα 4..δεν θυμόμουν τι μέρα είναι,ποιανού μήνα,ποιανού έτους..ούτε πώς με λένε δεν θυμόμουν...!! :redface: :clapup: κι άντε μετά απ'όλα αυτά,να κάτσεις να διαβάσεις για πανελλήνιες... :mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
300 φιστίκια.Ξέρετε αυτά που τα ανοίγεις...δε θυμάμαι και πώς λέγονται:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer:
300 φιστίκια.Ξέρετε αυτά που τα ανοίγεις...δε θυμάμαι και πώς λέγονται:redface:
Αυτά είναι τέλεια όταν έχουν αλάτι απέξω!!! :clapup:

ΥΓ: Καλά βρε, τα μέτραγές; :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πάνω κάτω.Μέτρησα στο τέλος τα τσόφλια(σωστά το είπα?) δια 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
αυτό είναι ακόμα πιο άρρωστο :P. σα το ανέκδοτο με τα πρόβατα ένα πράμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
μιλουσα στο τηλ με τον κολλητό μου 8 ώρες

έχω χαλάσει 2 κάρτες σε μια ημέρα μόνο σε μηνύματα με ένα συγκεκριμένο άτομο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Να πιω 2.5 μπουκάλια (μισό βότκα, ένα τζιν και ένα ουίσκι) με έναν φίλο μου χωρίς να μεθύσουμε ή και να ξεράσουμε :clapup: (Κάπως έτσι κάηκαν τα εγκεφαλικά μου κύτταρα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
42 σφηνάκια
3 υποβρύχια
2 βότκες πορτοκάλι
και έκλεισα ταμείο χωρίς να έχω μπει μέσα! :P

========================================
Ξύπνησα Παρασκευή πρωί και δούλευα συνεχώς ώς τη Δευτέρα το μεσημέρι συνεχώς (3 διαφορετικές δουλειές, πρωινή απογευματινή και βραδυνή) και στη συνέχεια ύπνος 18 ώρες σερί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
42 σφηνάκια
3 υποβρύχια
2 βότκες πορτοκάλι
και έκλεισα ταμείο χωρίς να έχω μπει μέσα! :P

Με έφαγες ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
... Μικρότερη ηλικία, έτρωγα κεράσια και δεν εφτυνα τα κουκούτσια. Με αποτέλεσμα όταν φισκάρει πια το στόμα να τα φτύνω ένα ένα και να τα μετράω. 27 ολόκληρα κερασοκούκουτσα είχα ;) :P

:clapup:Lol! Αυτό κάνει ο φίλος μου με τις ελιές!!!

Εγώ πάλι 36 ώρες ξύπνια με τις 30 τουλάχιστον να δουλεύω τρελά...
Μία εβδομάδα με δέκα ώρες ύπνου και πολλήηηη δουλειά... (μετά από αυτό έκλεισα 18ωρο!)
Με το φαΐ έχω κάνει περίεργα και δυσάρεστα ρεκόρ...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
3-4 συνεχόμενα μπουκάλια νερό :P Αγαπώ το νερό και πιο πολύ να το πίνω, και ειδικά όταν είμαι κουρασμένος,ιδρωμένος και διψασμένος δεν με σταματάει τίποτα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Καθάρισμα πολλά κιλά κρεμύδια χωρίς ένα δάκρυ, ούτε καν κοκκίνησμα στα μάτια. Έχω πλήρη ανοσια σε αυτό, όσο περιέργο και να ακούγετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Καθάρισμα πολλά κιλά κρεμύδια χωρίς ένα δάκρυ, ούτε καν κοκκίνησμα στα μάτια. Έχω πλήρη ανοσια σε αυτό, όσο περιέργο και να ακούγετε.
Καλα εγω παλι το ακριβως αντιθετο, ριχνω το απιστευτο κλαμα καθε φορα που καθαριζω!! :'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω εχω κανει κατι αηδιαστικα ρεκορ φαγητου που δεν θελω ουτε να τα θυμαμαι, καθως και 5 μερες να ξενυχταω μεχρι το πρωι σε κλαμπ, ενω ημουν αρρωστη με πυρετο και τα σχετικα, και το πρωι να μην μπορω να κοιμηθω απο το βηχα. Το ευχαριστηθηκα παντως!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Όταν διάβασα το θέμα του post κάτι μου ήρθε στο μυαλό, αλλά ντρέπομαι να το πω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nana:
Όταν διάβασα το θέμα του post κάτι μου ήρθε στο μυαλό, αλλά ντρέπομαι να το πω :redface:

ε ναι:redface: μια απο τα ίδια
αλλά έγράψα άλλα ρεκορ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πέντε χιλιάδες ποστς σε τρεις μήνες :bleh:



Κάψιμο~!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
30 ώρες Playstation ασταμάτητα χωρίς φαί και ύπνο:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Πιστεύω οτι την σεζόν Ιούνιος 2006-Ιουνιος 2007 Θα σπάσω το ρεκορ ταξιδιών εντός και εκτός Ελλάδας...
εκτός... Ουκρανία-Ρώμη-Βαλένθια-Κωνσταντινούπολη-Βερολίνο και αναμένονται ακόμα τουλάχιστον 2-3 μέχρι τον Ιούνιο! ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
30 ώρες Playstation ασταμάτητα χωρίς φαί και ύπνο:clapup:

:confused: τι έπαιζες ρε??? μόνο για το football manager μπορώ να καώ τόσο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top