Εδώ κάνουμε δίαιτα!

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
τελικά είμαι 63 κιλά...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ δεν καταλαβαίνω, γιατί πρέπει πριν την περίοδο να είναι όλα τόσο περίπλοκα!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Αν συνεχισω ετσι, σε λιγο θα με φωναζουν "στρογγυλη θεα"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Αν συνεχισω ετσι, σε λιγο θα με φωναζουν "στρογγυλη θεα"...

κ σε χαλάει;:hmm:

εδώ 22 μ@λ@κες τρέχουν πίσω από μια στρογγυλή θεά, παγκοσμίως την προσκυνάνε, πέφτει ξύλο για την στρογγυλή θεά, πολύ χρήμα η στρογγυλή θεά! κ δεν νομίζω να την χάλασε το παρατσούκλι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Α μπα δε με χαλαει! Φαινεται υποσυνειδητα αυτο σκεφτομαι και το χω ριξει στη μασα!!

Σοβαρα παντως πρεπει να παω επειγοντως γυμναστηριο αλλα εκκρεμει μια εγχειρηση και πρεπει να περιμενω να την κανω και να αναρρωσω... Που σημαινει οτι το γυμναστηριο θα με υποδεχτει στις αρχες Μαρτιου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ ελπίζω να μην είναι καμία γκράντε εγχείρηση!!

Κι εγώ τις τελευταίες μέρες όοολο τρώω...
Λίγο η περίοδος, λίγο ένας θάνατος, λίγο η δουλειά με έξτρα κούραση και νέα αρχή... α πα πα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
κι εγω θελω να χασω 9-10 κιλα που πηρα εξαιτιας κορτιζονης....κλαψ... ξεκινησα με διατροφολογο βεβαια αλλα εχω εθισμο στη σοκολατα τι να κανω; κλαψ...προσπαθω να τηρησω το προγραμμα αλλα με την κορτιζονη ειναι λιγο δυσκολα τα πραγματα.για να χασω κιλα δεν πρεπει να τρωω τιποτα απολυτως δεν γινεται αλλιως. εκτος του οτι δεν επιτρεπεται καθολου αλατι οταν παιρνεις κορτιζονη.τι να κανεις; οταν πρεπει να κανεις καποια πραγματα για να μην εχεις προβλημα δεν κοιτας εμφανιση...απλα συμβιβαζεσαι και προσεχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Αχ ελπίζω να μην είναι καμία γκράντε εγχείρηση!!

Κι εγώ τις τελευταίες μέρες όοολο τρώω...
Λίγο η περίοδος, λίγο ένας θάνατος, λίγο η δουλειά με έξτρα κούραση και νέα αρχή... α πα πα...


Ενας θανατος; :confused: Συλληπητηρια...

Οχι παντως δεν ειναι γκραντε εγχειρηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
περαστικα σου hakuna matata μακαρι να αναρρωσεις γρηγορα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ευχαριστω...

Εσυ μιλα με τον/την διατροφολογο σου και κοιτα να τηρεις το προγραμμα σου οσο καλυτερα γινεται, οταν ειναι και θεμα υγειας δεν παιζουμε, ναι;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Έκανα ένα μικρό πισωγύρισμα αλλά τώρα έφτιαξαν κάπως τα πράγματα. Αυτή τη φορά ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
προσπαθω τι να κανω; ετσι κι αλλιως δεν εχω και πολλες επιλογες...κλαψ...εκοψα το ψωμι μπας και χασω κανενα κιλο αλλα το γλυκο παραμενει στην κορυφη...θα δουμε...υπομονη θελει και προσπαθεια...ας εχουμε και θεματα υγειας δεν πειραζει αρκει να περνανε ευκολα.....ολα τ αλλα ερχονται υγεια να χουμε μονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάλι κάνω δίαιτα χωρίς να το ξέρω.. δεν πεινάω απλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Σαμποτάζ όλη την ώρα μου κάνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ πάλι όλο πεινάω...

Αλλά, για πείτε, ρε παιδιά...

Πώς υπολογίζουμε τις θερμίδες που πρέπει να παίρνει ημερίσια ένας άνθρωπος;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αυτή τη βδομάδα αποφάσισα να ακολουθήσω τη δίαιτα ΑΚΡΙΒΩΣ όπως είναι, να μην κάνω κανένα "παράπτωμα"...
Για να δούμε....

Δεσελένε κάνε κάτι για να τη σπάσεις σε όλους όσοι σου κάνουν σαμποτάζ: πες "όχι". ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Εγώ πάλι όλο πεινάω...

Αλλά, για πείτε, ρε παιδιά...

Πώς υπολογίζουμε τις θερμίδες που πρέπει να παίρνει ημερίσια ένας άνθρωπος;;;

Κοιτα για να ειναι ακριβες το αποτελεσμα πρεπει να κανεις λιπομετρηση και να υπολογισεις οσο το δυνατον καλυτερα τις θερμιδες που καις με φυσικες δραστηριοτητες.

Για ενα πιο "προχειρο" αποτελεσμα υπαρχουν σελιδες στο ιντερνετ. Δεν εχω καμια προχειρη αλλα google it!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κοιτα για να ειναι ακριβες το αποτελεσμα πρεπει να κανεις λιπομετρηση και να υπολογισεις οσο το δυνατον καλυτερα τις θερμιδες που καις με φυσικες δραστηριοτητες.

Για ενα πιο "προχειρο" αποτελεσμα υπαρχουν σελιδες στο ιντερνετ. Δεν εχω καμια προχειρη αλλα google it!

Googled it, αλλα δε βρήκα ίδια αποτελέσματα... ok, γενικά προς 2000 μεριά με βγάζει (για συντήρηση), αλλα κάποια sites δείχνουν κάτι τρελα, 1450, κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εμενα ενα μου εβγαλε 1950, που μου φαινεται πολυ.

Αυτο μου εβγαλε 1756, που μου φανηκε πιο νορμαλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ναι το χα συναντησει κι εγω αυτο το προβλημα... Τι να σου πω, αν μπορεις να βρεις καπου να κανεις λιπομετρηση νομιζω πως θα ναι το καλυτερο. Ενας διαιτολογος που ειχες νομιζω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top