Εεε, πες μια καλή κουβέντα ντε!!

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Είναι γλυκούλα!!!!:D


φέρε την αμοιβή μου τώρα!:P
σιγα βρε θα μας παρεξηγησουν :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
είναι όλα τα λεφτά μιλάμε!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σκέτη αφασία :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τον γουστάρω ατελείωτα λέμε τον πάω αφόρητα είναι της πλάκας και με τρελένει, ζωντανό πνέυμα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είναι χύμα και χαβαλές.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Είναι πρόσχαρη και χαμογελαστή! Πολύ γλυκιά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Από τις αδυναμίες μου εδώ μέσα! :P Ώριμο άτομο, με μεγάλη κατανόηση, ρομαντικούλα κατά καιρούς, αλλά και με αρκετό χαβαλέ όταν χρειάζεται. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Μου έχει δημιουργήσει την εντύπωση του πολύ χαμογελαστού ανθρώπου που βλέπει τα θετικά της ζωής!

Και το εκτιμάω πάντα αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
πολυ, πολυ σε συμπαθω!
μακαρι να σουν πιο κοντα μας και να ρχοσουν και αποψε!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μου φαίνεσαι πολύ συγκροτημένη, ενώ πρέπει να είσαι πολύ κοινωνικός και χαβαλεδιάρικος τύπος, η ψυχή της παρέας! :) :bigarmhug(χωρίς άνω κάτω τελεία στο τέλος, να μη μου την λέει κι ο Γιώργος! :P)

(Πείτε πολλά για μένα, περνάω κρίση μεγάλης ανασφάλειας! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω νομιζω οτι η kajira ειναι σεξυ και οποιος αντεξει! Τα αβαταρ σου φταινε μαλλον!:P

(παρε και ενα +5 να σου φυγει η ανασφαλεια!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Μεγάλη μου αδυναμία εδώ μέσα!Σκέτη γλύκα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Μου φαίνεσαι πολύ συγκροτημένη, ενώ πρέπει να είσαι πολύ κοινωνικός και χαβαλεδιάρικος τύπος, η ψυχή της παρέας! :) :bigarmhug(χωρίς άνω κάτω τελεία στο τέλος, να μη μου την λέει κι ο Γιώργος! :P)

(Πείτε πολλά για μένα, περνάω κρίση μεγάλης ανασφάλειας! :D)

ευχαριστωωωωω!!!!

:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug

:clapup: :clapup: :clapup:

ιο ιο συνονοματο, μου φαινεσαι παιδι κουμπι!
μαρεσουν οι απαντησεις σου και αναμενω να δω περισσοτερες παραξενιες για να σε συμπαθησω κιααααααααλλλοο!!! :bigarmhug

kajira, κι εμενα σεξι οσο δεν παει! στανταρ ειναι τα αβαταρ αλλα ιο ιο μου και στις απαντησεις της σε ορισμενα ποστ...
ε το σεξι πραμα φαινεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Πολύ σε συμπάθησα εσένα ε! Κυριώς μου αρέσει που στις σκέψεις γράφεις αβίαστα αυτά που σκέφτεσαι, αυτό το θαυμάζω σε έναν άνθρωπο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγω νομιζω οτι η kajira ειναι σεξυ και οποιος αντεξει! Τα αβαταρ σου φταινε μαλλον!:P

(παρε και ενα +5 να σου φυγει η ανασφαλεια!)

kajira, κι εμενα σεξι οσο δεν παει! στανταρ ειναι τα αβαταρ αλλα ιο ιο μου και στις απαντησεις της σε ορισμενα ποστ...
ε το σεξι πραμα φαινεται :P

:redface::redface::redface::redface::redface: :bigarmhug :bigarmhug

Σας ευχαριστώ όλους πολύ..


(σέξυ με το κοριτσάκι ανάποδα; :P- το προηγούμενο αβατάριο λέω.. )

Ιο ιο φαίνεσαι ευαίσθητη και καλλιτεχνική ψυχή από το αβατάρ! :kissing:

Άλεξ μένεις στην αγαπημένη μου πόλη και μόνο αυτό αρκεί για να σε συμπαθήσω πολύ! :clapup: Έχω περάσει φοβερές στιγμές στα Γιάννενα! (που πια δεν θέλω να θυμάμαι, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα..:|)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καγίρα, επίσης από τις αδυναμίες μου! :P Χαλούμενο πιζάκι και ώριμο άτομο (κατά περιόδους :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Γιωργος, η ψυχη του στεκιου!! Ολο χαρα!! (mod ποτε θα γινεις??)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Γιωργος, η ψυχη του στεκιου!! Ολο χαρα!! (mod ποτε θα γινεις??)

Θέλουμε Γιώργο για mod! Ακούτε;:P

Η io-io είναι συνδυασμός ενδιαφέροντος ατόμου, χιούμορ και σοβαρότητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
γιωργος Mod oeoooooooo!!!

το ομολογησε κιολας, δειτε ολοι συνεντευξη! :P

ps.προφανως κανω πλακα ε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
γιωργος Mod oeoooooooo!!!

το ομολογησε κιολας, δειτε ολοι συνεντευξη! :P

ps.προφανως κανω πλακα ε :)


λοοοολ :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top