[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κορίτσια πήρα μια pensil skirt τζην πολύ όμορφη (σε μαύρο). Επειδή είναι λίγο κάτω από το γόνατο λέω να τη συνδυάσω με γόβες (κάποιες μου λένε κοντό μποτάκι,αλλά εμένα δεν μου αρέσει:redface: ).Φοριέται γόβα με τέτοιο μήκος φούστας, δεν φοριέται?

εννοειται πως συνδιαζεται μονο με γοβα...ο,τιδηποτε αλλο και να βαλεις ακομα και ψηλη πανω απο 1,75 να εισαι θα δειχνει αχαρο...και θα σε "κοβει" γιατι η φουστα ειναι κατο απο το γονατο...
και κατι αλλο...κοπελες μεχρι 1,65 ποτε μα ποτε δε φορανε φουστα ή φορεμα στο υψος της γαμπας...
ειτε κοντο ειτε μακρυ πολυ ειτε το πολυ μεχρι το γονατο...ανεξαρτητα με το πατουμενο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Καλά γενικώς δεν φοράω φούστες μέχρι τη μέση της γάμπας (νομίζω ότι δεν με κολακεύουν καθόλου:redface: ).
Το χειρότερο πάνω μου το δοκίμασα σήμερα:D . Σαλοπέτα τζην με σορτσάκι από κάτω. Αχ, θυμήθηκα τα νιάτα μου:clapup: .Ήταν πολύ γλυκούλι:) αλλά σε συνδιασμό με το ...προνομιούχο στήθος μου:P ήμουνα σα να πήγαινα να αρμέξω τη γελάδα (μην ρωτήσει καμία ποιά ήταν η γελάδα:mad: :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ρε παιδιά, πόσο συχνά κουρεύεστε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Άρα να πάω σγα σγα, έ;; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
ναι :D κάνε κι ένα χτένισμα για αλλαγή
Εγώ έτσι κάνω πάντα (πάω που πάω ως εκεί, ισιώνω και το θάμνο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Naι, κι εμένα μ' αρέσει να νιώθω τη διαφορά!!

Αλλά αν μου τα χτενίσουν χάλια, τρέχω να λουστώ, να δω και το μαλλί στα κανονικά του!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ναι :D κάνε κι ένα χτένισμα για αλλαγή
Εγώ έτσι κάνω πάντα (πάω που πάω ως εκεί, ισιώνω και το θάμνο)


ΛΟΛ κι εγω! συνηθως κανω κι ενα χτενισματακι και το προσεχω κιολας, να κρατησει κανα 3-4ημερο...
κουρευομαι καθε 6 μηνες εκτος αν μου τη βιδωσει ασχημα... μακραινουν απιστευτα γρηγορα παντως.
palladin να χαιρεσαι το θαμνακο σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ πάλι κουρεύομαι μια φορά το χρόνο :P (και έχω και θεία κωμμότρια :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τωρα συχνα γιατι εχω μπελαλιδικο κουρεμα :p Αλλα μη φανταστεις, με ξυραφι μονη τα κανω..σε κομμωτηριο παω 3-4 φορες το χρονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Άλλο με προβληματίζει εμένα τώρα, το παντελόνι το κάπρι, πάει με παπούτσια αθλητικά; (μη φανταστείτε τίποτε άρβιλα, diesel παπουτσάκια γυναικεία είναι :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Για πολυ καθημερινο ααανετα....
Εμενα αλλο με απασχολει..Φαρδουλο ψιλοκυριλε(ψιλοκυριλε.. απλα οχι τζην, ελαχιστα πιο καλουλι) καπρι παντελονακι ξερετε που μπορω να βρω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Άλλο με προβληματίζει εμένα τώρα, το παντελόνι το κάπρι, πάει με παπούτσια αθλητικά; (μη φανταστείτε τίποτε άρβιλα, diesel παπουτσάκια γυναικεία είναι :P )
Ναι αλλά έχε υπόψιν οτι αν έχεις παραπάνω κιλά, αυτό θα τα κάνει να φαίνονται ακόμη περισσότερα, ειδικά στον πισινό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ποιό ακριβώς, τό κάπρι ή τα παπούτσια? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ποιό ακριβώς, τό κάπρι ή τα παπούτσια? :hmm:
Ο συνδυασμός τους. Εγώ πάντως τον αποφεύγω ωσάν ο διάολος το λιβάνι. Πιστευω οτι μόνο σε αρκετά αδύνατες πάει (οπότε αν είσαι, go for it, αν όχι, ξανασκέψου το).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Κοίτα γενικά δεν το προτιμώ για να σου πω την αλήθεια μου, αλλά δεν ξέρω το συγκεκριμένο το δοκίμασα και η γραμμή του ήταν πολύ καλή και μου πήγαινε (δεν είναι ελαστικό). Τέλος πάντων, θα το δοκιμάσω το συνολάκι και θα σας πω εντυπώσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup:Γιούπι γιούπι...... πώς δεν είχα ανακαλύψει αυτόν το ναό τόσο καιρό????? Αχ μου φτιάξατε το κέφι κορίτσια, εδώ θα ξημερώνομαι!!!!!

Λοιπόν........είμαι μια κλασσική Ελληνίδα, πράγμα που σημαίνει ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ!!!!!!!!! Τα μαλλιά μου απο φυσικού τους είναι πολύ σκούρο καστανό και πρίν ενάμιση μήνα πήρα την απόφαση για μια αλλαγή. Αλλά το αποτέλεσμα δεν το περίμενα ακριβώς έτσι..... Έχω τέλος πάντων φλασάκια αυτή τη στιγμή σε σκούρο μελί........αλλά ήθελα κάτι στον τόνο του καστανού.......:(

Άσε που όταν βλέπω φωτο νοσταλγώ το σκούρο μαλλί μου...

Αχ τί λέτε να κάνω??? Έχω τρέλα με τα μαλλιά μου...... (φαίνεται....ε...?):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εμένα στις μελαχρινές μου αρέσουν μόνο οι κοκκινοειδείς παραλλαγές αν θέλουν να κάνουν κάτι (δεν ξέρω αν βοηθάω). Μελαχρινή που γίνεται ξανθιά με χαλάει! Εγώ έχω καστανά σκούρα μαλλιά και τρελαίνομαι, έχει τύχει να τα σκουρύνω λίγο, αλλά δεν τα ανοίγω. Είμαι πολύ οπαδός της μεσογειακής ομορφιάς και σε άντρες και σε γυναίκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Στις μελαχρινες ΔΕΝ ταιριαζει με τιποτα το ξανθο.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top