Αλλαγή τρόπου υπολογισμού του κάρμα

Να μπει και μέτρο αντιφατικότητας στο κάρμα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 38)
  • Ναι, καλή ιδέα

    Ψήφοι: 20 52.6%
  • Όχι, διαφωνώ

    Ψήφοι: 2 5.3%
  • Ούτε κρύο, ούτε ζέστη

    Ψήφοι: 16 42.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
αντίθετα πιστεύω οτι πιο αντικειμενικό θα ήταν φανερό μιας και δεν θα κρυβόταν η ψήφος πίσω απο την ανωνυμία...

Που το στηρίζεις αυτό; Ίσα ίσα, αν πχ δεις οτι σου έριξε ο Χ, -5, θα επηρεαστείς και θα του ρίξεις κι εσύ. Το ίδιο και με τις θετικές. Είναι αυτό αντικειμενικό; Αν ξέρει οτι αν σου ρίξει -5 θα αρχίσεις να τον βλέπεις με "κακό μάτι", θα στο ρίξει με την ίδια ευκολία; Αν ξέρει οτι με ένα +5 αυτόματα θα κερδίσει λίγο τη συμπάθεια σου, δεν θα στο ρίξει πολύ πιο εύκολα; (το δεύτερο πρόσωπο για λόγους αμεσότητας, δεν εννοώ εσένα αποκλειστικά)
Πχ δες και το θέμα με τις ψηφοφορίες για τα avatars. Το 90% ρίχνει συνεχώς δεκάρια... Έτσι θα γινόταν και με το κάρμα, αν ήταν φανερό.
Επίσης, αν ίσχυε αυτό, τότε γιατί δεν γίνονται και οι εκλογές φανερές; ;)
Κατανοώ την περιέργεια σας να δείτε ποιός σας ψήφισε και με τί, αλλά προσπαθήστε να σκεφτείτε λίγο αντικειμενικά... Τι σας νοιάζει περισσότερο; Μια σωρεία απο πεντάρια για τα μάτια του κόσμου, ή η πραγματική άποψη των μελών για εσάς; Επίσης, εσάς μπορεί να σας άρεσε να βλέπετε ποιός σας ψήφισε, θα σας άρεσε όμως να βλέπουν και αυτοί που τους ψηφίζετε τι τους βάλατε; Ειδικά αυτοί στους οποίους ρίξατε αρνητική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Και της Μισέλ η άποψη έχει τα δίκια της...

Πάντως ας μην το παίρνουμε και τόσο σοβαρά πια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Που το στηρίζεις αυτό; Ίσα ίσα, αν πχ δεις οτι σου έριξε ο Χ, -5, θα επηρεαστείς και θα του ρίξεις κι εσύ. Το ίδιο και με τις θετικές. Είναι αυτό αντικειμενικό; Αν ξέρει οτι αν σου ρίξει -5 θα αρχίσεις να τον βλέπεις με "κακό μάτι", θα στο ρίξει με την ίδια ευκολία; Αν ξέρει οτι με ένα +5 αυτόματα θα κερδίσει λίγο τη συμπάθεια σου, δεν θα στο ρίξει πολύ πιο εύκολα; (το δεύτερο πρόσωπο για λόγους αμεσότητας, δεν εννοώ εσένα αποκλειστικά)
Πχ δες και το θέμα με τις ψηφοφορίες για τα avatars. Το 90% ρίχνει συνεχώς δεκάρια... Έτσι θα γινόταν και με το κάρμα, αν ήταν φανερό.


μα για αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ δεν ειναι σωστο να γινει φανερα.
γιατι αν εσυ μου βαλεις 5, απο ευγενεια μαλλον θα σου βαλω κι εγω.
και αν ο φουνες μου βαλει -5, απο τσαντιλα θα του βαλω κι εγω.

(οι αριθμοι, εσυ ο φουνες κι εγω ειμαστε τυχαια προσωπα ε! :P)

τι να γινει το καρμα δηλαδη, ανταλλαγη αριθμων με προσημο?

γιατι μη μου πεις οτι οι περισσοτεροι δεν σκεφτονται ετσι.
το ειδες και μονη σου στο αντιστοιχο αβαταροθεμα :)

ολα αυτα τα λεω με φιλικη διαθεση παντα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγω λέω, αφού μας κόφτει τόσο πολύ η βαθμολογία του karma να παραμείνει ο μέσος όρος, ως έχει αλλά να μπορούν να φαίνονται οι όλες οι βαθμολογίες που έχει πάρει κάποιος, στο profile του...
πχ. +1, +3, -5, -2, +4 κτλ...

εγώ σε αυτό συμφωνώ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
μα για αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ δεν ειναι σωστο να γινει φανερα.
γιατι αν εσυ μου βαλεις 5, απο ευγενεια μαλλον θα σου βαλω κι εγω.
και αν ο φουνες μου βαλει -5, απο τσαντιλα θα του βαλω κι εγω.

(οι αριθμοι, εσυ ο φουνες κι εγω ειμαστε τυχαια προσωπα ε! :P)

τι να γινει το καρμα δηλαδη, ανταλλαγη αριθμων με προσημο?

γιατι μη μου πεις οτι οι περισσοτεροι δεν σκεφτονται ετσι.
το ειδες και μονη σου στο αντιστοιχο αβαταροθεμα :)

ολα αυτα τα λεω με φιλικη διαθεση παντα :)

Αυτό ακριβώς λέω κι εγώ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μα για αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ δεν ειναι σωστο να γινει φανερα.
γιατι αν εσυ μου βαλεις 5, απο ευγενεια μαλλον θα σου βαλω κι εγω.
και αν ο φουνες μου βαλει -5, απο τσαντιλα θα του βαλω κι εγω.

Αυτό ακριβώς λέω κι εγώ ;)

E αρα συμφωνουμε οτι δεν πρεπει να φαινονται ονοματα.
γιατι αν βλεπω ποιος μου βαλε +5 θα του βαλω και γω, κοκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Κι εγώ άλλο εννοούσα πριν,με Gio και Founes συμφωνώ...:D

(Το έχω κάψει λέμε...):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Βρε παιδιά, με δουλεύετε; Αν κάποιος σας έχει βάλει +5 και δεν τον πάτε μία θα του ανταποδώσετε την τάχα συμπάθεια;:wacko: Αν το βλέπετε έτσι τότε καλώς ισχύει η ανωνυμία. Εγώ το σκεφτόμουν επώνυμο, αλλά με όσο πιο αντικειμενικά κριτήρια μπορούμε. Ας πούμε ακόμα και αυτοί στους οποίους έχω βάλει αρνητικές θα ήθελα να το ήξεραν, επειδή αισθάνομαι τύψεις που δεν το ξέρουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Βρε παιδιά, με δουλεύετε; Αν κάποιος σας έχει βάλει +5 και δεν τον πάτε μία θα του ανταποδώσετε την τάχα συμπάθεια;:wacko: Αν το βλέπετε έτσι τότε καλώς ισχύει η ανωνυμία.


ρωτας τι θα εκανα εγω προσωπικα
Ή
τι συζηταμε αυτη τη στιγμη στο ποστ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
ρωτας τι θα εκανα εγω προσωπικα
Ή
τι συζηταμε αυτη τη στιγμη στο ποστ?

Both. Ο τρόπος που τοποθετείστε είναι ότι ΣΤΑΝΤΑΡ το κάρμα θα γίνει ανταλλαγή φιλοφρονήσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1. τα δικα μου κριτηρια ειναι εντελως προσωπικα και οχι στανταρ.
αλλοτε ψηφιζω με βαση το ποσο με κανει καποις να γελαω και γενικα να περναω ευχαριστα οταν τον/την διαβαζω, πχ weak and powerless, αλλοτε με βαση την εκτιμηση και αλλοτε με βαση τη φιλια-πολλους απο δω τους ξερω και προσωπικα.
αντιστοιχα, πολλα κριτηρια εχω και για τις αρνητικες ψηφους.

2. αυτο που συζηταμε εδω τωρα ειναι οτι αν οι ψηφοφορια ΔΕΝ ειναι μυστικη, θα καταντησει αυτο που λες, ανταλλαγη φιλοφρονησεων, οπως και σε αλλο ποστ. Διαβασε αυτα και θα καταλαβεις.

Που το στηρίζεις αυτό; Ίσα ίσα, αν πχ δεις οτι σου έριξε ο Χ, -5, θα επηρεαστείς και θα του ρίξεις κι εσύ. Το ίδιο και με τις θετικές. Είναι αυτό αντικειμενικό; Αν ξέρει οτι αν σου ρίξει -5 θα αρχίσεις να τον βλέπεις με "κακό μάτι", θα στο ρίξει με την ίδια ευκολία; Αν ξέρει οτι με ένα +5 αυτόματα θα κερδίσει λίγο τη συμπάθεια σου, δεν θα στο ρίξει πολύ πιο εύκολα; (το δεύτερο πρόσωπο για λόγους αμεσότητας, δεν εννοώ εσένα αποκλειστικά)
Πχ δες και το θέμα με τις ψηφοφορίες για τα avatars. Το 90% ρίχνει συνεχώς δεκάρια... Έτσι θα γινόταν και με το κάρμα, αν ήταν φανερό.
Επίσης, αν ίσχυε αυτό, τότε γιατί δεν γίνονται και οι εκλογές φανερές; ;)
Κατανοώ την περιέργεια σας να δείτε ποιός σας ψήφισε και με τί, αλλά προσπαθήστε να σκεφτείτε λίγο αντικειμενικά... Τι σας νοιάζει περισσότερο; Μια σωρεία απο πεντάρια για τα μάτια του κόσμου, ή η πραγματική άποψη των μελών για εσάς; Επίσης, εσάς μπορεί να σας άρεσε να βλέπετε ποιός σας ψήφισε, θα σας άρεσε όμως να βλέπουν και αυτοί που τους ψηφίζετε τι τους βάλατε; Ειδικά αυτοί στους οποίους ρίξατε αρνητική;

μα για αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ δεν ειναι σωστο να γινει φανερα.
γιατι αν εσυ μου βαλεις 5, απο ευγενεια μαλλον θα σου βαλω κι εγω.
και αν ο φουνες μου βαλει -5, απο τσαντιλα θα του βαλω κι εγω.

(οι αριθμοι, εσυ ο φουνες κι εγω ειμαστε τυχαια προσωπα ε! :P)

τι να γινει το καρμα δηλαδη, ανταλλαγη αριθμων με προσημο?

γιατι μη μου πεις οτι οι περισσοτεροι δεν σκεφτονται ετσι.
το ειδες και μονη σου στο αντιστοιχο αβαταροθεμα :)

ολα αυτα τα λεω με φιλικη διαθεση παντα :)

εγώ σε αυτό συμφωνώ;)

Αυτό ακριβώς λέω κι εγώ ;)

E αρα συμφωνουμε οτι δεν πρεπει να φαινονται ονοματα.
γιατι αν βλεπω ποιος μου βαλε +5 θα του βαλω και γω, κοκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jigsaw

Νεοφερμένος

Ο Jigsaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Προσωπικά πιστεύω ότι το πιο δίκαιο είναι η μυστική ψηφοφορία ως έχει τώρα. Είναι λογικό να υπάρχει περιέργια στο κάθε άτομο για το ποιός του έβαλε 5 ή -5 ή οτιδήποτε άλλο αλλά τί γίνεται αν το ξέρει; Λογικά θα βάλει κάτι αντίστοιχο ως άλλη φιλοφρόνηση ή πράξη αντεκδίκησης, αν είναι κανα -5. ;) Πολύ λίγα θα είναι τα άτομα που θα βάλουν βαθμό χωρίς αυτός να επηρεάζεται από τη βαθμολογία του άλλου. Είναι φυσιολογικό να επηρεαστεί ο βαθμός μας από αυτόν που έβαλε ο άλλος σε εμάς-είναι ανθρώπινο. Αν όμως υπάρχει μυστικότητα τότε ο τρόπος σκέψης για αξιολόγηση του άλλου θα παραμείνει αντικειμενικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:) Τώρα πήρα χαμπάρι !!! :confused: Γι'αυτό εχω τέτοιο κάρμα !! Με ψήφισε κάποια φορά στην αρχή κάποιος-α με πολλά + κι απ'εκεί & μετά ολοι με άσσους !:D Ωχ ! :confused: Αμ εγώ να δείς πόσσους άσσους + εχω "ρίξει,νομίζοντας οτι κάνω καλό στο κάρμα του-της:hehe: :hehe: ! Μη χειρότερα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Έχω μια απορέια... άν κάποιος τα πάρει που του έρηξαν το κάρμα και αρχίσει και ψηφήζει άσχετα άτομα ανεξέλεγκτα τι γίνετε τότε; και άλλη μία αυτοί που δεν έχουν κάρμα ψηφήζουν;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ πάλι, όσο κι αν συμφωνώ ότι μου φέρνει λίγο σε "πισώπλατο" μαχαίρωμα το ανώνυμο κάρμα από την άλλη διαφωνώ με το να γίνει φανερό (αν και 1.έχω ξεχάσει κάποιους που ψήφισα πρίν καιρό και ενιότε χώνω παροδικά χύμα αρνητικές ψήφους ελεγχόμενα για να με δείξει στην τελευταία θέση των "ατόμων που έχουν δώσει τις περισσότερες αρνητικές" να δω το total τουλ και μετά τις ...επαναφέρνω :redface: 2.Ε, είμαι περιέργος άνθρωπος και θέλω να δω ποιοι με ψήφισαν και με τι-given οτι δεν ξέρω κανέναν προσωπικά από δω μέσα :)) ΑΛΛΑ!! φοβάμαι πολύ ότι άμα γίνει φανερό θα πήξουμε στα ποστ "όχι underwater δεν είναι ότι σε αντιπαθώ που σου έχω βάλει -3 [αναφέρω τη συγκεκριμένη για να μην παρεξηγηθώ μιας και είναι της είναι γνωστό ότι μου είναι συμπαθής και έχει πάρει + από μένα] αλλά να, τότε στο τάδε θέμα με είχες τσαντίσει για αυτό. Να πάω τώρα να το αλλάξω, να είδες σου έβαλα +3 τώρα" which will suck, Imho :)

BEBAIA!!! (επανέρχομαι εγώ στα κολλήματα μου :P) νομίζω ότι θα έπρεπε το κάθε μέλος να είναι σε θέση να δει συγκεντρωτικά ποιους έχεις ψηφίσει... (οκ, οκ, μετά τις πανελλήνιες, όχι τώρα! :D)


@mania: mania το κεφάλι μου δεν το κόβω, αλλά νομίζω ότι όσοι δεν συμμετέχουν στο κάρμα δεν μπορούν να ψηφίσουν κιόλας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σωστη εισαι xrz.;)
Οσοι δεν συμετεχουν στο καρμα δεν μπορουν να ψηφισουν τους αλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σωστη εισαι xrz.;)
Οσοι δεν συμετεχουν στο καρμα δεν μπορουν να ψηφισουν τους αλλους.
Και δεν μπορεί να δει και το κάρμα των άλλων, ούτε και τα στατιστικά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Και εκτός απο όσα αναφέρθηκαν, ας σου απαντήσω και στο άλλο ερώτημα.
Όποιος κάνει οποιασδήποτε μορφής fllooding στο κάρμα, για οποινδήποτε λόγο παίρνει απο 40% warning μέχρι και BAN. Έχει ήδη γίνει σε τουλάχιστον 5 άτομα (όχι σε όλα ban).
Κανονικά XRZ και αυτό που κάνεις εσύ είναι flooding αλλά ντάξει, μιας και ανέφερες γιατί το κάνεις και είναι λογικό, και φαντάζομαι δεν θα το κάνεις μετά το καλοκαίρι που θα αναβαθμιστεί το κάρμα, "συγχωρείσαι". Πάντως και το 0 που τους βάζεις μετά, πάλι επηρεάζει το κάρμα τους (αρνητικά συνήθως).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Κανονικά XRZ και αυτό που κάνεις εσύ είναι flooding αλλά ντάξει, μιας και ανέφερες γιατί το κάνεις και είναι λογικό, και φαντάζομαι δεν θα το κάνεις μετά το καλοκαίρι που θα αναβαθμιστεί το κάρμα, "συγχωρείσαι". Πάντως και το 0 που τους βάζεις μετά, πάλι επηρεάζει το κάρμα τους (αρνητικά συνήθως).

δεν το ήξερα ότι είναι flooding :redface::redface::redface: [βασικά δεν ήξερα καν τι είναι το flooding :redface:] σολλυ! το ξέρω ότι επηρεάζει το κάρμα το 0, αλλά δεν αλλάζω άσχετους που δεν είχα ψηφίσει πριν (πχ, βάζω παροδικά -5 στην underwater,στο Γιώργο και 2,3 άλλους που ξέρω ότι τους έχω ψηφίσει γιατί είναι πρόσφατοι [αρκούν τόσοι για να βρεθείς στη 10η θέση:)] και μετά τους φέρνω πίσω...]... αλήθεια σόρυ πάντως δεν ήξερα ότι αυτό είναι flooding και δεν επιτρέπεται :(...δεν θα το ξανακάνω... [άλλωστε αν μιλάμε για αλλαγές το καλοκαίρι μπορώ να περιμένω ως τότε...:)]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top