[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Στις μελαχρινες ΔΕΝ ταιριαζει με τιποτα το ξανθο.-


Το ξέρω, γι'αυτό και δεν το ήθελα!! Οι δικές μου τώρα είναι ένα πολύ πολύ σκούρο μελί. Όσο για το αρχικό μου χρώμα, λέτε να τα βάψω όλα όταν κατέβουν τα φλασάκια, ή να πατήσω με το φυσικό στις πάνω πάνω???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εχετε κανει καθαρισμο προσωπου ποτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ναι(Μονολεκτική ερώτηση, μονολεκτική απάντηση:P ). Τι θες να μάθεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:P
πως γινεται η διαδικασια βασικα, και αν υπαρχει περιορισμος στο βαψιμο για τις επομενες μερες.
και ποσο κοστιζει, και ποια ειναι τα κριτηρια μιας καλης αισθητικου που προφανως, κανει καλα τον καθαρισμο.
η μηπως ειναι τελειως ρουτινα και ολες καλα το κανουν? :P

thanx παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εξαρτάται. Εγώ έχω καλή επιδερμίδα, οπότε μετά ήταν ελάχιστα κόκκινη για λίγη ώρα. Άλλες κοπέλες γίνονται σαν τον κ*λο της μαϊμούς!:P Νομίζω δεν πρέπει να βαφτείς την ίδια μέρα.

Η διαδικασία είναι πολύ απλή αλλά χρονοβόρα. Σε καθαρίζει, σε βάζει στους ατμούς να ανοίξουν οι πόροι, μετά πατικώνει το σμήγμα να βγει έξω και μετά σου βάζει ανακουφιστικές κρέμες και μάσκες. Ωραία είναι, αλλά αν έχεις καλό δέρμα δεν χρειάζεται να το κάνεις συχνά! Εγώ πριν 2 χρόνια είχα κάνει.

Είχα πληρώσει 70 ευρώ νομίζω, αλλά υπάρχουν και φθηνότερες αισθητικοί! Το πώς ορίζω την καλή αισθητικό, μάλλον σαν αυτή που δεν με κάνει να πονάω πολύ, δεν μου δημιουργεί ερεθισμούς και κάνει το δέρμα μου λαμπερό και τέλειο!8) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ωραια! ευχαριστω για τις πληροφοριες...
δεν εχω κανει ποτε αλλα μαλλον ειναι ωρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εγω ειχα κανει πριν κανα δυο χρονια (χμ, καλη ιδεα να ξαναπαω), με απαυτωνε μιαμιση-δυο ωρες (τι βαρεμαρα), μετα επειδη ηταν λιγο ερεθισμενο το δερμα (μη φανταστεις καμια τραγικοτητα, νορμαλ κατασταση) με εβαψε κιολας -με ενυδατικη με χρωμα, οποτε και χαλια να ηταν η κατασταση θα σωζοταν φανταζομαι. Ε, κολλημα με βαψιμο μετα εννοειται δεν υπαρχει.
Ειχα πληρωσει 40 εουροζ αλλα ηταν γνωστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Σχετικά με τον καθαρισμό, όπως λένε τα κορίτσια είναι, την ίδια μέρα είναι λίγο ερεθισμένο το δέρμα, αλλά νταξ, περνάει την επόμενη.

Να ρωτήσω εγώ κάτι? Λοιπόν είμαι μελαχρινή και σχετικά τριχωτή :redface: (δεν είμαι και τέρας, νορμάλ ελληνίδα) και κάνω φανατικά αποτρίχωση με κερί, φρύδια, άνω χείλος, μασχάλες, πόδια και μπραζίλιαν και θεωρούσα ότι είμαι εντάξει. Πρόσφατα ένας φίλος που με είδε με κοντομάνικο μου λέει: "Τα χέρια σου δεν τα κάνεις αποτρίχωση?" Λοιπόν αυτό δεν μου είχε περάσει ποτέ απ'το μυαλό, αλλά δεν ξέρω, το θεωρώ υπερβολή. Κάνει καμιά σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εγω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εμένα πολύ υπερβολή μου φαίνεται, εκτός κι αν μιλάμε για πολύ τρίχα!Αν κι εγώ δεν είμαι φίλος της αποτρίχωσης, ξυράφι rulez! Και δεν περιμένω να μου γίνει η τρίχα τριχάρα για να ξανακάνω, οπότε έχω μέρα παρά μέρα λείο κι απαλό δέρμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Ναι, ε? Λοιπόν λέω από το καλοκαίρι να ξεκινήσω. Καλά ευτυχώς που η ασθητικός είναι φίλη, αλλιώς με όλα αυτά που αποτριχώνω θα πλήρωνα 100 ? το μήνα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
οπότε έχω μέρα παρά μέρα λείο κι απαλό δέρμα!

Εγώ αν το κάνω αυτό, γεμίζω σπυράκια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Βρε την υποβρυχιά μου με την αλαβαστρινη επιδερμιδα της.. :P
Εμενα μου τη δινουν οι τριχες σε υπερβολικο βαθμο, στα χερια δεν κανω και πλεξουδες, αλλα μου φαινονται οπως και να χει αντιαισθητικες αν δεν ειναι ξανθες.. Οποτε χρατς χρουτς με τις ταινιες και μια χαρα! (Το χειμωνα κανω κανα δυο φορες, πλεον εχουν αποδυναμωθει κιολας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εγω ειμαι η πλεον ακαταλληλη να μιλησω για τριχες.
κανω αποτριχωση μια φορα το μηνα και οπου ειναι απολυτως απαραιτητο!
(καταλαβαινετε που ε! μασχαλες!:P)

τα ποζαρινια που δεν εχουν τριχες, και αααααααμμμα βγαλουν ποτε μερικες, τις παιρνω με το ξουραφι...

α, και στα μπουτακια δεν εχω καμια! ουτε εχω ξουριστει ποτες!:):P

ζηλευτε τωρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τριχες baby, τριχες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κορίτσια μια ερώτηση γιατί τις τελευτέες μέρες αγρίεψε το πρόσωπό μου και έβγαλα σπιράκια; φτέει ο καιρός που αλλάζει; ή το πρόσωπο δέχετε μεταβολές λόγο κάποιας πειόδου; είχα και παλιά σπιράκια όταν περίμενα να αδιαθετήσω άλλα όχι έτσι:( Τι να κάνω να υμερέψει το πρόσωπο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
να πλένεις το πρόσωπό σου πρωί -βράδυ με ειδικό σαπούνι σε υγρή μορφή. Έχει και το σουπερμάρκετ, αλλά στο φαρμακείο θα σου δώσουν περισσότερες πληροφορίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μα το κάνω πάντα πρωί βράδυ αλλα ναι χωρίς ιδικό σαπούνι πάντα με τοδικό μου το απλό, λές; να φτέει αυτό; άν και δεν ειχα πρόβλημα τόσα χρόνια:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
δε ξέρω ποιο χρησιμοποιείς, και αν στο είχε προτείνει δερματολόγος...στη τελική μπορείς να πας και σε αυτόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top