Eurovision

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
για του Δάντη δεν εκφέρω γνώμη γιατί δεν μπορώ το ροκ. Πάντως και εμένα μου θύμισε Λόρντι

Όχι και ροκ ο Δάντης!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
To Π@π@ριζουλίνι φυσικά :D




Από αυτά τα τρία, πάντως, μάλλον ο Δάντης πληροί τις προϋποθέσεις, ή καλύτερα έχει περισσότερες πιθανότητες να αποσπάσει κάτι καλό.. :hmm:





Αλλά αν δεν είναι Lordi...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Όχι και ροκ ο Δάντης!:D

Nταξ'...αυτο το τραγουδι ψευτο-ροκακι ειναι.
Και γενικοτερα παλιοτερα ο Δαντης ειχε ροκ στοιχεια στα κομματια του.;)
Μετα το γυρισε και λιγο στα τζερτζελε ολε...:P

Εγω παντως χαλαρα θα ελεγα να στειλουμε την Θωδη με το
"scopia-scopia mi sco...scopia-scopia mi scopia il cuor'!":clapup: ;)
Αλλα ετσι ειναι τα κυκλωματα της show βιζ...μπιζ εννοουσα!:| :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Απο τα 3 τραγουδια του Δαντη ειναι αυτο που πιστευω κολλαει να παει στη γιουροβιζιον...Τα αλλα ειναι αισχος.....Τουλαχιστον του Δαντη ακουγεται!
Κ παλι 17 θα βγουμε ομως οποτε.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Του Δάντη το θεωρώ σκουπιδοπανάθλιο...
Του Σαρμπέλ μπορώ να φανταστώ ...Να φοράει ένα Τ-shirt απο τα πανέρια της λαϊκής και να πιάσει κανά 3άρι - 5άρι ( Θυμάστε τον Ρώσο πέρυσι?Ε, κάτι τέτοιο)
Της Τάμτα είναι το πιο αξιοπρεπές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Τάμτα rulez! :clapup: :clapup: :clapup:

Πότε θα αποφασιστεί ποιό τραγούδι θα πάει;





-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Νομίζω πως ο Δάντης είναι εγγύηση.... και επειδή ξέρουμε ότι κατά κύριο λόγο τα τζερτζελοτράγουδα πουλάνε στην Γιουροβίζιον, νομίζω είναι το πιο κατάλληλο. Και της Τάμτα μ' αρέσει γιατί μου θυμίζει αυτό το τραγούδι της FYROM (αν θυμάμαι καλά!) πριν μερικά χρόνια που είχε πάρει καλή θέση και έχει και το θετικό ότι δίνει και ένα στοιχείο της ελληνικής γλώσσας. Του Σαρμπέλ δεν μου ανοίγει ...οπότε δεν μπορώ να πω αν μ 'αρέσει ή όχι!
Σημασία έχει όποιο τραγούδι και να περάσει, να έχουμε και μια πολύ καλή σκηνική παρουσία και φυσικά να γίνει η απαραίτητη προώθηση όπως και πρόπερσι με την θεά Παπαρίζου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
της Ταμτα είναι ωραίο πολύ ωραίο αλλά στην Γιουροβίζιον θέλουν κούνημα οπότε Σαρμπέλ;)
Συμφωνώ :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
η Ταμτα με το τραγουδι του Δαντη....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
η Ταμτα με το τραγουδι του Δαντη....;)

Σωστη!Αλλα στο ρεφρεν που λεει "...baby you're no Madonna";:hmm:
Εμεις το λεμε οτι δεν εισαι Παναγια για αντρες και γυναικες αλλα στο εξωτερικο ισχυει το ιδιο;
Μπας και περασουν την Ταμτα για το χαμενος τριτο μελος των ΤΑΤU...

Τελος ακουσα οτι φετος θα γινουν δυο ψηφοφοριες.Μια για το τραγουδι και μια για τον καλλιτεχνη...
Ισχυει;Δηλαδη οτι καλλιτεχνης τραγουδι δεν πανε πακετο;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ισχυει;Δηλαδη οτι καλλιτεχνης τραγουδι δεν πανε πακετο;:hmm:


Μακάρι... γιατί η Τάμτα με το τραγούδι του Δάντη έχει καλύτερες ελπίδες κι ας ειναι το τριτο (κι οχι το μακρυτερο :P) χαμένο μέλος των Τατού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ρομπες θα γινουμε παλι................

μου θυμηζει εποχες Ρακιτζη, Μαντω, και κατι αλλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Περιμένω πως και πως να ξεκινήσουν οι συζητήσεις του στυλ είμαστε φαβορί και το μόνο που έχουμε να φοβηθούμε είναι την Λετονία κτλ.
Η χαρά της τηλεθέασης!
Αντε για την 15 θέση φέτος!
Πάντως με τους Lordi στο στοίχημα πέρυσι πήγα ταμείο!:P Είχαν απόδοση 1 προς 25 ενώ η Βίσσυ 1 προς 3!!! Άπίστευτα σικέ,.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Του Σαρμπέλ δεν μου ανοίγει ...οπότε δεν μπορώ να πω αν μ 'αρέσει ή όχι!

Τυχερή εμένα άνοιξε:whistle::whistle:
Το μόνο θετικό στον Σαρμπέλ ήταν πως είχε πιο αξιοπρεπή προφορά απο τους άλλους, η Ταμτα πατάει απίστευτα όλα τα ςςς στο ρεφρέν κι ο δε Δάντης πουτ δε κοτς νταουν σλοουλι βλαχοαγγλικά δεν θα καταλαβαίνουν οι άνθρωποι τι λέει:P
Απορώ γιατί δεν στέλνουν την κατά τ΄άλλα συμπαθέστατη Καλομοίρα που και native speaker είναι και κομμένη και ραμμένη για τέτοια πανηγυράκια.

Όσον αφορά τα τραγούδια, της Ταμτα με ένα πολύ καλό "σπρώξιμο" μπορεί να μπει δεκάδα. Για του Σαρμπέλ δεν ξέρω, παίζει να βρει κι υποστηρικτές ανάλογα με το ύφος που θα κινηθούν οι υπόλοιποι υποψήφιοι.Του Δάντη επιεικώς απαράδεκτο, τρώγεται σαν ήχος αλλά οι στίχοι ταιριάζουν περισσότερο σε λαικοποπ τύπου Σπασίμπα μπέιμπι παρά σε ροκ κομμάτι,άσε που κάπου νομίζω ότι λέει Elvis has left the building(omg).

Ξέρει κανείς τι άλλο θα δείχνει τη βραδιά του τελικού η τηλεόραση;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Εγώ, απ'οτι βλέπω είμαι απο τους λίγους που υποστηρίζουν Σαρμπέλ. Όχι επειδή είναι τέλειο, αλλα μου αρέσει περισσότερο απο τα υπόλοιπα! Της Τάμπτα πχ καλό, αλλά αργό για την περίσταση, κι αυτός ο Δάντης πια......έλεος!!! Επαναλαμβάνεται τραγικά!! Η ίδια προφορά....το χτύπημα της μπότας....η ''δήθεν'' προφορά...το χαρακτηριστικό ''ουέμπα!!!'' στα κενά των στίχων.........τσ τσ τσ τσ...... [smilie=4,23,34]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εγω χτες που ετυχε και ξανακουσα τον Σαρμπελ τελικα εκεινο που με χαλαει πραγματικα στο κομματι του ειναι το "Γεια σου Μαρια"...Ρε γαμωτο μονο εκεινο μου την σπαει τοσο πολυ.
δηλαδη ενω μου φανηκε ευχαριστο στο ακουσμα (στην αρχη το ειχα αντιπαθησει) τελικα καταλαβα οτι μονο ενα κομματι του ρεφρεν με χτυπαει στην παρεγκεφαλιδα τοσο πολυ που μου μουδιαζει το χερι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Εγω χτες που ετυχε και ξανακουσα τον Σαρμπελ τελικα εκεινο που με χαλαει πραγματικα στο κομματι του ειναι το "Γεια σου Μαρια"...Ρε γαμωτο μονο εκεινο μου την σπαει τοσο πολυ.
δηλαδη ενω μου φανηκε ευχαριστο στο ακουσμα (στην αρχη το ειχα αντιπαθησει) τελικα καταλαβα οτι μονο ενα κομματι του ρεφρεν με χτυπαει στην παρεγκεφαλιδα τοσο πολυ που μου μουδιαζει το χερι...


Γιατί......? Αφου το...το...το Μαρία είναι ωραίο όνομα....ε...ε?:worry::'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γιατί εγώ βλέπω Δάντη να μπένει; εκτώς και άν κάνουν πάλι αποτιχυμένη επιλογή για τάμτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Γιατί......? Αφου το...το...το Μαρία είναι ωραίο όνομα....ε...ε?:worry::'(:'(

Βρε το Μαρια μια χαρα ονομα ειναι δεν ειπα εγω το αντιθετο, αλλα οταν τον ακουω να μου λεει "ο...ο... Geia sou Maria", με χαλαει απιστευτα.:redface:
Γενικοτερα σε τραγουδια ΔΕΝ μου αρεσει να προσωποποιουνται και να ακουω ονοματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Εγώ ψήφισα Δάντη.:D Δε μ' αρεσε η Τάμτα με μαζεμμένο μαλλί.:hmm: Ούτε το τραγούδι της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top