Καινούριο κινητό! Κανένα καλό Νόκια;

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Eαν εισαι διατεθημενη να περιμενεις λιγο μπορεις να κοιταξεις ακομα δυο
Το ενα ειναι το Νokia E65 για το οποιο μπορεις να διαβασεις ενα παρα πολυ καλο review
Ε Δ Ω

Kαι το αλλο ειναι το καινουργιο Μototrola MOTORIZR Z8
Eχει αρκετα καλα στοιχεια.
-Πολυ καλη οθονη(16.000.000 χρωματα,2.2 ιντσες,240Χ320 αναλυση)
-Καινοτομο σχεδιασμο
-symbian λειτουργικο αλλα διαφορετικο απο τα ΝΟΚΙΑ.(εχει βαλει το χερι της η ΜΟΤΟ.Symbian OS 9.2, Series 60 v3.1 UI)
-καρτα μνημης microSD (TransFlash) και 90 MB εσωτερικη μνημη
-Καλο επεξεργαστη ΤΙ2420 multimedia processor
-3G
-Bluetooth(v2.0)
-camera2 MP(1600x1200 pixels, video(30fps)) flash,και δευτερη VGA camera
Φωτογραφια 1
Φωτογραφια 2
Φωτογραφια 3
Φωτογραφια 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ας είμαστε λιγάκι σοβαροί στις επιλογές μας καθότι κινητό παίρνει κανείς σχετικά σπάνια (> 2 έτη) και πρέπει να προσέχει που χώνει τα λεφτά του.
Μια χαρα σοβαροι ειμαστε man.Τωρα αν εσυ εχεις δει οτι ο μεσος Ελληνας αγοραζει κινητο καθε δυο χρονια...μαλλον βλεπουμε αλλα πραγματα.(οχι οτι κανει καλα)

Άκουσα για Νόκια και χαμογέλασα γνωρίζοντας ότι τα συγκεκριμένα κινητά είναι κάτι σα το All you can eat που ισχύει σε διάφορα ταχυφαγεία. Έχουν λίγο απ' όλα για να μη μείνει κανείς δυσαρεστημένος και όταν τα αγοράσεις μετανιώνεις την ώρα και τη στιγμή που δεν πήρες PDA αφού η διαφορά μεγέθους τους δεν είναι και τόσο τρομακτική. Και τα δύο είναι σα τα tublo που είχαμε και παίζαμε μικρά χτίζοντας σπιτάκια. :whistle:
Ξεχνας μερικα πραγματα.Περα απο το μεγεθος υπαρχει και το θεμα τιμης.
Τα pda ειναι πιο ακριβα.Το ιδιο και τα ppc συγκριτικα με ενα nokia.(100 ευρω περιπου +)
Μετα ενα ppc ή ενα pda ΔΕΝ θα πιασει ενα απο τα προαναφερομενα nokia σε θεματα multimedia δυνατοτητων.Το nokia ομως υστερει σε αλλα.
Ειναι θεμα προτιμησεων.
ασε που και οτιλος ειναι "κατα προτιμηση ΝΟΚΙΑ".Αρα...εκει εστιασαμε.


Άκουσα για Sony Ericsson K800... Ναι, αυτό θα το πρότεινα γιατί είναι εξαιρετικό σε όλα πλήν του video, ένεκα πρόληψης εσωτερικού ανταγωνισμού με τη μαμά Σόνυ στις ψηφιακές μηχανές. Ένα άλλο μείον του είναι το μέγεθος. Γκουμούτσα με όλη την έννοια της λέξεως! Ιδανικό όμως για μια κοπέλα που το τοποθετεί στην τσάντα της!:)
Δεν εχω να πω κατι γιατι γενικοτερα συμφωνω.Το μεγεθος δεν διαβασα πουθενα οτι μορει να την ενδιαφερει αμεσα.

Τέλος άκουσα για Samsung E900 και πραγματικά ευχήθηκα ο Μάριος να αστειεύεται. Προφανώς τα πλήκτρα αφής που προκαλούν μαρτύρια στους κατόχους του και η κάμερα 2 Megapixels (τόσο είχε το Κ750 και βγήκε πρόπερσι) δίχως αυτόματη εστίαση, διέφυγαν της προσοχής του φίλου μου. Κακώς! Γενικά το συγκεκριμένο κινητό είναι μια αποτυχημένη κίνηση της Samsung κατά τη γνώμη μου, μετά τα εξαιρετικά D500 και D600!
Δεν μου διεφυγαν καθολου απο την προσοχη.Το Ε900 σαν κινητο ειναι τιμιο.Δεν ειπα οτι ειναι κορυφη ουτε οτι εχει μαματη καμερα.
Τα πληκτρα αφης αν τα συγκρινεις με τα αντιστοιχα το choxolate και την ανταποκριση τους ειναι πολυ καλυτερα.
Φυσικα ομως δυσκολευουν και το ειπα.Για την αυτοματη εστιαση δεν λεω κατι γιατι το 90% των κινητων ΔΕΝ εχει.Η sony ειναι απο τις λιγες που το εχει σε τοσα μοντελα.


Samsung D900
Το έχω εδώ και κάμποσες μέρες στα χέρια μου. Εξαιρετικό κινητό, απίστευτη οθόνη, έχει μέχρι και γραφικό που δείχνει την ακρόπολη να φωτίζεται από τον ήλιο με ένταση ανάλογη της εκάστοτε ώρας (περιλαμβάνεται και νύχτα ναι), το sliderάκι απίστευτο και δε χρειάζεται να φοβάσαι μη γίνει κομμάτια, το μαύρο μενού είναι το κάτι άλλο με πανεύκολη πρόσβαση σε κάθε λειτουργία του τηλεφώνου, η κάμερα των 3,2 Megapixels με autofocus σκίζει το σύμπαν. Έχει δυνατούλι ηχείο, πολύ όμορφο και εύχρηστο mp3 player και δέχεται κάρτα μνήμης. Διαβάζει από αρχεία word μέχρι και τη διαθήκη του προπάππου σας. Πολύ σημαντικό είναι να αναφέρω ότι είναι πανάλαφρο και πάρα πολύ λεπτό και διακρίνει αμέσως κανείς την ξεχωριστή ποιότητα στα υλικά του. Μειονέκτημα είναι η μπαταρία του, η οποία με τη δική μου -μικρή- χρήση, κρατάει 3 μέρες! Έχει κι άααααλλα καλούδια αλλά είτε τα πω είτε όχι, το κινητάκι είναι λίρα 100.:clapup: Αν δεν σας ενοχλεί η αυτονομία του και το κλειστό "λειτουργικό" του (όχι και τόσο κλειστό αν ανακαλύψεις κάποιους κωδικούς οεο!:clapup: ) είναι η καλύτερη αγορά που μπορείτε να κάνετε.:clapup:
Συμφωνω.Δεν μου ηρθε στο μυαλο.(αντε κι εσυ βρε αρχοντα.Ποσταρε πιο νωρις.Αφου τα ξες καλα αυτα τα θεματα που χανεσαι;;; )
Αν και αυτο δεν μου λεει τιποτα για την samsung την οποια οσο και αν συμπαθω μας ειχε βγαλει την πιστη απο τα νυχια μεχρια να αρχισει π.χ. να βαζει υποδοχη για καρτες μνημης στα κινητα της...

Και τελος οταν ΔΕΝ εχεις αρκετες πληροφοριες για το ΤΙ ζηταει ο αλλος του κανεις διαφορες προτασεις για να δεις τι μπορεις να καλυψεις και κατα ποσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Μια χαρα σοβαροι ειμαστε man.Τωρα αν εσυ εχεις δει οτι ο μεσος Ελληνας αγοραζει κινητο καθε δυο χρονια...μαλλον βλεπουμε αλλα πραγματα.(οχι οτι κανει καλα)

Σοβαροί σαν αγοραστές κινητών είπα, όχι σαν posters στο στέκι. Κατέβασε το δίκανο ρε παλικάρ!;)

Όσο για τα κινητά...
Δυστυχώς ο μέσος Έλληνας πρέπει να μάθει ότι τα κινητά αντέχουν και πάνω από 2 χρόνια. Αυτό το κατάντημα θέλω να τονίσω, του να αλλάζει κανείς τα κινητά σα τα πουκάμισα. Ευτυχώς ο κόσμος βάζει μυαλό γιατί η ακρίβεια πλέον τσούζει παντού. Αυτό το τελευταίο επηρρεάζει και τις αγορές όλων μας, γι αυτό και ξεκίνησα έτσι το πόστ μου.:)


Δεν εχω να πω κατι γιατι γενικοτερα συμφωνω.Το μεγεθος δεν διαβασα πουθενα οτι μορει να την ενδιαφερει αμεσα.

Πάντα μετράει το μέγεθος!:)

Δεν μου διεφυγαν καθολου απο την προσοχη.Το Ε900 σαν κινητο ειναι τιμιο.Δεν ειπα οτι ειναι κορυφη ουτε οτι εχει μαματη καμερα.
Τα πληκτρα αφης αν τα συγκρινεις με τα αντιστοιχα το choxolate και την ανταποκριση τους ειναι πολυ καλυτερα.
Φυσικα ομως δυσκολευουν και το ειπα.Για την αυτοματη εστιαση δεν λεω κατι γιατι το 90% των κινητων ΔΕΝ εχει.Η sony ειναι απο τις λιγες που το εχει σε τοσα μοντελα.


Συμφωνω.Δεν μου ηρθε στο μυαλο.
Αν και αυτο δεν μου λεει τιποτα για την samsung την οποια οσο και αν συμπαθω μας ειχε βγαλει την πιστη απο τα νυχια μεχρια να αρχισει π.χ. να βαζει υποδοχη για καρτες μνημης στα κινητα της...

Το τι είχε κάνει παλιά είναι ένα άλλο -δυστυχές και εδώ συμφωνώ απόλυτα μαζί σου- ζήτημα, αλλά η κοπέλα τώρα θέλει να πάρει κινητό ρε, όχι πρόπερσι!:)

Όσο για τη Σόνυ πάλι θα συμφωνήσω και θα προσθέσω πως είναι μια εταιρία με πολύ πιό βαριά διαπιστευτήρια στο χώρο των πολυμέσων, απ' ότι η Νόκια ή η Μοτορόλα. Όπως επίσης βαριά διαπιστευτήρια έχει και η LG-E, η οποία είναι παππούς στο χώρο όχι όπως η Σόνυ αλλά καταλαβαίνεις, αν έχεις ακουστά βέβαια και τη φίρμα Goldstar.:)

Τέσπα, κάναμε τις προτάσεις μας καλή τη πίστη, από κεί και πέρα καλές αγορές να κάνει η κοπέλα και υγεία να 'χουμε!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Οχι βρε man δικανο σε σενα.;)
Γαματο αυτο με το μεγεθος ετσι;;;;;;Με εστειλες πραγματικα!!!:clapup::P
Αυτο για την Samsung το ειπα γενικομιλωντας βρε.

Στα υπολοιπα συμφωνω.Παντως η ΝΟΚΙΑ στον τομεα των multimedia και οσων αφορα τα κινητα τις παρακολουθει απο πολυ κοντα.(το μεγαλο + εναντι των αλλων δεν ειναι στις φωτο.Ειναι στο video.)
Αλλα η Samsung εχει και τρομερο design.Το D900 μιας και το ανεφερες π.χ., ειναι ενα κινητο που πραγματικα δεν βαριεσαι να το κρατας και εχει εναν sliding μηχανισμο υποδειγματικο !;)

Α και κατι τελυταιο προς Γιδι.Υποψην πως το 6270 (οχι τοσο το 6280) δεν εχει και το καλυτερο δεσιμο οσων αφορα το sliding πληκτρολογιο του.(μιας και μιλησα για το D900)
Παιζει λιγο και αφηνει ενα μικρο κενο με το περασμα του καιρου απο το κυριως σωμα του κινητου.
Oπως ειναι φυσικο ενα κινητο απο την στιγμη που αποτελειται απο κινουμενα μερη, δεν μπορει ποτε να ειναι τοσο στιβαρο οσο ενα candybar,αλλα αν δοκιμασεις ενα sliding samsung(οχι αναγκαστικα το D900) και το 6270 θα δεις την διαφορα.
(Και ναι η ΝΟΚΙΑ σε κατι τετοιες "λεπτομερεις" να μην πω τι κανει ωρες ωρες...:mad:
Το ιδιο εχει και οτ Ν71 μου το οποιο οταν ειναι κλειστο εχει πολυ τζογο το πανω μερος.(εκει που ειναι η οθονη.))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Το 7373 είναι μόνο για ομορφιά και κοριτσίστικο στυλ. Κατά τα άλλα εμένα δε μου λέει τίποτα. Το Chocolate δε θα το αγόραζα για τα πληκτρα αφής του δεν είναι και τα καλύτερα. Αφού δε ζητάς πολλά από ένα κινητό, θα μπορούσες να πάρεις το 6131. Πόσα είσαι διατεθημένη να δώσεις; Σε τι ύψος φτάνουν οι δωροεπιταγές σου?

Όσο για τα κινητά...
Δυστυχώς ο μέσος Έλληνας πρέπει να μάθει ότι τα κινητά αντέχουν και πάνω από 2 χρόνια. Αυτό το κατάντημα θέλω να τονίσω, του να αλλάζει κανείς τα κινητά σα τα πουκάμισα. Ευτυχώς ο κόσμος βάζει μυαλό γιατί η ακρίβεια πλέον τσούζει παντού. Αυτό το τελευταίο επηρρεάζει και τις αγορές όλων μας, γι αυτό και ξεκίνησα έτσι το πόστ μου.:)

Δυστυχώς ο Έλληνας και φαϊ να μην έχει να φάει, το κινητό του θα το πάρει. Υπάρχει πολλή τρέλλα εκεί έξω, believe me. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Το 7373 είναι μόνο για ομορφιά και κοριτσίστικο στυλ. Κατά τα άλλα εμένα δε μου λέει τίποτα. Το Chocolate δε θα το αγόραζα για τα πληκτρα αφής του δεν είναι και τα καλύτερα. Αφού δε ζητάς πολλά από ένα κινητό, θα μπορούσες να πάρεις το 6131. Πόσα είσαι διατεθημένη να δώσεις; Σε τι ύψος φτάνουν οι δωροεπιταγές σου?


ΑΑΑΑΑ το 7373 ελεγε;;;:P
Συμφωναω απολυτα παντως, για ολα!

Μονο που το 6131 οαο ομορφο και καλο αν ειναι (και με τρομερη οθονη) εχει ενα απιστευτο κακο.
Το πλαινο πληκτρο της καμερας ειναι υπερβολικαευαισθητο και λειτουργει και με το καπακι κλειστο.Η εξωτερικη οθονη λειτουργει σαν "καθρεπτης".
Αποτελεσμα ειναι να μπαινει πανευκολα σε λειτουργια η καμερα και οχι μονο να τραβαει χυμα φωτο, αλλα να τρωει την μπαταρια χωρις λογο.:|
Και δεν απενεργοποιειται η χρηση του πληκτρου.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
μμ, ναι, δε θέλω κάτι ευαίσθητο...
με βλέπω για το 7373!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
μμ, ναι, δε θέλω κάτι ευαίσθητο...
με βλέπω για το 7373!!

Σκέψου πάντως ότι το 7373 έχει περίεργο καπάκι. Δεν ξέρω κατά πόσο βολεύει αυτό :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ήταν κι αυτό μέρος της απορίας μου...
αλλά κανένα πιο μασίφ νόκια, που να έχει όμως και ένα ενδιαφέρον, ξέρετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ήταν κι αυτό μέρος της απορίας μου...
αλλά κανένα πιο μασίφ νόκια, που να έχει όμως και ένα ενδιαφέρον, ξέρετε;

Αλλα δεν ξερω αν υπαρχει ακομα Eλλαδα::redface:
Nokia N76
Eχει παρα πολυ καλα χαρακτηριστικα και ειναι και κουκλι.;)

Μετα κινητα με πολλα μεταλικα στοιχεια επανω μην περιμενεις να δεις.
Το 6280 εχει καλης ποιοτητας πλαστικα, το καινουργιο e65,το Ν73,Ν72,Ν70 το Ν91....
Αλλη μαρκα δεν σε ενδιαφερει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμμμ, καλός ο ιταλός!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flasher

Νεοφερμένος

Η flasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
το nokia Ν95!!τωρα αρχιζει να πρωτοεμφανίζεται στα καταστήματα!!είναι κορυφή!!από τιμή περίπου στα 600-700ε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
το nokia Ν95!!τωρα αρχιζει να πρωτοεμφανίζεται στα καταστήματα!!είναι κορυφή!!από τιμή περίπου στα 600-700ε

Το βρηκες πουθενα φιλη flasher στα 600 με 700;;;;
'Η το ειδες σε καποιο καταστημα;;;;;:warn: :eek:

Διαδικτυακα σε Ιταλικο καταστημα το βρηκα στα 750 περιπου και σε βιτρινα ακομα τιποτα εδω που ειμαι παντως...
Αλλα ενταξει το Ν95 ειναι εντελως αλλη φαση κινητου.;)
Εχει μεταξυ μας τα παντα επανω και δεν ξερω κατα ποσο θα τα εκμεταλευτει ολα αυτα το Γιδακι μας;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flasher

Νεοφερμένος

Η flasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Είχα φύγει για καθαρή δευτέρα εκτος αθηνών και το βρήκα σε εναν μαγαζι του Γερμανού, εκεί που ήμουν.. Απ'ότι μου είπε ο πωλητής, τώρα αρχίζει σιγά-σιγά να το φέρνει ο Γερμανός και η τιμή είναι ενδεικτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Είχα φύγει για καθαρή δευτέρα εκτος αθηνών και το βρήκα σε εναν μαγαζι του Γερμανού, εκεί που ήμουν.. Απ'ότι μου είπε ο πωλητής, τώρα αρχίζει σιγά-σιγά να το φέρνει ο Γερμανός και η τιμή είναι ενδεικτική.

Αχα!!!!;)
1000 ευχαριστω!!!:D
Γιδακι το Ν95 ειναι αυτο:https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=4415
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλέ αυτό είναι διαστημόπλοιο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
:redface: xxxxxx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Το Ν76 δεν έχει έρθει ακόμα, αλλά είναι ωραίο.

Όμως το Γίδι αν θυμάμαι καλά θέλει κάτι όχι τόσο περίπλοκο. Οπότε τη σειρά Ν πρέπει να την ξεχάσουμε. Αν θέλεις κάτι γυναικείο πήγαινε στο 7390 (που εμένα δε μου αρέσει)...

Το Ν95 παραείναι γκουμούτσα και ειδικά για γυναίκα.
6111?
6125?
To 6101 στο ροζ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Οντως το Ν76 ειναι πενεμορφο...εδω Ιταλια το εχω βρει μονο διαδικτυακα.
Σε βιτρινα οχι ακομα.
Και για το 7390 συμφωνουμε απολυτα!Ουτε εμενα μου αρεσει.ουτε φωτο ουτε απο κοντα.
Σε Νοκια θα μπορουσε να κοιταξει και το 5300 παντως ή το φτηνοτερο αδερφακι του 5200
Γνωμη μου ειναι πως εκτος απο 6111 που τρωγεται, τα αλλα δυο Nana μου σχεδιαστικα τουλαχιστον ειναι απαραδεκτα...Δεν εχουν καμια απολυτος "πινελια" φινετσας επανω τους.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top