Νοικιάζετε;

Σε ποιον ανήκει το σπίτι που μένετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 53)

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Μένετε σε δικό σας σπίτι ή νοικιάζετε? Σκοπεύετε να αγοράσετε καινούριο σπίτι στο μέλλον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Μένετε σε δικό σας σπίτι ή νοικιάζετε? Σκοπεύετε να αγοράσετε καινούριο σπίτι στο μέλλον?

Ναι νοικιάζω σπίτι,σκέφτομαι να αγοράσω στο μέλλον και φυσικά εάν μου δώσουν δάνειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μενω σε δικο μας, εχουμε και αλλα δικα μας και σκοπευουμε (βασικα εχουμε βγαλει τις αδειες) και για αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Tώρα μένω στο σπίτι των γονιών μου. Σπουδάζω και στην πόλη μου οπότε δεν υπήρχε περίπτωση να έμενα μόνος λόγω σπουδών.

Πέρυσι έκανα κάποιες σκέψεις να μείνω μόνος μου, αλλά χλωμό ακόμα, κυρίως λόγω του οικονομικού. Όταν βρω μιά μόνιμη δουλειά, άσχετα αν τελειώσω το πανεπιστήμιο ή όχι, θα προσπαθήσω να μείνω μόνος μου, αν και όπως το βλέπω επιβάλλεται να βρω κάποιον συγκάτοικο.:)

ΥΓ: Να βάζαμε και μια δημοσκόπηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
όσοι νοικιάζεται πόσα σκάτε στην αθήνα; πόσο χριεάζεσαι περίπου για τα βασικά, νοικι, φως νερό τηλέφωνο ; περίπου:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Εγώ μένω σε δικό μου σπίτι -ναι μοναχούλης- και έχω κι άλλα δικά μου. Γενικά το ενοίκιο είναι καλό προσωρινό μέτρο αλλά μη αποδοτικό μακροπρόθεσμα δεδομένου ότι τα ακίνητα είναι καλές επενδύσεις!;)

Τράβελ 300-350 για κανα δυάρι (Αμπελοκήπους), τα υπόλοιπα αναλόγως τη χρήση που κάνεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
όσοι νοικιάζεται πόσα σκάτε στην αθήνα; πόσο χριεάζεσαι περίπου για τα βασικά, νοικι, φως νερό τηλέφωνο ; περίπου:worry:


εμένα πάντως τα "πάγια" έξοδα ανά μήνα είναι ~400-450 Ε, all included (φώτα-νερά-τηλέφωνα-κινητά-ενοίκια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μένετε σε δικό σας σπίτι ή νοικιάζετε? Σκοπεύετε να αγοράσετε καινούριο σπίτι στο μέλλον?


Νοικιάζω άλλα σε καμία ευδομάδα περιμένουμε έγγριση για δικό μας σπιτάκι και αρχίζει το ψάξιμο:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
έχτισα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Προστέθηκε poll. :)





Πείτε μου αν ξέχασα τίποτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω νοικιαζω, το δωματιο στην εστια! Αλλα Ελλαδα εχουμε δικο μας σπιτι, που το χτισαμε εμεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ μένω στο σπίτι των γονιών μου, που είναι ιδιόκτητο, κι έχουμε και μερικά ακόμα. Θέλω να μείνω μόνη μου σε κανά χρόνο, θα προπαθήσω πάντως να αποφύγω το νοίκι και να εκμεταλλευτώ τα υπάρχοντα. Γλασκώβη νοικιάζω στις εστίες. Εκεί με τις περιβόητες συγκατοίκους.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Έχω δικό μου ιδιόκτητο σπίτι και μένω μόνος μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ιδιόκτητο και ζω με τον αντρούλη μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Το σπίτι το έχουμε αγοράσει με δάνειο. (Σε καμια 20αριά χρόνια θα είναι και κανονικά δικό μας :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω μενω με τις αδερφες μου σε δικο μας σπιτι, οχι για πολυ ακομα ομως. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Μεγάλο ποσοστό στη δημοσκόπηση η επιλογή ιδιόκτητο σπίτι. Και αρκετοί αυτοί που απάντησαν ότι μένουν σε ιδιόκτητο και μάλιστα μόνοι τους.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μεγάλο ποσοστό στη δημοσκόπηση η επιλογή ιδιόκτητο σπίτι. Και αρκετοί αυτοί που απάντησαν ότι μένουν σε ιδιόκτητο και μάλιστα μόνοι τους.:hmm:


η επιλογή λέει μόνος ή με γονείς... λογικό το βρίσκω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγωμε τους γονείς μου σε δικό μας σπίτι αλλά τώρα χτίζουμε καινούργιο οπότε θα πάω στο καινούργιο:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Στην Αθήνα ιδιόκτητο, με γονείς... αλλά ψήφισα το ενοικιαζόμενο, γιατί εδώ είμαι τώρα... συγκατοικώ σε ένα διαμέρισμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top