Eurovision

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Νομίζω η ευχή της zanoukas πραγματοποιήθηκε...:

Ladies and Gentlemen: Σαρμπέλ - Yassou Maria για τη φετινή Eurovision!

...περαστικά μας! :P

(ΟΚ, αν βγει πρώτος, θα φάω το καπέλο μου! :D )

Σοβαρα μιλας?
:rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πάντος το χορευτικό του Δάντη ήταν φοβερό, έδωσε στον έλληνα αυτό που ήθελε να δεί, ο Σαρμπέλ μου θύμιζε Ρίκυ μάρτιν και το χορευτικό με το κρύψιμό πίσο απο το σαρμπέλ δεν έμιαζε με μια άλλη χώρα; δεν μου έρχετε στο μυαλό τώρα αλλα το έδηξε εχτές.

Υ.Γ εδώ ειμαι εδώ ειστε θα βγεί το ζομπι απο την ελβετία(πολλύ καλό):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε πάρα πολύ ο Σαρμπέλ:redface:
Χάρηκα χτες :yahoo::alljumpy:

Του Δάντη μου φάνηκε πάρα πολύ κιτς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τα βαμπίρια μας έχουν χαλαρά :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε πάρα πολύ ο Σαρμπέλ:redface:
Χάρηκα χτες :yahoo::alljumpy:

Του Δάντη μου φάνηκε πάρα πολύ κιτς

Συμφωνώ, χθες τα πρόσεξα καλύτερα..μια χαρά είναι του Σαρμπέλ
Καλό θα ήταν να κρίνουμε τα τραγούδια στο βαθμό που τα αξίζει, για το σκοπό που προορίζονται .Άκουσα στο ραδιόφωνο σήμερα κάποιον που ήθελε να στείλουμε Κωνσταντίνο Βήτα.:hmm:
Όι περισσότεροι μπορεί να έχουμε πολύ καλύτερα ακούσματα απο αυτά τα 3 τραγουδάκια, όμως Eurovision είναι και η κακογουστιά επικρατεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Τι έπαθε η κακόμοιρα η Ταμτα εχτές? Δεν έβγαινε η φωνή της με τίποτα…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Τι έπαθε η κακόμοιρα η Ταμτα εχτές? Δεν έβγαινε η φωνή της με τίποτα…

Playback δεν ήτανε όλα?:hmm:

Άσχετο, αλλά πιστεύω ότι οι στυλίστες της Τάμτας και της Μπακοδήμου πρέπει να απολυθούν πάραυτα.
Τάμτα: Άθλιο μαλλί και φουστάνι
Μπακοδήμου: Απαράδεκτα φουστάνια που δεν την κολάκευαν καθόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Συμφωνώ, χθες τα πρόσεξα καλύτερα..μια χαρά είναι του Σαρμπέλ
Καλό θα ήταν να κρίνουμε τα τραγούδια στο βαθμό που τα αξίζει, για το σκοπό που προορίζονται .Άκουσα στο ραδιόφωνο σήμερα κάποιον που ήθελε να στείλουμε Κωνσταντίνο Βήτα.:hmm:
Όι περισσότεροι μπορεί να έχουμε πολύ καλύτερα ακούσματα απο αυτά τα 3 τραγουδάκια, όμως Eurovision είναι και η κακογουστιά επικρατεί.


Συμφωνώ 100%

Μην ξεχνάμε παιδιά,ένα πανηγυράκι της πλάκας είναι η eurovision,δεν είναι και κανα φεστιβάλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Δεν έχει σημασία ότι τα τραγούδια που προωθεί ο διαγωνισμός δεν θα μένουν στην ιστορία της μουσικής(αν και ορισμένα κομμάτια που βγηκαν από το Εurovision έχουν γράψει ιστορία). Σημασία έχει ότι προσφέρει στον κόσμο μια ώρα ξενοιασιάς. Λίγο το έχεις? Όταν η τηλεόραση γενικά παράγει κατάθλιψη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε του Sarbel από την αρχή.... Χαίρομε που θα τραγουδίσει το Yassou Maria. . .! Υπομονή μεχρι τον Μάη τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
αντε και περαστικα μας....

τουλαχιστον τα μεσημεριατικα θα εχουν θεματα μεχρι τον Μαη τωρα.

ακουω τιτλους:

ο Σαρμπελ και η κουτση Μαρια
ο Δαντης Αδικηθηκε
Η Ταμτα ειχε τα ρουχα της

κτλ κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η Ελβετία στέλνει ζόμπι; :blink:

Για τα ελληνικά τραγούδια δεν έχω να πω τπτ, δεν τα έχω ακούσει καν, δεν είδα χτες τηλεόραση (όπως και καμία άλλη μέρα, έχω πάθει τρομερή αλλεργία σε δαύτην), αλλά τι γίνεται; Πέρσι τα τέρατα, φέτος τα ζόμπι; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
yassou Maria, Μαρία η άσχημη....πολύ παίζει το όνομα ε;:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι γιατί οι άνθρωποι μηδενίζουν τα πάντα?
Αυτό το «πανηγυρακι της πλάκας» με κάνει και ξεχνάω για μια ώρα τα πολλά άσχημα που έχει η ζωή. (και φίλε μου Αλέξη, πίστεψε με, έχω ακούσει πολύ ποιοτική μουσική στη ζωή μου. Δεν σνομπάρω όμως και την λιγότερα ποιοτική μουσική) Πιστεύω ότι είναι ένα ωραίο τρόπο να έχει ο κόσμος επαφή με κάτι χαρούμενο. Θέλω να βλέπω ανθρώπους να χαμογελάνε και να περνάνε καλά. Και για παρα πολλούς που δεν έχουν λεφτά να τρέχουν να διασκεδάσουν με άλλο τρόπο, η τηλεόραση είναι η μόνη λύση...

Δεν έχει σημασία ότι τα τραγούδια που προωθεί ο διαγωνισμός δεν θα μένουν στην ιστορία της μουσικής(αν και ορισμένα κομμάτια που βγηκαν από το Εurovision έχουν γράψει ιστορία). Σημασία έχει ότι προσφέρει στον κόσμο μια ώρα ξενοιασιάς. Λίγο το έχεις? Όταν η τηλεόραση γενικά παράγει κατάθλιψη?

Με παρεξήγησες.
Δεν ήθελα να πω ότι δεν έχει την χρησιμότητα της η eurovision.Ακόμα και ο Κατέλης με τον Ταμπάκη προσφέρουν αν μη τι άλλο γέλιο σ'αυτή την κοινωνία.Αν προσέξεις έκανα παράθεση το πιο πάνω post από το δικό μου και ήθελα να πω ότι τα τραγούδια που θα στείλουμε πρέπει να κρίνονται μέσα σε αυτό το πλαίσιο της "χαζοχαρουμενιάς" που είναι η eurovision.

Ή για να το θέσω πιο απλά...για την eurovision καλό είναι και του Σαρμπέλ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ειναι επειδη ειναι ασυνηθιστο μαλλον.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Καλέ πότε πρόλαβες και έκανες παράθεση? Σαν πολύ σοβαρά μίλησα,:P και το έσβησα εγω... Τέλος πάντων…σε παρεξήγησα.[FONT=&quot]:)[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Κι εμένα όπως είχα ξαναπεί μου είχε αρέσει το τραγούδι, άρα..........:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ποτε θα γινει το ολο τζερτζελο;;;;
Την την ηθελες αυτην την Μαρια στο ρεφρεν ρε γμτη...:(
Τεσπα επλιζω να τον πλαισισει και κανα καλο μπαλετο και καπα θα παει.Ελπιζω καλυτερα τουλαχιστον απο την κυρα Βισση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αχου το μωρέ, στραμπούληξε τα δάχτυλά του:P

περτικάλισε κι αυτό :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε πάρα πολύ ο Σαρμπέλ:redface:
Χάρηκα χτες :yahoo::alljumpy:

Του Δάντη μου φάνηκε πάρα πολύ κιτς
Δεν θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο!!
Ο Σαρμπελ, οπως ειπε και η mania θυμιζε λιγο Ρικυ Μαρτιν.
Η γυφτια του Δαντη, αισχος ηταν.. Απαπα.. Δεν μου αρεσε καθολου..

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top