Τι προτιμούν περισσότερο οι άντρες; Μόνιμη σχέση ή απλό σεξ;

Μόνιμη σχέση ή σεξ; Σε τι νιώθετε καλύτερα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 121)
  • Μόνιμη σχέση

    Ψήφοι: 96 79.3%
  • Σέξ

    Ψήφοι: 25 20.7%

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Νο offence, απλή περιέργεια!:)
Παιδιά δε θες να κάνεις στο μέλλον...?:confused:
:confused: :confused: :confused:
Ευχαριστώ, δεν θα πάρω........:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Pειρατή πραγματικά σου εύχομαι στα 70+ σου να είσαι εξίσου ευτυχισμένος με τώρα και όχι γέρος και μόνος σε ένα άδειο σπίτι... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Pειρατή πραγματικά σου εύχομαι στα 70+ σου να είσαι εξίσου ευτυχισμένος με τώρα και όχι γέρος και μόνος σε ένα άδειο σπίτι... :/:
:) :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosgian

Νεοφερμένος

Ο mitsosgian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Δεν πειράζει!Από το να βγάζεις τόν ευατό σου σε πληστειριασμό καλύτερα μόνος!υπάρχει και η υιοθεσία!συνφωνώ με τον πειρατή σ αυτό το θέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelos_a2627

Νεοφερμένος

Ο aggelos_a2627 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παίδες, σίγουρα η σοβαρή σχέση είναι το καλλίτερο πράγμα αλλά ας μην παραμελούμε και την ανάγκη για σεξ.
Χαχαχαχααχχαχαχαχα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
deadhead_pirate και mitsosgian μου θυμίζετε τον γιο μου(τριών χρονών) που δεν θέλει να δοκιμάσει ένα φαΐ και μου λέει «δεν μʼαρεσει» χωρίς να το έχει δοκιμάσει ποτέ του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν νομίζω πάντως πως είναι τόσο θέμα γυναίκας ή άντρα, όσο θέμα ανθρώπου και χρονικής στιγμής (το λεγόμενο timing). Συνήθως βέβαια οι γυναίκες είναι πιο συναισθηματικές και προτιμούν "κανονικές" σχέσεις από σχέσεις κρεβατιού, αλλά αυτό δεν είναι απόλυτο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
...νομιζω οτι δεν υπάρχει γυναίκα στον κόσμο που να μην έχει μέσα της την ελπίδα ότι θα συναντήσει τον πρίγκιπα των ονείρων της. Όλες θέλουν έναν και μοναδικό. Όταν δεν τον βρίσκουν συμβιβάζονται και με υποκατάστατους πρίγκιπες…αλλά όλες θέλουν ένα και καλό…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
...νομιζω οτι δεν υπάρχει γυναίκα στον κόσμο που να μην έχει μέσα της την ελπίδα ότι θα συναντήσει τον πρίγκιπα των ονείρων της. Όλες θέλουν έναν και μοναδικό. Όταν δεν τον βρίσκουν συμβιβάζονται και με υποκατάστατους πρίγκιπες…αλλά όλες θέλουν ένα και καλό…

Ναι, μάλλον έτσι είναι. Αλλά ως τότε μπορεί συνειδητά να επιλέξουν μια σχέση μόνο για σεξ, ε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
:hehe: το "σεξ" δεν παει ποτε μονο του...παει χερακι χερακι με το επιθετο "καλο"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
:hehe: το "σεξ" δεν παει ποτε μονο του...παει χερακι χερακι με το επιθετο "καλο"

Νι! Αλλά τι.. εσύ με όποιον έκανες καλό σεξ έκανες και σκέψη για γάμους και παιδιά; :confused: (εγώ πάντως όχι, σκεφτόμουν απλά ..πιο πολύ σεξ! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Νι! Αλλά τι.. εσύ με όποιον έκανες καλό σεξ έκανες και σκέψη για γάμους και παιδιά; :confused: (εγώ πάντως όχι, σκεφτόμουν απλά ..πιο πολύ σεξ! :D)
ναι..
...ηθελα βλεπεις να κρατησει ο γαμος μου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosgian

Νεοφερμένος

Ο mitsosgian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
deadhead_pirate και mitsosgian μου θυμίζετε τον γιο μου(τριών χρονών) που δεν θέλει να δοκιμάσει ένα φαΐ και μου λέει «δεν μʼαρεσει» χωρίς να το έχει δοκιμάσει ποτέ του.
Ο γάμος είναι απλός η πράξη πού κάνει νόμιμο το σέχ!Να μήν κράζουν τις γυναίκες!Αν και αυτό δεν τις σταματάει!Σήμερα δέν ψάχνον πρίγκιπες αλλα ανδρές με λεφτά αισθήματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ο γάμος είναι απλός η πράξη πού κάνει νόμιμο το σέχ!Να μήν κράζουν τις γυναίκες!Αν και αυτό δεν τις σταματάει!Σήμερα δέν ψάχνον πρίγκιπες αλλα ανδρές με λεφτά αισθήματα!
Πόσο καιρό έκανες ως γυναίκα και θεωρείς οτι μπορέις να βγάλεις και συμπέρασμα για το πως σκεφτόμαστε; Έχω βαρεθεί να ακούω αυτή την καραμέλα, όποιον τον απορρίψει κάποια αμέσως το ρίχνει στο χρήμα, ουσιαστικά για να μειώσει στα μάτια του αυτή που του έδωσε χυλόπιτα ώστε να την ξεπεράσει πιο εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
deadhead_pirate και mitsosgian μου θυμίζετε τον γιο μου(τριών χρονών) που δεν θέλει να δοκιμάσει ένα φαΐ και μου λέει «δεν μʼαρεσει» χωρίς να το έχει δοκιμάσει ποτέ του.
Ισως ο γιος σου να έχει δει πολλούς που έφαγαν από αυτό το φαγητό, στραβώνουν τη μούρη τους από αηδία, ή αγανάκτηση, ή να τους πονάει μετά η κοιλιά τους.:)
Πως να δοκιμάσει μετά........:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ισως ο γιος σου να έχει δει πολλούς που έφαγαν από αυτό το φαγητό, στραβώνουν τη μούρη τους από αηδία, ή αγανάκτηση, ή να τους πονάει μετά η κοιλιά τους.:)
Πως να δοκιμάσει μετά........:)
Σίγουρα όμως έχει δει και άτομα που τρώγοντας το ίδιο φαγητό παίρνουν μια έκφραση απόλαυσης και ευτυχίας. Γιατί να λαβει υπόψιν του μόνο τη μια μερίδα; Άλλωστε δεν υπάρχουν φαγητά που δεν αρέσουν σε κανέναν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosgian

Νεοφερμένος

Ο mitsosgian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Πόσο καιρό έκανες ως γυναίκα και θεωρείς οτι μπορέις να βγάλεις και συμπέρασμα για το πως σκεφτόμαστε; Έχω βαρεθεί να ακούω αυτή την καραμέλα, όποιον τον απορρίψει κάποια αμέσως το ρίχνει στο χρήμα, ουσιαστικά για να μειώσει στα μάτια του αυτή που του έδωσε χυλόπιτα ώστε να την ξεπεράσει πιο εύκολα.
Δυστηχώς μεγάλωσα βράδυ!Από τα 14 δουλευά νύχτα λόγω μαγαζιού που είχαν οι δικοί μου!μετά από κει και στο στρατιωτικό δούλευα σέ νησιά οταν απολήθήκα απο φαντάρος σε ξενοδοχεία γιά 11 χρόνια καί μετά σταά μπουζούκια μέχρι πρόσφατα!πάντα συζούσα αλλοτε 2 χρόνια εως και 5!δέν παντρεύτηκα γιατί πάντα ζητούσαν το παραπάνω.νομίζαν οτι θα το βρουν αλλού και μόλις βλέπαν το χρήμα νομίζαν οτ΄κάναν την τυχη τους!μήπως ΄πιστεύεις οτι τόσα χρόνια στη νύχτα δέν είδα τι γίνεται!Και πάρε το τελευταίο παραδείγμα με τούς 2 στή χαλκίδα που βρέθηκαν στήν θάλασσα!ρε γαμώτο καταλάθος!και μ αυτον του ικα καταλάθος!μη κρυβόμαστε στην σημερινή εποχή εαν δέν εχεις λεφτά αισθήματα πάς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Ισως ο γιος σου να έχει δει πολλούς που έφαγαν από αυτό το φαγητό, στραβώνουν τη μούρη τους από αηδία, ή αγανάκτηση, ή να τους πονάει μετά η κοιλιά τους.:)
Πως να δοκιμάσει μετά........:)
1)Υποτιμάς την μαγειρική μου…:P
2) του λέω … "που θα πάει? Δεν θα μεγαλώσεις να δεις τι έχασες τοσο καιρο?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Σίγουρα όμως έχει δει και άτομα που τρώγοντας το ίδιο φαγητό παίρνουν μια έκφραση απόλαυσης και ευτυχίας. Γιατί να λαβει υπόψιν του μόνο τη μια μερίδα; Άλλωστε δεν υπάρχουν φαγητά που δεν αρέσουν σε κανέναν ;)
Μπορεί να μην έχει λάβει υπ' όψιν του μόνο τη μία μερίδα, αλλά το σύνολο.
Αλλωστε υπάρχουν φαγητά που σε κάποιους δεν αρέσουν.
Υπάρχει και σχετικό θρεντ.:) :) :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
mitsogian σόρρυ κιόλας αλλά απο τους ανθρώπους της νύχτας δεν βγάζεις αξιόπιστο συμπέρασμα διότι το δείγμα δεν είναι αντιπροσωπευτικό (χωρίς να τους υποτιμώ or whatever, απλά στατιστικά, δεν είναι αντιπροσωπευτικό δείγμα του πληθυσμού, πως να το κάνουμε! Το ίδιο θα έλεγα και αν μου έλεγες οτι κινείσαι και γνωρίζεις μόνο ή κυρίως πανεπιστημιακούς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top