Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Το διέπραξα! :redface:
Τις χάζευα στο αγγλικό amazon και έπεσα πάνω τους στο ελληνικό glyfada, ε δεν ήταν μοιραίο???:D

χαριτωμενες, αλλα να ξερεις πως συνηθως αυτο το ειδος μποτας χαλαει πολυ ευκολα. Να προτιμας τις tretorn που ειναι εξισου χαριτωμενες και πολυ πολυ ζεστες (εχουν γουνα μεσα) και τις hunter που ειναι στυλατες :) Ειναι παρα πολυ γερες και οι 2 μαρκες. Στο λεω γιατι μεσα σε ενα χρονο αλλαξα 3 ζευγαρια μποτες :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
χαριτωμενες, αλλα να ξερεις πως συνηθως αυτο το ειδος μποτας χαλαει πολυ ευκολα. Να προτιμας τις tretorn που ειναι εξισου χαριτωμενες και πολυ πολυ ζεστες (εχουν γουνα μεσα) και τις hunter που ειναι στυλατες :) Ειναι παρα πολυ γερες και οι 2 μαρκες. Στο λεω γιατι μεσα σε ενα χρονο αλλαξα 3 ζευγαρια μποτες :/:


Τις tretorn δεν τις είχα ακούσει ποτέ, τώρα μπήκα στο site και ψάχνω.
Τις hunter πάλι τις βρίσκω, στην Ελλάδα τουλάχιστον, ακριβές για το είδος και πάλι η γραμμή τους είναι ιππασίας που έχω ήδη τις mayura (https://www.mayura.es/empresa_ing.html) που τις λατρεύω.

Έψαχνα κυρίως κάτι για τη βροχή όταν πάω supermarket το Σάβατο (στο γραφείο δε με παίρνει, δε με παίρνει ή με παίρνει και με σηκώνει, ό,τι προτιμάτε:P) οπότε είπα να βγάλω το εμπριμέ από μέσα μου:D

Ευχαριστώ πάντως και θα χαρώ να τα ξαναπούμε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Κορίτσια θέλω την βοήθεια σας!!!Ψάχνω απεγνωσμένα πράσινες καστόρινες μπότες για κάθε μέρα και δεν βρίσκω πουθενα!Μηπως εχει παρει πουθενα το ματι σας??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelynkar

Νεοφερμένος

Η evelynkar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Kαλώστην και καλημέρα!:)

Θα χαιρόμαστε πολύ να σας βλέπουμε κι από δω (εννοείται και τη Bailey:D)

Y.Γ. εγώ πάντα είχα ένα πρόβλημα με τα νούμερα και δεν έχω αποτολμήσει ρούχα από το διαδίκτυο ακόμα... Δε λέω όχι στο ατελείωτο χάζεμα όμως:P

ευχαριστω για το καλοσορισμα!! εγω κανω συχνα αγορες απο διαδικτυο...αν κατι δεν μου κανει απλα το στελνω πισω και μου κανουν αλλαγη..

απλα σε θεματα φιρμας πρεπει να εισαι πολυ προσεκτικος απο πιο σαιτ αγοραζεις..πχ τωρα που εψαχνα για να αγορασω μποτες UGG, πουλανε σε παρα πολλα σαιτς πολυ καλες απομιμησεις, ομως παραμενουν απομιμησεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelynkar

Νεοφερμένος

Η evelynkar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
παντως εγω ολο τον χειμωνα τον εβγαλα με αυτες τις γαλοτσες

αν ειδατε top models ενα επεισοδιο στην ιταλια που κερδισε μια, ειναι οι ιδιες σε αλλο χρωμα..η αδερφη μου εχει τις μαυρες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μπράβο σας πάντως κορίτσια που μπορείτε με τις γαλότσες. Εγώ παλι δεν μπορώ να τις βάλω με τίποτα. Το πόδι δεν περνει αερα απο πουθενα και η πλαστικουρα μυρίζει αισχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Μπράβο σας πάντως κορίτσια που μπορείτε με τις γαλότσες. Εγώ παλι δεν μπορώ να τις βάλω με τίποτα. Το πόδι δεν περνει αερα απο πουθενα και η πλαστικουρα μυρίζει αισχος!

Καλά, κάτσε να τις φορέσουμε πρώτα...:whistle:
Εμένα είναι το πρώτο μου ζευγάρι:redface:

Και περιμένω να βρέξει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
παντως εγω ολο τον χειμωνα τον εβγαλα με αυτες τις γαλοτσες

για χωραφια οτι πρεπει ειναι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Κορίτσια θέλω την βοήθεια σας!!!Ψάχνω απεγνωσμένα πράσινες καστόρινες μπότες για κάθε μέρα και δεν βρίσκω πουθενα!Μηπως εχει παρει πουθενα το ματι σας??:)

την ερμού την ξεψάχνισες παντού από το σύνταγμα μέχρι το μοναστηράκι;;;;;;;
έχει κάτι πράσινες μπότες αλλά δεν ξέρω αν σου αρέσουν οι συγκεκριμένες αποχρώσεις......

ή στα bagatt shoes αυτό φέρνει ωραία και μοντέρνα σχέδια
https://www1.yoox.com/searchresult.a.../2/tp/14019&?gclid=CJiW_8DBzp8CFdoB4wodCSUJKA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelynkar

Νεοφερμένος

Η evelynkar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
για χωραφια οτι πρεπει ειναι..:P

εχουν πολλες χρησεις , μια απο αυτες ειναι και αυτο:P και το ξεχορτιασμα θελει στυλ:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
την ερμού την ξεψάχνισες παντού από το σύνταγμα μέχρι το μοναστηράκι;;;;;;;
έχει κάτι πράσινες μπότες αλλά δεν ξέρω αν σου αρέσουν οι συγκεκριμένες αποχρώσεις......

ή στα bagatt shoes αυτό φέρνει ωραία και μοντέρνα σχέδια
https://www1.yoox.com/searchresult.a.../2/tp/14019&?gclid=CJiW_8DBzp8CFdoB4wodCSUJKA


Οχι ακόμα δεν εχω παει.Λογω εξεταστικης ο χρονος μου ειναι απιστευτα περιορισμενος και φοβαμαι οτι θα χασω τις εκπτωσεις!Μεχρι ποτε ειναι οι εκπτωσεις?

Αυτο το site είναι για αγορες μεσω ιντερνετ?Μου αρεσει κάθε απόχρωση του πράσινου.Ψάχνω βασικα να ειναι σε στυλ ιππασιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Οχι ακόμα δεν εχω παει.Λογω εξεταστικης ο χρονος μου ειναι απιστευτα περιορισμενος και φοβαμαι οτι θα χασω τις εκπτωσεις!Μεχρι ποτε ειναι οι εκπτωσεις?

Αυτο το site είναι για αγορες μεσω ιντερνετ?Μου αρεσει κάθε απόχρωση του πράσινου.Ψάχνω βασικα να ειναι σε στυλ ιππασιας.

μέχρι το Σάββατο 27 Φεβρουαρίου.........

ναι για αγορές μέσω ιντερνετ.........
σε στυλ ιππασίας έχει πολλές το κατάστημα καλογήρου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
μέχρι το Σάββατο 27 Φεβρουαρίου.........

ναι για αγορές μέσω ιντερνετ.........
σε στυλ ιππασίας έχει πολλές το κατάστημα καλογήρου

Σ'ευχαριστώ πολυ πολυ!!!!Θα παω να κοιτάξω!:)


ΑΑΑΑ και κατι που ξεχασα...Μηπως εχετε δει πουθενα all-star μποτακια μεχρι πανω απο την γαμπα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
παντως εγω ολο τον χειμωνα τον εβγαλα με αυτες τις γαλοτσες

αν ειδατε top models ενα επεισοδιο στην ιταλια που κερδισε μια, ειναι οι ιδιες σε αλλο χρωμα..η αδερφη μου εχει τις μαυρες..

εγω τωρα εχω αυτες:


και περυσι ειχα:


και οι 3 μου εσπασαν εκει που "σπαει" το παπουτσι οταν περπατας. Περισσοτερο νερο εμπαινε στα ποδια μου απο αυτες τις τρυπες παρα απο τα αθλητικα παπουτσια. Επισης ειναι παρα πολυ κρυες! Ακομα και στους 15 βαθμους κρυωναν οι πατουσες μου και επρεπε να φοραω παντα μαλλινες καλτσες. Οι χειροτερες απο αυτες τις 3 ηταν οι πρωτες οι roxy.

Οι tretorn ειναι οι καλυτερες για τις βροχερες μερες γιατι ειναι παρα πολυ ζεστες και ανετες. Ακομα και με ενα ζευγαρι λεπτες καλτσες να τις φορεσεις τα ποδια σου θα ειναι παρα πολυ ζεστα.

Εβελυν δεν ειναι τελειες οι ugg??? Και οι emu καλες και αρκετα πιο φθηνες απο τις ugg και στην ποιοτητα ειναι το ιδιο. Το μονο μειονεκτημα που εχουν ειναι οτι λερωνονται (κυριως με το αλατι στους δρομους) και θελουν καθαριστηριο :(

Μπράβο σας πάντως κορίτσια που μπορείτε με τις γαλότσες. Εγώ παλι δεν μπορώ να τις βάλω με τίποτα. Το πόδι δεν περνει αερα απο πουθενα και η πλαστικουρα μυρίζει αισχος!

οι tretorn παντως δεν μυριζουν σε πλαστικουρα και επειδη εχουν επενδυση με γουνα απο μεσα ειναι παρα πολυ ανετες. Ακομα και οι hunter που δεν εχουν γουνα μεσα ειναι πιο ανετες απο τις χρωματιστες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οπως και να χει ρε παιδια, μιλαμε οτι καναμε μοδα και τρεντυ τις γαλοτσες που φορουσαν (και φορουν ακομα δλδ) οι γιαγιαδες και οι παπουδες αγροτες στα χωραφια...
Οσα σχεδιακια και να εχουν πανω, παραμενουν αχαρες γαλοτσες...:/:

Ετσι οπως παμε, βλεπω να μας λανσαρουν και τις παντοφλες ως υποδηματα εκτος οικειας και εμεις να λεμε ποσο τρεντυ στυλ εχουμε...για να μην αναφερθω στην ασπρη καλτσα με τη σαγιοναρα που βλεπω λιαν συντομως να ερχεται...

Κι εαν θυμηθω τα χοντροκομμενα κιτρινα μποτακια τυπου "Τιμπερλαντ", που τα φορουσαν οι εργατες στις Η.Π.Α και εμεις στα νιατα μου τα χρυσοπληρωναμε για ειμαστε "ιν"....θα θα αρχισω να με κυνηγαω, εστω και με καθυστερηση 15 χρονων!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Οπως και να χει ρε παιδια, μιλαμε οτι καναμε μοδα και τρεντυ τις γαλοτσες που φορουσαν (και φορουν ακομα δλδ) οι γιαγιαδες και οι παπουδες αγροτες στα χωραφια...
Οσα σχεδιακια και να εχουν πανω, παραμενουν αχαρες γαλοτσες...:/:

Ετσι οπως παμε, βλεπω να μας λανσαρουν και τις παντοφλες ως υποδηματα εκτος οικειας και εμεις να λεμε ποσο τρεντυ στυλ εχουμε...για να μην αναφερθω στην ασπρη καλτσα με τη σαγιοναρα που βλεπω λιαν συντομως να ερχεται...

Κι εαν θυμηθω τα χοντροκομμενα κιτρινα μποτακια τυπου "Τιμπερλαντ", που τα φορουσαν οι εργατες στις Η.Π.Α και εμεις στα νιατα μου τα χρυσοπληρωναμε για ειμαστε "ιν"....θα θα αρχισω να με κυνηγαω, εστω και με καθυστερηση 15 χρονων!:P

Γιατί? Δεν μας την έπεσε η σαγιονάρα κατακούτελα? :/: Αυτό είναι παπούτσι δηλαδή για να πας στη δουλειά, ή να εμφανιστείς κάπου καλά π.χ. γάμος? Άσε εκείνες που είναι γεμάτες χαντρούλες και φιογκάκια... :(
Το μέλλον ανήκει στη birkenstock!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γιατί? Δεν μας την έπεσε η σαγιονάρα κατακούτελα? :/: Αυτό είναι παπούτσι δηλαδή για να πας στη δουλειά, ή να εμφανιστείς κάπου καλά π.χ. γάμος? Άσε εκείνες που είναι γεμάτες χαντρούλες και φιογκάκια... :(
Το μέλλον ανήκει στη birkenstock!:P

Εννοουσα τις σαγιοναρες με την ασπρη καλτσα που λανσαρουν εδω και κατι χρονια οι βορειοευρωπαιοι και αμερικανοι που ευτυχως ακομα συνεχιζουμε να θεωρουμε το συνδυασμο αυτον μαυρο χαλι..φοβαμαι ομως τελικα μηπως μας πεισουν και σε αυτο.
Τωρα περι της σαγιοναρας στην οποια αναφερεσαι, δεν εχω να πω και παρα πολλα...Σιγουρα δεν ειναι το καταλληλο υποδημα για να παραβρεθεις σε ενα επισημο ιβεντ, αλλα π.χ για να κανεις τα ιδιαιτερα σου μεσα στο κατακαλοκαιρο μια χαρα γυναικειο υποδημα ειναι. :)

Πω-πω, οσο θυμαμαι οτι ειχα φορεσει μεχρι και Βερμαχτ...απορω με το τοτε διαμορφωμενο και αθλιο γουστο μου. Ευτυχως ειχα γλυτωσει απο τις ακομα πιο αχαρες μποτες...τις Μαρτινς!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο την σαγιοναρα!! Ειναι ακρως επικινδυνες!!!! Το καλοκαιρι στραβοπατησα και πιθανοτατα εσπασα το 5ο (ισως και 4ο) μεταταρσιο οστο στο ποδι μου (δεν ηθελα να παω στον γιατρο για ακτινες γιατι ημουν διακοπες και ηθελα να αποφυγω τον γυψο). Το σιγουρο ειναι οτι για 1 μηνα δεν μπορουσα να πατησω το ποδι μου και τις πρωτες μερες δεν μπορουσα να κοιμηθω απο τον πονο :( Ευχομαι να φυγουν απο την μοδα. Εγω παντως δεν προκειται να ξαναφορεσω σαγιοναρες :mad:

Οι γαλοτσες για την ελλαδα δεν ειναι και τοσο απαραιτητες γιατι ουτε βρεχει πολυ ουτε χιονιζει. Για μενα ομως ειναι ακρως απαραιτητες γιατι μπορει να βρεχει 24/7 για βδομαδες. Επιπλεον ειναι οτι πρεπει να τις φορας οταν εχει κρυο/χιονια και ριχνουν αλατι στους δρομους/πεζοδρομια. Οταν λεκιασει το δερμα απο το αλατι δεν βγαινει με καμια δυναμη... μονο στο καθαριστηριο :( Αντιθετα οι γαλοτσες δεν λεκιαζουν!

Τα κιτρινα μποτακια τα φορεσα και εγω :/: Οπως και μαυρες αρβιλες :/: και σκαρπινια :/: Μη ξεχασω να παραλειψω και κατι χοντροκομενα παπουτσια με χοντρα τακουνια :/: Εκανα πολλα εγκληματα στην μοδα τελικα :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelynkar

Νεοφερμένος

Η evelynkar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
εγω με τις συγκεκριμενες γαλοτσες ουτε κρυο ενιωσα, ουτε πλαστικουρα μου μυριζαν..μαλιστα πολλες φορες ο λογος που της εβγαζα ηταν επειδη ζεσταινοταν το ποδι μου υπερβολικα πολυ! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top