Τι μας έλκει στο άλλο φύλο;

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Θέλω να έχει κάτι το ιδιαίτερο, δηλ., να εκπέμπει ειλικρίνεια, αγνά αισθήματα, ελεύθερη προσωπικότητα, έξυπνη λογική και να μπορεί να «στέκεται» σαν άνθρωπος και πέρα από το σεξ (δηλ., να έχει κοινωνικές, καλλιτεχνικές,...κτλ ανησυχίες, γνώσεις και άποψη). Η ομορφιά είναι υποκειμενική και από τα τελευταία πράγματα που θα εξέταζα (αν και κακά τα ψέματα, ένα όμορφο σώμα με ένα ωραίο πρόσωπο (ιδίως τα εκφραστικά μάτια) θα με έλκυε :clapup::clapup:)...Τέλος να είναι ο εαυτός της και να μην εκφράζεται ακολουθούμενη τυφλά τα πρότυπα της «μάζας» χωρίς βέβαια να είναι εκτός εποχής. Έχω ιδιαίτερη αντιπάθεια σε γυναίκες καπνίστριες, ενώ ξενερώνω σε μεγάλα στήθη...:sick:

Madame Bovary

Δεν ξέρω αν είχε μεγάλο στήθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Θέλω να έχει κάτι το ιδιαίτερο, δηλ., να εκπέμπει ειλικρίνεια, αγνά αισθήματα, ελεύθερη προσωπικότητα, έξυπνη λογική και να μπορεί να «στέκεται» σαν άνθρωπος και πέρα από το σεξ (δηλ., να έχει κοινωνικές, καλλιτεχνικές,...κτλ ανησυχίες, γνώσεις και άποψη). Η ομορφιά είναι υποκειμενική και από τα τελευταία πράγματα που θα εξέταζα (αν και κακά τα ψέματα, ένα όμορφο σώμα με ένα ωραίο πρόσωπο (ιδίως τα εκφραστικά μάτια) θα με έλκυε :clapup::clapup:)...Τέλος να είναι ο εαυτός της και να μην εκφράζεται ακολουθούμενη τυφλά τα πρότυπα της «μάζας» χωρίς βέβαια να είναι εκτός εποχής. Έχω ιδιαίτερη αντιπάθεια σε γυναίκες καπνίστριες, ενώ ξενερώνω σε μεγάλα στήθη...:sick:

δηλαδη αν εχει ολα τα αλλα και εχει μεγαλο στηθος εσυ θα πεις οχι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
δηλαδη αν εχει ολα τα αλλα και εχει μεγαλο στηθος εσυ θα πεις οχι?:P

...αναλόγως βλέποντας και κάνοντας... :hmm:
πάντως δεν θα με «ανύψωνε», δεν θα με έλκυε και τόσο :D :D

όμως όπως ανέφεραν και άλλοι συνομιλητές, ότι λέμε εδώ στο topic, δεν αποτελεί λόγος-συμβόλαιο! οι αναπροσαρμογές γίνονται...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
...αναλόγως βλέποντας και κάνοντας... :hmm:
πάντως δεν θα με «ανύψωνε» και τόσο :D :D
:lol::lol::lol:γουστα ειναι αυτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
:lol::lol::lol:γουστα ειναι αυτα:P

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :tongue::tongue: :laugh: :laugh: :laugh: αλλά δεν είναι απόλυτα! αναπροσαρμόζονται! ;) :D :D
ε ναι! πως έχετε εσείς τα δικά σας γούστα και κριτήρια-μέτρα αξιολόγησης για τα πιπίνια-άνδρες; :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :tongue::tongue: :laugh: :laugh: :laugh: αλλά δεν είναι απόλυτα! αναπροσαρμόζονται! ;) :D :D
ε ναι! πως έχετε εσείς τα δικά σας γούστα και κριτήρια-μέτρα αξιολόγησης για τα πιπίνια-άνδρες; :D :D

αχαχαχα..εγω ειπα και πιο πανω..με νοιαζει πιο πολυ το να μην ειναι στοκος και μετα αν ειναι ωραιος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
αχαχαχα..εγω ειπα και πιο πανω..με νοιαζει πιο πολυ το να μην ειναι στοκος και μετα αν ειναι ωραιος:P

ο στοκισμός δεν είναι υποκειμενικός; :D :D υπάρχει στοκόμετρο; (όπως λέμε βλακόμετρο; :D :D χαχαχα)

η ομορφιά ναι, όντως είναι υποκειμενική! εξάλλου υπάρχει το τέλειο; όχι...άρα δεν υπάρχει και τέλεια ομορφιά :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
ο στοκισμός δεν είναι υποκειμενικός; :D :D υπάρχει στοκόμετρο; (όπως λέμε βλακόμετρο; :D :D χαχαχα)

η ομορφιά ναι, όντως είναι υποκειμενική! εξάλλου υπάρχει το τέλειο; όχι...άρα δεν υπάρχει και τέλεια ομορφιά :p

το ιδιο πραγμα ειναι το βλακομετρο με το στοκομετρο..εννοειται οτι ειναι υποκειμενικο..ας πουμε αν παω εγω να μιλησω σε καποιον και νομιζω οτι μιλαω στον τοιχο παει..:P
το τελειο μπορει να υπαρχει..ποτε μην λες ποτε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
το ιδιο πραγμα ειναι το βλακομετρο με το στοκομετρο..εννοειται οτι ειναι υποκειμενικο..ας πουμε αν παω εγω να μιλησω σε καποιον και νομιζω οτι μιλαω στον τοιχο παει..:P
το τελειο μπορει να υπαρχει..ποτε μην λες ποτε;)

υπάρχουν άνθρωποι, που όταν τους μιλάς, είναι σαν μιλάς στον τοίχο; μάλλον λές για τους ισχυρογνώμονες...ναι, η ισχυρογνωμοσύνη είναι κακό πράγμα! :P :P


μπορεί; έπαψα να πιστεύω στην απόλυτη ομορφιά και τελειότητα, όταν άκουσα κάποιους ότι τους «φουντώνει» η Παπαρήγα σαν γυναίκα...οπότε εδώ λέω στοπ...η ομορφιά, είναι υποκειμενική! εγώ ας πούμε σκεφτόμενος την Παπαρήγα, «επαφέρομαι» στην θέση ισορροπίας (με αποσβεννύμενο τρόπο). :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
υπάρχουν άνθρωποι, που όταν τους μιλάς, είναι σαν μιλάς στον τοίχο; μάλλον λές για τους ισχυρογνώμονες...ναι, η ισχυρογνωμοσύνη είναι κακό πράγμα! :P :P


μπορεί; έπαψα να πιστεύω στην απόλυτη ομορφιά και τελειότητα, όταν άκουσα κάποιους ότι τους «φουντώνει» η Παπαρήγα σαν γυναίκα...οπότε εδώ λέω στοπ...η ομορφιά, είναι υποκειμενική! εγώ ας πούμε σκεφτόμενος την Παπαρήγα, «επαφέρομαι» στην θέση ισορροπίας (με αποσβεννύμενο τρόπο). :D :D :D :D

δεν λεω μονο γι αυτους..αλλα εμενα δεν με φουντωνουν αγορια τα οποια δεν με εξιταρουν δεν μου απαντανε ασχημα και δεν με κανουν να γελαω..και ειναι μερικοι που ειναι τοσο στοκοι στο μυαλο που δεν μπορεις να συζητησεις μαζι τους..αυτο ισχυει και για πολλες κοπελες..οσο για την ομορφια ειναι μονο υποκειμενικη..εννοουσα οτι μπορει να βρεις το τελειο για σενα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
πάντως δεν είναι όλα μαύρα...υπάρχει και το γκρί...
υπάρχουν πολλοί άνθρωποι (άντρες) που απεχθάνονται την βωμολοχία και πόσο μάλλον σε δεσποινίδες
(την βωμολοχία την θεωρώ άσχημο πράγμα, δείγμα ανθρώπου χωρίς παιδεία)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Παιδία για "get a room" που λεμε! Υπάρχουν και τα προσωπικα μυνηματα ή τα σχολια στο προφιλ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
'

Όμορφο πρόσωπο,
αδύνατο/
"κανονικό"σώμα,


όμορφο χαμόγελο,
χιούμορ,
απλότητα,
ευγένεια.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
το σχήμα, το χρώμα και το άρωμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
όπως έλεγε κι ένα τραγουδάκι........................
Τα μάτια σου αυτά μου δίνουνε ζωή, στάζουνε μέλι στην ψυχή. τα μάτια σου.
τα μάτια σου τα μάτια σουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
....αλλά εκτός από δυο «καθηλωτικά» μάτια και τα υπέροχα χείλη! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το μυαλο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Έχω ιδιαίτερη αντιπάθεια σε γυναίκες καπνίστριες, ενώ ξενερώνω σε μεγάλα στήθη...:sick:

(την βωμολοχία την θεωρώ άσχημο πράγμα, δείγμα ανθρώπου χωρίς παιδεία)...

Οκ εμείς οι δύο δε θα κάνουμε ποτέ χωριό.;)

Ον τόπικ (αν και παίζει να έχω ξαναπαντήσει αλλά anyway): από εξωτερική εμφάνιση το βλέμμα. Εσωτερικά, να με νοιάζεται, να ενδιαφέρεται για τα συναισθήματά μου, να έχει χιούμορ, να είναι συζητήσιμος, να με προστατεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Οκ εμείς οι δύο δε θα κάνουμε ποτέ χωριό.;)

τι χωριό; :hmm: είναι κακό να έχω δικές μου προτιμήσεις; :D :D :clapup:

από εξωτερική εμφάνιση το βλέμμα. Εσωτερικά, να με νοιάζεται, να ενδιαφέρεται για τα συναισθήματά μου, να έχει χιούμορ, να είναι συζητήσιμ-η.

το ίδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Taxydromos

Νεοφερμένος

Ο Taxydromos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Το σώμα +Πρόσωπο+Οξυδέρκεια+Συναίσθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top