Τι μας έλκει στο άλλο φύλο;

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Η εκπληκτική ικανότητά του να μου κρατάει σε εγρήγορση και τις πέντε μου αισθήσεις καθημερινά :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
H ανεπιτήδευτη και υποκειμεινική ομορφιά της μούρης της, η θεσπέσια χυμώδης καμπυλοσύνη στο σώμα της, η πληθωρικότητα συναισθημάτων στον χαρακτήρα της, το γαμιστερό μυαλό στο κεφάλι της, και το μπεγλέρι στο χέρι της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
πολυ πολυ πολυ ωραια οσα εγραψες και ο τροπος επισης μου αρεσε.. αλλα....μπεγλερι?:worry:
καλα, γουστα ειναι αυτα:)

πχ εμενα δε θα μου αρεσε το μπεγλερι στον ανδρα, αλλα αφου μαρεσουν ολα τα υπολοιπα δε μενοχλει, αμα του αρεσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Μήπως εννοεί να έχει μαγκιά να μην είναι κότα? :PΔεν μπορώ να φανταστώ κάποιον άνδρα να του αρέσει το μπεγλέρι στις γυναίκες:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
πολυ πολυ πολυ ωραια οσα εγραψες και ο τροπος επισης μου αρεσε.. αλλα....μπεγλερι?:worry:
καλα, γουστα ειναι αυτα:)

πχ εμενα δε θα μου αρεσε το μπεγλερι στον ανδρα, αλλα αφου μαρεσουν ολα τα υπολοιπα δε μενοχλει, αμα του αρεσει...

το μπεγλέρι είναι πολυεπίπεδη σημειολογία χαρακτήρα, δεν δείχνει απλά ένα χαρακτηριστικό, αλλά πολλά και απαραίτητα. Θα μπορούσε να μην υπήρχε καν το σύμβολο, αλλά η ουσία του αποκλείται να μην υπάρχει. Μόνο με "μπεγλεροκρατούσες" έκανα πάντα χωριό και σ'αυτές παραδόξως άρεσα πάντα πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black mamba

Νεοφερμένος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
:hmm:Εσύ δηλαδή θα έκανες πολύ καλή παρέα με την Μαίρη Χρονοπούλου...Του αγοριού απέναντι και τέτοια φάση!!!Όσο για το θέμα μας....
Αυτοπεποίθηση....Όταν ο άλλος ξέρει ποιος είναι ξέρει και να έλκει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
:hmm:Εσύ δηλαδή θα έκανες πολύ καλή παρέα με την Μαίρη Χρονοπούλου...Του αγοριού απέναντι και τέτοια φάση!!!

μπα καθόλου, δεν είναι ο τύπος μου. Κατσίκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Η εκπληκτική ικανότητά του να μου κρατάει σε εγρήγορση και τις πέντε μου αισθήσεις καθημερινά :worry:
Αυτοπεποίθηση....Όταν ο άλλος ξέρει ποιος είναι ξέρει και να έλκει!
Γιατι?
Οι ροκ ειναι πολύπλοκοι?

για να καταλαβεις τι θελω να πω...
ροκ... ας πουμε σε εναν δικο του κοσμο, φτιαγμενο για κεινον και για τους ανθρωπους του.
Δυο σύννεφα, ενα ροζ κι ενα γαλαζιο..

Παραμυθαντζου μαιντ!!Κατεβα ! :P
(ουπς, τωρα μιλαω και σε μενα.. ειναι βαρια η περιπτωση!):worry::D
Ειναι πιο έξυπνος απο μενα... (γινεται εύκολα...;))
έχει και...
Χιούμορ..:) (Πόσο γέλιο ακόμα? Θα σκάσω!:inlove: )

Του αρέσει να γυρίζει τον κόσμο... και οι αντιδράσεις του δε με τρομάζουν...
Είναι..
Κοινωνικός και εξωστρεφής...
Με εκπλήσσει και διεκδικεί.. πάντα αυτό που θέλει...
Εχει έναν...
Αέρα αισίοδοξο και δυναμικό.. ταπεινό και φιλόδοξο..
Με επιβεβαιώνει, με στηρίζει, με ενθαρρύνει, με αγκαλιάζει πολύ βαθιά μες στην ψυχή μου..
Είναι και..
Λιτός στη ζωή του...
Ψυχραιμος και με υπομονή...
Πιστεύει.
Αγαπαει με πράξεις.
Εχει ένα..
Βλέμμα δυνατό και σίγουρο, ήρεμο πως εχει απεναντι του γυναικα κι... ερωμενη..
Χείλη παθιάρικα και για ρόυφηγμα..
Χέρια δυνατά να με κρατήσουν όταν πάω να λυγίσω..

Πλάτες μεγάλες, μου θυμίζουν πουλί που πετά..είναι τόσο ελευθερος.. και με παίρνει μαζί του..

Μου αρεσει ο άντρας που είναι ''ροκ'', ροκ θα πει... οχι με τα προτυπα της εποχης..

Η περιγραφή του ιδανικού άντρα από γυναίκες μου θυμίζει τις διαφημίσεις ουισκιών ή οι διαφημίσεις ουισκιών μου θυμίζουνε την περιγραφή του ιδανικού άντρα από γυναίκες ; 8)

οντόπικ :

1.επιτηδευμένο αλληθώρισμα όταν μισο-γελάει
2.βλέμμα μίσους και απέχθειας όταν βλέπει κάτι αναξιοπρεπές ή εμένα
3.συχνό βάψιμο μαλλιών ανάλογα με την διάθεση της
4.επαναφορά της τάξης όταν παιδιαρίζω
5.μνήμη ελέφαντα που συνεχώς σε φακελώνει
6.αυτόματος συγχρονισμός με το απρόσμενο και απρόσμενο στο προγραμματισμένο
7.εσωτερική αγωνία για την αβάσταχτη ελαφρότητα του μείνε
8.συχνές αυπνίες
9.δεν-λέω
10.βλ. https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=2205091&postcount=1976 , δεύτερη φώτο , δεν εννοώ να είναι ξέκωλο , άλλο αλλά δεν το εξηγώ :pfff:

π.σ. τα παραπάνω δεν είναι αυτά που θέλω στην γυναίκα , γιατί κάθε φορά θέλω διαφορετικά και τώρα θέλω βασικά το 9 :angel:

στα νο6 και νο7 συνεργάστηκε ο Ζουράρις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Η περιγραφή του ιδανικού άντρα από γυναίκες μου θυμίζει τις διαφημίσεις ουισκιών ή οι διαφημίσεις ουισκιών μου θυμίζουνε την περιγραφή του ιδανικού άντρα από γυναίκες ;

Τη σκέψη μου διαβάζεις. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Η εκπληκτική ικανότητά του να μου κρατάει σε εγρήγορση και τις πέντε μου αισθήσεις καθημερινά :worry:
Σου βρηκα τον τελειο αντρα....

































....σε τιμη ευκαιριας!!!:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Σου βρηκα τον τελειο αντρα....

































....σε τιμη ευκαιριας!!!:look:

και άμα θέλει αγκαλίτσες , ποιο κουμπί θα πατάει ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Το κοκκινο (για να κλεινει ο,τιδηποτε ..τεχνολογικο βρισκεται μπρος της) :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
η διαφορετικοτητα τους πιστευω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 243356

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε οτι αφορα την εξωτερικη εμφανιση στις γυναικες αυτο που με ελκυει περισσοτερο ειναι το προσωπο και το στηθος. Δεν μου αρεσουν οι μακρυμουρες και οι χοντρομουρες αλλα ουτε και αυτες που ειναι εντελως σαν στεκες στο σωμα (οι περισσοτερες της τελευταια γενιας γυναικων δεν εχουν καθολου βυζι ρε παιδι μου ειναι σαν ξυλαγγουρα :hmm:). Αμα δεν εχει καθολου στηθος η γυναικα με ξενερωνει παντως :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Σε οτι αφορα τη φυσιογνωμια ...τα αρρενωπα χαρακτηριστικα...και τα ματια .Απο πλευρας χαρακτηρα η τρυφεροτητα, η ευγενεια,το χιουμορ και οταν κομπλαρει ή γινεται αδεξιος ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,798 μηνύματα.
Το λαιμουδάκι! :redface:

Και τα μαλλιά....όσο πιο μπουκλωτά, τόσο πιο σέξυ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Σε οτι αφορα τη φυσιογνωμια ...τα αρρενωπα χαρακτηριστικα...και τα ματια .Απο πλευρας χαρακτηρα η τρυφεροτητα, η ευγενεια,το χιουμορ και οταν κομπλαρει ή γινεται αδεξιος ...:redface:
Αχ ναι :) :) :) Βέβαια εγώ θέλω και να ειναι brutal αλλά και gentle :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Αχ ναι :) :) :) Βέβαια εγώ θέλω και να ειναι brutal αλλά και gentle :redface:

Σε παρακαλώ γλυκιά μου :loveangel αγάπη μου, λατρεία μου :inlove: βούλωστο μου τα κανες τσουρέκια πάλι ! :mad:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βέβαια εγώ θέλω και να ειναι brutal αλλά και gentle :redface:
Σαν να λέμε και μαλακτικό και απορρυπαντικό μαζί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top