Εκπληξη Γενεθλίων

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Καλησπέρα!!!!
Όπως πολλοί ξέρετε σε λίγο καιρό θα παω ενα ταξιδάκι στην Θεσσαλονίκη με μία φίλη μου και εντελώς συμπτωματικά μία απο εκείνες τις μέρες έχει γενέθλια. Θα ήθελα να μου προτείνετε καμία πολύ τρελιάρικη-διασκεδαστική-σούπερ έκπληξη για να οργανώσω για εκείνη...

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μια προχειρη ιδεα ειναι, να κανονισετε εξοδο σε κλαμπ-μπαρακι της επιλογης σου, να χεις απο πριν συννενοηθει με τους υπαλληλους εκει να τους εχεις δωσει τουρτιτσα και να τους δωσεις συγκεκριμενη ωρα για να την εμφανισουν!! να παιζει απο πισω και το ''happy birthday to youuuuu''.

μονο μη τους πεις οτι ειστε αθηναιες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Oι δυο σας θα είστε ή θα είναι κι άλλα άτομα που θα συναντήσετε εκεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχα....όντως αυτό δεν πρέπει να το πούμε!

Ωραία η ιδέα σου!!:)

Oι δυο σας θα είστε ή θα είναι κι άλλα άτομα που θα συναντήσετε εκεί;

Θα είναι και άλλα άτομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ε πες μας και δυο κουβέντες παραπάνω.
Τι άτομο είναι η φίλη σου; Πως της αρέσει να διασκεδάζει; Τα πόσα κλείνει; Χόμπυ; Λατρεία, πάθος, έρωτα με κάτι ;

Το πιο απλό είναι αυτό που πρότεινε και η λαβ. Απλά μπορούμε να το εξελίξουμε λίγο, προσαρμόζοντάς το στα γούστα της. Γιααα πες λοιπόν.
Προσωπικά θα το προτιμούσα σε σπίτι.. για να έχει και τον κατάλληλο χαβαλέ.


ααα ιδέα.
Την προηγούμενη μέρα, χτυπάτε στην απέναντι πολυκατοικία, ψάχνετε το διαμέρισμα που είναι απέναντι από το σπίτι που θα σας φιλοξενεί, ζητάτε ευγενικά να σας νοικιάσει για λίγο το μπαλκόνι του, φτιάχνετε ένα πανό με "Χρόνια Πολλά τάδε" , το κρεμάτε και το επόμενο πρωί την βγάζετε στο μπαλκόνι για να απολαύσετε το καφεδάκι σας εκεί!
Θα το δει και θα το χάσει :hehe:
Ναι ξέρω δύσκολο.. αλλά ακούγεται ενδιαφέρον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ε πες μας και δυο κουβέντες παραπάνω.
Τι άτομο είναι η φίλη σου; Πως της αρέσει να διασκεδάζει; Τα πόσα κλείνει; Χόμπυ; Λατρεία, πάθος, έρωτα με κάτι ;

Το πιο απλό είναι αυτό που πρότεινε και η λαβ. Απλά μπορούμε να το εξελίξουμε λίγο, προσαρμόζοντάς το στα γούστα της. Γιααα πες λοιπόν.
Προσωπικά θα το προτιμούσα σε σπίτι.. για να έχει και τον κατάλληλο χαβαλέ.

Λοιπόν....καταρχάς είναι η κολλητή μου γι'αυτο θέλω να της κάνω κάτι που θα μείνει αξέχαστο!
Είναι ήσυχο άτομο, κλείνει τα 18 και δεν τις πολυαρέσουν τα κλαμπ (σορρυ λοβ:P).
Η δυνατότητα για σπίτι υπάρχει και ναι θέλω κάτι με πολύ χαβαλέ!:clapup:


Πολύ ενδιαφέρουσα ιδεα!!!Σίγουρα ειναι πολυ πρωτοτυπο!Φοβερόοοοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λοιπόν....καταρχάς είναι η κολλητή μου γι'αυτο θέλω να της κάνω κάτι που θα μείνει αξέχαστο!
Είναι ήσυχο άτομο, κλείνει τα 18 και δεν τις πολυαρέσουν τα κλαμπ (σορρυ λοβ:P).
Η δυνατότητα για σπίτι υπάρχει και ναι θέλω κάτι με πολύ χαβαλέ!:clapup:

Να καλέσετε στρίπερ. Έτσι κάνουν οι Αμερικάνοι, οι Έλληνες στο πηγάδι κατούρησαν;

Επίσης μπορείς να πεις σε όλους τα φιλικά πρόσωπα να έρθουν την ίδια ώρα στο σπίτι (και να φέρουν και τα απαραίτητα σύνεργα).

Άι στρόνγκλι ρικομέντ στρίπερς πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
υπαρχει ανθρωπος που δε του αρεσουν τα κλαμπ???

πφφφ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
υπαρχει ανθρωπος που δε του αρεσουν τα κλαμπ???

πφφφ! :P

Λοβ. Βρες μια καρέκλα και κάθισε και πρόσεχε μην λιποθυμήσεις. Μερικοί άνθρωποι βαριούνται στα κλαμπ. Συγνώμη που στο είπα απότομα, πάρε βαθιές αναπνοές τώρα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Λοβ. Βρες μια καρέκλα και κάθισε και πρόσεχε μην λιποθυμήσεις. Μερικοί άνθρωποι βαριούνται στα κλαμπ. Συγνώμη που στο είπα απότομα, πάρε βαθιές αναπνοές τώρα... :P

εμενα παντως στην 3ημερη το πρωτο βραδυ με πηρε ο υπνος στο κλαμπ, και ερχοταν ενας φιλος μου και με σκεπαζε με παλτα.:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Καμία άλλη ιδέα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
:hehe: :hehe:

Κάτι χωρίς γυμνό???? :P

Λοιπόν μια καλή ιδέα είναι να την πας να κάνετε κάτι εξτριμ, που ίσως δεν έχει ξανακάνει! Π.χ. να παίξετε paintball, να κάνετε bungee jumping, σκι (αν βρεις πουθενά χιόνι) ή ότι άλλο φανταστείς τέλος πάντων... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Λοιπόν μια καλή ιδέα είναι να την πας να κάνετε κάτι εξτριμ, που ίσως δεν έχει ξανακάνει! Π.χ. να παίξετε paintball, να κάνετε bungee jumping, σκι (αν βρεις πουθενά χιόνι) ή ότι άλλο φανταστείς τέλος πάντων... :D

Νομίζω είναι πολυ καλή η ιδέα σου Μαρμαθς...Και ένα από όλα αυτά τα εξτρίμ να γίνει μετά την απόλαυση του καφέ στο μπαλκόνι όπου θα βλέπουμε απέναντι το πανό που θα έχουμε κρεμάσει...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Καμία άλλη ιδέα????
:hmm:
Ίσως να ακουστώ ξενέρωτος αλλά πιστεύω ότι οι πολύ έντονες προσπάθειες για εντυπωσιασμό, έχουν συνήθως αμφίβολη κατάληξη στην επίτευξη του επιδιωκόμενου αποτελέσματος!
Μια απλή και συγχρόνως ζεστή κίνηση, αν είναι εύστοχη, και συγκινεί και τον σκοπό της εκπληρώνει, που στην περίπτωση αυτή δεν ειναι άλλος από το να της μείνει αξέχαστη η εκδρομή και η μέρα των γενεθλίων, της καλύτερης σου φίλης!

Χάρισε της ένα κουταβάκι, εννοείται βέρο Σαλονικιό....:D
...και θα σου μείνει το (αερο) πανό για την επόμενη πορεία όταν κατεβείτε Αθήνα! :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μου αρέσουν εμένα τα κουτάβια....Ας το αφήσουμε για να μου κάνουν στα δικά μου γενέθλια έκπληξη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Ε πες μας λίγα απο τα ενδιαφεροντά της μήπως μπορέσουμε και βρούμε κάτι διαφορετικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Μου αρέσουν εμένα τα κουτάβια....Ας το αφήσουμε για να μου κάνουν στα δικά μου γενέθλια έκπληξη:P
Στα δικά σου τα γενέθλια θα σου χαρίσουμε ένα τόσο δα μικρούλικο, νεογέννητο.....ελεφαντάκι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Στα δικά σου τα γενέθλια θα σου χαρίσουμε ένα τόσο δα μικρούλικο, νεογέννητο.....ελεφαντάκι!:P


Ελεφαντάκι ε??Χμμ...ενδιαφέρον!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top